Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4256 times)
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Guinessova knjiga
18.10.2003 at 11:13:42
 
Včerej sva se fantom pogovarjala o tem,kako bi cela Slovenija lahko prišla v knjigo rekordov.Namreč,pogovarjala sva se najprej o motoristih nekej in pol sva prišla do sklepa,da bi bli motoristi ful znani,če bi se oblekli v belo in in meli na motorjih angelska krila.In bi priredil en ogromen miting,kamor bi prišli vsi,ki so na dveh(za začetek) kolesih in bi imel to 'taktiko',da bi vsak,ki bi prišel na miting prinesel kake obleke,itd.,v glavnem stvar bi bla maksimalno humanitarna,potem bi to dali ljudem,ki so revni,mel bi sponzorje in tut ta denar bi šel v humanitarne namene,na stojnicah bi imel samo zdravo prehrano,naravne sokce,promoviral bi zdravo življenje,vsak sponzor,ki bi daroval denar,bi tut 'moral' povedat eno lepo misel za vse,mel bi glasbo,ki bi vzpodbujala mir,dobre odnose med ljudmi,ta miting bi bil hkrati miren protest proti visokim cenam zdrave prehrane,proti sistemu,ki je za en burek in pol sva kr filozofirala,da bi bla to pol kr cela revolucija že in da bi se nam pridružil ves svet...V glavnem ful sva se smejala najini bujni domišljiji,ki pa bi bla mogoče celo nekoč uresničljiva.Zaenkrat pa mislim,da človeštvo še ni pripravljeno na najin 'miting... 'Grin Grin Grin
Glavno pa je,da bi bli v Guinessovi knjigi rekordov... Grin Grin
No,to je najina ideja za boljši svet,he he Cheesy Wink
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Guinessova knjiga
Reply #1 - 18.10.2003 at 11:40:59
 
picola wrote on 18.10.2003 at 11:13:42:
Glavno pa je,da bi bli v Guinessovi knjigi rekordov...  


Sej verjetno ves, ampak ti vseeno povem, da je ta sklepni stavek v popolnem nasprotju s skoraj vsem kar si zgoraj napisala. Kak je ze blo tisto da dobro delo samo po sebi ni dobro, ampak je dobro sele ko je dobra misel? Roll Eyes
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Guinessova knjiga
Reply #2 - 18.10.2003 at 11:57:43
 
Smiley
Guinessova knjiga se mi ne zdi toliko pomembna, pomembnejša je knjiga srca, v kateri so zapisana naša dejanja, lepo pa je, da sta s fantom razmišljala o dobrodelnosti. Če bi vsi vsaj malo več tako mislili, bi bilo pri nas za nekatere ljudi dosti lepše življenje kot je, dosti lepše bi bilo tudi za tiste, ki dajejo.
Tudi v društvu Sonce podpiramo dobrodelnost, katere motor je Edi. Vsaka ideja, ki je uresničljiva in se jo da speljati je dobrodošla.
Sam sem enkrat sodeloval v brigadi rdečega križa v suhi krajini, kjer smo obiskovali revne ljudi in jim ponudili kako pomoč RK, kakršno smo jim pač lahko. Nisem si mislil, da pri nas ljudje lahko živijo v takem pomanjkanju in bedi, celo brez elektrike in vode.
Kako so se nas ti ljudje razveselili, že samo zato, ker smo prišli k njim in hoteli z nami podeliti vse kar imajo.
Res reveži hočejo deliti pa nimajo razen ljubezni in svoje prijaznosti kaj deliti, bogati pa se ves čas bojijo, da jim bo kdo vzel, to kar so si pridobili.
Male ideje lahko pripeljejo do velikih uresničitev, če si ljudje pustimo notranje sprostiti in kaj narediti za sočloveka v stiski. Kiss  
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Guinessova knjiga
Reply #3 - 18.10.2003 at 12:37:31
 
Terrania,kar se tiče mojega zadnjega stavka,je blo rečeno čist popolnoma v šali, zato pa sta dodana zraven dva smeškota z zobmi okrog glave.Tako,da mene tut boli za rekord. Smiley
Mejte se fajn. Cheesy
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Guinessova knjiga
Reply #4 - 18.10.2003 at 13:55:46
 
stoychi wrote on 18.10.2003 at 11:57:43:
Smiley
Tudi v društvu Sonce podpiramo dobrodelnost, katere motor je Edi. Vsaka ideja, ki je uresničljiva in se jo da speljati je dobrodošla.



