Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 811 times)
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
odnosi v družini
11.10.2003 at 11:00:31
 
Zanima me,kakšne odnose imate z najbližjimi družinskimi člani in kako oni sprejemajo vaše razmišljanje,a se zelo upirajo al ga sprejemajo.
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: odnosi v družini
Reply #1 - 11.10.2003 at 11:04:55
 
picola wrote on 11.10.2003 at 11:00:31:
Zanima me,kakšne odnose imate z najbližjimi družinskimi člani in kako oni sprejemajo vaše razmišljanje,a se zelo upirajo al ga sprejemajo.



odnosi - odvisno od vremena, letnih časov, Lune, trenutne astrološke konstalacije in situacije

mojega razmišljanja pa večinoma ne dohajajo


lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: odnosi v družini
Reply #2 - 11.10.2003 at 11:39:47
 
Jaz lahko moje odnose z družinskimi člani samo pohvalim. Sploh z mamo, s katero si deliva tudi temperament (mil, nežen in potrpežljiv)  Kiss Nekoliko manj sem povezan z očetom in bratom (ki sta si tudi zelo podobna - trmasta, svojeglava in vase zaprta), vendar sta oba v vseh stvareh, ki se tičejo moje osebnosti zelo sprejemajoča.

Mojega mnenja nikoli niso poskušali na silo spreminjati, niti mi niso postavljali ultimatov, kadar je šlo za moje osebno življenje. Dobronamerne pripombe in nasveti so tisto, kar dobim od svojih staršev. Za kar sem hvaležen!  Cheesy
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1