Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 11770 times)
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
27.09.2003 at 23:50:11
 

Castaneda -  Učenje pri Don Juanu,
                     ........
                     .........


Rudolf  Steiner  
- Stupnjevi više spoznaje (2002)
- Duhovni i fizički razvoj sveta i čovečanstva (1994)
- Kako se stiču saznanja viših svetova?
- Tajna nauka (1936)
Bolj ali manj se tu poveda o navadnim sanjam ali pa o imaginaciji in inspiraciji (spontan ali zavesten vstop v višje svetove) ali o navarnostima.


Stephen LaBerge
- Lucid Dreaming-The Power of beeing Awake in your Dream

Robert Monroe
- Far Jorneys

Topic- Kako vstopiti v Čudežno Deželo, on 10/22/02 at 01:03:08, Kali wrote:         http://www.tower.net.au/~rsb/guides/oobe/oobe.htm  


on: 12/03/02,  DylanDog:
Knjiga
Alan Aste "Stopinje z druge strani"
dobro obdela to tematiko, sanjanje, konrtolo v sanjah, sanjati v sanjah, bitja tam,  prijatelji in sovražniki,  in vrniti se...

Back to top
« Last Edit: 29.09.2003 at 15:37:26 by indigo »  

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #1 - 30.09.2003 at 13:18:41
 
Hvala Indigo!
Se mi zdi nadvse zanimivo, da tale Rudolf Steiner, naše gore list, pri nas poznamo le po BIODINAMIČNI metodi, pa ne rečem, da ni fenomenalna. Ampak vidim, da me čaka še precej dela, da se dokopljem in preberem te njegove knjige o sanjah, kar me tudi zanima. Za začetek pa nameravam, da že končno kdo to prevede v Slovenščino, ker je naravnost sramotno, da nimamo v lastnem jeziku vsega tega znanja.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #2 - 02.10.2003 at 01:38:33
 
Petra. wrote on 30.09.2003 at 13:18:41:
Se mi zdi nadvse zanimivo, da tale Rudolf Steiner, naše gore list, pri nas poznamo le po BIODINAMIČNI metodi, pa ne rečem, da ni fenomenalna. Ampak vidim, da me čaka še precej dela, da se dokopljem in preberem te njegove knjige o sanjah, kar me tudi zanima. Za začetek pa nameravam, da že končno kdo to prevede v Slovenščino, ker je naravnost sramotno, da nimamo v lastnem jeziku vsega tega znanja.


 Smiley Smiley
Se strinjam,
in jaz sem si mislila kak bi bilo lepo da v Sloveniji kdo to prevede s nemečkog Smiley

Moram reči da je težko brati Steinerja, tudi v lastnem jeziku, zatorej jaz delam to počasi... Angry

Je treba videti kaj prvič prevajati  

Vem tule ima veliko o 'navadnim' sanjam in nekaj o višjim svetovim ker to zdaj berem:
         Duhovni i fizički razvoj sveta i čovečanstva (1994)

V drugi knjig ko sem ji denila tule sem slišala da ima, mislim ne o lucidnem sanjam ampak ima o vstopu v višje svetove mogoče mešano tudi z drugače zadeve ker je seveda vse v stiku...
 Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #3 - 30.06.2004 at 21:36:50
 
    Australski časopis NEXUS za Slovenijo in Hrvaško,

-> -> Izdaja za Hrvaško za  junij/ julij, število 1,  ima članek (5,6 stranic)  o izventelesnim izkušnjam
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #4 - 30.06.2004 at 22:04:12
 
tudi sama sem brala Steinerja in res da je malo težko a je vredno truda...
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #5 - 01.07.2004 at 21:04:12
 
  Quote:
tudi sama sem brala Steinerja in res da je malo težko a je vredno truda...

Fajn Smiley, me res veseli, a kaj si brala od njegovih knjig?
nemečki?

