Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5618 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: spet dolžina...
Reply #15 - 25.11.2003 at 22:42:29
 
Tutifruti wrote on 25.11.2003 at 08:18:46:
Star je malo čez 30. Psihičnih težav nima ali pa jih do sedaj še nisem opazila. Je pa res, da ima veliko dela in verjetno zato včasih niti pomisli ne na sex.

Moti me tudi to, da večinoma, ko sem potrebna, njemu ni do sexa.

Ko se hočem poljubljat, se on noče.
Zalizuje se čisto brezveze - samo s konico jezika. Kot, da se ne upa... Groza. Meni pa se zdi, da se bom eksplodirala, če se ne bom prav strastno poljubljala in objemala.
Poleg vsega tega, pa mu ne paše, če ga objemam, če ga poljubim, ko sva v avtu, da naju lahko drugi vidijo...

Nasvet?


drugi vidijo ... stric je sramežljiv?
ne upa ... boječ?
ko sem potrebna, njemu ni do sexa ... man has a problem !!!
ima veliko dela ... drek od dreka je pa ko te kapitalistične svinje kupjo za 8 + ur 5 dni na teden, vse tedne v letu ... minus dopust, če ti ga rata potrošt ...
o točno tem sm že govoru zdej en dan, čeprov za ženske ... ustvarit v človeku filing, da on pa ne more it na bolniško (ne da ne sme), ker kdo bo pa njegovo delo opravu ...
dejstvo je da eni sami silijo v to 'delovno odvisnsot', ki jo na vn prikazujejo kot da imajo pač full dela in da morjo skoz delat ... s tem pridejo tud do izgovora, da imajo lahko full velik 'on their mind' ... in se jim zato ne dvigne ... le kje sm to dons že slišu ... kapitalistične svinje ... izkoriščevalske ... no ... pa ni tko ... izkoriščajo te, ker se jim ti nastaviš, ti hočeš da te izkoristijo ... in te ... se reče ... da se opravljat delo in bit za njega pošteno plačan in ne bit izkoriščan ... da se ... kot vedno pa je treba pr seb razčistit najprej ... usmert namero v novo smer ... recimo ...
se reče ... model ima probleme ... zihr ... bo mogu it skoz terapijo, če bo hotu s tabo ostat ... kolkr te razumem ... v terapiji bo večino tega, če že zgubu ne, vsaj ozavestu in če drugega ne, dobil napotke kako se tega skint ...
kolkr jest razumem iz tvojega teksta so te težave čist samorestriktivne narave, to pomen samo da je treba razrešt v njegovem majndu, pomoje da ... vzorc ... kako bi miu reku ... recimo ... nezavedanje tega da če si hočeš neki odvzet, morš to najprej met ... v osnovi ... se reče ... recimo ... težka ti bo odvezat se od seksualnih užitkov, če jih nikol niti u jedro spoznal nisi ... naj bi blo to u izi ... da se niti ne navežeš in pol se nimaš kej odvezovat ... ampak ...
če si ne upaš imet odnosa, tazga kot bi on moral bit, bom rajš reku, tak kot ima on potencial ... v vsej svoji mobrzosebnosti ... ne morš rečt da maš odnos ... lahko rečeš da ga maš, če on ne stoji, če se vsake tolko, le kej premakne ...


povej kej več ... mislm da stricu nebi smel bit blem razrešt teh vzorcev ... so čist osnovni, in v milejši obliki smo jih več al manj dal vsi čez ...


tko kot valentina pravi ... to ni u redu
to je treba spremenit ... ne morš pa spremenit tega ti ... to mora on spremenit ... tko kt je lensa na konc odpelal ... če nisi glih grda, si nekako sanje velike večine današnjih moških ... ampak ... ti te izkušnje ne rabiš ... rabiš to (v kateri si) ...


se reče ... ni niti čas za zapuščat ga ... čas je za pomoč ... ponaavdi od zunaj ... lahko tud samo od angelov ... treba samo namero usmert ... in verjet ...

nobenga blema ...


mislm ... jest ga ne vidm ... terapija pa zna bit nekoliko zahtevna ... ponavadi ... u bistvu ... odvisno od tega kolk sta v zaostanku ...







x
jest sm pa slišu da ko so japonski skakalci use potrgal ... pred časom enkrat no ... par let recimo nazaj ...
da so stricom upedenal da so lahko sexal prejšnjo noč, pred skakanjem ... nekje sm zasledu ... kje ne vem ...
k men je to kuitak basa da popušiš energijo k pride do izliva ... mislm ... kaj jest vem ... lahko da sm tak debil da mam skoz preveč energije in mi full gode da jo lahko kdaj pa kdaj kej km dam ... če pa pr tem še koga osrečim ... pizda ... sm že kandidat za nebesa ...

Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #16 - 27.11.2003 at 12:02:00
 
gape wrote on 25.11.2003 at 22:42:29:
x
jest sm pa slišu da ko so japonski skakalci use potrgal ... pred časom enkrat no ... par let recimo nazaj ...
da so stricom upedenal da so lahko sexal prejšnjo noč, pred skakanjem ... nekje sm zasledu ... kje ne vem ...
k men je to kuitak basa da popušiš energijo k pride do izliva ... mislm ... kaj jest vem ... lahko da sm tak debil da mam skoz preveč energije in mi full gode da jo lahko kdaj pa kdaj kej km dam ... če pa pr tem še koga osrečim ... pizda ... sm že kandidat za nebesa ...

