Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6496 times)
exorcist
Ex Member




Predlog- phpBB forum
20.11.2003 at 15:07:31
 
Predlagam, da Gape forum malce posodobite in preklopite na phpBB forum, ki je dosti zmoglivejši od tega Yabba, dosti več opcij. Seveda tega še pustite gor, da laufa, ga uporabite kot neke vrste arhiv.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Predlog- phpBB forum
Reply #1 - 20.11.2003 at 20:57:03
 
Kaj to misliš Exco? Da bi imeli kar en arhiv SP,  v BB forum pa znova vse pisarit?  Ali si mislil upgrade?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Predlog- phpBB forum
Reply #2 - 20.11.2003 at 21:05:19
 
Andres wrote on 20.11.2003 at 20:57:03:
Kaj to misliš Exco? Da bi imeli kar en arhiv SP,  v BB forum pa znova vse pisarit?  Ali si mislil upgrade?

Andres

Ja, mislil sem jovo na novo - posodobitev, ne pa upgrade. Ne verjamem, da si niti 10% ljudi ne pogleda stare teme, vsaj pri meni je tako. Saj ne bi bile stari topiki izgubljeni, le arhivirani, to pomeni, da ima vsakdo še vedno dostop do njih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Predlog- phpBB forum
Reply #3 - 20.11.2003 at 21:13:37
 
Tega ne podpira nihče.  Sicer pa, starejši ko je časopis, več arhiva ima. In ravno v arhivu nekod najde zaklad. Podobno ali enako velja za forum.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Predlog- phpBB forum
Reply #4 - 20.11.2003 at 21:23:53
 
pomoje da ne
možno da bomo en dan apgrejdal na yabb2, to pa je tud to ... yab se je kr precej izkazu ... v vsem dosedanjem delovanju ena varnostna luknja in hitrost nad vsemi pričakovanji ...

men je kulj ... je mal bolj špartanski, nima tolk enih priveskov in to ... lahko bi nabutu plugine, pa to ni tolk zlo pametno kar se tiče upravljanja živih forumov ...

pomoje svoj namen izpolnjuje čist dobr ... kar se pa tiče starih tem, bi ti, še predvsem ti, lahko bil za lepši zgled ... težko ti je lo dopovedat da skorde na vsako temo že obstaja tema in da ko jo prebereš veš da nimaš kej dost dopisat ... v takme primeru bi blo pametno narest izvleček teme ... ne argumentiranja ipd ampak bolj 'tisto kar drži in nihče pravposebaj ne izpodbija' ... tudi ti kot zadnji 'revizor' ne ...

a bo do tega kdaj pršlo se ne ve ... mislm pa da bo ... slej kt prej ... tko da ... be not worried ... pa tkoitak ... če bi se gape slušajno spravu nov forum delat, bi bil to verjetno forum ušteman v geekloga ... del pozitivk in to ... popolnoma integriran ... in predvsem moderiran ... mogoče ... someday ... mislm da je tam pro BB, ki valjda podpira import vseh blodenj iz geekovih komentarjev ...

furthermore ... če se kej dobr poznam bi skor stoprocentno, če bi se že spustu v kej tazga, verejtno prej naredu wiki ... to je že v planu ... smo bli že tik pred installom ... pa je padl par protiargumentov ... tko da čaka še na dodatni študij ta tema ...

mam na zalogi tud še alicebot ... to je pa že čist finalna zgodba ... katera se tud že dogaja ...

je pa tko ... vsaka reč zahteva angažma, če hočeš da je reč 100% in da drži vodo (in ljudi) ga pa zahteva precej ... bolj ko je zahtevna tehnologija, več angažmaja zahteva ... geek je kr orng zalogaj ...

z živimi sajti je vse precej težje ... pa kaj bi govoru ...


skratka pomoje da phpBB gape.org ne bo vidu v svojem lajfu ... yabb je kul ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Predlog- phpBB forum
Reply #5 - 20.11.2003 at 22:45:11
 
gape wrote on 20.11.2003 at 21:23:53:
skratka pomoje da phpBB gape.org ne bo vidu v svojem lajfu ... yabb je kul ...


Se strinjam.

Exo, ne dober predlog ti dati. Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Predlog- phpBB forum
Reply #6 - 21.11.2003 at 13:01:23
 
Quote:
Se strinjam.

Exo, ne dober predlog ti dati. Grin


J****, skloni me zajebavajo, ali kaj si tu reči hotel ti meni? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Predlog- phpBB forum
Reply #7 - 24.11.2003 at 02:23:50
 
exorcist wrote on 21.11.2003 at 13:01:23:
J****, skloni me zajebavajo, ali kaj si tu reči hotel ti meni? Grin


Točno to hotel sem tebi rečti jaz. Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Eva
Guest




Re: Predlog- phpBB forum
Reply #8 - 24.11.2003 at 03:52:40
 
Grin ( Tongue Grin)
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Predlog- phpBB forum
Reply #9 - 24.11.2003 at 09:18:10
 
gape wrote on 20.11.2003 at 21:23:53:
če bi se gape slušajno spravu nov forum delat, bi bil to verjetno forum ušteman v geekloga ... del pozitivk in to ... popolnoma integriran ... in predvsem moderiran ... mogoče ... someday ...


dobra namera Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Predlog- phpBB forum
Reply #10 - 03.12.2003 at 11:28:25
 
nameravam za forum to kar namerava gape in marjana
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Predlog- phpBB forum
Reply #11 - 03.12.2003 at 22:18:17
 
gape wrote on 20.11.2003 at 21:23:53:
če bi se gape slušajno spravu nov forum delat, bi bil to verjetno forum ušteman v geekloga ... del pozitivk in to ... popolnoma integriran ... in predvsem moderiran ... mogoče ... someday ...



A pol se vsi dosedanji topici in vsi posti v njih zgubijo?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Predlog- phpBB forum
Reply #12 - 03.12.2003 at 23:54:55
 
tist forum bi ne imel nikakršne zveze s tem forumom ... ta bi ostal tak kot je bil do tistega trenutka ... in bi ga uporabljal normalno naprej ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Predlog- phpBB forum
Reply #13 - 04.12.2003 at 00:20:19
 
gape wrote on 03.12.2003 at 23:54:55:
tist forum bi ne imel nikakršne zveze s tem forumom ... ta bi ostal tak kot je bil do tistega trenutka ... in bi ga uporabljal normalno naprej ...



Če sem te dobro razumel bi imeli še en forum enakovreden temu forumu, ki bi ga bilo potrebno napolnit.  Smiley  


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Predlog- phpBB forum
Reply #14 - 04.12.2003 at 02:06:27
 
Andres wrote on 04.12.2003 at 00:20:19:
Če sem te dobro razumel bi imeli še en forum enakovreden temu forumu, ki bi ga bilo potrebno napolnit.  Smiley  
Andres

nebi on bil nikakor enakovreden
bil bi definitvno moderiran, če nisi prečitu ... za to je treba (wo)manpower ...

napolnit ... kaj vem ... čudna beseda ...

niti mi ni nevemkak interes (še en forum) ... če bo potreba ... will see ... zaenkrat so na geeku komentarji čist ok ... sej veš ... če bi tehnična potreba bla taka bi jo upedenal ... pa je ni ... ker foruma kot foruma (še enga) se ne rabi ...
forum v geeku je fajn zarad tega ker je integriran in je del geeka ...

rabi se pa kej druzga ...

Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2