Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 22588 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: labilni moški
Reply #30 - 17.12.2003 at 20:57:12
 
sinjeoka wrote on 17.12.2003 at 11:28:12:
Zdaj moram pa jaz eno par vprašanj zastavit  Roll Eyes

In pa Andres;

pri tebi imam večen občutek, da dobim odgovor brez odgovora. Recimo pri tebi imajo ženske cel kup pridevnikov; ženske-ženske, ženske-moški, vrtnice, sončnice, koprive.
Ker ne dvomim, da ti veš o čem govoriš, bi tudi jaz rada vedela, kaj bi rad povedal s tem. Veš ni umetnost  samo dokopati se do spoznanja, ampak svoje spoznanje prenesti naprej v obliki, da te še kdo razume. Zato bi te lepooo prosila, če kdaj pa kdaj kak post prevedeš tudi v telebanščino  Cheesy.





Bom tudi v telebanščini pisal. Posebej zate ok?
Zanimivo, da ne razumeš katera je kopriva, in katera je ženska moški.   Za telebane ti tako povem.   Omenjena dva tipa žensk sta skrajnost ženske populacije. To je ženska, ki je kot taka le še v fizični obliki.  Taka ženska išče  bonitete izključno na podlagi svojega spola,  brez kakega znanja o morali, sporazumevanju z nasprotnim spolom ipd ipd. Taka ženska si je z emancipacijo prislužila znak moškega brez kurca. In jebemo kdo jo bo hotel?  Še moški ne, verjemi.  Ker pričakujem, da bo takih vedno več, utegnejo v svetu nastati hudi, zelo hudi socialni primeri, oboje domačinov v posamezni državi (beri razviti),  socialni primeri priseljencev, mater samohranilk. Kolo se bo vrtelo še dlje in sledile bodo tožbe za tožbo z moške strani, v smeri enakopravnosti.  In ker si bodo ženske organizirale nekakšne skupnosti bodo delovale samo v krogu svojega spola, (otroci in družina bodo na petem mestu, mož seveda za psom, čisto pri dnu) kar bo kot bomba treščilo v sodne mline.


Na koncu bodo moški rekli:  "Pa kdo te bo hotel, baba spel se nekam". In kaj bo ženskam ostalo? Točno tisto kar že stoletja počnejo. Nasilne zanositvo, torej zanositve brez privolitve moškega.   Nego šta Sinjeoka...
Tako je meni ena enkrat rekla.  "Pa saj imam tablete, nč bat." Boli mene, za njene tablete. Če jaz nočem imet z njo otroka pol ga ne bom imel, in sem ob tej njeni besedi še hitreje olagumo gor vlekel.  Mater, takrat bi še svinjski mehur gor dal, sam da bi ji pokazal, da ji ne zaupam na besedo. Sicer pa ima izkušnje  s podobno zanositvijo moj nekdanji sošolec Bojan Kelbič. In samo on zna v originalu povedat, kako je žensko dan za dnem s tableti futral, ker jih je ključni dan "pozabila" vzeti.
In to bodo dejanja v prihodnosti, nad katerimi boste resnično oboževale čase naših babic, ko so rojevali po 10 otrok.



Glede na to da si vprašala, zakaj pravzaprav moški obstojajo moram odgovoriti, da sem si moral stol malo znižat, ker se mi je ob vprašanju svet podrl in moram tako noge čisto na tleh imet.  Skrajno bedno vprašanje, vendar prehitevaš.  Najprej poišči odgovor zakaj si ti na svetu in potem vprašaj kaj podobnega.  


In zakaj smo pravzaprav na svetu?  Ja jebemo, a ti res tako pogosto  masturbiraš??

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #31 - 17.12.2003 at 23:52:51
 
tale post me že prav živcira. že 3x se mi je izbrisal

torej

Andres,
z napisanim v telebanščini se strinjam 100%. Moj speciality je namreč družinsko pravo in tu v praksi res vidim svašata, ama to kar pišeš praksa čisto potrjuje.


