Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1649 times)
kreden
Ex Member




Meso, mesojedci in naša morala 2.
29.08.2003 at 05:51:41
 
Jaz pa predlagam takole.

Kaj če bi se vi duhovneži, vi mesojedci in mi rastlinojedci, no, lepše, Vegiji, dobili na enem takem prijatelsko obarvanem večeru, nekje v eni nobl gostilni, pa res nobl, prva klasa in bi namesto tukaj udarli eno dobro debato za mesojedstvo in za vegetarijanstvo.
Prepričevanje enih in drugih bi bilo brez vsakih pravil ali omejitev.
Mislim, da bi natakaricam in natakarjem trebuhi poknali od smeha, ko bi slišali vsa ta veleumna razmišljanja in prepričevanja.
S seboj je potrebno prinesti skopirane pogovore iz sveta pogovorov, da bo vsak lahko vedel o čemu sploh teče beseda, vzunaj pred gostilno pa je potrebno postaviti velik zelo viden plakat, na daleč in blizu res lepo viden, TUKAJ TEČE POGOVOR SVETA DUHOVNOSTI O MESO, VEGI PREHRANI.
Edino kar bi bilo pa res prepovedano, je pa jesti meso.

Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin

Še posebej bi prosil, da se povabi naša Kolibrica in precednik A. pikica.

S seboj prinesite vso potrebno opremo za piknik.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Meso, mesojedci in naša morala 2.
Reply #1 - 29.08.2003 at 22:37:34
 
Smo se že enkrat takole dobili, mesojedci in  vegejedci, in nismo jedli mesa, ker smo se srečali pač v vegedromu. In vladalo je zelo prijateljsko vzdušje.

Poleg tega smo se dobili enkrat v Piramidi, in smo za eno mizo jedli mesno in brezmesno. In je bilo tudi tu zelo prijateljsko vzdušje. Nič hudih besed. Pa me Stojči ni nič ozmerjal, ko sem poleg njega pojedla pizzo s pršutom. Še dober tek mi je voščil, in prijazno odklonil kos pizze, ki sem mu jo jaz (v nevednosti) velikodušno ponudila.  Tongue  Smiley

Tako da, kreden, mislim da ne bi bil tako hud scenarij, kot si ga ti orisal.  Wink V bistvu se mi zdi, da forumovci nismo tako nestrpni eden do drugega, kot bi človek mislil ob branju tega topika. Upam, no.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Meso, mesojedci in naša morala 2.
Reply #2 - 30.08.2003 at 13:31:34
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Meso, mesojedci in naša morala 2.
Reply #3 - 30.08.2003 at 17:02:28
 
Kreden, poglej. Ali ima smisel zanalašč odpirat nove topice na nepravem mestu. Naprimer, najbolj očiten je o marsu v Spolnost in odnosi.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1