No ok, k sm tole skp vidla sm se spomnla kaj sm jz hotla izvest, samo je ostalo samo pri ideji... Ker se vi s tem ukvarjate bi blo fajn , če z enimi 'izvajalci' podelim to misel...
K sm u enmu hudmu mrazu se odpravlala zapravt štipendijo BTC so tm zravn gradil Harveya (Normana) .. Mene je zebl že tko fajn zadelano v kapi in rokavicah, uni bogi delavci so pa v takmu mrazu mogl še clo gradit... Undecided Pa sm se spomnla, da tako kot telm športnikam sponzorji podrajajo ene full drage kvalitetne zimske cune (pajih majo zih že na pretek) bi lahko tako kvalitetno opremo zrihtal tud telm delovcm,k bi jm bl prov pršla... Tko da če mate v vašem društvu kakršnekol ideje kako tole izvest, go on!!!

ok to je bla sam ta začetna od delovcec, mam jih pa full tud od hrane, ker se mi zdi najbl glupo to, da ene restavracije zmečejo tok hrane (zato se btw trudm u restavracij use pojest, ker se mi zdi najbl škoda hrano stran metat!) Ali pa recimo pekarne pa trgovine k majo preveč te hitro pokvarljive hrane, namestoa bi to podtikal kupcm, k si hvala bogu lahko še kj prvoščjo, bi jo lahko podaril takim k bodo zihr pojedl, pa je bodo še veseli, pa še pokvart se ne bo mogla pa starn metat jo ne bo treba!! bohve če bi biu Jankovič za al uni iz špara....  

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Guinessova knjiga
Reply #5 - 18.10.2003 at 20:26:05
 
Je pa zanimivo, kaj vse so ljudje pripravljeni narediti, da pridejo v knjigo. Jaaaaaaaao. Shocked Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Guinessova knjiga
Reply #6 - 19.10.2003 at 11:45:43
 
Quote:
Je pa zanimivo, kaj vse so ljudje pripravljeni narediti, da pridejo v knjigo. Jaaaaaaaao. Shocked Grin



ej to zgoraj nima nc z ginuesovo knigo rekordov Wink to je bla sam ideja za boljši svet Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Guinessova knjiga
Reply #7 - 19.10.2003 at 13:01:28
 
Quote:
ej to zgoraj nima nc z ginuesovo knigo rekordov Wink to je bla sam ideja za boljši svet Kiss


Saj ni bilo mišljeno za "tisto zgoraj" Wink, ampak prav za knjigo. Sem naprimer bral v nevem katerih cajtngih, da ima ena bejba po telesu več kot sedemsto uhančkov. Od tega preko dvesto v spolnih organih. Shocked Lips Sealed
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Shakal
Guest




Re: Guinessova knjiga
Reply #8 - 25.12.2004 at 00:33:52
 
Pa kaj ga vsi bluzite, za brezvezedajete ideje ker če hoče kdo ustvarit ali podret guinessov rekord mora prvo pismo poslat na sedež knjige, tak bi se že neki prej zgublo, če se nebi bi ga oni mogli prčitat pa videt če sploh poznajo našo državo pa če se jim splača sploh v slovenijo prit, ko bi pa vidli pismo pa bi ga tak bek fuknli, ko nebi vedli od koga jeNe se trudit kaj nimate kaj drugea zta delat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1