Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 24974 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #15 - 28.08.2003 at 19:50:02
 
tale aryan je zlo zakompliciran model....ti povem natural.....sem spremlu njegove mejle....zalublen je u nanbudo in to je to .omejen z imenom pa mojstri.....pa se baje da mu dnar od tega neki nese .....tko da je skoda crk za take podvige ....ker pol ne zgleda forum kot dvogovor in dialog ....ampak kot reklamiranje in kdo je pametnejsi......aryan bo kot ponavadi po daljsi polemiki zmeri reku......ma ja me ne zanima jest vem da mam veselje pa sem kul....pa da vem kaj je prou in to bo to.....custveni labirint in konfuzija brez reda in konca.

Brez zamere aryan .....ampak .....hocmo najt prostora za odprte ljudi in pa zaprte nardit bolj odprte. Brus-li ji te majo radi ne glede na to al si tak al drugacen....je pa definitivno lazje delat s kooperativnimi ljudmi kot pa  sektasko zaprtimi osebki.

Itak pa ne pozab ....radi te mamo...pa da ne bi blo kksnih cudnih reakcij zarad tega, k drgac se ne bi s tabo ukvarjal.

lp
b



Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #16 - 29.08.2003 at 08:51:41
 
BRUS-LI wrote on 28.08.2003 at 19:50:02:
Itak pa ne pozab ....radi te mamo...pa da ne bi blo kksnih cudnih reakcij zarad tega, k drgac se ne bi s tabo ukvarjal.

no pol pa se prosim ukvarjaj/te se naprej z mano, da sem bom koncno mal odpru.

se zmeri pa sprasujem naturala glede ryukyu kempo-ja iz prejsnega posta. ce pa ti tud kej o tem ves, brus-li, se pa lahko kot vedno razpises (s svojimi pikicami  ............. vred).

brus-li, za tvoje informiranje, nanbudo-ja (v katerega sem zaljubljen in ga stalno reklamiram) ne treniram ze od marca letos.
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #17 - 29.08.2003 at 09:05:52
 
Quote:
to mi je vsec, da je raznolikost. torej udarjanje, metanje, borbe, individualne kate itd. vse te stvari so dobri instrumenti.

Meni tudi.
Quote:
pravis da se uris naravne gibe? kasn pa je po njihove "naravn" gib recmo pr udarcu z roko. a pol ne delajo navadnih gyaku al pa jun tsukijev (kizami)? ker ves, da boksarji delajo drgac roke k karatejci. pr karateju mas un "hikite", da das drugo roko v balans prvi (na bok ali prsa). in vsak bo trdil da je njegova naravna. kaksno rocno tehniko majo recimo pr ryukyu kempo, ki ji pravjo "naravna", kermu je se najbl podobna, kokr pac lahko to opises, ce se ti da?

Kjer se konča naravni odziv se pričnejo borilne veščine.Ko ti po žilah šopa adrenalin in gre zares, ne boš reagiral tako, kot si lahko v prijateljskem sparingu brez kontakta.Motorika pade,vidno polje se zoža,udi se napolnijo s krvjo dihanje postane plitko ali oteženo itd.Takrat so tvoje reakcije navadno podobne in so skupne nam ljudem.Te reakcije je potrebno poznati in uporabiti sebi v prid.Če tega ne počneš je lahko 20 let treninga borilne veščine na cesti kvečjemu odvečna prtljaga(z izjemo npr.boksa ter ostalih kontaktnih veščin kjer gre že precej za res).Kar se tehnik tiče sem ti že povedal da gib je gib in ko se borijo različni stili na koncu vse skupaj izgleda zelo podobno.Telesa so pač zgrajena na enakih principih.Hikite seveda ima svoj pomen in je zelo pomemben v borbi(npr.prijemanje,vlečenje...)
Quote:
to razumem.

a ma ryukyu kempo ksne prav svoje kate, pa kolk jih je, al furajo bl te tradicionalne shotokanske al pa shito ryu kate?

