Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8298 times)
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: KREDENovi posti
Reply #15 - 02.09.2003 at 08:30:36
 
Quote:
http://divine-intervention.biz/forums/

sam v vednot mojo, čigavo je to, ker je čist enak kot naš forum enak skor do pikice.

nč hudega, sam majko to pa nisem mislu da bo kopiranje rubrike...  Grin



Samo v vednost za to stran sem kriv ali pa nekriv jaaaaaaaaaaaaaz b5 in še kdo. Kreden pa ni kriv zanjo. Je le moderator. In zato le njega obtoževanja so iz trte izvita. A je prav. O do pikice pa bi se dalo razpravljat. Samo v vednost je divine je zrasel iz starega star forga in ni od včeraj. Vsi forumi. ki se ukvarjajo  z duhovnostjo  pa imajo podobne teme...
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #16 - 02.09.2003 at 08:49:06
 
Petra. wrote on 02.09.2003 at 08:06:01:
Itak, da sem mislila, da naj piše s takim odnosom in take besede in način, ki ga uporablja do drugih ljudi, na forumu, Divine Intervention, kjer je Kreden MODERATOR!!!

In za tem stojim. Nisem nikol igrala mati Tereze in Kreden ne me ne krivit za lastno zmedenost. Tokrat je že drugič, da brišeš svojih 1000 postov, prvič si jih po tem, ko si imel besedno vojno s Himijem, sedaj jo imaš z Exotom (ki te nič ne mešam v to, upam, da si toliko razsoden, da to razumeš).

Skratka, še enkrat ti povem javno, kar sem ti včeraj 3x privat: PREBERI VSE SVOJE POSTE ŠE ENKRAT!!! In potem malo premeditiraj. Itak si vedno bil vabljen na srečanja, kjer bi se lahko vse zmenili, a tebi do tega ni. Sami izgovori so te, pa tako fajn, pozitivne prebliske si že imel.

Skratka, ko boš videl, da piše namesto Kali POPOLNA, takrat me pa še naprej napadaj. Do takrat pa nameravam, da hodiva po različnih poteh. Jst te ne podim s foruma, se bom pa potrudila govorit z Io, ker me res zanima ozadje teh izpadov. Tko, da sam si si svojo jamo skopal, in sedaj smo ti vsio drugi krivi.

Skratka, KREDEN, ZBOGOM IN HVALA ZA VSE LEKCIJE in POJDI V MIRU!!! Smiley

S tem je zame tema zaključena. Hvala za razumevanje!



DA SI LAHKO TAKO PODLA, TEGA NE ZASTOPIM, SEM MISLIL DA JE DEVI BOLJ, PA VIDIM, DA SI TI HUJŠA.

SEVEDA JE NORMALNO, DA BOŠ SEDAJ POSKUŠALA NAME ZVALITI VSO GNOJNICO.

IN KAJ SEDAJ MEŠAŠ NEKI DRUGI FORUM S TEM, NI PRIŠLO DO PROBLEMA ZARADI NEKEGA DRUGEGA FORUMA, AMPAK ZARADI OBTOŽB S STARNI ADMINISTRATORKE DEVI DA JAZ ODDAJAM KOT GOST POD IMENOM ŠTIRIZVEZDE, KOLKO SEM PA RAZBRAL GAPETA, JE PA TA ŠTIRIZVEZDE IZ BRITANIJE, SEVEDA, ČE JE ŠE U.K BRITANIJA.
PROBLEM TIČI DRUGJE, PROBLEM TIČI OD TAM, KO STE NA PODEL IN HINAVSKI NAČIN ODTERALI HIMIJA, SEVEDA STE TUDI PRIČAKOVALI DA BOM JAZ ODŠEL, PA NISEM, SEDAJ JE DEVI SPET STOPILA V SVOJO PODLO AKCIJO IN TI KOT POMOČNICA SI JI TAKOJ PRIŠLA NA POMOČ.

