Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5364 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Pravni nasvet- FREE ?
Reply #15 - 24.09.2004 at 14:05:07
 
spark wrote on 24.09.2004 at 13:45:02:
ja sm napačno parkirala...

v pritozbi sva navedla kdo je vozil avto.  enivej full hvala za odgovor sinjeoka.. samo zdaj me zanima a je to misljena una max kazen navedena takoj ko si jo dobil na položnci.. pa kolko znašajo stroški za sodnika... pa btw a obstaja varianta da zadeva zastara kakor je blo včasih v navadi?

hvala za odgovre Kiss


em, ne bi vedela koliko je pisalo na položnici Smiley tko da ti bolj težko odgovorim ali je to maksimalna kazen. Kazni so predpisane mislim da okoli 10.000,00 SIT do 20.000,00 SIT (ker prekrški niso glih moje področje) v zakonu o varnosti v cestnem prometu

koliko pa znaša povprečnina se mi pa tut sanja ne, najbolje da pokličeš na kakšno sodiše in vprašaj ... mislim da po tanovem spadajo sodniki za prekrške pod okrajna sodišča (imamo tok reform, da me začn kuj glava bolet)


načeloma lahko zastara v 2 letih, samo so se tam kar skup uzeli tko da se vsaj zastaranju uspešno izogibajo (sicer pa spet odvisno od sodišča)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Pravni nasvet- FREE ?
Reply #16 - 25.09.2004 at 15:02:10
 
Probaj se ene parkrat pritožit pa boš vidla. Men je zgleda ratalo..
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Pages: 1 2