Toda vsak zakaj ima svoj zato...in zatorej zakaj ženske zanosijo na tak blesav "način"?

Če pogledam tipe v moji generaciji so stvari nekako take...obanšajo se kot Casanove in več črtic kot zberejo, bolje...ne iščejo kvalitete nego kavntiteto. Pa saj ne rečem, eksperimentirat je treba, že zato da ugotovimo kaj nam paše...toda eksesivnost tega eksperimentiranja ni več v mejah iskanja, ampak v mejah ko je vse samo še "lov iz egopumpa".


In ker smo ženske še vedno vzgojene, da brez tipa in prstana ne štejemo baš mnogo, je treba marsikaki tako tičico ujet in ukrotit.

In kaj je lažje kot rodit otroka. Moški, ga itak MORA sfinancirat, če test pokaže, da je njegov. Ker pa 90% moških ne zasluži dovolj za financiranje otroka in casanovovski stil življenja, se je tako prisiljen umiriti.
No da ne rečem, kako povpraševanje po njem upade na "trgu mesa" 1x, ko ima otroka.

Zakaj ženske tako na easy zmagujemo?
Z razliko od tebe Andres večina tipov ne mara uporabljat kondomov, včasih se vas niti ne da prisilit v uporabo., ker vam bolj sede brez...in bingo. Roll Eyes

Pa da dodam še Ostrijana...če bi ženska imela v glavi razpucano zakaj so moški na svetu, takega tipa tudi pogledala ne bi. Meni se zdi, da ni toliko point v razpucanosti kot v tem, da taki freestylerji nimajo na čelu ene opozorilne štampiljke. Tehnike in taktike zavajanja so pač različne in eni so pač profiji na tem področju in znajo pritisnit na pravi gumb, da se ženska ujame in dobesedno nasadi  Undecided. in ognja itak ne čutiš, dokler se ne opečeš in takrat je itak too late.


Moje vprašanje o zakaj tipi obstajate je posledica vsega zgoraj napisanega.
Sprašujem se namreč, ali naj se spustim v dirty game, ki se ga gredo ženske in nekoga na silo ukrotim, ali naj tvegam v iskanju "pravega" in ostanem samska.


Moje ugotovitev načeloma je, da sem srečnejša samska, kot pa v vezi ala Tutti Frutti, ker me vsaj noben ne ponižuje in serje na glavo. Kar se sexa tiče;
Dokler sem lušna mlada in fukabilliš mi ponudbe, za takšne in drugačne vezice kratkega roka ne manjka, čeprav pošteno povedano imam res raje mastrubacijo kot pa sex na ta način. Sex v teh primerih je po defoltu egoističen in jangovski, so no thanx.

ama nekoč bom stara ....


Andres wrote on 17.12.2003 at 20:57:12:
Bom tudi v telebanščini pisal. Posebej zate ok?
Zanimivo, da ne razumeš katera je kopriva, in katera je ženska moški.   Za telebane ti tako povem.   Omenjena dva tipa žensk sta skrajnost ženske populacije. To je ženska, ki je kot taka le še v fizični obliki.  Taka ženska išče  bonitete izključno na podlagi svojega spola,  brez kakega znanja o morali, sporazumevanju z nasprotnim spolom ipd ipd. Taka ženska si je z emancipacijo prislužila znak moškega brez kurca. In jebemo kdo jo bo hotel?  Še moški ne, verjemi.  Ker pričakujem, da bo takih vedno več, utegnejo v svetu nastati hudi, zelo hudi socialni primeri, oboje domačinov v posamezni državi (beri razviti),  socialni primeri priseljencev, mater samohranilk. Kolo se bo vrtelo še dlje in sledile bodo tožbe za tožbo z moške strani, v smeri enakopravnosti.  In ker si bodo ženske organizirale nekakšne skupnosti bodo delovale samo v krogu svojega spola, (otroci in družina bodo na petem mestu, mož seveda za psom, čisto pri dnu) kar bo kot bomba treščilo v sodne mline.


