Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 7
(Read 64213 times)
ViSiON
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom IV.
02.09.2003 at 10:51:20
 
zivjo Andres in vsi ostali

hvala za prijeten sprejem, me veseli da tako razmisljas,

moram ti povedati da poznam dobro poznam tako pozitivke, kot drustvo sonce, vendar zaenkrat se nisem clan, zadevo pa pocasi spremljam in sem vesel da ste na pravi poti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #1 - 08.09.2003 at 08:51:23
 
Andres se enkrat hvala za vse spodbudne besede, drugace pa bi te prosil da mi malo razlozis glede sobe s stevilko 33, saj ves da sem nov in se se malo lovim.

Hvala  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #2 - 09.11.2003 at 21:30:54
 


Ta teden, oziroma 45. teden letošnjega leta zaključujemo dokaj čudno.  Na forum Svet pogovorov smo dobili dve novi članici. Tista, vpisana kot prva je sicer množici že poznana, saj gre za LittleStar, ki je bržkone le nov acount ustanovila.  Drugo vpisana Neznadušica je bržkone zgrešila forum, saj ji v petih dneh ni uspelo poslati posta.
Kljub vsemu imata obe nepopoln profil, oziroma za LittleStar velja, da je vpisala le svoj spol kar pomeni, da ne gre za moškega, temveč žensko. Četudi si oddala vse poste novih članov preteklega tedna, ali kar 24, bi se vmes lahko potrudila in za tiste ki te ne poznajo napisala še dimenzije. Bilo bi to lažje tudi zame, ker na podlagi tega bi te dal spati v primerno sobo, s primernim sosedom. Ker pač nobena od vaju tega ni storila, lahko zaspita na kavču v portirnici ali kar v pritličju v sobi 1A do koder imam dober razgled.  Tudi nimam nič proti če si dve postelje tam premaknete drugo zraven druge, saj parketa tam ni, da bi ga odrsali, je le star tepih, zato če katera boleha za astmo bi jo prestavil v najvišje nadstropje k Visionu, saj Pevka se je utrudila. Ne le ob njem, tudi na forumu jo ni več, kar pomeni, da Svet pogovorov za njo obstaja le še kot "vmesna postaja".
Neznadušica!  Bila si sila skromna z nič posti v celem tednu.  To vsekakor pomeni, da ti cimerka LittleStar podeli 12 postov povprečja.  Verjetno boš morala teh 12 postov povprečja odslužit. Le odloči se kje naj bi to bilo. Pri LittleStar ali v portirnici  Tongue.  
Glede na to tvoj nepopoln profil predlagam sobo 1A;)

Obema želim veliko postov na Svetu pogovorov.

Vajin Portir:  Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #3 - 24.11.2003 at 08:12:00
 
Ars Junior wrote:
Quote:
... Tudi sama sem imela...


Andres beri forum Smiley Tamala ARSika je ena kul punca.  Kiss
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #4 - 25.11.2003 at 00:11:37
 
Hvala Terrania.  23.11. ta lep datum je bil torej označen v simbolu ženskega spola. Skupaj sta prvo noč prespali Janja in ARSjunior. Danes sicer vemo da je ARSjunior hčerka naše članice ARSveteran.
Upam, da vama je počitek del, zato naslednje dni lahko zaradi zasedenosti hotela prespite kar štirje na tej de lux postelji.  Vzemita si torej s seboj Alexiusa, če pa bo še kaj prostora, pač lahko  izbirata še med ostalimi dečki o katerih še danes ne vemo več kot to, da so se poimenovali vse od bioloških spojin do vesoljsko gradbiščnih  nadimkov.

Bom v prihodnje bolj pozoren kaj pri Arsovih pišejo. In v katerem spolu so na podlagi postov  rojeni.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #5 - 01.12.2003 at 06:46:34
 
Stric portir, a če je žaluzija ob moji postleji pokvarjena, jo lahko kar snamem? Da bimal sonca notr posvetlo?
Je pa moja prejšnja postelja najbrž frej? če sm jo sploh dobila takrat? a sm jo in kdo se zdej v njej valja?
Tongue  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #6 - 01.12.2003 at 18:40:52
 
Eva wrote on 01.12.2003 at 06:46:34:
Stric portir, a če je žaluzija ob moji postleji pokvarjena, jo lahko kar snamem? Da bimal sonca notr posvetlo?
Je pa moja prejšnja postelja najbrž frej? če sm jo sploh dobila takrat? a sm jo in kdo se zdej v njej valja?
Tongue  Smiley


