Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8944 times)
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Ženske se hitreje starajo
Reply #30 - 26.01.2004 at 17:31:09
 
exorcist wrote on 20.01.2004 at 10:29:34:
Zanima me, če ste enakega mnenja, da je boljše, da je moški starejši od ženske kakor pa ženska od moškega? Dejstvo je, da se ženske hitreje starate, prej postanete "zanič", koža vam splahni, ugasnete kot uvenele rožice, saj je že rojevanje težak proces, ki vam načne psihofizično zdravje, potem pa je še tu menopavza, ki totalka poruši vašo hormonsko ravnotežje telesa itd. Če si pogledam zakonca, ki sta enako stara, bom v 90% trdil, da moški zgleda precej mlajši? Je pa res, da živite dlje kot moški. Tudi v spolnosti prej odvržejo0 puško v koruzo, vsaj pri večini je tako. Jaz še nisem videl res simpatične ženske po 35-tih, morda kaka Kylie Minogue, Cher, Tina Turner.... Te so sila redke....



Nekje na tilniku, kjer se začne skalp, pa mal v desno, samo noter, cca dva cm, je triger. Kaj ga sproži? No, plašček ga redkokdaj. Mogoče nastop, blisk v očeh, čutnost nasmeha, njena izvorna pesem, grlen smeh, vonj po ženski, gib roke, kako si oblizne ustnice, ali samo to, da je. Pojma nimam. Vem le to, da je zgubanost plaščka, starost, njena oblika....nepomembna...takrat. Njena lepota in privlačnostje je drugje...nekje znotraj?...nekje zunaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ženske se hitreje starajo
Reply #31 - 26.01.2004 at 21:00:50
 
Quote:
author=exorcist link=board=spolnost;num= Jaz še nisem videl res simpatične ženske po 35-tih, morda kaka Kylie Minogue, Cher, Tina Turner.... Te so sila redke....



Če simpatičnost ceniš po trdi koži na petah, potem jih je pri 35 letih res malo "s ta mehko". V nasprotnem velja, da ti nimaš predstave kako zvožena ali kako mladostna je lehko ženska pri 35. letih.  


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: Ženske se hitreje starajo
Reply #32 - 27.01.2004 at 17:37:21
 
haha 'm', da začnem prepogost seksat, bom zgledala mlajše kot 18 letnica, matr poj bo pa še kdo sviral pred policisti... ampak je pa koristen, tud migreno odganja... torej moški, ko vam bo ženska rekla oz prepogostokrat rekla, da jo glava boli, jo povabite samo na seks... v kolikor pa ne bo za seks, pa ji pripeljite še eno migreno, ute vidl, kaj bo prišlo na prvo mesto ha ha ha  Grin
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: Ženske se hitreje starajo
Reply #33 - 27.01.2004 at 17:40:36
 
Jaz bom živel 100 let, ker vsak dan popijem 1-2 dl rdeče kvinte ozriroma klinike, neškropljeno, naravno in divje. To je zelo dober antioksidant, baje je kakav še boljši kot rdeče vino, ampak kakava ne maram.

Seveda je tudi razlika koliko použijemo, namreč gledal sem, da so znanstveniki delali poskuse na miškah: ene miške so normalno hranili, tako da so dnevno zaužile nek povprečno količino hrane, drugim pa so zalogo hrane zmanjšali pod povprečje, tako da so dejansko stradale. In te druge so za kar nekaj mesev dlje živele od svojih dobro rejenih sorodnic. Torej, manj bomo jedli, dlje bomo živeli in še lepši bomo.  Grin
-------------

exo, ti se kar tolaž...vsako upanje je dobrodošlo  Grin

čak, še mau moram pogruntat tale forum...da bom znala prou tole natipkat  Grin
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Ženske se hitreje starajo
Reply #34 - 08.02.2004 at 05:51:03
 
Jap, dvajset letnice so že kot stare mame  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Teufelaustreiber
Ex Member




Re: Ženske se hitreje starajo
Reply #35 - 09.02.2004 at 11:57:58
 
Quote:
Jap, dvajset letnice so že kot stare mame  Grin Grin Grin



Bi me ti seznanil s temi starimi mmaicami, da mi kaj razložijo?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3