Na koncu bodo moški rekli:  "Pa kdo te bo hotel, baba spel se nekam". In kaj bo ženskam ostalo? Točno tisto kar že stoletja počnejo. Nasilne zanositvo, torej zanositve brez privolitve moškega.   Nego šta Sinjeoka...
Tako je meni ena enkrat rekla.  "Pa saj imam tablete, nč bat." Boli mene, za njene tablete. Če jaz nočem imet z njo otroka pol ga ne bom imel, in sem ob tej njeni besedi še hitreje olagumo gor vlekel.  Mater, takrat bi še svinjski mehur gor dal, sam da bi ji pokazal, da ji ne zaupam na besedo. Sicer pa ima izkušnje  s podobno zanositvijo moj nekdanji sošolec Bojan Kelbič. In samo on zna v originalu povedat, kako je žensko dan za dnem s tableti futral, ker jih je ključni dan "pozabila" vzeti.
In to bodo dejanja v prihodnosti, nad katerimi boste resnično oboževale čase naših babic, ko so rojevali po 10 otrok.



Glede na to da si vprašala, zakaj pravzaprav moški obstojajo moram odgovoriti, da sem si moral stol malo znižat, ker se mi je ob vprašanju svet podrl in moram tako noge čisto na tleh imet.  Skrajno bedno vprašanje, vendar prehitevaš.  Najprej poišči odgovor zakaj si ti na svetu in potem vprašaj kaj podobnega.  


In zakaj smo pravzaprav na svetu?  Ja jebemo, a ti res tako pogosto  masturbiraš??

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: labilni moški
Reply #32 - 18.12.2003 at 01:14:08
 
sinjeoka wrote on 17.12.2003 at 23:52:51:
tale post me že prav živcira. že 3x se mi je izbrisal

torej

Andres,
z napisanim v telebanščini se strinjam 100%. Moj speciality je namreč družinsko pravo in tu v praksi res vidim svašata, ama to kar pišeš praksa čisto potrjuje.


Toda vsak zakaj ima svoj zato...in zatorej zakaj ženske zanosijo na tak blesav "način"?

Če pogledam tipe v moji generaciji so stvari nekako take...obanšajo se kot Casanove in več črtic kot zberejo, bolje...ne iščejo kvalitete nego kavntiteto. Pa saj ne rečem, eksperimentirat je treba, že zato da ugotovimo kaj nam paše...toda eksesivnost tega eksperimentiranja ni več v mejah iskanja, ampak v mejah ko je vse samo še "lov iz egopumpa".


In ker smo ženske še vedno vzgojene, da brez tipa in prstana ne štejemo baš mnogo, je treba marsikaki tako tičico ujet in ukrotit.

In kaj je lažje kot rodit otroka. Moški, ga itak MORA sfinancirat, če test pokaže, da je njegov. Ker pa 90% moških ne zasluži dovolj za financiranje otroka in casanovovski stil življenja, se je tako prisiljen umiriti.
No da ne rečem, kako povpraševanje po njem upade na "trgu mesa" 1x, ko ima otroka.

Zakaj ženske tako na easy zmagujemo?
Z razliko od tebe Andres večina tipov ne mara uporabljat kondomov, včasih se vas niti ne da prisilit v uporabo., ker vam bolj sede brez...in bingo. Roll Eyes

Pa da dodam še Ostrijana...če bi ženska imela v glavi razpucano zakaj so moški na svetu, takega tipa tudi pogledala ne bi. Meni se zdi, da ni toliko point v razpucanosti kot v tem, da taki freestylerji nimajo na čelu ene opozorilne štampiljke. Tehnike in taktike zavajanja so pač različne in eni so pač profiji na tem področju in znajo pritisnit na pravi gumb, da se ženska ujame in dobesedno nasadi  Undecided. in ognja itak ne čutiš, dokler se ne opečeš in takrat je itak too late.


