Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8301 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

KREDENovi posti
01.09.2003 at 22:40:50
 
Ura je 22:39. Kreden prosim če se umiriš pa nehaš svoje poste brisat.
To je podobno kot bi sam sebe rezal.  Verjamem, da nisi tako daleč..

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #1 - 01.09.2003 at 22:55:44
 
Sej jaz sem popolnom miren.

Andres, dober veš kaj se je danes dogajalo in kar je višek je višek, potem pa za poslastico dobim še dobesedno, naj se poberem dol, na svoj forum.
Ma kaki forum, jaz sploh nimam foruma.

Lepo je to slišati od ISKALCEV duhovnosti

Zgleda, da jih jaz osebno motim, da jih motijo moji posti, da jih moti vse kar je povezano z menoj in zakaj bi potem te motilne stvari ostale gori. ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KREDENovi posti
Reply #2 - 01.09.2003 at 23:04:41
 
Kreden!

Nisi miren če si v pol ure pobrisal 130 postov.
To da naj se na svoj forum pobereš pa je bil nesporazum in je Kali bržkone zamenjala osebi. Tebe za Excota.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #3 - 01.09.2003 at 23:11:41
 
http://divine-intervention.biz/forums/

sam v vednot mojo, čigavo je to, ker je čist enak kot naš forum enak skor do pikice.

nč hudega, sam majko to pa nisem mislu da bo kopiranje rubrike...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #4 - 01.09.2003 at 23:18:27
 
Andres wrote on 01.09.2003 at 23:04:41:
Kreden!

Nisi miren če si v pol ure pobrisal 130 postov.
To da naj se na svoj forum pobereš pa je bil nesporazum in je Kali bržkone zamenjala osebi. Tebe za Excota.

Andres



Jaz sem popolnoma miren.
To, da je pa Kali rekla, da naj se na nek svoj forum poberm, mi je še pa v pošti napisala.

Kaj se pa ti, provokatorka Devi nič ne oglasiš, ti je fajn, si mislim, prav uživaš.

Kar uživaj.

Andres, tole kar sem jaz pisal, moji posti mislim, so smeti, navadne smeti katere motijo marsikaterega uporabnika, najbolj pa trojico slavnih administratorjev, odterali so Himija, skoraj popolnoma ista ekipa, zdej so se dobesedno spravli name, seveda se ve kdo je pobudnik akcije, Deviiii, se režiš ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #5 - 01.09.2003 at 23:24:50
 
krednov ubica
Guest



 Re: Zakaj so fantje agresivnejši od punc?
« Reply #13 on: Today at 9:43pm »  Quote  Modify  

--------------------------------------------------------------------------------

on Today at 5:39pm, kreden wrote:Tud če me jebete, ne bom nikoli rodil!  





.....a ni dost da je foter jebal tvojo majko in si ti izmeček ljudske rase ven pršu.....govnaru....idi bestraga....saj se poznava midva iz Velenja....ima da ti zobe v rit zbijem.....prašič nemarni

 IP Logged



Me pa res zanima kateri od vas je tako hraber, da se skriva za gostom.

Ni problema, čakam, da mi izbiješ zobe, seveda, če imaš jajca. ???

Samo čakam, pridi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #6 - 01.09.2003 at 23:29:59
 
Andres wrote on 01.09.2003 at 23:04:41:
Kreden!

Nisi miren če si v pol ure pobrisal 130 postov.
To da naj se na svoj forum pobereš pa je bil nesporazum in je Kali bržkone zamenjala osebi. Tebe za Excota.

Andres


Kaj pa sem jaz napačnega storil Kali, da me tera na moj forum, zakaj še sedaj mene mešate v to vašo igro?
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KREDENovi posti
Reply #7 - 01.09.2003 at 23:36:44
 
Quote:
krednov ubica
Guest

Me pa res zanima kateri od vas je tako hraber, da se skriva za gostom.

Ni problema, čakam, da mi izbiješ zobe, seveda, če imaš jajca. ???

Samo čakam, pridi.


Za teke stvari bi moral Gape na ip pogledat pa mal povedat kdo je kdo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #8 - 01.09.2003 at 23:38:30
 
EXO, ZATO KER HOČEJO, DA SE POBEREŠ DOL, ENOSTAVNO POVEDANO, NE PAŠE JIM TVOJA FACA, KAKOR TUDI NE MOJA.

A TI RES MORAM POVEDAT VSE DOBESEDNO.

AJDE EXO STARA SABLJA, DRŽI SE.   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KREDENovi posti
Reply #9 - 01.09.2003 at 23:39:23
 
exorcist wrote on 01.09.2003 at 23:29:59:
Kaj pa sem jaz napačnega storil Kali, da me tera na moj forum, zakaj še sedaj mene mešate v to vašo igro?
???