VEŠ KALI, ČE JE KDO ZMEDEN SI TO POTEM TI, TALE VAŠA IGRA, SEJ VAM JE USPELA, JAZ SEM ŠEL, SAMO TOLE BOM RAZČISTIL, SAMO TALE IGRA VAS BO KOŠTALA ENKRAT VELIKO, POSEBNO TEBE, PODLA KALI, TI SAMO PLJUVAJ, SAMO PLJUVAJ, SAMO ENKRAT BOŠ TUDI TI DOBILA DOBRO PORCIJO, KAKŠNA SI DO DRUGIH, TO SE TI BO VS VRNALO.

IN NE SE VEN VLAČIT IN SE LEPO DELAT, TI, DA TI, TI SI ME DOBESEDNO NAGNALA DOL, TI SI REKLA NAJ SE SPRAVIM NA NEK SVOJ FORUM, KER TI JE MARJANA POVEDALA DA SEM NA NEKEM FORUMU MODERATOR, TI SI POLEG DEVI BILA NAJHUJŠI POBUDNIK NAPADA NAME, ZRAVEN STA ŠE POTEGNILI TEN-NEJA, DA TE SRAM NI VEŠA, ZDEJ SE PA LEPO DELAŠ IN VALIŠ GNOJNICO NAME.

NA KAKŠNA SREČANJA NEKI SEM BIL VABLJEN, MEN SE ZDI, DA SE TI ŽE PRAV DOBESEDNO MEŠA OD VSEGA TEGA SILNEGA SOVRAŠTVA DO MENE.
LEPO SEM TE VPRAŠAL PO POŠTI, POVEJ MI KAJ SEM TI NAREDIL, DA SI TAKO JEZNA NAME, NISI ODGOVORILA.

DRUGO KAR JE, ČE BI BILA BOLJ RAZGLEDANA, BI VEDELA, DA NISEM ZARADI HIMIJA BRISAL POSTE, TUDI SEDAJ JIH NE BRIŠEM ZARADI EXORCISTA, TO SO SAMO TVOJA NATOLCEVANJA, KI PA SO BREZPREDMETNA
IN KAKŠNO VOJNO IMAM JAZ TO Z EXOTOM, TO JE TVOJA VOJNA, TU STE VI TRIJE VIDELI ŠANSO, DA ME NAPADETE, DRUGAČE PA Z EXOTOM NI NOBENE VOJNE, MEN JE PRAV VSEEN KAJ JE ON IN KAJ POČNE, SEVEDA, ZA ZAKRITJE SVOJIH PODLIH DEJANJ PA NAJDETE VSAKO ŠANSO.

VEŠ, TISTE POZITIVNE PREBLISKE KATERE SEM IMEL IN JIH PO TVOJEM VEČ NIMAM, SEM MOGOČE RES IMEL, AMPAK STE MI JIH VI TOTALNO POKOPALI, SAMO NE ZA VEDNO AMPAK SAMO ZA TA FORUM, KOT SEM ŽE NAPISAL, ČE SEM NAPISAJ KAJ BOLJ DOBREGA TAK ALI TAK NI BILO NOBENEGA ODZIVA, KVEČJEMU KAKA NIZKA, PODLA JE PRILETELA, ČE SEM NAPISAL KAJ BEDASTEGA, JE PA SPET NSKA, PODLA PRILETELA, TAKO DA ČLOVEK RES NE VE KAJ NAJ NAPIŠE DA ZADOVOLJI VAŠ EGO.

JA, JAMO SI MI PA RES POMAGALA TI KOPATI, TI KALI, ZAČELA JO JE PA DEVI, PA TEN-NEJ, SEVEDA, SEM SE VLEGEL VANJO IN TO SE VAM JE OD DUŠE ODVALIL KAMEN, VELIK KAMEN , NI PROBLEMA, TI SEDAJ ZLIVAJ GNOJNICO NAME, AMPAK...................