Moje vprašanje o zakaj tipi obstajate je posledica vsega zgoraj napisanega.
Sprašujem se namreč, ali naj se spustim v dirty game, ki se ga gredo ženske in nekoga na silo ukrotim, ali naj tvegam v iskanju "pravega" in ostanem samska.


Moje ugotovitev načeloma je, da sem srečnejša samska, kot pa v vezi ala Tutti Frutti, ker me vsaj noben ne ponižuje in serje na glavo. Kar se sexa tiče;
Dokler sem lušna mlada in fukabilliš mi ponudbe, za takšne in drugačne vezice kratkega roka ne manjka, čeprav pošteno povedano imam res raje mastrubacijo kot pa sex na ta način. Sex v teh primerih je po defoltu egoističen in jangovski, so no thanx.

ama nekoč bom stara ....




Teli tipi iz tvoje generacije so verjetno še tisti, ki na avto ipd babe lovijo, torej za odplačilo lizinga in preživnino res nimajo zadosti.   To obenem pomeni, da stara ne moreš biti.  Ker imaš znameniti profil nepopolno izpolnjen niti ne vemo koliko jih boš dopolnila v naslednjem letu.  (hehe, sem te takoj za leto postaral)

Ne vem zakaj bi morala enega na silo krotit. Bedarija.  Na silo enega krotit pomeni nič drugega kot prevzgoja po tvojem merilu.  In ker iščeš nekoga po tvojem merilu, si tudi napisala zakaj sploh moški so na svetu.  Mislim, da sta dve možnosti. Al si  ti toliko zajebana, ali pa imaš previsoke kriterije.  Saj če ima tip bradavico med jajci te to ne sme motiti in nobena prevzgoja, krotenje, jo ne bo odpravila.  Če greš njega spreminjat v življenskih načelih bo on našel nekaj na tebi in potem se bosta vsak dan fightala. A je to boljše? Ah to itak še pride, če boš ostala sama. Al pa ne.

Kak odstavek pameten ven butneš, potem pa na koncu daješ sama sebi samo dve opciji. Ali bi ostala sama, ali pa nekoga na silo ukrotiš. Srednje poti pa ni al kaj?  Valjda je mogoče prešvican poštar ta pravi, al pa tisti iz avtobusa, ki je zavaljen, ampak te je že dvakrat na kofe povabil. Mogoče celo škilasti  barmann, ki ti zastonj toči, ali celo policaj, ki te je kaznoval.  
A vidiš zdaj zakaj so moški.  En te kaznuje, drugi ti da za pit, tretji ti plačo prinese, četrti te vabi v oštarijo.  Ja jebemo, saj nismo mi slabi, sam ti nas tak črno vidiš. Verjetno preveč te Casanove, kot si jih imenovala gledaš, le ti pa na zunaj niso zapacani, na prvi pogled ne kaznujejo, denar oz dobrine ti nosijo kratkoročno, skratka nič otipljivega.  

Ženske ste vzgojene da brez tipa in prstana ne veljate mnogo, si napisala.  Ne vem kaj bi ti odgovoril.  Ne da ste tako vzgojene, ampak tip in prstan tvorita skupnost, skupnost tvori pogosto otroka. Tega valjda ne more moški roditi, torej ga mora ženska.  Kot mama je njena materinska dolžnost otroka od joška na noge spravit.  Oče je pa itak lovec in mora nekje pač kakega kozla ujet da bo doma kaj za jest. Cheesy.
Verjetno bi bilo vse drugače če ženske nebi imele materinega mleka.  To je verjetno eden prvih in najboljših signalizacij, da se otrok na jošk pripopa in tako ostane mamin.  In celo beseda mama je mednarodna.  Oče, ati, fotr.  Te mednarodne besede ni. Papa je še najbolj mednarodna za očeta.

Po vsem naštetem je pomoje še dobro, da imate službo in pogosto elegantno sedeće delo.