Kate so podobne drugim seveda imajo svoje posebnosti.
Quote:
jah prezivetja (obrambe) ti nbena vescina ne more zagarantirat 100%. lahko pa ti velik pomagajo.

recimo ene vescine se specificirajo na eno razdaljo v kateri so pol eksperti (recmo WT na pol razdalji in klincu), eni se bl ukvarjajo z udarjanjen, spet drugi bl z metanjem itd. pol mas pa se "hibride" k bi se radi ukvarjal z vsakim mal. ampak v obeh primerih ne mors dosezt ideala, vsestranskosti, univerzalnosti itd. to ti noben ne more garantirat.
Borba ne pozna distance.To je človekovo ločevanje procesa, ki poteka za lažje razumevanje.Če treniraš borbo avtomatsko zajameš vse distance,ker se same pojavijo.Imaš prav da ni nič 100% v borbi je največ 50%.Pomembno je samo, da si iskren in da veš za kaj treniraš.Učenje je pa tako ali tako praktično doživljenski proces.Ko se pa moraš braniti je dovolj, da si dovolj dober in ni pomembno, če si najboljši na svetu.

Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #18 - 29.08.2003 at 09:18:41
 
natural wrote on 29.08.2003 at 09:05:52:
Kar se tehnik tiče sem ti že povedal da gib je gib in ko se borijo različni stili na koncu vse skupaj izgleda zelo podobno.Telesa so pač zgrajena na enakih principih.

to ciz razumem, da je v borbi vse podobno. ampak na treningu se tezko zmeri priblizas tisti borbi, zato jo nekak simuliras. lih zato te pa sprasujem kako zgleda kempo na treningu. a je rocna tehnika podobna bl karateju, s hikitejem (druga roka balansira prvo, ob bok ali prsa) al je bl podobna boksu, kjer roke drzis stalno gor za zascito?

Quote:
Hikite seveda ima svoj pomen in je zelo pomemben v borbi(npr.prijemanje,vlečenje...)

hikite v splosnem pomen "poteg". jz sm v prejsnem postu mislu na hikite ob rocnem udarcu. za tega te sprasujem. valda poznas, da je "solska" rocna tehnika pr boksu drgacna od "solske" pr karateju, pr wing tsunu pa sploh.

Quote:
Kate so podobne drugim seveda imajo svoje posebnosti.

kolk jih je? a pol mas kle v kempu tud polaganja?

Quote:
Borba ne pozna distance.To je človekovo ločevanje procesa, ki poteka za lažje razumevanje.Če treniraš borbo avtomatsko zajameš vse distance,ker se same pojavijo.Imaš prav da ni nič 100% v borbi je največ 50%.Pomembno je samo, da si iskren in da veš za kaj treniraš.Učenje je pa tako ali tako praktično doživljenski proces.Ko se pa moraš braniti je dovolj, da si dovolj dober in ni pomembno, če si najboljši na svetu.

vse je odvisn od okoliscin ja, zato se je brez veze kregat kaj je boljs pa kaj slabs. spet pa je tuki res vazn to "za kaj" kdo trenira. tisti, ki jim je cilj se obranit na ulci bojo mel ciz drgacn trening k tisti, ki se jim gre za rekreacijo ali sportna tekmovanja s pravili. spet drgac trenirajo tisti, ki se jim gre za "umetnost in estetiko" ali tisti, ki jim je borilna vescina instrument za spoznavanje svojega bistva itd. in po moje se ti ti cilji skozi zivljenje na razvoj tudi spreminjajo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #19 - 29.08.2003 at 09:23:34
 
BRUS-LI wrote on 28.08.2003 at 19:50:02:
tale aryan je zlo zakompliciran model....ti povem natural.....sem spremlu njegove mejle....zalublen je u nanbudo in to je to .omejen z imenom pa mojstri.....pa se baje da mu dnar od tega neki nese .....tko da je skoda crk za take podvige ....ker pol ne zgleda forum kot dvogovor in dialog ....ampak kot reklamiranje in kdo je pametnejsi......aryan bo kot ponavadi po daljsi polemiki zmeri reku......ma ja me ne zanima jest vem da mam veselje pa sem kul....pa da vem kaj je prou in to bo to.....custveni labirint in konfuzija brez reda in konca.