TAKOLE, SEVEDA SEM JAZ KRIV VSEGA, NORMALNO, TO SE ZAVEDAM, KRIV SEM TOLKO, DA SEM SPLOH PRIŠEL KDAJ NA TA FORUM, KRIV SEM KER SEM VERJEL, DA SO TUKAJ LE ENMALO BOLJŠI LJUDJE KOT PO DRUGIH FORUMIH, PA SEM SE ZMOTIL, TUKAJ STE TAPRAVI DUHOVNEŽI, TAPRAVI, TAKŠNI, DA VAM BI ŠE KAKŠEN SATANISTIČEN FORUM ZAVIDAL.
DOBRO, TUDI TO ZASTOPIM.

KALI, HVALA TI ZA VES TVOJ DOPRINOS, ZA VES TVOJ TRUD, KAR STE SI ZADALI VAM JE USPELO.

DEVI, PROVOKATORKA JEDNA, AKCIJA USPELA, SAMO VEDI DEVI, NAŠEL SE BO NEKDO, KI BO DELAL ISTO KOT TI, IN TE BO SPRAVIL DOL, TRDNO VERJAMEM, TI SI SAMO DOMIŠLJAJ, DA SI TRDNO ZASIDRANA, TI SI SAMO DOMIŠLJAJ.

TEN-NEJ, TUDI TEBI HVALA, PRAVA SI KLOBASA.


PA DOBRO PROSLAVO VAM ŽELIM, SEJ JO BOSTE ORGANIZIRALI. PA NE POZABITE SE NAMAZAT, DA SE BOSTE SVETLI, ISKALCI DUHOVNOSTI.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: KREDENovi posti
Reply #17 - 02.09.2003 at 09:46:39
 
Ne vem, kaj naj ti rečem, kreden.
Zmotila sem se in se ti tud opravičla zaradi tega, ti pa si prenapihnil vse na sto in naredil eno od svojih akcij.
Najprej sem se hudo žrla, pa se krivila, pa bla čist it sebe, da sem te tolk prizadela, da si pol tak reagiral. Pol sem bla pa že tolk prizadeta od vsega, kar si mi rekel, da sem se sam še jokala pa sama sebi smilila, dokler nisem končno opazila, da sem spet v neki igrici, iz katere bi mogla že zdavnaj izstopit.
Sam zdaj je zares dost, take stvari nimajo smisla.
Oprosti še enkrat, če sem te prizadela, samo ti se zarad tega ne moreš in nimaš pravice izživljat naokoli in nad ljudmi, pa če se od togote razletiš.
Jaz sem razrešla pa odvezala celo stvar. Kaj boš pa ti naredil, je pa od tebe odvisno.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #18 - 02.09.2003 at 09:49:53
 
kreden vem da sem nov in da me ne poznas, vendar ti se enkrat sporocam da je tvoje pocetje nesmiselno, ker ne vidim nobenega smisla.

Prebral sem si kar nekaj tvojih postov in zal nisem nasel nobenega smisla, vse kar sem uspel razbrati je to, da ocitno ne odobravas pocetja tega foruma in da te njegovi adnimistratorji zelo motijo.

Sem ocitno nisi prisel sem spoznavat in razvijat sebe in svojo osebnost, ter izmenjavati mnenj, temvec kratit svoj cas, ki ga ocitno ne znas izkorisiti bolje.

Ce imas probleme in ti kaj ni vsec mislim da lahko to poves tudi na miren nacin in s tem ne obsojas drugih, ter jim dovolis svobodo izrazanja.

To ti pisem zato, ker resnicno ne vidim smisla pri tvojih postih saj najveckrat bistvo topica prenesejo v popolnoma druge vode.

Poleg tega pa sem zasledil da imas tudi svoj forum, in ne vem zakaj mu ne posvetis vec casa namesto da se po nepotrebnem zapletas v konflikte, saj menim da glede na to da je vecina ljudi tukaj enakega mnenja glede tebe in tvojega pocetja problem v tebi.