Namesto žaluzije lahko jaz ob oknu stojim, če ti je prav.  Glede prejšnje postelje pa takole. Prej ji ni nihče dobil, tudi jaz ne,  problem nastane pri novejših uporabnikih, ki so bolj zahtevni kot ta stari. Cheesy:D

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #7 - 08.12.2003 at 00:28:34
 

Še vsa sreča, da je portir začasen, saj dozdeva se mu da smo pred desetimi minutami iz evidence izgubili enega člana. Eden je pač pobrisal svoj profil, kot so to naredili že nekateri drugi. Naj jim bo lepo drugje na spletu, saj ta je resnično tako velik, da že kar na 12 kaže.Smiley:)Smiley
No, če sem iskren na 12 kaže tudi brez našega pobrisanega člana in seveda z vsemi novimi članimi, torej Nero, S... in s Piramido.
Zanimivo, 3 posti na uporabnika, oziroma 9 postov v celem tednu od naših treh novih članov.  Kljub štirim postom ki jih je napisal S... si ne upam, da bi ga tlačil v skupno sobo z Nero, ker pred očmi imam našega BK Janeza iz Piramide, ki Svet pogovorov bojda spremlja. Piramida! Nera s svojimi petimi posti nedvomno rada puši, oprosti, piše,  obenem je edina, ki je v profilu vsaj spol pristavila zato bi ti zaželel, veliko pisave v sobi 33, hotela Svet pogovorov.  Grob sicer ne vem če si, ravno iz tega suma, predlagam S.. naj se raztegne se raztegne v pritličju. Počakaj torej na tem udobnem naslanjaču en teden in kot tak boš imle pregled nad vsem kar se v hotelu Svet pogovorov dogaja.  A ti lahko ponudim  S.. biti  prvi potnik moškega spola (za mano) ki bo imel v naslednjih tednih čast zapluti v novi jahti SP? Oglasi se še kaj S... Seveda bo to sopotnica  kaka nova članica nežnega profila in z dovolj posti. Kdor čaka dočaka S....Smiley


Vaš portir: Andres

p.s.

Kajpak lahko za vašo, našo radovednost poškilite na spodnja linka, ter vpišete vas kot raspoznavno osebo na tem forumu, ki ima tako mešan značaj kot Jugoslavija:).

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1035972...


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1061731...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #8 - 14.12.2003 at 21:18:38
 
Quote:
Hvala Andres www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/klanjamse.gif

Kakšen bo dogovor,  Mrs_Mtka?  Grin


Odgovor je tak.   če se Metka sama ne oglasi do naslednje nedelje pripadata dva litra vina tebi, tretjega se prihrani za boljše čase, za podobno prireditev. Al pa za mene ko pridem na kako srečanje. Samo kaj čem, Andres vina ne pije, mi pa en kozarc domačega paše.  Sem ravn sedaj ob večerji en kozarc spil, pa to ni isto kot domače.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #9 - 14.12.2003 at 21:41:38
 
Quote:
Dogovorjeno.

Kozarec domačega boma pa upam spila tudi skupaj.
Imaš kakšen dolgoročni/kratkoročni plan da prijadraš v Slo?

LP



Ok, bova spila en kozarec skupaj.   Ne vem še kdaj pridem. Mogoče junija.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #10 - 15.12.2003 at 07:49:06
 
Andres wrote on 14.12.2003 at 20:50:58:



Za teboj se je isti dan vpisala Mrs._Mtka z odličnim profilom, ki obenem tudi ustreza tihem dogovoru med menoj in Lanceom.  Ta dogovor naj bi bil sledeč. Prvi Štajerc, ki se vpiše in svoj profil napiše pravilno dobi od Lancea 3 litre vina.   Boljše ponudbe si niti želeti nebi mogla, saj vino iz neba še Kristusu ni padalo.  A vendarle ob koncu tega tedna je David elitni član dopolnil svoj profil in izkazalo se je da je tudi on iz okolice Maribora, kot ti. Mrs_Mtka.
Vendarle portir iz njegove perspektive vidi okolico Maribora kot nek slabo naseljen kraj nekje med Moskvo in Barcelono, med Istanbulom in Reykjavikom.  Zato sem v dvomih kako bi te tri litre vine razdelil, ker gre na eni strani za elitnega člana, na drugi strani za deklico, ki je prva Štajerka pravilno izpolnila profil.
Predlagam David da zapoješ Mrs_Mtki tole pesem in tudi tebi se posreči dobiti liter od treh.