Ob zapisanem bi se samo še ustavil, da si dvakrat zapisala isto, vendar za oba spola. Ukrotiti torej. Enkrat naj bi bile ukrotene ženske, drugič bi ti enega ukrotila, ali pa boš sama ostala, oziroma kaj je bolje.

Dve opciji imaš.  Al vzami prešvicanega poštarja,  škilastega natakarja, ki zastonj toči, oz zavaljenca iz avtobusa, ali pa čakaj. Bo sam prišel. Tudi pikica moja je sama prišla.

In mimogrede. Noben od treh naštetih ni bogat, dobila boš pa itak tisto kar ne boš iskala.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: labilni moški
Reply #33 - 18.12.2003 at 01:24:08
 
sinjeoka wrote on 17.12.2003 at 23:52:51:
Zakaj ženske tako na easy zmagujemo?
Z razliko od tebe Andres večina tipov ne mara uporabljat kondomov, včasih se vas niti ne da prisilit v uporabo., ker vam bolj sede brez...in bingo. Roll Eyes



Kdo je rekel, da na izi zmagujete?  Morda je to tvoja taktika. "Gumo natakni al pa ne dobiš." Ženske ste iste kot tvoja generacija mladih fantov.  Ene štiri so mi res rekle, da naj se zaščitim, vse ostale pa nič.  Torej ne zmagujete Sinjeoka, ker tale  guma je tudi ženskam odvratna.  Mi je ena Mojca tam nekje 1986 rekla:  "Pa daj to gumo dol.  Kva ti je." Pametno ane?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: labilni moški
Reply #34 - 18.12.2003 at 01:28:27
 
Quote:

No da ne rečem, kako povpraševanje po njem upade na "trgu mesa" 1x, ko ima otroka.



A to pomeni, da si ti na razpolago sam za ta mlade, ki so še frej pa brez otrok?  Ampak veš Sinjeoka, si mimo udarila.  Zelo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #35 - 18.12.2003 at 07:52:36
 
Andres wrote on 18.12.2003 at 01:14:08:
In mimogrede. Noben od treh naštetih ni bogat, dobila boš pa itak tisto kar ne boš iskala.

Andres



Kdo pa pravi, da iščem "bogatega". Tudi Casanove po večini niso bogati.
Bolj problematično je, zavaljen, smrdeč.... Ker to je pa, no vsaj po moje druga skrajnost. Taki tipi pač niso sexappeališ. Nekaj sexualnega drivea, ali kemije pa v paru mora bit, da klapa.
In btw.. nekaj v njihovih glavah ne bore biti čisto OK, da so se tako zapustili.



Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #36 - 18.12.2003 at 07:54:34
 
Cheesy

tole je bil pa report iz prve bojne črte...ma veš neprijatelj na drugi strani pri meni še nikoli ni bil ženska.
Wink


Andres wrote on 18.12.2003 at 01:24:08:
Kdo je rekel, da na izi zmagujete?  Morda je to tvoja taktika. "Gumo natakni al pa ne dobiš." Ženske ste iste kot tvoja generacija mladih fantov.  Ene štiri so mi res rekle, da naj se zaščitim, vse ostale pa nič.  Torej ne zmagujete Sinjeoka, ker tale  guma je tudi ženskam odvratna.  Mi je ena Mojca tam nekje 1986 rekla:  "Pa daj to gumo dol.  Kva ti je." Pametno ane?

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #37 - 18.12.2003 at 08:00:12
 
v bistvu tukaj ne postavljam itak nobenih apriori meril, samo pa tip, ki že ima otroke, četudi živijo pri njegovi ex....ali pa celo "nesrečno" poročen
vsekakor zadosten razlog za dodatno previdnost, ama itak je važna zgodba v ozadju; lajf ni črnobel  


Andres wrote on 18.12.2003 at 01:28:27:
A to pomeni, da si ti na razpolago sam za ta mlade, ki so še frej pa brez otrok?  Ampak veš Sinjeoka, si mimo udarila.  Zelo.  

