Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 6154 times)
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
življenje dohovnežev
08.10.2003 at 13:15:55
 
Mene zanima s čim se ukvarjate v življenju, od kje vam denar za preživetje? Mam problem, da ne vem kaj bi počel v življenju, v bistvu bi počel skoraj vse samo nič 8 ur na dan po točno začrtanem urniku z nekim brain wash nadrejenim. Nekako kr čakam, da mi bo pot sama pokazala na pravo stvar. Samo čas pa kr teče in ga ni kej preveč velik, star sm namreč 20 let.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: življenje dohovnežev
Reply #1 - 08.10.2003 at 13:21:45
 
Priporočam, da si morda vseeno vzameš nekaj časa za večjo pozornost ali pa dodatno izobraževanje o slovenskem knjižnem jeziku.  Grin 8)

(zdravljenej, dohovneži??) Razen če...?















Back to top
 
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #2 - 08.10.2003 at 13:36:05
 
Quote:
Priporočam, da si morda vseeno vzameš nekaj časa za večjo pozornost ali pa dodatno izobraževanje o slovenskem knjižnem jeziku.  Grin 8)

(zdravljenej, dohovneži??) Razen če...?


Grin A slučajno nisi razumela česa, če je temu tako se ti opravičujem.

Če je pa fora v knjižnem (toporišičevem) jeziku si pa mism, da se jezik spreminja neprestano, je živ, je tak vedno bil in bo. In jest lahko govorim svobodno kokr se mi zdi brez omejitev. Čez 50 let se bojo itak smejal temu kako se knjižno govori, pa pred 100 let tud.

Še enkrat ponavlam če me kdo slučajno kdo ne razume, z veseljem začnem pisat knjižno.

Drgač se mi pa zdi vsebina posta dost bl pomembna kokr jezik s katerim je podana.
















Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: življenje dohovnežev
Reply #3 - 08.10.2003 at 13:38:08
 
Grin Saj ni blema. Le da sem vedno mislila, da sem bolj duhovna oseba, kot doho(dk)ovna. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #4 - 08.10.2003 at 14:00:53
 
doho(dk)ovna  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: življenje dohovnežev
Reply #5 - 08.10.2003 at 14:03:32
 
1723 wrote on 08.10.2003 at 14:00:53:
doho(dk)ovna  ???


dohovnežev ???




Back to top
 
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #6 - 08.10.2003 at 14:38:16
 
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

never mind
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #7 - 08.10.2003 at 15:10:53
 
Velesposhtovani ino nad use cenjeni gospod Neimenovani, kiri se z numerami podpisujete!

Moja malenkost se za denarce ino ostale gmotne dobrine z shribarstvom in shtacunarstvom bavi. To zna jako duhamorno ino težkoglavo opravilo biti!

Ja, vasha milost utegne prav imeti! Jezik ino ostalo obchevanje se stalno ino neprestanu spremina, tako v njegovi govorici koker v pisanju.

Naj mi bode dovoleno pripomniti, da se gospodu jako dobro godi na tem svetu, che she pri tej starosti niso zvedeli, kaj nej bi sam s sabo ino s svetom pocheli.

Ne mi zamerit, vasha gnada, kako bi pak bilo, de se vi kuker en cestar, pravijo jim tudi komunalec, zaposlite? Bi nashe poti in asfalt pometali, je jako potreben skrbne roke!

Glede na vashe leta bi morebiti tudi utegnili razmisliti, da se lotite krampanja, to zna biti jako ugleden ino zvenech poklic.

Predvsem in najbolj pa vam na serce polozhim, da pojdete na Brezje poromat ino tam za zdravo pamet ino mirno vest en rozhenkranc al pak dva zmolite!
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: življenje dohovnežev
Reply #8 - 08.10.2003 at 15:33:17
 
Jakob_Ostrjan wrote on 08.10.2003 at 15:10:53:
Velesposhtovani ino nad use cenjeni gospod Neimenovani, kiri se z numerami podpisujete!

Moja malenkost se za denarce ino ostale gmotne dobrine z shribarstvom in shtacunarstvom bavi. To zna jako duhamorno ino težkoglavo opravilo biti!

Ja, vasha milost utegne prav imeti! Jezik ino ostalo obchevanje se stalno ino neprestanu spremina, tako v njegovi govorici koker v pisanju.

Naj mi bode dovoleno pripomniti, da se gospodu jako dobro godi na tem svetu, che she pri tej starosti niso zvedeli, kaj nej bi sam s sabo ino s svetom pocheli.

Ne mi zamerit, vasha gnada, kako bi pak bilo, de se vi kuker en cestar, pravijo jim tudi komunalec, zaposlite? Bi nashe poti in asfalt pometali, je jako potreben skrbne roke!

Glede na vashe leta bi morebiti tudi utegnili razmisliti, da se lotite krampanja, to zna biti jako ugleden ino zvenech poklic.

Predvsem in najbolj pa vam na serce polozhim, da pojdete na Brezje poromat ino tam za zdravo pamet ino mirno vest en rozhenkranc al pak dva zmolite!



Grin vsekakor vaša gnada  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #9 - 08.10.2003 at 19:00:19
 
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

lepo napisan, mal podcenjujoče sicer ampak vseen ql.

glede komunalca sm že razmišlu, zanimivo delo, na zraku, delanje za soljudi (skupno dobro), ne častno  ??? (who cares). Ja pa tud šu sm že vprašat če se da honorarno delat pa so rekl da ne da samo redno, tko da to bl ne ker še študiram.

kar se tiče krampanja in podobnega, meni najljubše delo na študentu.

ta zadna z rožnim vencem in tem je pa Roll Eyes

cenim pa vašo pomoč sigurno ste mi dal mislt  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: življenje dohovnežev
Reply #10 - 08.10.2003 at 20:06:01
 
Če se misliš podati v vode duhovnežev, potem je zelo priporočljivo, da si v dobrem stiku s svojo dušo. Ker duh je brez duše samemu sebi nevaren.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #11 - 08.10.2003 at 21:38:54
 
Tavžentsedemstotriindvejst: tole si mi zdi zelo važno: duhovnost ni nekaj, s čemer se ukvarjaš, duhovnost živiš. Ker jo pa lahko živiš samo s tem, kar ti si, je pa to enostavno to!

Vse, kar ti si, je tvoja duhovnost.

Ne glej na zunanjo obliko, ne primerjaj se z drugimi.

Bodi to, kar si.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: življenje dohovnežev
Reply #12 - 09.10.2003 at 01:16:58
 
Wink

ja seveda,
glede primerjave jo primerjam samo z hojo po poti.

Nismo se čist razumel. Zanimal me je kaj počnete za $$$, da prežvite . Od prane pomoje ne žvite vsi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: življenje dohovnežev
Reply #13 - 09.10.2003 at 01:44:21
 
jest delam
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: življenje dohovnežev
Reply #14 - 09.10.2003 at 09:27:00
 
Za preživetje je treba delat. Razen če si najdeš bogatega moža (ženo), ki te preživlja. O kakšnih nezakonitih možnostih pa menda ne razmišljaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3