Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 16907 times)
exorcist
Ex Member




Diskoteke - zabava ali cirkus?
28.01.2004 at 17:28:23
 
Lola je napisala:
lola wrote on 27.01.2004 at 14:34:35:
Pa ti greš v diskoteko!?!?  In zakaj se še midva v nobeni diskoteki nisva srečala, glede na to, koliko jih ti in jaz obiskujeva!?!?

Mogoče pa moram slediti vonju, ali pravi moški švic, ali pa ta boljša moška vodica?


Še zaidem občasno v diskoteko, če me kaj zanese, ampak sem že prestar za te "norije", nisem več najstnik. Prvič, glasba je mnogo preglasna, ker se moram na vse kriplje dret, da me kdo čuje, drugič, 90% ljudi se opije, da jim  je "lepo", pa zelo težko gledam posebaj mlade punce, kak so "nore", ko se obnašajo kot triletni otrok, kar je zelo žalostno, za razjokat...

Hvala za tvojo ponudbo, ampak raje grem v naravo na sprehod ali pa lovit ribe, saj se mi smili vsaka siva celica in obstaja preveliko tveganje za poškodbe sluha. Vem pa tudi, da zrele punce, ki imajo količkaj soli v glavi, pa ne Stanetove jodirane, zelo redko zaidejo v te "knajpe" z namenom, da se "znorijo", če pa že, pa se nikakor ne opijajo, ker vedo, da bi se s tem samo osmešle. Komu pa je všeč, da se zlije z okolico in da duška svojemu črednemu nagonu, pa kar, nimam nič proti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #1 - 28.01.2004 at 17:57:19
 
exorcist wrote on 28.01.2004 at 17:28:23:
Lola je napisala:

Še zaidem občasno v diskoteko, če me kaj zanese, ampak sem že prestar za te "norije", nisem več najstnik. Prvič, glasba je mnogo preglasna, ker se moram na vse kriplje dret, da me kdo čuje, drugič, 90% ljudi se opije, da jim  je "lepo", pa zelo težko gledam posebaj mlade punce, kak so "nore", ko se obnašajo kot triletni otrok, kar je zelo žalostno, za razjokat...

Hvala za tvojo ponudbo, ampak raje grem v naravo na sprehod ali pa lovit ribe, saj se mi smili vsaka siva celica in obstaja preveliko tveganje za poškodbe sluha. Vem pa tudi, da zrele punce, ki imajo količkaj soli v glavi, pa ne Stanetove jodirane, zelo redko zaidejo v te "knajpe" z namenom, da se "znorijo", če pa že, pa se nikakor ne opijajo, ker vedo, da bi se s tem samo osmešle. Komu pa je všeč, da se zlije z okolico in da duška svojemu črednemu nagonu, pa kar, nimam nič proti.


Definitivno bolje kot aerobika Smiley

V diskoteke se hodim zabavat s svojimi kolegi brez kakršnega koli namena koga spoznat. Se mnogokrat najdejo kakšni bolj ali še bolj vsiljivi tipi, ki so u nulo nasekani...ama to ne moti moje zabave...

Totalka pijane ženske...pa daj exo, sej se tudi to not najde samo so bolj v manjšini. Razen če te tovrstna patologija iz nam neznanega razloga tako privlači, da ne vidiš ostalih bejbik.

Sicer so pa Slovenke v primerjavi s kakšnimi angležinjami, skandinavkami zelo "spodobne"... moral bi videti kako ga pijejo te babnce..potem bi pa hitro ploščo tule gor zamenjal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #2 - 28.01.2004 at 18:07:33
 
sinjeoka wrote on 28.01.2004 at 17:57:19:
Definitivno bolje kot aerobika Smiley

V diskoteke se hodim zabavat s svojimi kolegi brez kakršnega koli namena koga spoznat. Se mnogokrat najdejo kakšni bolj ali še bolj vsiljivi tipi, ki so u nulo nasekani...ama to ne moti moje zabave...

Totalka pijane ženske...pa daj exo, sej se tudi to not najde samo so bolj v manjšini. Razen če te tovrstna patologija iz nam neznanega razloga tako privlači, da ne vidiš ostalih bejbik.

Sicer so pa Slovenke v primerjavi s kakšnimi angležinjami, skandinavkami zelo "spodobne"... moral bi videti kako ga pijejo te babnce..potem bi pa hitro ploščo tule gor zamenjal.