Mene zanima tudi Živorad M. Slavinski,  zelo, zelo malo vem o njem
vem pak da je resna avtoriteta nekaterim ljudje
in v Duhovnost in znanost zdaj berem da ga poznaš....
boš povedala nekaj več o njemu Tongue Smiley

ali je velika razlika med njegovim in Steinerjevim 'naukom' ?
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #6 - 01.07.2004 at 23:14:03
 
Smileyojla Indigo ...pozdravljena
prebrala sem , kar se je pač včasih dalo tu dobiti , pa še to v hrvaščini , ker ni še nič prevedenega , kar je škoda.
Živorada M.S. dobro poznam in smo leta delali skupaj.
on je prevzel metodo Intenziva prosvetljenja od Charlesa Bernerja in jo prinesel v bivšo YUGO...metodo je razvil in se zdaj imenjuje Intenziv Gnoze
ima pa še druge metode:Exalibur, Meta exalibur , Aspektika, Zlata meditacija, SUNJATA in še....
na nek način se s Steinerjem dopolnjujeta , glede doživljanja , čeprav so metode različne.
ja , res je avtoriteta in pri njem sem se naučila vse to , poleg tega pa sem delala še kurs gnostičnega okultizma ,ki je trajal eno leto in kurs za Mojstra Intenziva in Aspektike...
on je Mojster v pravem pomenu besede in hkrati
tudi pravi prijatelj.....in vendar vseeno velja le to : kolikor vložiš , toliko dobiš , tu ni vipov...
globoko ga spoštujem in sem hvaležna Sili , ki nas vse vodi , da sem ga spoznala.
kar sem poiskusila metod in teh ni bilo malo , je to do sedaj edina , s katero sem dosegla to , kar sem želela
to ni bilo mišljeno kot epp , da me ne bodo napačno razumeli ...
po razpadu yuge , je razpadla tudi bela gnostična cerkev in jaz sem se odločila da bom sama svoja.
Žika še sedaj vsako leto pride v Slovenijo in pred kratkim je bil v Novi Gorici
napisal je precej knjig in mislim da so skoraj vse zadnje prevedene tudi v slovenščino

in veš kaj je najvažnejše...nikoli ni izpostavljal sebe , ampak je bil in je še preprost, a markanten in me je naučil naj se obrnem le vase in v sebi poiščem to , kar sem iskala...
ima tudi čudovito ženo Jadranko , ki se ravno tako ukvarja s tem , kakor tudi njegovi sinovi..in poznajo ga tudi v svetu , saj je imel in še ima kontakte z vodilnimi  osebami na področjih duhovnosti
je M ojster in je Človek, mislim , da to pove vse

pozdravček Smiley
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #7 - 03.07.2004 at 15:41:09
 
Smiley Arelena, hvala

ostala sem brez besede četudi razprava o Slavinskem in podobnim osebam lahko traje 3 dni...

tud mene bi veselilo če bi imala priliko (v ovem življenju Wink Grin ) spoznati resnega Mojstra.

Steinerja, žal (1861-1925), ni več mogoče, so pa tuki Slavinski, Pogačnik...

če boš o metodam, specijalno o gnostičnem okultizmu, pisala javi kje je..

Ne vem ali si že pisala o sanjah, verjamem da bi vsem bilo zelo zanimivo Smiley najti tuki tvoje sanje ali teorijo

Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #8 - 03.07.2004 at 20:15:54
 
Smileyzdravo Indigo...
o kursu ni kaj povdati..delala sem vsak dan po dve lekcije,  eno leto +pisanje ...
pa saj je v bistvu bolj pomembno to , kaj res narediš in kakšne uvide dobiš, ko delaš
Žika je bil supervizor in kolikor sem vložila v to , toliko sem dobila.
sanje...
ja, ko sanjaš naravo , so te sanje namenjene tvoji duši , a ko sanjaš predmete ali poslopja , so namenjene tvoji osebnosti.
ponavadi ponoči podoživljamo dnevne dogodke..
sanje , ki se ponavljajo pa so pomembne...lahko je to deja -vu ali pa te na kaj opozarjajo
moja kolegica zavestno sanja in se uči v sanjah , jaz pa imam z intuicijo dar , da razlagam sanje
nikoli se ne jemlje sanje dobesedno , vedno je treba poiskati vzporednice v življenju in gledati , ali se nam kaj poklapa...ali mogoče koga doživljaš na tak način , kot  to občutiš v sanjah

kar se ostalega tiče pa še nekaj ..naučila sem se da je potrebna disciplina in delo in šele , ko najmanj mesec dni meditiraš , se pokažejo rezultati; npr: uvidi ipd.
in veliko jih raje govori , kot dela , a , če nimaš dovolj energije , ni preboja v višja stanja zavesti..tako je to...

je pa tudi res , da sem si tudi sama privoščila dolg odmor in me čaka prav tako ponovno delo...
in , hvala Bogu , da me to izpolnjuje...
pozdravček tebi
SmileyArelena
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #9 - 04.07.2004 at 23:38:20
 