Vaš portir: Andres



Kar smo rekli, smo rekli - ali: obljuba dela dolg.

Malo še počakamo na Mrs_Mtko, ker je ona le prva virtualna dobitnica nagrade. Mrs_Mtka: javi se čimprej, saj ti bomo glede na podatke v profilu z veseljem čestitali in vročili nagrado. Seveda bo padel tudi kak poljubček (del nagrade) - se ve, tak čisto prijateljski.  Grin

Če se mlada gospodična ne javi, se nagrada vroči Davidu, poljubček pa seveda odpade iz moje strani. Razen če bo na podelitvi prisotna kakšna bližnja predstavnica foruma, ki tuli z volkuljami.


Podelitev nagrade srečni/emu dobtnici/ku bo potekala ta vikend v soboto ali nedeljo, glede na dogovor z nagrajenko/cem.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #11 - 15.12.2003 at 10:17:45
 

Pozdravljen David. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #12 - 15.12.2003 at 22:39:13
 
m wrote on 15.12.2003 at 10:17:45:
Pozdravljen David. Smiley





Quote:
Lep Pozdrav nazaj m   Smiley



Vidva pa kot da se že poznata.  Maribor je nor.  Grin Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #13 - 16.12.2003 at 09:09:15
 

Sej se vsi že poznamo... samo da se najpogosteje tega ne zavedamo. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom IV.
Reply #14 - 21.12.2003 at 23:48:21
 

Naša novejša članica Mrs.metka od prejšnjega tedna ko se je vpisala ni dala od sebe glasu, kar obenem pomeni, da ji z današnjim dnem ne pripada več liter vina, ki ga je soforumovcem pod posebnimi pogoji ponudil Lance. Pač Mrs.mtka je zgrešila tisto pravo kapljico po kateri hrepeni, vsakdo, po kateri hrepeni vsaka ženska, donacija pa bi kot rečeno prišla naravnost od Lancea Grin Grin Grin.

Smo pa v tednu ki se je iztekel  dobili tri nove člane.  Darinka je to, Androgen in Jan.  Ne vem še točno, če je Darinka že naša redna članica, ali je to druga,  nova Darinka, bržkone moja sestrična. Predstavi se Darinka. Zame je dovolj če dimenzije napišeš, medtem, ko drugim povej samo če šlogaš ali ne Grin Grin Grin.
Androgen in Jan sta ji seveda sledila, vendar je predvsem slednji fantastično izpolnil svoj profil. Sedaj nam je približno jasno odkod in kdo je naš bodoči sogovornik Jan.  In to ni posebnost, saj dogajalo se je že prej, da ravno Kranjčani  bolj regularno izpolnijo profil kot ostali. Štajercem recimo moraš najprej vino ponuditi in potem ga izpolnijo.
Kljub vsemu je nad preteklim tednom portir razočaran, saj ste padli na dno vseh ki sem jih dosedaj pozdravil. Skupno imate 0 postov na člana, kar pomeni, da noben od vas ni oddal posta.  Kaj čemo zdaj. Sex lekcijo v hotelu Svet pogovorov pač ne bo.   Darinka, spakiraj se v deseto nadstropje.  Bom za tabo zaklenil.  
Androgen kufer v roke pa naj ti bo lepo v sobici mali lepi v prvem nadstropju. Bom za tabo zaklenil.
Jan. Imaš prednost.  S tem ko si se vpisal na forum imaš nekoliko možnosti priti v kranjsko košarkarkso forumsko ekipo.  Če bi oddal vsaj en post bi ti ponudil moje mesto, jaz pa bi vzel vlogo trenerja ženske kranjske ekipe. Ko bi imel za sabo 2000 postov bi se zamenjala.   Kot vidiš bi bil to big deal, ampak narod resnično ne pričakuje od mene tako plemenitega povabila Grin.
Kaj čem zdaj s tabo. Ah pojdi v sobo v sedmo nadstropje. Torbo kajpak vzemi s seboj, vse ostalo sledi, saj boš sam do prvega posta. Bom zaklenil za sabo.
In zakaj sem zaklenil za vami? Predvsem zato ker vas očitno ni, prazne hotelske sobe pa se zaklepajo.  

Dobrodošli na Svet pogovorov.

Vaš portir: Andres






Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 7