Grin


Uf, Gape, ko sem tole prebral, sem moral kar na en pir - ker mi ni čisto nič jasno, kaj si povedal. Kaj sploh pomenijo besede kot so "basa" in "kuitak"? Pa noben stavek napisan do konca, vse samo napol, pa šest milijonov tropičij...  Jejhata, jejhata. Sem se skušal potruditi in dešifrirati zadevo, ampak mi pomen še zdaj ni jasen, tako da bi te lepo prosil, da poveš še enkrat, pri tem pa stavke dejansko dokončaš (s piko), novega pa začneš z veliko začetnico, pa rad bi tudi da se stavki smiselno navezujejo eden na drugega.

Hvala.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #17 - 27.11.2003 at 15:30:34
 
Tutifruti: vidva sta res v enih osnovnih vedenjskih vzorcih, ki jih morata oba - seveda vsak za sebe - ozavestiti in bo bolje.

Tvoj tip si je res navleku tolk skrbi na glavo, da ima pri roki praktičen izgovor: sem pod stresom in ni mi treba seksat. Tip je čustveno-erotično zavrt. Nihil novi sub sole...

Ti pa tudi sodiš v skupino tako imenovanih novodobnih bejbik, ki so se uspešno odvezale od namere prejšnih generacij, da ženska ne sme biti seksualno hiperaktivna. To ni nič slabega, samo ker je seks stvar dveh (ponavadi, ni pa nujno), moraš upoštevati, da ne moreš vedno seksati takrat, ko ti paše. Tvoja naloga je, da najdeš način, kako preusmeriti neuporabljeno seksualno energijo. Priporočam ti krampanje (12 do 16 ur dnevno) ali pa ultramaraton (20 do 40 km dnevno).

Gape:
pejd na brezje pa dej za eno mašo v zahvalo, ker maš tolk energije, da se ti izguba pri seksu sploh še ne pozna. le počak, ko prideš v moje leta...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: spet dolžina...
Reply #18 - 27.11.2003 at 15:34:45
 
Jakob_Ostrjan wrote on 27.11.2003 at 15:30:34:
 
Gape:
pejd na brezje pa dej za eno mašo v zahvalo, ker maš tolk energije, da se ti izguba pri seksu sploh še ne pozna. le počak, ko prideš v moje leta...


Grin Grin Grin
A zato je na Brezjah zmeri tok folka?
Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #19 - 27.11.2003 at 15:40:03
 
Quote:
A zato je na Brezjah zmeri tok folka?


Ti, pomoje ga je ravno iz nasprotnega razloga: kje najdi energijo, da se mi bo sploh še ljubilo seksati...

Namreč, stopnja seksualne nepotešenosti se da zelo dobro razbrati iz človekovega obraza. In ko se spomnim, kakšne mrke in nesrečne face sem gledal na brezjah kot mulc, mi je vse jasno... Dvomim, da se je v teh letih, kar ne hodim več na božje pota, kaj spremenilo...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: spet dolžina...
Reply #20 - 28.11.2003 at 12:17:13
 
Tutifruti wrote on 25.11.2003 at 12:22:50:
Valentina, ja, ima me rad. To tudi čutim in mi pove. In ja, verjamem mu.


Sej verjamem, da te ima rad. Ampak, a je zadost za celo življenje, če te ima na začetku "samo" rad, če ni noro, divje, strastno, brezmejno zaljubljen vate, te obožuje, hoče biti s tabo vsako minutko svojega časa, se hoče stalno naslajati na tvojih ustnicah in se ljubit s tabo če je le prilika?  

To so nakakšni temelji zgradbe...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: spet dolžina...
Reply #21 - 28.11.2003 at 12:54:48
 
Valentinaa wrote on 28.11.2003 at 12:17:13:
Sej verjamem, da te ima rad. Ampak, a je zadost za celo življenje, če te ima na začetku "samo" rad, če ni noro, divje, strastno, brezmejno zaljubljen vate, te obožuje, hoče biti s tabo vsako minutko svojega časa, se hoče stalno naslajati na tvojih ustnicah in se ljubit s tabo če je le prilika?  

To so nakakšni temelji zgradbe...



Jaz pa stvar vidim ravno obratno. To, kar si opisala, pomeni biti zaljubljen. Zaljubljenost pa nikoli ni večna, ampak je samo na začetku odnosa. Kasneje, ko zaljubljenost izpuhti, ali gre par narazen ali pa se zaljubljenost spremeni v ljubezen (oz. nista več zaljubljena, ampak ljubita drug drugega), kar je nekaj čisto drugega kot to, kar si napisala. Temu lahko rečeš tudi, da se 'imata rada'.  Zato pač stvar vidim obratno kot ti. Fant ni samo zaljubljen v njo, ampak jo ima rad. To je veliko več.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: spet dolžina...
Reply #22 - 28.11.2003 at 13:31:06
 
Seveda, X, točno tako. Zato pa pravim, da so to temelji.

Ne vem, koliko je to Quote:
S tipom sva skupaj že lep čas.
ampak če to ni ravno veliko, se sprašujem samo, kako bo pa naprimer čez 20 let...

Itak pa ne iščemo vsi iste stvari v odnosu...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2