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: labilni moški
Reply #38 - 18.12.2003 at 11:35:17
 
sinjeoka wrote on 17.12.2003 at 23:52:51:
Moje ugotovitev načeloma je, da sem srečnejša samska, kot pa v vezi ala Tutti Frutti, ker me vsaj noben ne ponižuje in serje na glavo.


...

Svaka čast. Za to odločitev pa je potrebno veliko poguma v svetu, kjer so vsi v parih, nekateri od njih celo zelo nesrečni in ti praviloma pomilujoče pogledujejo na samske... No , malce karikiram, ali ipak...
Biti sam (če izbiramo med zgoraj navedenima opcijama)verjetno res ni šala mala, ampak prinaša pa notranji mir, to pa je v življenju največ vredno.
Veliko ljudi se sili v odnose, pa nič zato... Ko bodo pripravljeni na spremembo, se jim bo zgodila sama od sebe. Do takrat pa bodo skušali pred svetom in seboj prikriti, da jim nekaj manjka, da niso čisto ok.... That's life.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #39 - 18.12.2003 at 12:52:08
 
Aja Andres pa še to

malo zgodovine...Casanova ni bil bogat...nikoli, bil je gigolo ali po slovensko "znal je sladko na dušice pihat".

Ker ti materialistično komponento tako izpostavljaš se mi zdi fino, da ti pojasnim, da sindrom Casanova nima baš nevemkoliko skupnega z materializmom.(čeprav pomaga)


Pa še to, med modernimi Casanovami se najdejo tudi prešvicani, zavaljeni, alkoholični tipi z večvrednostnim kompleksom. In tudi marsikak moderni casanova bi želel biti pravi CASANOVA in dela vse da bi postal, pa ne more, ker ni zadosti sexappeališ. Tako da zame sindrom Casanova ne pomeni kakšen je končni rezultat v nabiranju črtic, ampak mi čisto zadostuje že sama želja po takšnem načinu življenja...in take Casanove so najbolj bljak, ker so prikrite in ga lahko odkriješ šele čez nekaj 10 let.

In btw..jaz ne gledam casanov, jaz jih pač vidim, ker malo bolj poznam "znake".


Aja pa nekaj bistvenega si spregledal v mojem postu..spermbank. Pri nas sicer ne, ama zunaj se dobi spermo la carte (preverjeno). Jaz svojih otrok pač ne bi rada obremenila z geni škilavosti (karikiram)

Spermbank imajo tudi določene prednosti... tašče ni v paketu.

(toda kot sem že rekla, to je skrajna ne pa edina opcija)

Pa še nekaj o mojem materialnem statusu; danes Bi se lahko vsedla v dnevno sobo in gledala TV do svojega 90 leta brez skrbi za keš....delam torej bolj iz zabave. Tipa zatorej tudi ne rabim, da bi me vzdrževal. In če se bom kdaj prisiljena odločit za skrajno varianto tudi moj otrok ne bo rastel v pomanjkanju.

aja pa hvala za imput, da se moški z leti naučite uporabljati kondom  Grin  Grin  Grin ta informacija je neprecenljiva
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: labilni moški
Reply #40 - 18.12.2003 at 14:05:44
 
jest sem imel pa priliko spremljat par mulcev, ki so gor rasli kot posledica "skrajnih" variant (takrat se brez bank s sprermo), pa takih ki so rasli ob mocnih zenskah in sibkih moskih, pa takih ki so pac po spletu nakljucij rasli brez ocetov.

vsem tem par primerom je skupno to, da imajo probleme s svojo spolno vlogo, ki naj bi jo igrali v svetu in posledicno z odnosi z nasprotnim spolom (in zato ne bodo nikoli casanove, tudi ce bi hoteli to postat)

pa ne bom prevec generaliziral, ker lahko o tem samo ugibam.