Smiley čakamo tebe in kolegico
upam skoraj se bosta vključile, bom pisala moje 'stare' lucidne sanje, in žive sanje.
zanima me in tvoja razlaga sanj 'Strašna usoda' in Zaprte oči'
lp Smiley Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #10 - 05.07.2004 at 00:49:06
 
Winkhojla Indigo...
veš , saj nisem profi...
le sem ter tja mi tudi kaj uspe , da ne boš razočarana...
povem le svoj vidik in potem mogoče kdo najde kaj , kar je namenjeno njemu
lep pozdravček
Arelena
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #11 - 11.07.2004 at 12:31:07
 
Objavila bom tiste stvari iz knjige UMETNOST SANJANJA Carlosa Castanede, ki se meni zdijo ključne.

Sej vem, da se je verjetno na tem forumu (in tudi na drugih) o tej knjigi že veliko razpravljalo, samo meni se zdi pomembno izpostaviti predvsem tisto etiko, ki je za tem. Po moje na take stvari vse prevečkrat pozabljamo. Še posebej če se vdamo brezciljnemu eksperimentiranju zaradi eksperimentiranja samega. Sej ne mislim, da je s tem po sebi kaj narobe... sam zame ena globina tud more bit.

Pomembno se mi zdi to knjigo spet omenjat tudi zato, da napeljem še vse tiste sanjalce, ki je še niso brali, naj jo preberejo. Pa ne samo zato, da tam notri vidijo potrditev svojega ega, ampak, da se tudi kultivirajo in da mal vejo zakaj se gre, približno.

Sanje so itak intimna izkustvena stvar, ki je pri vsakemu posamezniku pojem zase. Vsak sam ima ključ v roki za razlago svojih sanj. Iskrenost in mera kritičnosti do sebe pri tem seveda ni odveč.
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #12 - 11.07.2004 at 12:36:35
 
CARLOS CASTANEDA: UMETNOST SANJANJA

PRVA VRATA SANJANJA
Druga pozornost kot napredovanje. Je stranski učinek premestitve zbirne točke, se ne zgodi naravno, ampak mora biti nameravana.  Najprej se jo namerava kot idejo, konča pa se tako, da se jo namerava kot uravnoteženo in zavestno nadzorovano premestitev zbirne točke. Tj. kako si nastaviš sanjanje: prvi korak do moči.

NASTAVITEV SANJANJA: natančno praktično obvladuješ splošni položaj v sanjah. Npr: sanjaš, da si v razredu. Nastavitev pomeni, da ne dovoliš sanjam, da bi se spremenile. Ne skočiš iz razreda v gore, npr. Nadzoruješ pogled razreda in ga ne izpustiš dokler nočeš.

Npr. v primeru Castanede pogled rok (prva vaja). Vaja pozornosti sanjanja.

Prva vrata so ovira, ki jo prečkamo tako, da se zavedamo občutka, preden zapademo v globok spanec. Ta občutek je kot prijetna teža, ki nam ne dovoli odpreti oči. Prva vrata sanjanja dosežemo v trenutku, ko se zavedamo, da padamo v spanje, obešeni v težko temo.

ENERGIJA
Vsi imamo določeno količino osnovne energije. TO JE TUDI VSA NAŠA ENERGIJA. Uporabljamo jo za zaznavanje našega pogoltnega sveta in za delovanje v njem. Don Juan poudarjal, da za nas ni nikjer nobene energije več. Naša dosegljiva energija je že zasedena, zato je ne ostane niti toliko, da bi jo uporabili za kakšno nenavadno zaznavanje, kot je npr. sanjanje.
Sami sebi moramo ukrasti energijo kjerkoli jo najdemo. Čarovniki imajo sistem za krajo energije: izločijo vse, kar je v njihovih življenjih odvečno, nato pa energijo ponovno umno razvrstijo. Tj. paleta izbir za obnašanje pri ukvarjanju s svetom. Popravijo naše življenje, saj spremenijo naše osnovne odzive nanj.
Osnovni odzivi: dva soočenja z dejstvom, da smo živi. Prvi: da se življenju predamo; bodisi da izpolnjujemo njegove zahteve bodisi da se proti tem zahtevam borimo.  Drugi pa je, da oblikujemo življenjski položaj tako, kot odgovarja naši obliki zavesti. To slednje delajo sanjači. Življenjski položaj oblikujejo tako, da odgovarja določenim podrobnostim. To je spreminjanje zavesti o tem, da smo živi. S spreminjanjem te zavesti lahko dobimo dovolj energije, da dosežemo in oblikujemo energetsko telo, z njim pa vsekakor lahko spremenimo smer in posledice našega življenja.