Kaj bomo druge gledali in se primerjali? Prvo je treba sebe spremenit, potem bomo svet preobračali?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #3 - 28.01.2004 at 18:14:57
 
exorcist wrote on 28.01.2004 at 18:07:33:
Kaj bomo druge gledali in se primerjali? Prvo je treba sebe spremenit, potem bomo svet preobračali?


jaz se nikogar ne trudim spreobračat..delam pa primerjave...pa ne zato, da bi kdo pri nas zato bolj kulj izpadel

sicer imaš pa prav..najprej spremeni sebe...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #4 - 28.01.2004 at 18:53:58
 
sinjeoka wrote on 28.01.2004 at 17:57:19:
Definitivno bolje kot aerobika Smiley

V diskoteke se hodim zabavat s svojimi kolegi brez kakršnega koli namena koga spoznat. Se mnogokrat najdejo kakšni bolj ali še bolj vsiljivi tipi, ki so u nulo nasekani...ama to ne moti moje zabave...

Totalka pijane ženske...pa daj exo, sej se tudi to not najde samo so bolj v manjšini. Razen če te tovrstna patologija iz nam neznanega razloga tako privlači, da ne vidiš ostalih bejbik.

Sicer so pa Slovenke v primerjavi s kakšnimi angležinjami, skandinavkami zelo "spodobne"... moral bi videti kako ga pijejo te babnce..potem bi pa hitro ploščo tule gor zamenjal.



Pomota.

Zadnjič me je en kolega na vse kriplje spravljal v diskoteko, imel je rojstni dan, pa sem popustil, šel sem, čeprav jaz osebno ne zaidem v te luknje za noben denar.

Pa kaj sem videl ?

Exo, čisto pravilno si napisal.

Videl sem najstnice pijane totalka, pa še ena "prasica" drugač ji ne moraš reči, je kozlala derektno kolegici za vrat, fuj, mislim, total odštekano.

Ker ne pijem sem imel čas gledati okoli, meniti se pa tak itak nič ne moreš.

In gledam in se čudim, punce in fantje stari nekje okoli petnajst let, pijani, zalivali se z alkoholom, kot da bo čez pet minut konec sveta, moram pa povdariti, da punce močno prednjačijo pred fanti.

Ko sem imel tega cirkusa dosti, sem se poslovil in odšel in na vratih se name obesi mladenka, mater kar čedna, grešne misli,  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy in mi nekaj teži, vzunaj, ko še ona kar visi na meni, jaz sem seveda počasi šel proti avtu mi je rekla dobesedno " Zdej sem pijana, me tak boli kurac s kermu se pofukam, dej me" ej, skor sem dol padel.
Pol sem jo pa lepo iz sebe spravil in jo povprašal enmalo, če ji ni to nič čudno, da bi se pofukala kar z enim, ki ga niti ne pozna, kaj pa bolezni, pa zanositev ITD, pa mi je rekla " kurac me boli, če me ti ne boš, me bo pa kateri drugi"
Šokiran sem bil.
"crappity smack off, jebi se prasac" mi je še rekla in odpeketala nazaj v tisto svinjarijo diskoteko.

Cheesy Cheesy Cheesy  Mislim, a je to normalno ???

Mogoče ??? Za nekatere  Smiley

Hvala lepa za te vaše " sprostitve " imejte jih.

Jaz pa se pridružujem Exotovem mnenju, rajši grem v naravo. Rib pa žal ne lovim.

Uživajte  Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #5 - 28.01.2004 at 19:04:19
 
diskoteke? zame definitivno cirkus, pa maškerada tudi

neki sem se trudla, da bi bila to tud moja zabava, pa ni šlo....



Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #6 - 28.01.2004 at 19:09:58
 
mogoče bi bilo bolj za te mlade organizirat kr en velik iniciacijski obred

da bi se tam odštekal čist na trezno
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
miha-
Guest




Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #7 - 28.01.2004 at 19:11:45
 
ej vii hodte v napacne diskoteke..
tja k grem js je :

zabava zabava zabava zabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabavazabava zabava zabava


Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #8 - 28.01.2004 at 19:29:04
 
dajte mi povedat kam hodite?

jaz hodim ven le med tednom in takrat ni veliko mularije zunaj. Se skoraj ne spomnim kdaj sem sla kak petek ali soboto v diskac..takrat je tam full mularije, kako se obnasa...pojma nimam...tisti ta pridni, kar jih je verjetno vecina so itak doma in jih tam ne boste srecal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #9 - 28.01.2004 at 19:29:11
 
kjerkoli si, se moraš počutiti dobro v svoji koži, da se imaš dobr
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #10 - 29.01.2004 at 08:58:26
 
exorcist wrote on 28.01.2004 at 17:28:23:
Še zaidem občasno v diskoteko, če me kaj zanese, ampak sem že prestar za te "norije", nisem več najstnik. Prvič, glasba je mnogo preglasna, ker se moram na vse kriplje dret, da me kdo čuje, drugič, 90% ljudi se opije, da jim  je "lepo", pa zelo težko gledam posebaj mlade punce, kak so "nore", ko se obnašajo kot triletni otrok, kar je zelo žalostno, za razjokat...

