Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7746 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Leto 2003 je za nami
14.12.2003 at 01:26:23
 
Devi me je napeljala k odprtju tega topica.  Danes pač je namignila, da ji je bilo letošnje prav  lepo, uspešno, torej natančno tako kot sem ji zaželel lani Grin Grin Grin.

Vsekor Devi in ostali, naj vam bo tudi prihodnje leto isto kot letošnje, čeprav, kar zadeva 2003 ni bilo prijazno politično obarvano. Vojna v Iraku, uspešen referendum za NATO. Sad

No, jaz sem se imel kulj. Celo kofe smo skup spili. Z nekaterimi člani tudi večkrat in če mi ne zamerite sem s članico foruma preživel dopust pri Dubrovniku.
Sicer pa me je v letošnjem letu odlikovala višina. Niti ne pomnim, da bi bil katero koli leto tega življenja toliko na višini kot ravno letos.  Upam, da bo naslednje podobno, a vse kaže, da tako bo.
Hvala za lep namig Devi.

Srečno staro leto 2003

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Leto 2003 je za nami
Reply #1 - 14.12.2003 at 01:49:13
 
He he, Andres... Sicer se nisem uspel dobiti s tabo, amapk to prelagam na leto 2004.

Bilo je zanimivo leto. Zaznamovano z mojim prihodom na ta forum, prisostvovanjem na pikniku pri Haryju oz. po novem pri Igi.  Grin

Veliko novih ljudi. Lahko vidite, da smo se kar nekajkrat dobili štajerci med seboj in kako rekli. Nove izkušnje , spoznanja...

Kar se tiče službe: zelo turbulentno, polno stresa in uspešno(kot mi je Vilma napovedala). No uspeh prelagam na leto 2004.  Grin  Glede tega pričakujem v letu 2004 vsaj to, da bom ob spodobnih urah hodil domov iz službe.  Wink

Upam na ponovna srečanja forumašev, tako standardnih kot novih. Želim si še kakšno OBE izkušnjo. Pa mogoče po vseh nesrečnih ljubeznih in zakompliciranih (in zakompleksanih) ženskah v mojem življenju uspem najti dušo dvojčico.

Dodajam še plan 3000 km prevoženih s peciklom po štajerskih hiribih...

Če povzamem: če bom notranje zadovoljen (ne glede na vse prihodnje prigode), bo vse OK in leto 2004 ful uspešno.
Enako želim tudi vsem ostalim.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kreden.
Guest




Re: Leto 2003 je za nami
Reply #2 - 14.12.2003 at 03:04:03
 
Pol član Kreden se tudi zapiše v tale post.
Verjamem, da Andres ne bo jezen ali razburjen zaradi mojega malega, kratkega zapisa.

Tudi za mano je zelo uspešno leto, namreč, proti koncu leta sem spoznal enega zelo dobrega človeka, čeprav Bosanca, vendar človeka na mestu in veliko me je v kratkem času naučil.
Spoznal sem tudi Ireno - Irbo ali na tem forumu IO in spoznal sem tudi b5, vsi kulj ljudje, čeprav mi je IO zelo bolj všeč kot b5.  Grin Grin Grin Grin.
Uspel sem tudi v nameri, čeprav po velikih mukah in dosti porabljenem papirju, da sem postal sponzor še enemu Tibetanskemu otroku, sem zelo srečen in vesel, da mi je končno uspelo tudi to.
Sem tudi zelo vesel, da sem si letos nabavil avto, se vsaj vozim okoli po dežju in se na velko smejim, včasih se nisem, ker sem bil preveč moker in premražen.
Zelo me veseli, da sem uspel porihtati in urediti stanovanje po svojem okusu in da sem si nabavil novi stroj, računalnik, mater je bil drag, vendar mi ni žal, je pravi ubijalski stroj.
No, sedaj me v novem letu, ker sem preložil še čaka samo, da si zrihtam izgubljene zobe, ne me vprašat kako sem jih izgubil in da končam zadevo s sodiščem.

