Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4978 times)
bp
Ex Member




Male skrivnosti velikih mojstrov
06.02.2004 at 17:22:02
 
Ko sem videl tole kazalo me je popadel smeh. Nekako mi je vse skupaj bilo videti zelo podobno temam o katerih se debatira na tem forumu, stvar pa je kakor zgleda en cisto ta pravi vademecum duhovnih modrosti.

Tole je nagradno vprasanje, nagrada je tolk piva ali pa cesa drugega, kot ga lahko oz. hocete spit v enem veceru. Seveda na moj racun.

Odgovor lahko iscete tja nekje do naslednje sobote, ko se vrnem v Ljubljano in bom lahko preveril vase odgovore.

Vprasanje pa se glasi: Kaksne vrste brosura oz. knjiga je to?

Prilagam dve slikici kazala (upam da jih boste lahko videli).

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #1 - 06.02.2004 at 17:24:06
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #2 - 06.02.2004 at 17:25:31
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #3 - 06.02.2004 at 23:50:34
 
neki za zdrav način prehranjevanja? hujšanje???
bemo, lahko cel teden modifyam ta post?

ma dej lahk bi blo karkol
psihologija, religioznost al ker izraz je taprav, medicina, šport, posel
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #4 - 07.02.2004 at 08:27:39
 
mislim, da je od unega mojstra to knjiga, ki jo folk full hvali, sam se ne morem spomnit naslova.

Grin

čaki pokličem koksa in vprašam, da mi da tel od frendice, da pogleda naslov knjige oz ona ga itak na pamet ve ker s to knjigo spi, no ne vem, če s to, sam s tisto skoraj gotovo  Wink

A. dihi in verjemi brez dvoma v svoje trditve!!!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #5 - 08.02.2004 at 20:02:48
 
Po naslovu teme sem misla da ti tu kake kuharske recepte pises not.  Grin Jaz bi vseeno all you can drink za en vecer z bpjem  Wink Kak se lahk prismekam zraven?  Cheesy (je ze kdo opazo da na tem smajliju pise cheesy? )
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #6 - 08.02.2004 at 20:31:17
 
Terrania wrote on 08.02.2004 at 20:02:48:
Kak se lahk prismekam zraven?  Cheesy (je ze kdo opazo da na tem smajliju pise cheesy? )

Zlo simpl. Prva odgovoris pravilno na zastavljeno vprasanje. Skor tolk simpl kot loto. Grin (a je ze kdo opazu da na tem smajliju pise grin?)

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #7 - 08.02.2004 at 22:42:31
 
V bistvu je tole ful zanimiva uganka, hvala že zato, ker je zabavno Cheesy

Glede na to, da se ti zdi stvar tak hecna, pol bi mogla bit tema knjige nekaj, kar se nam običajno zdi čist neduhovno al pa ti je zgledalo banalno, da so eno preprosto stvar zakomplicirali v tako umetnost.
SEm mal gulfat hotla, pa šla na net pogledat, če bi blo kaj, pa je sam en kup erotičnih priročnikov pod tem naslovom, zato sem najprej pomisla, da je to kak 'casanova priročnik' Wink
NO, če ni, pol bi lahko blo kako biti najboljši šef, tečaj za samozavest, sodobni new age bonton, govorica telesa, kako se odvadit kajenja, priročnik za boljše prodajalce (Kirby sistem recimo, oni so čist divji), tečaj retorike, kako bit v življenju uspešen in čimveč zaslužit ...

bom še kej pripisala, če se mi bo padlo na pamet... Roll Eyes
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #8 - 09.02.2004 at 09:19:29
 
ma ne vem zakaj se mi zdi, da ma kaj veze z računalništvom... logike nobene, sam filing  Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #9 - 09.02.2004 at 20:55:36
 
Shocked Shocked
evo si dovolm 3x ugibat:

-kako si zbrat poklic zase?? en tak poslovni priročnik uspeha Grin

-erotičn priročnik kokr devi prav Grin

-avtomehanika Grin

p.s.:če mi je slučajn ratal podarim nagrado terriki, k si tko želi popivanja z bpjčkom Kiss

p.p.s.: eva lihkar je na tvojmu radio linkin park-numb Roll Eyes Dobr komadk

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #10 - 09.02.2004 at 21:13:28
 
Skor 100 % kakšna predzakonska svetovalnica oz. tečaj priprave na zakonsko skupnost, ki lahko da je oranizirana tud v okviru kakšne cerkve, čeprav je bolj verjetno posvetne ali clo državne narave  Undecided Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #11 - 09.02.2004 at 22:46:28
 
kak vodnik za policaje? Grin klub anonimnih alkoholikov? Grin
dietni priročniK? Grin Wink Tongue
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #12 - 10.02.2004 at 16:40:10
 
Jaz navijam za sparkle!  Grin Kiss
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #13 - 10.02.2004 at 16:44:56
 
titud wrote on 09.02.2004 at 21:13:28:
tečaj priprave na zakonsko skupnost, ki lahko da je oranizirana tud v okviru kakšne cerkve,



men je tale všeč Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #14 - 16.02.2004 at 09:11:38
 
Evo mene nazaj.

Kot sem na zacetku pricakoval, ni uganil nihce (bp zgleda rad obljublja nagrade, kadar ve, da mu jih ne bo treba res placat). Dva odgovora pa sta se uspela pravilnemu kar dobro priblizat in sicer odgovor Devi, da gre za prodajni trening v mreznem marketingu (Kirby ipd.) in odgovor Sparkle, da gre za nek prirocnik kako doseci poslovni uspeh.

V bistvu gre za denarno verigo oz. t.i. Ponzijevo shemo oz. za en nov Catch the Cash, (sodelovanje pri organizacije denarne verige je, mimogrede, v Sloveniji kaznivo dejanje).

Veriga se imenuje menda Gem Collection, organizira pa jo menda podjetje Fit for Success Academy nekje iz Gibraltarja ali nekega podobnega off-shore-a.
Kazalo pa je vzeto iz njihove brosure, s katero poskusajo prepricat svoje ovcice, ki so jih ze ostrigli za tam enih 500.000 SIT, da se same vneto naprej sodelujejo v verigi in med prijatelji iscejo nove ovce in tako pridobijo zvenec naziv kot je  tajnica, menedzer in kar je se podobnega in da cimvec denarja vlozijo nazaj v verigo.

Meni zgleda zadeva zelo podobna kaksni cerkvi. Spredaj velike besede, zadaj pa denarna veriga, samo da so tile malo bolj direktni.

bp

P.S. Devi in Sparkle imata pa pijaco v dobrem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2