Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7804 times)
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #15 - 19.02.2004 at 03:12:50
 
Roll Eyesmeditacij na vodnike je veliko,kaj pa komu odgovarja je druga stvar.lahko uporabite tehniko zrcala...vizualizira se zrcalo in nato si predstavljamo ,da je zamegljeno ,in da pihamo vanj srebrni prah,ki ga bistri.in,ko je bistro damo namero,da v njem vidimo vodnika.vedno ga vprašamo ,kdo je in lahko se tudi domislimo kakšen znak naj nam da ,če je res pravi.če ga bo dal .je pravi.če ne .delajte dalje...veliko sreče
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #16 - 19.02.2004 at 03:16:05
 
Roll Eyessedaj sem se spomnila ene luštne....predstavljamo si,da vstopamo v svoje srce.dobro je ,če to čim bolj občutimo.v srcu je sobica,ki je sveta in vanjo nima vstop nihče,ki ga ne povabimo.in povabimo vodnika...torej se vsedemo in čakamo....in  pride...tako preprosto je to
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #17 - 19.02.2004 at 12:27:11
 
hmmmm, če si v srcu, pol lahko pride kdor koli, ga sprejmeš

ne vem če me čisto razumeš, ampak jaz recimo, ko delam meditacije, grem samo v srce in moje celotno bitje postane srce, sem srce

vodnike po moje ni treba prav posebej vabiti, ker pridejo, samo to možnost moramo dopustiti, pa po moje ni treba biti preveč neučakan

oni so in čakajo, kdaj jih bomo spustili v naše življenje
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #18 - 19.02.2004 at 14:32:11
 
z vodnikom se jaz srečujem predvsem v sanjah, bolj ga začlutim, kot vidim.

ne morem pa se odločit, kdo to je. Sam bi prej rekla, da je to naš višji jaz, ki vse ve in skuša prebiti skozi naš ego, če ga prosiš za to.

ne vem, kar se meditiacije tiče, nisem glih disciplinirana, lahko bi rekli, da sem lena, sem pa tud že preko tega stopila v stik z njim. In mislim, da je to tudi najbolj enostaven način. Ker skozi sanje, ga je težje srečati. Ne pa nemogoče.

velik sreče  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #19 - 20.02.2004 at 12:16:26
 
jaz tudi tebi želim veliko sreče Arlena,

sej tudi men se preko sanj to največ dogaja

preko meditacije se mi pa še ni to pač zgodilo, ker ne delam na tem

Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #20 - 20.02.2004 at 12:18:30
 
Oh, ja sori Veronika, ja veliko sreče tudi tebi, tisto gor je bilo pač, napaka v imenu, sori

ja pa Arleni tud veliko sreče
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #21 - 25.02.2004 at 16:18:55
 
Smileysiaj, hvala ti ,mi je že toplo pri srčku..enako tebi
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #22 - 09.05.2004 at 13:21:28
 
Priporočam, da tehnike za vzpostavitve stika z vodniki in angeli ne uporabljajte sami, pač pa naj vam v tem pomaga nekdo, ki to zna. Gre namreč za to, da te tehnike sežejo v človekovo podzavest, tam se pa nahajajo vse mogoče norosti in če naletite na tako brez varnega vodstva, boste znoreli. No ja, bo pa to pač vaš način učenja, sam brez panike...

Meni je uspelo najti stik z mojim Pepetom po obisku Marije Panjan, ko sva delala regresijo. Od takrat Pepeta vidim in slišim, seveda, če popolnoma izpraznim glavo: to je, če možgane preklopim v alfa stanje. Tehnika za to je globinsko sproščanje. Za par trenutkov se lahko pogovarjam z njim tudi zjutraj, ponavadi kmalu po tistem, ko odprem oči ali pa včasih tudi pred ogledalom, ko si umivam zobe. Včasih pa mi pove sporočilo tudi sredi dneva, takrat, ko je to zame važno oziroma sem zrel, da bom sporočilo razumel, bolje povedano, ga znal prav uporabiti.

Pa še nekaj: z mojim Pepetom se je možno pogovarjati samo o zadevah duše. Karkoli izvira iz mojega ega, do njega ne seže. Zato je zelo važno, da se najprej naučim razlikovati med tema dvema kategorijama, ker drugače je čisto brez zveze, če ga vidim in ga sprašujem, saj ostaja nem.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Kako stopiti v sik z svojimi vodniki
Reply #23 - 09.05.2004 at 22:29:04
 
kako ga pa vidiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2