Hvala za tvojo ponudbo, ampak raje grem v naravo na sprehod ali pa lovit ribe, saj se mi smili vsaka siva celica in obstaja preveliko tveganje za poškodbe sluha. Vem pa tudi, da zrele punce, ki imajo količkaj soli v glavi, pa ne Stanetove jodirane, zelo redko zaidejo v te "knajpe" z namenom, da se "znorijo", če pa že, pa se nikakor ne opijajo, ker vedo, da bi se s tem samo osmešle. Komu pa je všeč, da se zlije z okolico in da duška svojemu črednemu nagonu, pa kar, nimam nič proti.


Vsak človek potrebuje v svojem življenju zabavo. Temu res ne more nihče oporekat. Vsak človek pa tudi drugače doživlja, kaj je zabava.

Jaz uživam ob (zame) dobri glasbi, če pa lahko še plešem zraven, se res zabavam.  Definitivno je bolje, kot aerobika. Veš, v plesu lahko uživaš tudi ko nisi več najstnik. Težko pa najdem takšne lokale, kjer bi res uživala v glasbi, žal, to je preveč subjektivno. Me moti izbor glasbe, sam prostor, gneča, hrup, zakajen zrak, kaj hočem, sem pač v letih, ko malo bolj kompliciram (ali pa imam višje kriterije). Zato si le redko privoščim takšno zabavo.

Se pa še kako drugače zabavam. In strinjam se s tabo, zelo uživam v naravi, sicer ne ribarim, privoščim si kakšen drug šport na prostem. Da ne bo pomote,  ne govorim dvoumno, govorim o športu.

Glede opitosti moških in žensk. Videla sem jo marsikje, ne samo v diskotekah. Tudi na rojstnem dnevu otroka, tudi v službi, tudi ob čisto navadnih dnevih. Za opitost ni potrebna diskoteka. In ne obiskovati diskotek ne pomeni garancije za trezno življenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #11 - 29.01.2004 at 09:22:28
 
exorcist wrote on 28.01.2004 at 18:07:33:
Kaj bomo druge gledali in se primerjali? Prvo je treba sebe spremenit, potem bomo svet preobračali?



spet ena izjava vredna citiranja Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #12 - 29.01.2004 at 10:20:56
 



Dej, Exo, izjasni se!


Kaj hočeš s tem topicom povedati?

(spet butast naslov, potem pa spet samo moraliziranje, ki s tem, čemer se reče resničnost nima kake trdnejše zveze)

Kaj bi ti sploh rad?

(razen, da se vtakneš v vsako stvar in se obregneš ob vsakogar, ne vidim, nekega smisla - a je to to - nimaš kaj početi pa težiš; sem že pozabil)


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #13 - 29.01.2004 at 11:26:36
 
lola wrote on 29.01.2004 at 08:58:26:
Vsak človek potrebuje v svojem življenju zabavo. Temu res ne more nihče oporekat. Vsak človek pa tudi drugače doživlja, kaj je zabava.



Drži, ampak, kaj če bi še upoštevali moto - Z glavo na zabavo? Tu pa je že lapsus, ker se nihče tega ne drži, ampak večina rabi drogo, marihuano, extasy in alkohol, da se sprosti, ker se drugače ne zna zabavat, kar je zelo žalostno.... Pa to počnejo domala vsi, pa ne samo neke mlade punce, ampak skoraj vsi udeleženci diskačev...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Diskoteke - zabava ali cirkus?
Reply #14 - 29.01.2004 at 11:29:18
 
t wrote on 29.01.2004 at 10:20:56:
Dej, Exo, izjasni se!



Zunaj je še kako jasno, snami si sončna očala, pa boš videl bolje, razen če nisi kratkoviden ali pa nadrogiran in pijan, da vidiš megelno? Verjetno bo kar slednje... Grin Raje z glavo na zabavo, kot pa z glavo skozi zid?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6