Upam da tega ne bos vzel kot osebno zaljitev in se pocutil napadenega, ter bos poskusal problem raziskati tudi pri sebi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #19 - 02.09.2003 at 10:05:50
 
Devi wrote on 02.09.2003 at 09:46:39:
Ne vem, kaj naj ti rečem, kreden.
Zmotila sem se in se ti tud opravičla zaradi tega, ti pa si prenapihnil vse na sto in naredil eno od svojih akcij.
Najprej sem se hudo žrla, pa se krivila, pa bla čist it sebe, da sem te tolk prizadela, da si pol tak reagiral. Pol sem bla pa že tolk prizadeta od vsega, kar si mi rekel, da sem se sam še jokala pa sama sebi smilila, dokler nisem končno opazila, da sem spet v neki igrici, iz katere bi mogla že zdavnaj izstopit.
Sam zdaj je zares dost, take stvari nimajo smisla.
Oprosti še enkrat, če sem te prizadela, samo ti se zarad tega ne moreš in nimaš pravice izživljat naokoli in nad ljudmi, pa če se od togote razletiš.
Jaz sem razrešla pa odvezala celo stvar. Kaj boš pa ti naredil, je pa od tebe odvisno.



Devi, takoj na začetku, ko si začela spet nekaj kao sumiti, sem te lepo vprašal, če ti je dolgcajt, če se želiš kregat in lahko bi si prišla gor, da tisto nisem jaz, saj je celi dan bil moj nik prijavljen in na koncu je še Gape napisal, da so tiste štirizvezde iz U.K.
Jaz nisem nič prenapihnil, ponovno sem te vprašal če si želiš akcije, sveda je takoj zraven stopla Kali in napisala post v tvojo obrambo in seveda zlila gnojnico name, zraven se je potem še vključil Ten-nej in tako ste dosegli kar ste dolgo čakali.
Ta trn v vaši peti se kar sam zdira, lahko bi mi lepše rekli, pa bi tudi šel, brez vseh teh zapletov, a nebi bilo bolj enostavno rečti, gabiš se mi Kreden, spokaj se dol, jaz bi šel, samo namesto lažjega načina si videla priliko in jo izkoristila za svoje podle načrte.
Ni problema Devi, sej se bom spokal, samo nekaj še uredim.
Zavedam pa se, normalno, jaz sem kriv vsega, kriv sem le tolko, da sem sploh kdaj prišel na ta forum.
In vedi, ne izživljam se, kajti, če je brisanje teh mojih smeti izživljanje, potem res ne vem kaj te je tolko motlo pri meni, da si naredila tako podlo igro ???
To so smeti, ničvredne čečkarije kretena Krenga in kaj te to tolko moti ???

Hvala ti Devi, iz srca hvala.

Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #20 - 02.09.2003 at 10:09:37
 
Quote:
kreden vem da sem nov in da me ne poznas, vendar ti se enkrat sporocam da je tvoje pocetje nesmiselno, ker ne vidim nobenega smisla.

Prebral sem si kar nekaj tvojih postov in zal nisem nasel nobenega smisla, vse kar sem uspel razbrati je to, da ocitno ne odobravas pocetja tega foruma in da te njegovi adnimistratorji zelo motijo.

Sem ocitno nisi prisel sem spoznavat in razvijat sebe in svojo osebnost, ter izmenjavati mnenj, temvec kratit svoj cas, ki ga ocitno ne znas izkorisiti bolje.

Ce imas probleme in ti kaj ni vsec mislim da lahko to poves tudi na miren nacin in s tem ne obsojas drugih, ter jim dovolis svobodo izrazanja.

To ti pisem zato, ker resnicno ne vidim smisla pri tvojih postih saj najveckrat bistvo topica prenesejo v popolnoma druge vode.