Uspešno leto je za menoj, verjamem, da bo to novo leto katero se neizbežno prebližuje še boljše od prejšnjega.

Vsem želim lepo praznovanje Novega Leta in čimveč izpolnjenih želja v tem Novem Letu.

Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #3 - 14.12.2003 at 11:59:40
 
Quote:
No, sedaj me v novem letu, ker sem preložil še čaka samo, da si zrihtam izgubljene zobe, ne me vprašat kako sem jih izgubil in da končam zadevo s sodiščem.

Vsem želim lepo praznovanje Novega Leta in čimveč izpolnjenih želja v tem Novem Letu.

Kreden.

nameravam da popedenaš vse s sodišči in zobmi tko kt teb paše ...

vračam ti lepe želje ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
pevka
3
***
Offline


Posts: 201
Ljubljana
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #4 - 14.12.2003 at 13:10:33
 
Se pridružujem Gapetu...
Back to top
 

pevka
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Leto 2003 je za nami
Reply #5 - 14.12.2003 at 14:54:22
 
Kot mnogi vedo načeloma ne nameravam, ker so te stvari zunaj mojega umskega dometa.  
No, ker si že izgubil zobe nameravam, da dobiš nove.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #6 - 14.12.2003 at 16:54:53
 
Andres wrote on 14.12.2003 at 01:26:23:
Danes pač je namignila, da ji je bilo letošnje prav  lepo, uspešno, torej natančno tako kot sem ji zaželel lani Grin Grin Grin.

Wink Kiss

Ja, res je bilo lepo leto. Sem hvaležna za ta čas. Sem se dosti naučila, tudi od vas. Hvala vsem za vse, nameravam vsem čudovito praznovanje in da se vam mnogo lepega zgodi v novem letu Smiley

Tebi, kreden, pa čimprej en specialen manekenski nasmešek, ki gate trga Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #7 - 14.12.2003 at 19:12:09
 
Pa res je bilo uspešno leto!!!
Hvaležna sam za vse nove iskušnje, nova doživetja, novo službo, lastno stanovanje, nov avto, predvsem pa za dobre prijatelje, starše ki me imajo radi (in jaz njih seveda) in se opravičujem če sam koga to leto prizadela na kakšen koli način.

Življenje je res lepo.
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #8 - 14.12.2003 at 20:16:00
 
Leto 2003 je bilo zame leto sprejemanja težkih odločitev, velikih sprememb, preseganje norme lepotne terapije za oči v obliki praznjenja solznih kanalov, pa še odločitev za veliki projekt  za naslednje leto - preplezati še eno "goro".

V tem letu sem doživela moč  in podporo prijateljstva, sem se srečala z  gape forumom, soznala kar nekaj prijetnih ljudi, preživela z njime kar nekaj prijetnih uric; in prebudila v sebi novo željo in novo upanje.

Ja, za prihodnje leto pa upam, da bom imela energijo za soočanje z izzivi in na  kakšno prijetno doživetje.

Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #9 - 15.12.2003 at 22:51:50
 
lola wrote on 14.12.2003 at 20:16:00:
Leto 2003 je bilo zame leto sprejemanja težkih odločitev, velikih sprememb, preseganje norme lepotne terapije za oči v obliki praznjenja solznih kanalov, pa še odločitev za veliki projekt  za naslednje leto - preplezati še eno "goro".

V tem letu sem doživela moč  in podporo prijateljstva, sem se srečala z  gape forumom, soznala kar nekaj prijetnih ljudi, preživela z njime kar nekaj prijetnih uric; in prebudila v sebi novo željo in novo upanje.

Ja, za prihodnje leto pa upam, da bom imela energijo za soočanje z izzivi in na  kakšno prijetno doživetje.



Lola, sva skoraj identične;)

Je pa res, da mi je poleg vsega leto 2003 prineslo veliko pozitivnih sprememb, in drugačne miselnosti. Tako, da dejansko lahko ugotovim, da je bilo tudi veliko sreče na vseh področjih. Predvsem pa to, da sem vizuelno spremenila imiž, kar je stalo na mestu zadnjih 14 let:) Šla sem dol 25 kilogramov:). Se pravi uspešno leto v več obzirih.

