Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1328 times)
Robert Križnar
Guest




Presna prehrana in ukvarjanje s športom
07.10.2003 at 11:59:10
 
Zanima me, kje lahko izvem kaj več in sicer na temo presnega prehranjevanja in resnega ukvarjanja s športom? Pozdrav! Robert
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Presna prehrana in ukvarjanje s športom
Reply #1 - 07.10.2003 at 19:16:03
 
Quote:
Zanima me, kje lahko izvem kaj več in sicer na temo presnega prehranjevanja in resnega ukvarjanja s športom? Pozdrav! Robert




poznal sem nekaj resnih športnikov, ki so se lotili tega podviga s presno hrano - kolikor vem ni noben zadeve izpeljal do konca


lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Presna prehrana in ukvarjanje s športom
Reply #2 - 14.10.2003 at 15:00:50
 
jest  poznam enga k je bil na peresni prehrani več kot eno leto...
šele proti koncu je lahko spet zabil v koš... drgač je tip okol 180 cm  visok in se je počutil odlično...kondicija na višku... sam ekplozivnost pa je kar nekaj časa pešala... tak da ... neverjamem da je jedel prou določene stvari za eksplozivnost... tko da bi se kle tut dal dost hitr navadit

sam težava je ponavad druge... no more čips, no more springles, kelloy's ali boh ne daj eno saharco...

jest sem  za saharco prpravljen tut pretrpet  kak prehlad   Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Presna prehrana in ukvarjanje s športom
Reply #3 - 15.10.2003 at 21:34:53
 
Quote:
Zanima me, kje lahko izvem kaj več in sicer na temo presnega prehranjevanja in resnega ukvarjanja s športom? Pozdrav! Robert


Robert,

sam se sicer ne prehranjujem izključno s presno hrano, ne jem pa mesa in sm kar resn glede športa (potapljanje).

Evo ena zlo dobra stran, veliko zanimivih informacij na to temo:
http://www.mojtrener.com/

Mal pobrskaj po netu, tudi veliko dobrih knjig se da dobit na to temo (www.amazon.com  recimo)

Lep pozdrav

e.
Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1