--

sem se zraven spomnil, da celo v istospolnih parih pogosto oba partnerja prevzameta zelo razlicni vlogi, ki sta stalni in nezamenljivi. mi sicer ni jasno, zakaj je to potrebno, ampak glede na pogostost, bi znalo biti, da imamo to celo vgrajeno in ne le nauceno (torej da je del genetskega zapisa, kot vecina reci v zvezi s spolnim vedenjem)

se mi zdi, da o tem govori andres, ko omenja zenske-moske. (mogoce pa bi bila zenska-moski in moski-zenska lahko idealen par, ali pa se izkaze, da sta oba zmedena glede svoje vloge?)

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: labilni moški
Reply #41 - 18.12.2003 at 23:49:36
 
sinjeoka wrote on 18.12.2003 at 12:52:08:
Aja pa nekaj bistvenega si spregledal v mojem postu..spermbank. Pri nas sicer ne, ama zunaj se dobi spermo la carte (preverjeno). Jaz svojih otrok pač ne bi rada obremenila z geni škilavosti (karikiram)

Spermbank imajo tudi določene prednosti... tašče ni v paketu.

(toda kot sem že rekla, to je skrajna ne pa edina opcija)

Pa še nekaj o mojem materialnem statusu; danes Bi se lahko vsedla v dnevno sobo in gledala TV do svojega 90 leta brez skrbi za keš....delam torej bolj iz zabave. Tipa zatorej tudi ne rabim, da bi me vzdrževal. In če se bom kdaj prisiljena odločit za skrajno varianto tudi moj otrok ne bo rastel v pomanjkanju.

aja pa hvala za imput, da se moški z leti naučite uporabljati kondom  Grin  Grin  Grin ta informacija je neprecenljiva


Tisto o spermbank, niti nisem spregledal, samo pozabil sem dati kakšno pikro na sluz.Smiley
Če se ti zanašaš na spermbanko pol jebi ga.  Genetskega vzorca noben ne bo pregledoval, važno jim je da tip ne kadi pa da ne pije, kaj pa je delal pred desetimi leti in kaj so delali njegovi predniki se ne gleda.
To je Amerika in tam je vse za denar, četudi je roba pokvarjena. Hja, tašče res ni pri tovrstni banki, samo včasih bi ti lahko prav prišla, ko bo treba otroka pazit zvečer.  Valjda ga ne boš v varstvo v spermbanko nosila.

Tole da bi se nekako danes lahko usedla v dnevno sobo do 90 leta kaže na tvoj preskrbljen status. Ampak po moje bi se lahko večina nas.  Živeli bi lahko od sociale z minimskimi potrebami, podobno kot so nekoč živeli ob žgancih in čaju.

Jaz ti nisem nobenega inputa dal, da bi se moški začeli z leti olagumo uporabljat.  To je moje merilo in zaupanje do žensk.  Nema ništa. Kaj veš kje je bila sinoči. No, saj pol sčasoma jo dol dam, ampak vsaka ga razen v ustih Cheesy ni  mogla čutit brez olagume. Mi je prav žal. Tak je moj moto, posledica tega pa je, da nisem bil nikoli spolno bolan. Never.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: labilni moški
Reply #42 - 18.12.2003 at 23:57:22
 
Quote:
jest sem imel pa priliko spremljat par mulcev, ki so gor rasli kot posledica "skrajnih" variant (takrat se brez bank s sprermo), pa takih ki so rasli ob mocnih zenskah in sibkih moskih, pa takih ki so pac po spletu nakljucij rasli brez ocetov.

vsem tem par primerom je skupno to, da imajo probleme s svojo spolno vlogo, ki naj bi jo igrali v svetu in posledicno z odnosi z nasprotnim spolom (in zato ne bodo nikoli casanove, tudi ce bi hoteli to postat)

pa ne bom prevec generaliziral, ker lahko o tem samo ugibam.

