Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8305 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Sugar Daddy
Reply #15 - 10.02.2004 at 07:15:53
 
Smiley 8)
temu se reče ponudba
škoda, da ne vemo, kdo se je javu
Back to top
 
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Sugar Daddy
Reply #16 - 10.02.2004 at 09:54:33
 
Že nekaj cajta prebiram vaše poste, pa sem se odločil da še jaz nekaj pripomnim ker ima tale exo včasih prav smešne....
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Sugar Daddy
Reply #17 - 10.02.2004 at 12:39:25
 
???
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Teufelaustreiber
Ex Member




Re: Sugar Daddy
Reply #18 - 10.02.2004 at 14:07:25
 
Terrania wrote on 09.02.2004 at 20:26:11:
SSKJ besede etrapa ne pozna, definicija besede aspiracija je pa "zelja uspeti" lahko ti se medicinski pomen aspiracije napisem, ampak tega verjetno nisi mel v mislih. Ne vem kak naj si razlozim da je to za bralce zelja uspeti za ljubitelje lepih kupecih teles mlade zajcice.. I say again. Uporabljaj samo besede ki jih poznas, ker izpades debil drugace.

O tvoji nemscini pa rajse ne bi.. nick in podpis mas narobe.


Draga Terania, blagor onom, ko te ima, ker mora biti res blazno potrpežljiv ob tebi, imeti mora res dobre živce, da ti pedena, prenaša tvojo slabo voljo, ker ti čisto nič ne paše, ker samo nergaš, si sarkastična, tečna, muhasta, pikolovska, zafrustrirana, skratka težka in na sploh zatežena. Verjetno samo čobo dol povesiš, ko ti kaj ne paše, ali pa je takoj ogenj v strehi, ko ni vse po tvoje, potem pa se muliš. Ker si taki stručko in rada ljudi opozarjaš na njihove slovnične lapsuse, se norčuješ iz njihove nevednosti, bi te prosil, da razložiš, kako se prav napiše: ZIKE ali ZICKE ? To boš zagotovo vedla, saj  je to tvoja domena....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Sugar Daddy
Reply #19 - 10.02.2004 at 16:23:22
 
Tisti ki me ima, je prav srecen da me je dobil, tak da ti kr nic ne skrbi za njegovo notranje zadovoljstvo, zato poskrbim jaz.

Ne opozarjam te na slovnicne napake. Ce ti izumljas besede, ki ne obstajajo (etrapa  Grin ) ali pa jih narobe uporabljas s tem predvsem kazes svojo nevednost. Ce bi moje popravke sprejel in se mi zahvalil, bi pokazal vsaj to, da mas voljo se naucit, svoje napake popravit, tak pa se naprej vztrajas v svoji nevednosti. Manj neumno bos izpadel, ce bos preveril tujke prej ko jih pises, ce ne ves kaj pomenijo pa jih rajse ne uporabi. Zgolj prijateljski nasvet.

Napise se prav Ziege. Koza. Mogoce si gledal Heidi -> Ziegenpeter. :x: Ker pa sem prijazna in vem kaj mislis, ti se na to odgovorim- Zicke.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Sugar Daddy
Reply #20 - 10.02.2004 at 18:31:31
 
Terrania wrote on 10.02.2004 at 16:23:22:
Tisti ki me ima, je prav srecen da me je dobil, tak da ti kr nic ne skrbi za njegovo notranje zadovoljstvo, zato poskrbim jaz.

Ne opozarjam te na slovnicne napake. Ce ti izumljas besede, ki ne obstajajo (etrapa  Grin ) ali pa jih narobe uporabljas s tem predvsem kazes svojo nevednost. Ce bi moje popravke sprejel in se mi zahvalil, bi pokazal vsaj to, da mas voljo se naucit, svoje napake popravit, tak pa se naprej vztrajas v svoji nevednosti. Manj neumno bos izpadel, ce bos preveril tujke prej ko jih pises, ce ne ves kaj pomenijo pa jih rajse ne uporabi. Zgolj prijateljski nasvet.

Napise se prav Ziege. Koza. Mogoce si gledal Heidi -> Ziegenpeter. :x: Ker pa sem prijazna in vem kaj mislis, ti se na to odgovorim- Zicke.


Jaz se en navaden in preprost dečko s podeželja, oprosti, ker sem te osebno prizadel in globoko ranil in šokiral s svojo nevednostjo in laicizmom in kmečko pametjo, da sem te ogrožal s polpismenostjo, da sem "šlampast" pri izražanju, da ne pišem na nivoju, da nisem tebi po všeči, čeprav 80% folka na Gape forumu piše še slabše kot jaz. Klanjam se ti odločna gospodična, ki ne "špara" pri izbiranju besed, ampak pove naravnost, da me venomer opozarjaš, da se vedno "vpičiš" vame, da se vedno prilepiš na moje slovnične napake, da me imaš vedno na vizirju, da me seciraš, da tvojo kritično oko ničesar ne izpusti in ne spregleda, da si tako čistunska in neomajna. Hvala, da si prizanesljiva samo do mene, ker to je privilegij, da med 500-timi člani izbereš ravno mene, da me opozarjaš in grajaš, kako sem ti hvaležen, ker mi ne računaš za cenzuro! Oprosti, usmiljena domina brez biča, ker sem grešil, žal mi je...  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Sugar Daddy
Reply #21 - 10.02.2004 at 18:44:43
 
90% folka na gapeu se ne postavlja s tujkami, tisti ki se pa jih vsaj pravilno uporabljajo, ceprav to ne pomeni da pisejo kaj bolj pametno kot ti, samo izpadejo intelektualci, ti pa kmet. Sicer pa to tud hoces bit kot zgleda, kmeticek.