Energijo za sprostitev naše pozornosti sanjanja je potrebno iz naše družbene ječe pridobiti iz ponovne razvrstitve naše obstoječe energije. Pojav pozornosti sanjanja je v neposredni povezavi s krpanjem našega življenja. Ker ne moremo dobiti energije od drugod moramo na vsak način ponovno prerazporediti našo že obstoječo energijo. Čarovniški način je najboljši način, da naoljimo kolesa za prerazporeditev energije. Od vsega je najbolj pomembno in učinkovito opuščanje samopomembnosti. Znebiti se je potrebno samopomembnosti. Don Juan je menil, da samopomembnost ni le čarovnikov največji sovražnik, ampak tudi zlo človeštva.

Don Juan je menil, da večino energije porabimo za ohranjanje samopomembnosti. To se najbolj očitno kaže v neprestanih skrbeh o našem vtisu na ljudi: ali nas občudujejo, ali nas imajo radi, nas spoštujejo ali ne. Rekel je, da bi se nam zgodilo dvoje nenavadnosti, če bi nam uspelo izgubiti nekaj te samopomebnosti. Prvič sprostili bi energijo, ki vzdržuje varljivo idejo o naši veličini; in drugič, oskrbeli bi se z dovolj energije, s katero bi lahko vstopili v drugo pozornost in ujeli pogled na resnično veličino vesolja.

DRUGA VRATA SANJANJA
Druga vrata sanjanja dosežeš, ko se zbudiš iz sanj v druge sanje. Lahko imaš toliko sanj kot hočeš ali pa kolikor si jih sposoben imeti, vendar moraš imeti nad njimi zadosten nadzor, da se ne zbudiš v svetu, ki ga poznamo (ki smo ga vajeni). Lahko se tudi nikoli več ne zbudiš v svetu, ki ga poznamo -- to je stvar izbire. Ampak to seveda ni priporočljivo. Zbuditi se je potrebno naravno, ko končaš s sanjanjem. V sanjanju pa se moraš zbuditi v nove sanje. Oziroma povedano drugače, menjavati sanje po nekem zaporedju.

Obstajata dva načina, s katerim pravilno prestopimo druga vrata sanjanja. Prvič, zbudiš se v drugih sanjah; sanjaš kako sanjaš, nato pa sanjaš, da si se zbudil. Drugič, uporabiš predmete v sanjah in sprožiš nove sanje.

Prava naloga pri drugih vratih sanjanja je v tem, da te izvidnik prenese v svoj svet. Ženske imajo izvidnika neprestano na razpolago, zaradi povečane zavesti in dejstva, da so ženske.

ENERGIJA
Resnični cilj sanjanja je izpopolnitev energetskega telesa. Popolno energetsko telo ima takšen nadzor nad pozornostjo sanjanja, da jo lahko zaustavi kadar je potrebno. To je varnostni ventil, ki ga imajo sanjači.

Razlika stari čarovniki / novi čarovniki.
Stari čarovniki so se naučili čudovitih stvari na osnovi svojega nižjega jaza. V svoji osnovni naravi niso nič spremenili. Stari čarovniki so upravljali svojo zbirno točko v lasno korist.  Premiki zbirne točke. Novi čarovniki so iskalci svobode. Tu je na delu zahteva ogromne samostojnosti in nikakršne samopomembnosti. Napredovanje zbirne točke.
Don Juan: "Iskanje svobode je edina pogonska sila, ki jo poznam. Svoboda, da lahko odletiš v tisto prostranstvo tam zunaj. Svoboda, da se raztopiš. Da se dvigneš; da si kot plamen sveče, ki ostane nedotaknjen kljub svetlobi milijarde zvezd; ki se ne spreneveda, da je kaj več, kot v resnici je: samo sveča."
Neprestano se pazi! Ne pusti nikomur in ničemur, da bi odločal namesto tebe.

[color=Red]TRETJA VRATA SANJANJA[/color]
Tretja vrata sanjanja dosežeš, ko v sanjah ugotoviš, da strmiš v nekoga, ki spi. Nato se izkaže, da si ta nekdo ti.