Pozdravček

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #10 - 16.12.2003 at 08:31:53
 
vilma wrote on 15.12.2003 at 22:51:50:
. Predvsem pa to, da sem vizuelno spremenila imiž, kar je stalo na mestu zadnjih 14 let:) Šla sem dol 25 kilogramov:).


Ja, bravo, vredno pohvale!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: Leto 2003 je za nami
Reply #11 - 16.12.2003 at 13:31:16
 
Roll Eyes Če mi dovolite bi še jaz rada povedala da letošno leto je bilo zame zelo uspešno in tudi zelo katastrofalno v nekaterih področjih. Kar se mi je lepega dogajalo sem ponosna, da sm spoznala nekatere ljudi od tu gori in tudi sem spozala Andresa, ki je zelo simpatinčen dečko.
Trdim lahko tudi za ostale za Marjano, Lili, Lanceja, Vilmo, Tino, Davida ITD.... ne bi naštevala ker bi preveč jemalo prostora. Katastrofalna šola je pa bila v mojem osebnem življenju. Sam najlepše mi je to ker sem se veliko naučila od vas in si še to želim v naslednjem letu, ki nam bo prineslo še več pestrega in zanimivega.
Želim, da se vam vsem izpolnijo vse želje in, da bi bili srečnejši v novem letu.
Moje misli so take, da vas naj vse povsod sreča in ljubezen spremlja in daja vam moči, da prehodite z lahkoto vsako pot, ki vam je namenjena.

Darinka 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Leto 2003 je za nami
Reply #12 - 19.12.2003 at 20:12:53
 
Quote:
Pol član Kreden se tudi zapiše v tale post.
Verjamem, da Andres ne bo jezen ali razburjen zaradi mojega malega, kratkega zapisa.

Tudi za mano je zelo uspešno leto, namreč, proti koncu leta sem spoznal enega zelo dobrega človeka, čeprav Bosanca, vendar človeka na mestu in veliko me je v kratkem času naučil.
Spoznal sem tudi Ireno - Irbo ali na tem forumu IO in spoznal sem tudi b5, vsi kulj ljudje, čeprav mi je IO zelo bolj všeč kot b5.  Grin Grin Grin Grin.
Uspel sem tudi v nameri, čeprav po velikih mukah in dosti porabljenem papirju, da sem postal sponzor še enemu Tibetanskemu otroku, sem zelo srečen in vesel, da mi je končno uspelo tudi to.
Sem tudi zelo vesel, da sem si letos nabavil avto, se vsaj vozim okoli po dežju in se na velko smejim, včasih se nisem, ker sem bil preveč moker in premražen.
Zelo me veseli, da sem uspel porihtati in urediti stanovanje po svojem okusu in da sem si nabavil novi stroj, računalnik, mater je bil drag, vendar mi ni žal, je pravi ubijalski stroj.
No, sedaj me v novem letu, ker sem preložil še čaka samo, da si zrihtam izgubljene zobe, ne me vprašat kako sem jih izgubil in da končam zadevo s sodiščem.

Uspešno leto je za menoj, verjamem, da bo to novo leto katero se neizbežno prebližuje še boljše od prejšnjega.

Vsem želim lepo praznovanje Novega Leta in čimveč izpolnjenih želja v tem Novem Letu.

Kreden.


glej tipa ... ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Leto 2003 je za nami
Reply #13 - 20.12.2003 at 01:37:57
 


kar je, je dobro - lahko pa bi bilo tudi slabše


(sicer pa itaq še ni konec)


itaq bo pa 2004 boljše



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Leto 2003 je za nami
Reply #14 - 20.12.2003 at 11:07:32
 
Quote:
Pol član Kreden se tudi zapiše v tale post.
Verjamem, da Andres ne bo jezen ali razburjen zaradi mojega malega, kratkega
.


Jaz pa si želim, da bi Kredenu večji zrasel! Kdor pač ni z  majhnim zadovoljen, naj počaka, da mu večji zraste.
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2