Poleg tega pa sem zasledil da imas tudi svoj forum, in ne vem zakaj mu ne posvetis vec casa namesto da se po nepotrebnem zapletas v konflikte, saj menim da glede na to da je vecina ljudi tukaj enakega mnenja glede tebe in tvojega pocetja problem v tebi.

Upam da tega ne bos vzel kot osebno zaljitev in se pocutil napadenega, ter bos poskusal problem raziskati tudi pri sebi.


Tebi sem pa že menda rekel, da se ne vmešavaj ker sploh ne veš zakaj se gre in če boš takole začel, kot si, se pripravi, kaj hitro ti bo kdo od administratorjev namenil kak sod gnojnice in boš potem videl kaj se pravi imeti opravka z pravimi iskalci duhovnosti.

Pa še nekaj, jaz nimam svojega foruma, odkod vam ta smešna ideja, no, odgovor je preprost, delo administratorjev, pač, dejmo še to napeljat, da bo ja hujše.

Jaz sem samo moderator na enem drugem forumu in prej nisem bil, ko sem prišel na ta forum, šele na temu forumu sem spoznal tiste ljudi in so me pač povabili in kaj, vam gre to v nos ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #21 - 02.09.2003 at 10:46:16
 
kreden kot sem ti ze nekajkrat povedal, ni potreno da bi te nevem kako zelo poznal da bi uspel razbrati tvoje neplodno pocetje, kar pa se tice poznavanja foruma, pa sem ti povedal da sem te zasledil na vecini topicov in zal z neumesnimi posti, ki govorijo o tvoji neodgovornosti oz brezpomembnosti glede na temo (le neumesne pripombe) in kot vidim tudi moje mnenje jemljes prevec osebno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: KREDENovi posti
Reply #22 - 02.09.2003 at 11:03:53
 
Konflikti, v katere se zapleta kreden, so po svoje res posledica cajta, ki ga je zabil na tem forumu. Za 1000 postov je potrebnega tolk cajta  pa dnarja pa tud energije, da se mora nekje poznat.   Pozna pa se točn tam, kjer bi človk najmanj pričakoval: na krednu samemu. Upaničilo ga je spoznaje, da je padu v sceno, ki si jo je namenu sesuvat. V bistvu ni važno, na kakšnen način si v sceni, ko si not, začne vplivat nate po lastni logiki, na katero nimaš vpliva. Sam se začneš odpirat tud skoz iskanje argunetov proti nekomu ali nečemu, ker ravno to te motivira, da začneš na seb delat. Na seb pa ne moreš delat z ene varne distance in pod strogim nadzorom, delo na seb pomen transformacijo sebe nekaj drugega kot v to, za kar se imaš, da si. Od tod panika nad izgubo nadzora nad sabo in okoljem, od tod paranoja, da obstaja  zarota prot teb.

Skoz to paniko smo šli po par sto postih skor vsi, ki smo na forum prišli sesuvat njegovo 'duhovno' in 'mistično' naravnanost al pa smo začel razkrivat  'sekto', ki je po našem mnenju stala za njo. Jest tle lahko mirne duše omenim poleg sebe še bp-ja pa karmen pa ten-neja pa deloma tud lidlstarko pa jon-doa pa še koga bi se najdl, ki smo na to paniko nad  lastno vpletenostjo začel ihtavo postat po dolgem in počez, podvajat virtualno identititeto, brisat poste za sabo al pa na tak al pa na drgačen način nezaupanje zganjat pa lastnega  moralnega mačka crkljat.  Hočem povedat, da si po par sto postih hote ali nehote  del scene, je preveč čustvene pa mentalne  enregije not, da se ti ne bi na tak al pa drgačen način to poznal. Problem je to sprejet in tle smo prav zato, da drug drugmu pomagamo sprejet, kar smo drug v drugemu tud izzval. Problem je vzpostavt to zaupanje, ker smo zmeraj bolj zahtevn, ker bolj se transformiramo več ga rabmo. Po moje je ta form najdu eno formulmulo, ke kjer smo drug pred  drugim na odprti sceni  garant, da ne prihaja do sektaških in gurjevskih zlorab. Res da se ne vem kolk daleč v v osebnostni taransformaciji na tak način ne da prit, pomaga pa ziher v situaciji, ko se v bolj hermetičnih scenah zapelzamo, zacikalmo al kak drgač psihično zahaklamo. O tega foruma tako ni dobr preveč pričakovat, ampak tisto kar da je pa tolk dragoceno prav zato, ker  je skor nemogoče kje drugje  z manj balasta dobit.

