Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3066 times)
kreden
Ex Member




KAJ JE DUHOVNEŽI
01.09.2003 at 17:50:43
 
KAJ JE, NA MENE STE SE SPRAVLI, SPECIALKI DEVI IN KALI IN SPECIALEC TEN-NEJ, SAMI ADMINISTRATORJI, KAJI VAM JE KURAC ??? KAJ SEM VAM NAREDIL, BREZVEZE ME JEBETE V GLAVO, SE VAM TO FAJN ZDI ???

ZDEJ BOM PA JAZ VAS JEBAL V GLAVO.

SERJITE VI VAŠA GOVNA KJE DRUGJE IN PO DRUGIH, NE PA PO MENI.

ŠPETIR MAJSTRI, OOPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

IGRAJMO IGRANKU, OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SPECIAL OD KRENGA.

TO MI DELAJJJJJJJJJJ......
Back to top
 
 
IP Logged
 
te-nay
Guest




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #1 - 01.09.2003 at 17:56:14
 
Quote:
KAJ JE, NA MENE STE SE SPRAVLI, SPECIALKI DEVI IN KALI IN SPECIALEC TEN-NEJ, SAMI ADMINISTRATORJI, KAJI VAM JE KURAC ??? KAJ SEM VAM NAREDIL, BREZVEZE ME JEBETE V GLAVO, SE VAM TO FAJN ZDI ???

ZDEJ BOM PA JAZ VAS JEBAL V GLAVO.

SERJITE VI VAŠA GOVNA KJE DRUGJE IN PO DRUGIH, NE PA PO MENI.

ŠPETIR MAJSTRI, OOPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

IGRAJMO IGRANKU, OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SPECIAL OD KRENGA.

TO MI DELAJJJJJJJJJJ......

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #2 - 01.09.2003 at 22:43:45
 
brez potrebe kr eden...

pot je prijateljstvo
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #3 - 01.09.2003 at 22:48:43
 
ne bi rad bil preroški sam sej veš vse se vrne to je osnova, več kot boš nasmetil, več boš ščistil.

forum bo prenesel, mi tudi, sam drugje se ti bo pokazalo.

če so ti določeni tle gor dal uvid v stvari bodi hvaležen zanje, sprejmi jih z ljubeznjo in se nauči iz njih.

je težko, sam težje je pol urejat.

svetujem da res, ne deli tega, boš pol urejal sam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #4 - 01.09.2003 at 23:27:27
 
krednov ubica
Guest



 Re: Zakaj so fantje agresivnejši od punc?
« Reply #13 on: Today at 9:43pm »  Quote  Modify  

--------------------------------------------------------------------------------

on Today at 5:39pm, kreden wrote:Tud če me jebete, ne bom nikoli rodil!  


.....a ni dost da je foter jebal tvojo majko in si ti izmeček ljudske rase ven pršu.....govnaru....idi bestraga....saj se poznava midva iz Velenja....ima da ti zobe v rit zbijem.....prašič nemarni

 IP Logged

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #5 - 02.09.2003 at 10:29:27
 
Glej kr eden jaz sem reku, da vse dobiš nazaj, ti deli kot čutiš.

Stvari kjer greš čez se ti nekje povrnejo, po vsej vrjetnosti res ne tle na forumu, nima forum tega interesa, čeprav se zdaj čisti in čeprav zdej ko gre čas full hitro, takoj dobiš nazaj, ne glede na to kje si.
Bom rekel bolj tko, vse se poravna, ne vse se ti vrne  nazaj, tko da ne bo pomote, samo poravna.

Kjer si nekaj naredil, boš drugje ali pa tam (boljš je kar tam) to nekak poravnal, vsak sam jasno.

zato je treba bit pazljiv, sem reku tud ostalim, sam se učijo na svojih napakah in izkušnjah, to boli.