Premikanje energetskega telesa. Res moraš videti svoje telo, ne le sanjati, da ga vidiš. Resnično se moraš videti kako spiš.

Sproščenost!


ENERGIJA
Sanjanje zahteva vsak najmanjši delček tvoje energije. Kadar smo z nečim v življenju globoko prevzeti, takrat ni možnosti za sanjanje. To ne vključuje samoljubne vznemirjenosti.

Bodi brezhiben. Biti brezhiben pomeni, da poravnaš svoje življenje; da utemeljiš svoje odločitve; nato pa narediš več, kot zmoreš, da svoje odločitve tudi izpelješ. Če ne odločaš o ničemer, potem samo na vrat na nos igraš ruleto s svojim življenjem.  Moderni čarovniki se morajo naučiti težke lekcije: da lahko dobijo svojo energijo in da so svobodni le, če so popolnoma neodvisni. Njihova neodvisnost je posebne vrste, ni rojena iz strahu ali brezbrižnosti, ampak iz prepričanja.

Stare čarovnike so gnale izjemno sebične koristi. Zato so svoje sile usmerili v izpopolnjevanje postopkov. Končno so jih pokončale zapletene in okorne zgradbe verovanj in postopkov. Niso bili brezhibni in so se neprestano trudili, da bi imeli moč nad drugimi.

Energija našega sveta se trese. Iskri se. Vse na našem svetu miglja s svojo lastno svetlobo. Energija našega sveta je zložena v slojih bleščečih barv. Zgornji sloj je belkast; drugi takoj pod njim, je bež; naslednji, še bolj oddaljen sloj je jantarjeve barve.

Belkasti sij je vedno v prvotnem valu, ko vidiš karkoli kar je ustvarilo energijo.

Barv je seveda nešteto. A ko si na začetku ustvarjaš red, si pozoren le na tri. Kasneje lahko razločiš ducate barv.

Nagualova preizkusna kamna: prebrisanost in nezaupanje.

[color=Red]ČETRTA VRATA SANJANJA -- POPOLNO ZAZNAVANJE[/color]
Sanjanje začneš leže na svoji desni strani z rahlo skrčenimi koleni. Discipliniran si, če ta položaj obdržiš in v njem zaspiš. V sanjanju pa se vadiš, če ležeš v natanko isti položaj in ponovno zaspiš. Rezultat vaje je popolno zaznavanje. Nenavadni rezultati, ki jih ni mogoče napovedati.

Dvojni položaj. Če bi npr. sanjal svoje rojstno mesto in bi se tvoje sanje začele, ko bi ležal na desni strani, bi zlahka ostal v sanjanem mestu. V sanjah bi legel na desno stran in sanjal, da si zaspal. Druge sanje ne bi bile nujno sanje o tvojem rojstnem mestu, bile pa bi najbolj konkretne sanje, kar si jih lahko predstavljaš.

Le z uporabo dvojnega položaja imamo v sanjah popolni nadzor --- drugo so srečni zadetki. Kar zgodi se.

Če hočemo v sanjah videti, moramo le usmeriti mezinec na predmet, ki bi ga radi videli.

Sanjaš lahko tudi sanje nekoga drugega. Ali pa: dva skupaj sanjata sebe v drugem času, ki bo še prišel.

ENERGIJA
V vesolju obstaja samo energija. Zlo je le plod človeškega razuma, na katerega vpliva umestitev zbirne točke na vsakdanjem položaju. Ničesar ni, česar bi se bali.

V vesolju je le energija. Energiji pa je poznan samo tukaj in zdaj, neskončen in vedno prisoten tukaj in zdaj.  Energija vesolja je tukaj-in-zdaj.

Strah ni nič v primerjavi z ljubeznijo. Od strahu bežiš divje, z ljubeznijo pa se premikaš pametno.
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #13 - 11.07.2004 at 15:24:57
 
Dobro, daj še...

To kar ga je Don Juan učil so bile stara tolteška znanja če se ne motim a ne?
Zanimivo bi bilo vedeti kaj jih je takrat enkrat postavilo na čarovniško pot, kako se je to zgodilo,  ..so prišli od kod in ta znanja prinesli zraven?, so jim to znanje prinesli drugi?, to je bila pač njihova pot.....
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Knjige, članki, filmi,... o Lucidnem Sanjam
Reply #14 - 11.07.2004 at 19:49:13
 
Smileyhej , siaj ...odlično , nadaljuj
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Pages: 1 2