Dej, kreden, ravno z blaznim trudom, da bi izniču vpliv članov tega foruma nase dokazuješ, da si se vanj osodnno zaplezal in da se ga ni enostavno znebit, ker boš s tem naredu eno osebnostno regreisjo. Enkrat mi je z osebnostno regresijo  v podobni situaciji ( ko sem  odklonu aktivno sodelovanje v enem skupinskem  projektu, ki sem ga clo sam idejno  sokreiral) zagrozu a., kar sem mu takrat ful zameru in sem smatral to kot grožnjo, s katero zadržujejo guruji člane sekte v svojem okrilju. A. je ozvavestu, se je dobesedno ustrašu, da to lahko tko zgleda, z njim pa tud jest, da ni dobr da človk človeka s strašenjem za karkoli motivira. Jest tle ne mislm za nč motivirat, tvoj strah za nič izrabljat, samo opozorit te hočem, da ta strah pred tem, da boš šel osebnostno nazaj, če naš boš zapustu, v teb  realno obstaja in da se z njim sooč kot dedec. Da mamo vsi s par sto al pa tisoč posti  za sabo v seb  en strah pred tem, da bo ravno strah v nas priklical hudiča, ki nam  bo nam razsul forum in nas pahnu v  regresijo, zato smo  ga drugmu  v drugmu sposobni na kilometre zavohat. Jest ga v teb voham ravno zato, kar ga mam v seb in drug na drugega ne bova  panično reagirala  samo v primeru, če sva oba v zavedanju, da sva v strahu nezavedno usodno povezana.                
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #23 - 02.09.2003 at 11:14:59
 
jaz mislim tko šlo je čez, je pa dobro da je tako zdej...

kr eden je odregiral prehitro, to se ve, ni ok.
ne vem kr eden greš po pravi potki, sam je pomoje čas da reagiraš drugač. je tako, da si zrel, ne rabiš več tako delat kot do sedaj, mogoče si prej, sam zdej ne rabiš več.

devi je povedal kot je mislila da je, se je motila, sam nima zdej tle neke večje zveze s tem to, se enostavno reče devi in kali sta falile in se opravičujeta in konc debate. obe sta tud prav naredile k sta se postavile zase, sta še od rpej hotle razčistit pa sta zdej, je njuna potka to, dobre izkušnje.

zdej ex pa tko, full je dobil in dojel na tem forumu, določen del postov je popolnoma nesprejemljiv in tud se ga ne priteče, glede na to kdo je, sam je še v obdobju ko gre bolj k resnim postom, bolj iz sebe ne tolk iz zajebancije. sej bo čeprav sej pravim ma potencial, ni potrebe po tem kad včasih delaš da se igraš, res si šel tud ti že naprej.

zdej je tko šlo je daleč, samo zgelda da je blo treba da je šlo tako daleč. izkušnja da velik več kot 1000 besed.
vsak bo svoj dela dobil in vsak bo svoj del uredil, naprej se gre, to kar smo dal sozi se zaključuje.

zdej smo pomoje razumel vsi, da je treba bit pazljiv in ne obsojat, predvsem pa se ne zezat v postih, ni potrebe, predstavljejte pa na pameten način in upam da smo dojel, da je osnova prijateljstvo in sodelovanje.