--

sem se zraven spomnil, da celo v istospolnih parih pogosto oba partnerja prevzameta zelo razlicni vlogi, ki sta stalni in nezamenljivi. mi sicer ni jasno, zakaj je to potrebno, ampak glede na pogostost, bi znalo biti, da imamo to celo vgrajeno in ne le nauceno (torej da je del genetskega zapisa, kot vecina reci v zvezi s spolnim vedenjem)

se mi zdi, da o tem govori andres, ko omenja zenske-moske. (mogoce pa bi bila zenska-moski in moski-zenska lahko idealen par, ali pa se izkaze, da sta oba zmedena glede svoje vloge?)

bp



Po moje bi bila tudi dober par tak moški-ženska in ženska-moški. Sam mal čudno je, da ti ženska prinese dojenčka s porodnišnice, potem ga pa vzame samo kadar ga je treba na jošk dati.  Rit mu briše na štiri kvatre, previja ga pa itak samo moški, saj dojenje jo hudo utrudi. Smiley
In feministični svet se nagiba ravno k temu. Torej. Vedno več  žesnk je moških.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: labilni moški
Reply #43 - 19.12.2003 at 08:08:35
 
 Grin  Grin Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

Ma kdo govori o Ameriki?


In jaz poznam bore malo žensk, ki bi zanemarjale otroke tako, da bi jim le vsake kvatre obrisale rit. Poznam pa obilo žensk, ki svojim partnerjem težijo naj bodo malo bolj dejavni doma in to ne zato, ker bi bile one  "ta lene".

Baš so minili časi (če so sploh kdaj bili), ko je moški lahko sam preživel družino. In če že oba lovita "kozle"  Cheesy na okoli lahko tudi oba otrokom brišeta rit, a ne?

Pa veš Andres, ti tako ali tako nimaš povprečne plače (domnevam, da si računalničar in ker ti inteligence ni za oporekat lahko kar predpostavim, da si precej dober v fohu - in kot tak imaš vse prej kot povprečno slovensko plačo) in si morda res lahko privoščiš imeti doma eno hausfrau.


Andres wrote on 18.12.2003 at 23:49:36:
Tisto o spermbank, niti nisem spregledal, samo pozabil sem dati kakšno pikro na sluz.Smiley
Če se ti zanašaš na spermbanko pol jebi ga.  Genetskega vzorca noben ne bo pregledoval, važno jim je da tip ne kadi pa da ne pije, kaj pa je delal pred desetimi leti in kaj so delali njegovi predniki se ne gleda.
To je Amerika in tam je vse za denar, četudi je roba pokvarjena. Hja, tašče res ni pri tovrstni banki, samo včasih bi ti lahko prav prišla, ko bo treba otroka pazit zvečer.  Valjda ga ne boš v varstvo v spermbanko nosila.

Tole da bi se nekako danes lahko usedla v dnevno sobo do 90 leta kaže na tvoj preskrbljen status. Ampak po moje bi se lahko večina nas.  Živeli bi lahko od sociale z minimskimi potrebami, podobno kot so nekoč živeli ob žgancih in čaju.

Jaz ti nisem nobenega inputa dal, da bi se moški začeli z leti olagumo uporabljat.  To je moje merilo in zaupanje do žensk.  Nema ništa. Kaj veš kje je bila sinoči. No, saj pol sčasoma jo dol dam, ampak vsaka ga razen v ustih Cheesy ni  mogla čutit brez olagume. Mi je prav žal. Tak je moj moto, posledica tega pa je, da nisem bil nikoli spolno bolan. Never.

Andres

Back to top
« Last Edit: 19.12.2003 at 11:50:26 by sinjeoka »  
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: labilni moški
Reply #44 - 19.12.2003 at 09:38:02
 
Moški so lahko hvaležni ženskam, ki vztrajajo, da se več ukvarjajo s svojimi otroci. Pa ne na tak način, da jim nadomeščajo mamo, ampak po svoje, po moško, očetovsko. Tako tudi očetje pridobijo, ustvarijo globjo vez s svojimi otroki, in predvsem so vzor sinovom, da se ne razvijejo v labilne moške.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7