če boste/mo razumni in si odpustil tu gor in v srcih, bo šlo pomoje brez problemov nazaj, če ne se stopnjuje, pol je več dela.

kr eden, sej veš nekak ni prav to kar si naredil, preveč maščevalnosti je v tebi. res.

bom reku ne tolk maščevalnosti kot to, da nekak ne znaš vidt tega kar dobrega je v tebi in tega kako bi to ohranil, pol moraš uporabit čudne prijeme, namesto lepih, sam ni potrebe.

če ti nekdo nekaj reče kar te opisuje drugače kot se vidiš, potem ne odreagiraj takoj in deli stvari ki niso v tem kontekstu. Ne samo enostavno povej čist lepo kako je, nimajo kaj, nihče ti tega ne bo vzel. veš...

nihče ni močnejši od resnice in ni treba poleg tega, da si iskren še ne vem kaj vse počet da prepričaš ljudi, da se spametujejo.
Ne iskren bodi, povej kot je povej samo enkrat ne dokazuj...  drugač zgubljaš kredibilnost in pol moraš full narest da jo pridobiš, če govoriš resnico in to kar čutiš in veš pol ni ovire... si stalno kredibilen in če rečeš ja ali ne, je jasno tako je. ker je to res.

Je pa tako, včasih je treba skozi določene izkušnje, da pridejo, dobre stavri ven in da zaključiš s tem kar si delal oz delaš pa ni več tvoje. bom reku da si nekaj kar je že pase.

nima veze sam da veš, pol lahko urejaš, dokler ne veš, vedno zapadeš v to da te potegne.

devi se tudi uči sem ji zadnjič spisal: odgovornosti in kako zdržat to. sej ve brez skrbi, sam izkušnja je tist kar ti da dozorelost in to kar je potrebno da razumeš. prej ne gre. pomoje je/bo zdej korak naprej naredila.

enako je z vesemi, ni razlik, vsi skozi izkušnje dobivamo.
za največjimi strahovi se skrivajo največji darovi.

se učimo vsi tle gor, to je rešitev tega, ne glej na druge kot da te hočejo obsodit, potlačit, kot da bi to dobro v tebi kar si odkril radi drugi usul, samo ni tako...
bodi iskren do sebe in drugih...

glej na to kaj se učijo in kaj so ti prišli povedat. pol naredi nekaj sprejmi in jim daj roko in povej na lep način kaj misliš da se učiš in kaj se učijo oni po tvoje, tako vsi dobimo.

ostalo zgubljaš e, pa še full je za popravljat, se veš ane...
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #6 - 23.11.2003 at 20:44:17
 
Quote:
krednov ubica
Guest

Re: Zakaj so fantje agresivnejši od punc?
« Reply #13 on: Today at 9:43pm »  Quote  Modify  

-----------------------------------------------------------------------
on Today at 5:39pm, kreden wrote:Tud če me jebete, ne bom nikoli rodil!  


.....a ni dost da je foter jebal tvojo majko in si ti izmeček ljudske rase ven pršu.....govnaru....idi bestraga....saj se poznava midva iz Velenja....ima da ti zobe v rit zbijem.....prašič nemarni

IP Logged



Krednov ubica, ČAKAM, kaj je zdej, si se usral, čakam, da mi prideš zobe v rit zbit.

Duhovneži, to ste mi tapravi duhovneži, lepe se delate, govorite lepe besede, čiste in uravnovešene, ste prav prijetni na pogled, od daleč, ko vas pa človek spozna, čeprav vas nikoli ni videl, pa vidi koliko duhovnosti je v vas.

Krednov ubica, čakam te, če te pa v kratkem ne bo, te bom moral pa začeti jaz iskati, in našel te bom, sigurno.
Ne umišljaj si, da si neznan.

Čakajoči Kreden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: KAJ JE DUHOVNEŽI
Reply #7 - 23.11.2003 at 21:04:05
 
Joj, Kreden pa ne že spet.  Shocked  Upam, da ne boš spet začel z istimi forami.

Saj vem, da sva midva že dala nekaj stvari skozi in iz tistega sem se veliko naučil. Upam, da ti tudi.  Wink

LP

Matej
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1