in predvsem dojet zakaj se gre zakaj smo tu in kaj je lekcija.

zdej ste dozorel, je čista energija tle gor full, smo dospel do konca in zdej se gre dalje, vsak po svoji potki, vsak zase,...  eni bodite moderatorji samo na svojem forumu, tisti že veste kdo ste, sej tako čutite že dolg, drugi boste še tle in z nami sodeloval in dopolnjeval znanje.

dobrodošli v novem obdobju.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




. Re: KREDENovi posti
Reply #24 - 02.09.2003 at 11:37:07
 
titud, tud jaz pr teb voham en ogromen strah pred samim sabo. rajs se oklepas "navade", ki ti daje kao eno zihrngo, namest, da bi se rajs oklenu resnice, in opravu s strahom (torej vznemirjenjem) enkrat za vselej. sam to je cist tvoja odlocitev in pogum kdaj bos to lahko izpelu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: . KREDENovi posti
Reply #25 - 02.09.2003 at 12:13:06
 
Quote:
titud, tud jaz pr teb voham en ogromen strah pred samim sabo. rajs se oklepas "navade", ki ti daje kao eno zihrngo, namest, da bi se rajs oklenu resnice, in opravu s strahom (torej vznemirjenjem) enkrat za vselej. sam to je cist tvoja odlocitev in pogum kdaj bos to lahko izpelu.


Preden se bom jest lahko na resnico naslonu, bom moral še par 10000000 postov napisat pa magari zbrisat, da jo bom iz sebe spravu  oz. k seb od vseh  potegnu, kar je bistvu eno in isto. V tem cajtu brez zihrnege v seb  pa se bom moral pač na navade naslanjat pa v strahu živet, da se mi ne boste  kam speljal vsi, skoz katere se  trudim resnico v seb  odkrivat  Undecided  Cry Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: . KREDENovi posti
Reply #26 - 02.09.2003 at 12:42:16
 
titud wrote on 02.09.2003 at 12:13:06:
Preden se bom jest lahko na resnico naslonu, bom moral še par 10000000 postov napisat pa magari zbrisat, da jo bom iz sebe spravu  oz. k seb od vseh  potegnu, kar je bistvu eno in isto.

ni nujno. lahko se to na lazji, bl naraven in enostavnesji nacin zgodi. sam je pa potrebno tudi tvoje sodelovanje.

Quote:
V tem cajtu brez zihrnege v seb  pa se bom moral pač na navade naslanjat pa v strahu živet, da se mi ne boste  kam speljal vsi, skoz katere se  trudim resnico v seb  odkrivat  Undecided  Cry Smiley

po eni strani jih (druge) sploh ne upostevas, po drugi strani pa pravis, da te je strah da bi jih zgubu. kaj je to zdej?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: . KREDENovi posti
Reply #27 - 02.09.2003 at 13:27:15
 
Quote:
ni nujno. lahko se to na lazji, bl naraven in enostavnesji nacin zgodi. sam je pa potrebno tudi tvoje sodelovanje.

po eni strani jih (druge) sploh ne upostevas, po drugi strani pa pravis, da te je strah da bi jih zgubu. kaj je to zdej?


V naših odzivivih na poste posti drugih se razpoznavajo naše projekcije oz. naše nezavedne težnje, da jim pripisujemo tiste vsebine oz. v njih razpoznavamo samo tisto, kar povzročajo naše strahove. Zato rabmo druge in to se pr krednu kristalno  jasno kaže, tko jasno, da se lahko vsi samo od nejga učimo. Tvoji posti pr men povzročajo kupe strahov, bi me iskreno zaskrbel  zase, če bi se ravnal po njih. Na stopnji mojega samozevadenja razpoznavam v njih čisto regresijo v eno stanje, ko sem bil še brez vseh življenskih izkušenj, predvsem  izkušnje ločenosti/samosti/individulanosti, skoz katero sem bil sploh primoran ponovno  začet učit izkušnje  ljubezni, ki vrača k enosti po eni drgačni poti kot učiš ti po bližnjici prit. Pa pustva zdej naju, to pišem zato, ker bi se morda utegnil  tud kreden kaj iz tega naučit oz. iz svoje izoliranosti pa ogroženosti od vseh  en svoj način prebit pa ljubezen najt.        
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: . KREDENovi posti
Reply #28 - 02.09.2003 at 13:33:23
 
