Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1173 times)
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Dodatno zavarovanje
07.12.2003 at 14:09:13
 
Do zdaj nekak tega nisem rabla, zdaj pa se mi zdi da bi blo uporabno. Poleti grem na operacijo, nic pretirano hudega, ampak pricakujem par dni v bolnici pa kake 14dni doma. Normalno zavarovanje krije posteljo v bolnici ce ni urgentno stanje? Al ze zarad tega rabim dodatno. Pa druga stvar, pri dodatnem zavarovanju dobis nekaj $$ za dan v bolnici ane?  Grin Kje se splaca prijavit, jaz o tem tak nic ne vem da je kr hudo Smiley .
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Dodatno zavarovanje
Reply #1 - 07.12.2003 at 15:46:40
 
Studentje in dijaki ne rabijo dodatnega zavarovanja. Morda obstaja tudi kaksno zavarovanje za nadstandardno oskrbo (imas v bolnici lepso sobo), ampak se mi zdi, da tega ravno ne rabis.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Dodatno zavarovanje
Reply #2 - 08.12.2003 at 08:40:03
 
Pri dodatnem zavarovanju ne dobiš $$ za dan v bolnici. To je vključeno v ponudbe različnih nezgodnih zavarovanj, ki pa imajo različne pogoje in različne kriterije za izplačila, odvisno od njihove ponudbe in višine plačila zavarovanja.

Dijaki in študenjte ne rabijo dodatnega zavarovanja, so pa lahko nezgodno zavarovani, če se za to odločijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1