P.S.: Se zmerom mas narobe podpis.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Sugar Daddy
Reply #22 - 10.02.2004 at 19:11:03
 
Terrania wrote on 10.02.2004 at 18:44:43:
90% folka na gapeu se ne postavlja s tujkami, tisti ki se pa jih vsaj pravilno uporabljajo, ceprav to ne pomeni da pisejo kaj bolj pametno kot ti, samo izpadejo intelektualci, ti pa kmet. Sicer pa to tud hoces bit kot zgleda, kmeticek.

P.S.: Se zmerom mas narobe podpis.


Ah, tebe zafrkava percepcija, to se tebi samo zdi, da se postavljam, pa čeprav  bi se, komu mar, eni Terraniji? Vsak naj piše kot mu paše, vsaj da bo razumljivo, da ne bodo pisma nečitljivi hieroglifi, in bodo vsi razumeli kaj je hotel povedat, izrazit, ostalo je irelevantno, pa čisto osebna stvar posameznika, kako se bo odločil, da bo pisal, če bo težil k gramtičnemu izpopolnjevanju, še toliko bolje zanj, če ne, potem pač ne. Moje besede nastanejo spontano in zategadelj se mi niti ne da iti kukat v slovar za vsako besedo in preverjat pravilnih formulacij. Če te to moti, ti ni treba brati mojih postov, pa je problem rešen, ker se samo ti spotikaš ob mojih postih, nihče drug, zato malo pomisli. Potem bo problem verjetno v tebi, ne pa v meni, kaj praviš?

Poglej si v slovar kaj pomeni termin TOLERANCA, ti ne bi škodovalo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Sugar Daddy
Reply #23 - 10.02.2004 at 19:21:38
 
Heh.. ce se noben ne pritozi ko drzava pobija ljudi, pol pa se najde en pogumnez, mu tud povejo da ocitno ce je on edini ki vidi napako, je napaka v njem. Exo prehitro postanes to, za kar obsojas druge da so. Moja stopnja strpnosti je zelo visoka, mene se zdalec ne motis. Ocitno jaz motim tebe. Moti pa me da nekdo narobe uporablja besede; ne maram neresnice, zavajanja, napacnih informacij. Dokler bos narobe pisal ali uporabljal tujke te bom popravljala, ce te moti pa ne beri mojih postov.

In se kr mas narobe podpis.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Sugar Daddy
Reply #24 - 10.02.2004 at 21:08:08
 
Teufelnevemkaj pa Terrania, vidva bi se mogoče mogla na kakem peskovniku spoznati, kjer bosta pomerjala svoje potičke in gradove in se kregala kdo je lepšega naredu, če bi se pa resnično hotela znebit teufelnevamkaja bi ga pa za rokco prijela, da bi stisnu rep med noge,  pol bi ša še pol leta pisal poste na gapeju kako ga je Terrania hotela spolno nadlegovat...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Teufelsaustreiber
Ex Member




Re: Sugar Daddy
Reply #25 - 10.02.2004 at 22:18:41
 
Terrania wrote on 10.02.2004 at 19:21:38:
Heh.. ce se noben ne pritozi ko drzava pobija ljudi, pol pa se najde en pogumnez, mu tud povejo da ocitno ce je on edini ki vidi napako, je napaka v njem. Exo prehitro postanes to, za kar obsojas druge da so. Moja stopnja strpnosti je zelo visoka, mene se zdalec ne motis. Ocitno jaz motim tebe. Moti pa me da nekdo narobe uporablja besede; ne maram neresnice, zavajanja, napacnih informacij. Dokler bos narobe pisal ali uporabljal tujke te bom popravljala, ce te moti pa ne beri mojih postov.

In se kr mas narobe podpis.


Ne moreš ti mene učit, če pa sama delaš slovnične napake. Če hočeš, ti sam navedem par postov, kjer je več kot očitno, da ne veš kaj so nezveneči nezvočniki, ker uporabljaš napačen predlog s/z. Torej, ko boš ti profesorica slovenščine kot tvoja mama, potem se lahko sklicuješ na svoje strokovne reference, prej pa ne. Sploh pa mi je vseeno, če ti kaj ne paše, boli me patak, saj ti ni mus brati....

Sam ne znam, bi pa druge učil!
Hm??? Tok, tok, kje je tu logika?
???
Back to top
« Last Edit: 11.02.2004 at 13:15:31 by exorcist »  
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Sugar Daddy
Reply #26 - 10.02.2004 at 23:01:27
 
Quote:
Če te to moti, ti ni treba brati mojih postov, pa je problem rešen, ker se samo ti spotikaš ob mojih postih, nihče drug, zato malo pomisli.
Poglej si v slovar kaj pomeni termin TOLERANCA, ti ne bi škodovalo!


Ha ha ha ha ha!  Grin Grin Grin Vic tedna.

p.s.: vidi ko ovo o tolerantnosti.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Sugar Daddy
Reply #27 - 11.02.2004 at 20:59:57
 
Moja mama ni ucitlca slovenscine in tud ce bi bla ko to nima veze in prosim da je ne vmesavas brez potrebe. Niti jaz nimam namena bit ucitlca slovenscine. Kec je v tem da ti se zdaj ne razumes da te ne ucim slovenscine, da te sploh nic ne ucim, samo popravljam napake ki jih vec kot ocitno delas. Ne slovnicne napake, ampak pomenske napake. Ce mas ti veliko zeljo popravljat moje s/z-je izvoli, vem da mi to ne gre, to je prirojena napaka, sem mogla delat vaje za to ampak zal niso ble kaj prida uspesne. Ce se hoces obesit na to, izvoli in uzivaj v tem.

Podpis mas pa se kr narobe.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Pages: 1 2