titud wrote on 02.09.2003 at 13:27:15:
Tvoji posti pr men povzročajo kupe strahov, bi me iskreno zaskrbel  zase, če bi se ravnal po njih.

pravis, da te spreleti strah, ce bi semoral ravnat po njih. ok.

Quote:
Na stopnji mojega samozevadenja razpoznavam v njih čisto regresijo v eno stanje, ko sem bil še brez vseh življenskih izkušenj, predvsem  izkušnje ločenosti/samosti/individulanosti, skoz katero sem bil sploh primoran ponovno  začet učit izkušnje  ljubezni, ki vrača k enosti po eni drgačni poti kot učiš ti po bližnjici prit.

tuki pa pises, da te spomne na neko tvoje stanje, ko si bil se brez zivljenjskih izkusenj tega in onega. in ker jih ocitno najbrz zdej ze imas (te izkusenje), kako to, da te je pol se zmeri strah tega stanja, ki je podlaga mojih postov? sej necesa kar si "dal ze cez" te pa ja ne more bit vec strah, a ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: . KREDENovi posti
Reply #29 - 02.09.2003 at 15:58:23
 
Quote:
pravis, da te spreleti strah, ce bi semoral ravnat po njih. ok.

tuki pa pises, da te spomne na neko tvoje stanje, ko si bil se brez zivljenjskih izkusenj tega in onega. in ker jih ocitno najbrz zdej ze imas (te izkusenje), kako to, da te je pol se zmeri strah tega stanja, ki je podlaga mojih postov? sej necesa kar si "dal ze cez" te pa ja ne more bit vec strah, a ne?


Vedno obstaja ena možnost izbire, da bi jo nazaj v enost mahnu po bližnjici, tega se ne da z nobeno izkušnjo do konca prerast. Ob  vsakem pardoksu, ki ga moraš razrešit v življenju, pa nimaš pri roki orodja, s katerim bi ga razrešu, obstaja  možnost rešitve problema na tak način, da življenski problem zgine. Ne da ga ignoniraš al pa potlačiš, ampak da se dejansko razreš s svojim izginotjem. Taka razrešitu je spoznanje  življenja za prevaro, smrt za odrešitev ipd., kar sem jest, ki sem se na kalsično zahodnjaški način lotu reševanja problemov ' u raljama života', zamudu, me ne more prepričat na način, kot bi me kot adolsecenta ali pa me bo morda spet prepričal, ko bom z eno nogo na drugi strani.

Ampak odraščen pa odgovoren človk, ki se je sposoben soočit s v svojo ločenostjo od enosti in prevzet zanjo vso odgovornost, bo najdu pot v enost, ki ne  ne bo pot  nazaj vanjo ampak naprej k njej. Ne na podlagi opustive iluzij, ampak sprejetja le teh, ker si jih ne bi ustvaru, če ne bi nečemu služle. Služjo pa najmanj temu, da ohranjao skoz kreiranje  novih  življenj, v  katera se iluzije prenašajo, da bodo pol ta nova življenja opravla z njimi al pa tud ne, kakor jim je usojeno. Če bi se jim odpovedal v adoloscenci, bi bi bil zihr prikrajšan za mnoge   paradokse, ki ji delajo življenje intenzivno in skoz katere se življeje čuti tud magari skoz trpljenje, zato se jim je tud na starost tako težko odrčet, ker se z odpovedjo  njim odpoveduješ  tud čutenju življenja.          
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3