Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2492 times)
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTVOM
13.11.2003 at 20:25:29
 
Spoštovani administratorji/moderatorji!


Če bi bil osebno tak tip, in če bi bilo pri meni to mogoče, bi bil razočaran nad vodilno ekipo tega foruma. Tako pa le zmignem z rameni, si otresem prah s stopal in grem dobro razpoložen naprej. Svet je pred menoj, mnogi ljudje me radi poslušajo in berejo, mogoče zato, ker se jim ne vsiljujem, kot se nočem vsiljevati vam. Odločno pa trdim še vedno, da je poseben formu o KRAŠČANSTVU v tej novodobni zmedi tega foruma nujno potreben, kot se mi zdi potreben poseben prostor za debate, ki ga najdete na forumu Prenove v duhu z imenom Kraščanstvo in newage http://www.rkc.si/prenova/portal/modules.php?op=modload&name=XForum&file=ind...

CheesyKot vidite, dragi prijatelji, ste tukaj na tem forumu daleč od širokega pogleda in daleč od iskrene svobodomiselnosti, saj načrtno gazite miselnost, ki vas je zaznamovala za vse življenje, pa če se v svojem slepem besu še tako dvigujete.

Tisti, ki mi predlagate prej ne vem kakšno vidno delo, raje poglejte, koliko ste naredili sami, preden ste postali nekakšni takšni ali drugačni moderatorji. Ko bom videl pri vas kaj posebnega, potem bom upošteval takšne izjave kot resne. Za zdaj pa se mi zdijo bolj kot pubertetniško napihovanje brez sleherne realne osnove za kakršno koli takšno zahtevo. V našem primeru gre za zelo konstruktiven predlog, ki vam je nekaterim očitno potrkal na razgaljeno vest, zato pa ga je treba blokirati.

Kar takole na oko trditi, da takšen direktorij ni potreben, je, milo rečeno, zavestno zanikanje stvarnosti, ki objektivno obstaja. In ta stvarnost je naša izključno krščanska dediščćina, spričo katere so vsa ostala na tem forumu tako favorizirana verstva in fantazmagonije prava pravcata eksotika. Ne mi zamerit, toda natančno vem, kaj govorim. Navsezadnje sem te zadeve obdeloval že vrsto let na resnem sicer volunterskem nivoju, vendar izključno z orodji ustreznih strok, ki jih seveda obvladam na primernem akademskem nivoju. Če to koga moti, naj si pa še sam pridobi takšne kvalifikacije.

Se opravičujem, če sem povedal za nekoga preveč, prepričan sem, da sem za mnoge povedal premalo. Tako se nekako poravna.

Zanima me pa vseeno, če so proti takemu direktoriju mogoče vaši spnzorji?... Wink Hmm, Bog ve, pa je tih.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #1 - 13.11.2003 at 21:28:41
 
Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry   SAMOPOMILOVANJE

Samopomilovanje, samohvala in nekakšen forum, kjer pa čakaj po več mesecev na odgovor, Dragi Samson, razočaral si me.

Vendarle, še lahko kriliš na vse pretege, kroliš na vse tone, spilaš na vse strune, ampak, po mojem, KRŠČANSKEGA DIREKTORIJA NEBO.

In tako je tudi prav.

Neposiljevalec Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #2 - 13.11.2003 at 21:51:28
 
Hihi, kreden, le kaj boš še izdavil nagnusnega?
Bogi...

Sicer pa imamo potrljenje s teboj, to le priznaj!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #3 - 13.11.2003 at 21:55:44
 
Samson wrote on 13.11.2003 at 21:51:28:
Hihi, kreden, le kaj boš še izdavil nagnusnega?
Bogi...

Sicer pa imamo potrljenje s teboj, to le priznaj!



A misliš da bi moral pisati spredaj pred krščanskim še nagnusni  ??? ???

Ne, ne, Samson, pol me pa ne poznaš.

Me pa res zanima kdo to ima potrpljenje z menoj  ??? ???

Krščanarji, formuraši, kitajci, marsovci......., le kdo  ??? Shocked Shocked

Gape, veš ti kaj o tem potrpljenju  ??? ??? ??? ??? ???

Potrpežljivi Kreden
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ajax
Guest




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #4 - 13.11.2003 at 22:12:46
 
Le odkod se je vzel ta zmedeni kreden... Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #5 - 13.11.2003 at 22:55:13
 
samson očitno si tolk padu not v to, da nas boš rešu al kaj, da se ne obvladaš več.

na ta način kot si ga sedaj pokazal sigurno ne bi mogel vodit direktorija tu gor, si nezrel za te stvari an prav način delat, sorry ampak tko je.

bomo dal direktorij kjer se te teme pogovarja, to veš, ime bomo verjetno dal drugačen.

ampak to nič ne spremeni

sprejmi ponujeno.

si stalno vabljen, da kaj napišeš, pa ni nič od tega, e zgubljaš z direktorijem namesto da bi odprl ustrezne teme in tako pokazal da je stvar potrebna.

in to je zadnji post od mene. stopigra. zdej pa začni delat ne samo neki ... !

a si dec al kaj. če tolk obvladaš boš verjetno tud v obstoječ direktorij kaj spravil matr al je preveč zate to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #6 - 13.11.2003 at 22:58:28
 
Quote:
.

bomo dal direktorij kjer se te teme pogovarja, to veš, ime bomo verjetno dal drugačen.


Kdo, bomo dali? A smo se kaj o tem že pogovarjal?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Če bi bil tak, bi bil RAZOČARAN nad tem VODSTV
Reply #7 - 13.11.2003 at 22:59:52
 
ja to smo se menil,  da bomo uno filozofijo in kulturo umaknil in bo to direktorij prav za te stvari ane?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1