Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6836 times)
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #15 - 25.05.2004 at 08:50:02
 
Undecided Navidezna resničnost...to so forumi, pa zveze prek interneta. Je eno pisat, drugo govort, tretja stvar pa je biti popolnoma pošten in odkrit. In ravno tu se človekova natura izkaže kot najbolj lažljiva.
Sem imela priliko spoznat na ta način ljudi, pa sem doživela sama razočaranja. In smo na začetku. Navidezna resničnost...Žal, vsaj zame.
lp
Donna Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #16 - 25.05.2004 at 09:53:19
 
..preko neta sem spoznal kar nekaj čudovitih ljudi,  ..in se še dogaja v tej smeri,   ..vsake toliko pa tudi kdo preseneti  Lips Sealed Grin   ..samo  ni panike.  

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #17 - 27.05.2004 at 15:43:26
 
Wink Wink Cheesysploh sem pa mnenja , da je treba biti odprt za vse stvari in biti tudi malo avanturističnega duha ...tako si damo in sebi in drugim več možnosti , da se spoznamo.
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #18 - 27.05.2004 at 16:31:35
 
Sem pozabla napisat. Je tud čist odvisen iz katerega foru. Iz tegale imam dobre izkušnje, smo se včasih večkrat dobl, pa nisem bila razočara nad nobenim. Ravno nasprotno, da vas pohvalim! Ostalo pa...
Sem se pa nasmejala komentarju na temo EX_A. Zanimivo. Na moč zanimivo. No EX_ kaj boš pa na to odpisu?
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #19 - 27.05.2004 at 19:02:54
 
Angel wrote on 27.05.2004 at 16:31:35:
Sem se pa nasmejala komentarju na temo EX_A. Zanimivo. Na moč zanimivo. No EX_ kaj boš pa na to odpisu?


Ne vem točno, kaj me sprašuješ? Zame je to OK, ker sem spoznal ogromno sprva virtualnih kolegov, pa tudi sovražnikov, kasneje pa še pravim prijateljev.... Po moje je sklepanje prijateljstev, tudi romanc, preko interneta zelo okusna zadevica, predvsem za bolj zadržane ljudi, kot sem recimo jaz, ki sem sicer miren ko miška. Sigurno profitiram, gledano s psihološkega vidika, ker odnosi so odnosi, pa dasiravno jih sklepaš preko internetnega medija. Člocek pa je socialno bitje in se mora družiti, drugače lahko celo zboli "na duši", druženj pa, kot veš, imaš več vrst...
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #20 - 28.05.2004 at 15:12:47
 
Grin Grin Aha. Razumem. Grin
Kdo bi si mislil, da si bolj zadržano bitje-glede na pisarije, bi si človek mislu drugače.... Roll Eyes No lepo, da si spoznal na ta način prijatelje, pa še romance...flirte? A ja? Pa je znesl? Mislm rečt, a se je obnesl? Dej se no razpiš...sem bolj firbec po naturi, me hiter kaka zgodba vzburi...(joke,ej) Tongue

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Virtualni (elektronski) partner
Reply #21 - 28.05.2004 at 20:53:46
 
če sodeluješ na kateremkoli forumu in se predstavljaš kot neko drugo osebo, se povzdiguješ in pišeš o sebi v superlativih in potem prideš na srečanje, moraš biti idiot. Ne vem no, kako si to nekateri sploh upajo.

Po drugi strani pa nimaš namena priti na srečanje in nakladaš še naprej in lažeš samo samemu sebi.

Po moje je najboljš, da si vedno to kar si. Tudi v cyber svetu. Itak si v prvi vrsti pošten do sebe.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2