Predvsem iz razloga ker se mi je v trenutku zazdelo, kot bi Kali tebe in Kredena pomešala.  Pa še forum ti ne laufa kot bi moral in pravilno razmišljanje je, da bi potemtakem moral gnojit pri drugih, ker pri sebi ne smeš, nočeš. to so ti sicer že drugi rekli. Kreden če se ne motim.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: KREDENovi posti
Reply #10 - 01.09.2003 at 23:55:49
 
Kreden, pa se ti ljubi zdaj vse brisat? ???
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: KREDENovi posti
Reply #11 - 02.09.2003 at 00:05:06
 
Andres wrote on 01.09.2003 at 23:39:23:
potemtakem moral gnojit pri drugih, ker pri sebi ne smeš, nočeš.


Kako gnojit, to ocenjuješ po sebi ali misliš, da svoboda govora ne velja za vse ali kako, zato nekdo, ki ni tebi enak ni nič več vreden kot gnoj? Sicer pa ima Administrator pooblastila, da lahko človeka preprosto bana s foruma, če se mu kogarkogajšnji način pisanja in obnašanje ne zdi v skladu s pravili foruma, pardon z osebnimi nazori Gape fouma, ki ga sestavljao sama večvredna hiperzavestna duhovna bitja in se zanašate na svojo nezmotljivost kot papež, vsaj tako jaz to razumem?
???

39.člen
(svoboda izražanja)

...vsakdo lahko svobodno izbira, sprejema in širi vesti in mnenja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KREDENovi posti
Reply #12 - 02.09.2003 at 00:17:44
 
exorcist wrote on 02.09.2003 at 00:05:06:
Kako gnojit, to ocenjuješ po sebi ali misliš, da svoboda govora ne velja za vse ali kako, zato nekdo, ki ni tebi enak ni nič več vreden kot gnoj? Sicer pa ima Administrator pooblastila, da lahko človeka preprosto bana s foruma, če se mu kogarkogajšnji način pisanja in obnašanje ne zdi v skladu s pravili foruma, pardon z osebnimi nazori Gape fouma, ki ga sestavljao sama večvredna hiperzavestna duhovna bitja in se zanašate na svojo nezmotljivost kot papež, vsaj tako jaz to razumem?
???

39.člen
(svoboda izražanja)

...vsakdo lahko svobodno izbira, sprejema in širi vesti in mnenja.


V tvojih 600 postih si nemalokrat sfalil bistvo topico, pogosto pa si nalašč streljal  mimo.  Ne grem ti delat usluge in iskat  tvojih polemiziranih postov, tako da ti vsako tole tvoje kopiranje raznih paragrafov ne koristi, saj s tem mečeš le pesek oči. Pa še demokracijo si dobesedno prilaščaš.  Je pa res, da si včasih duhovito in upravičeno stopal na prste.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: KREDENovi posti
Reply #13 - 02.09.2003 at 08:06:01
 
Itak, da sem mislila, da naj piše s takim odnosom in take besede in način, ki ga uporablja do drugih ljudi, na forumu, Divine Intervention, kjer je Kreden MODERATOR!!!

In za tem stojim. Nisem nikol igrala mati Tereze in Kreden ne me ne krivit za lastno zmedenost. Tokrat je že drugič, da brišeš svojih 1000 postov, prvič si jih po tem, ko si imel besedno vojno s Himijem, sedaj jo imaš z Exotom (ki te nič ne mešam v to, upam, da si toliko razsoden, da to razumeš).

Skratka, še enkrat ti povem javno, kar sem ti včeraj 3x privat: PREBERI VSE SVOJE POSTE ŠE ENKRAT!!! In potem malo premeditiraj. Itak si vedno bil vabljen na srečanja, kjer bi se lahko vse zmenili, a tebi do tega ni. Sami izgovori so te, pa tako fajn, pozitivne prebliske si že imel.

Skratka, ko boš videl, da piše namesto Kali POPOLNA, takrat me pa še naprej napadaj. Do takrat pa nameravam, da hodiva po različnih poteh. Jst te ne podim s foruma, se bom pa potrudila govorit z Io, ker me res zanima ozadje teh izpadov. Tko, da sam si si svojo jamo skopal, in sedaj smo ti vsio drugi krivi.

Skratka, KREDEN, ZBOGOM IN HVALA ZA VSE LEKCIJE in POJDI V MIRU!!! Smiley

S tem je zame tema zaključena. Hvala za razumevanje!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: KREDENovi posti
Reply #14 - 02.09.2003 at 08:07:14
 
Ex, to o čemer ti pišeš je delo MODERATORJA, imho. O adminih je pa itak že dovolj napisanega, da se ve kako in kaj. Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3