Brez zamere aryan .....ampak .....hocmo najt prostora za odprte ljudi in pa zaprte nardit bolj odprte. Brus-li ji te majo radi ne glede na to al si tak al drugacen....je pa definitivno lazje delat s kooperativnimi ljudmi kot pa  sektasko zaprtimi osebki.

Itak pa ne pozab ....radi te mamo...pa da ne bi blo kksnih cudnih reakcij zarad tega, k drgac se ne bi s tabo ukvarjal.

lp
b




Ej Brusko lepo, da si se oglasu!Upam, da uživaš pa da ti je poletna šola kar najboljš uspela.Mi je kar žal, da se nisem kje tam narisal  Cry. Pomoje bi znalo biti zelo fajn  Cheesy.No pa sej bodo še prilike...
Aryana pa itak razumem.Če bo želel bo tud on nekoč razumel.No lahko tudi ta trenutek,če hoče, ampak bo že.Včasih me na trenutek name spomni, ko sem bil malo mlajši...  Roll Eyes
P.S.Pozdravi brata pa lepo se imejta!
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #20 - 29.08.2003 at 09:45:43
 
Quote:
to ciz razumem, da je v borbi vse podobno. ampak na treningu se tezko zmeri priblizas tisti borbi, zato jo nekak simuliras. lih zato te pa sprasujem kako zgleda kempo na treningu. a je rocna tehnika podobna bl karateju, s hikitejem (druga roka balansira prvo, ob bok ali prsa) al je bl podobna boksu, kjer roke drzis stalno gor za zascito?

hikite v splosnem pomen "poteg". jz sm v prejsnem postu mislu na hikite ob rocnem udarcu. za tega te sprasujem. valda poznas, da je "solska" rocna tehnika pr boksu drgacna od "solske" pr karateju, pr wing tsunu pa sploh.

kolk ji je? a pol mas kle v kempu tud polaganja?

vse je odvisn od okoliscin ja, zato se je brez veze kregat kaj je boljs pa kaj slabs. spet pa je tuki res vazn to "za kaj" kdo trenira. tisti, ki jim je cilj se obranit na ulci bojo mel ciz drgacn trening k tisti, ki se jim gre za rekreacijo ali sportna tekmovanja s pravili. spet drgac trenirajo tisti, ki se jim gre za "umetnost in estetiko" ali tisti, ki jim je borilna vescina instrument za spoznavanje svojega bistva itd. in po moje se ti ti cilji skozi zivljenje na razvoj tudi spreminjajo.

Kako izgleda trening je najbolje videti v živo.Ročna tehnika je v katah podobna karateju, kar se tiče hikiteja drugače je nekaj majhnih a pomembnih razlik.V borbi je hikite npr. poteg, lahko pomeni tudi en dejansko smrtonosen gib.Pravzaprav lahko večino gibov v kati prevedeš v aplikacijo, ki lahko ubije človeka.Tudi npr.oi -tsuki.Upoštevati moraš da ima Borut obsežno znanje systeme ter krav maga, kar je itak razred zase.Da ne govorim o spears-u,hobatu...Vendar lahko vse te veščina najdeš tudi v karateju- v katah,kar me je zelo fasciniralo in še bolj potrdilo da je borba borba in gib gib.

Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #21 - 29.08.2003 at 09:58:48
 
natural wrote on 29.08.2003 at 09:45:43:
Kako izgleda trening je najbolje videti v živo.Ročna tehnika je v katah podobna karateju, kar se tiče hikiteja drugače je nekaj majhnih a pomembnih razlik.V borbi je hikite npr. poteg, lahko pomeni tudi en dejansko smrtonosen gib.Pravzaprav lahko večino gibov v kati prevedeš v aplikacijo, ki lahko ubije človeka.Tudi npr.oi -tsuki.Upoštevati moraš da ima Borut obsežno znanje systeme ter krav maga, kar je itak razred zase.Da ne govorim o spears-u,hobatu...Vendar lahko vse te veščina najdeš tudi v karateju- v katah,kar me je zelo fasciniralo in še bolj potrdilo da je borba borba in gib gib.

lej, se zmeri mi nis odgovoril na vprasanja k me zanimajo, ampak mi sam govoris tist kar bi mi ti rad povedal. sej to je tud good, sam prosim osredotoc se se na to kar mene zanima.

1. kolk prblizn kat je? (in najbrz se znotri uporabljajo klasicni karate rocni udarci?)
2. a so polaganja?
3. ko se dela aplikacije iz kat ali kakorkoli, se rocne tehnike izvajajo bl podobne "solskim" tehnikam v karateju ali boksu?
4. se na treningih trenira tudi kdaj nenapovedano "borbo" s kontaktom , torej z rokavicami?

aja pa se tole si napisu...

Quote:
Ročna tehnika je v katah podobna karateju, kar se tiče hikiteja drugače je nekaj majhnih a pomembnih razlik.

katere so te pomembne razlike?
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #22 - 29.08.2003 at 10:09:27
 
Na vsa tvoja vprašanja glede same veščine se obrni na Boruta osebno,ker ti jaz ne želim odgovarjati v njegovem imenu.Vsaj ne po netu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #23 - 29.08.2003 at 10:14:12
 
natural wrote on 29.08.2003 at 10:09:27:
Na vsa tvoja vprašanja glede same veščine se obrni na Boruta osebno,ker ti jaz ne želim odgovarjati v njegovem imenu.Vsaj ne po netu.

ok.

a za svoje ime pa lahko odgovarjas?

natural wrote on 29.08.2003 at 09:23:34:
Aryana pa itak razumem.Če bo želel bo tud on nekoč razumel.No lahko tudi ta trenutek,če hoče, ampak bo že.Včasih me na trenutek name spomni, ko sem bil malo mlajši...  Roll Eyes

nisi prvi, ki mi je to rekel. zato ce mi prosim lohk mal bl podrobn in konkretno napises kaj si s tem mislu, a v zvezi z borilnimi vescinami, al na splosno?

Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #24 - 29.08.2003 at 10:29:34
 
Quote:
ok.

a za svoje ime pa lahko odgovarjas?




Lahko in sem tudi ti.Borut mi dal nikaršnega dovoljenja, da širim njegovo znanje, ki ga deli z mano.Kar ne pomeni, da bi imel on kaj proti.Koga bo učil in koga ne ter za kakšno ceno in pod kakšnimi pogoji je poplnoma njegova svobodna odločitev v katero ne želim posegati,četudi ne bi nihče imel nič proti.
Trenutno je on kompetenten jaz pa ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #25 - 29.08.2003 at 10:43:00
 
natural, lej...

napisal si :

natural wrote on 29.08.2003 at 10:09:27:
Na vsa tvoja vprašanja glede same veščine se obrni na Boruta osebno,ker ti jaz ne želim odgovarjati v njegovem imenu.Vsaj ne po netu.

in na to sem ti jaz odgovoril :

Quote:
ok.

in pol po tej "zakljuceni" stvari je sledilo se tole :

Quote:
a za svoje ime pa lahko odgovarjas?

in to vprasanje se je nanasalo na tole kar si ti spodaj napisal :

natural wrote on 29.08.2003 at 09:23:34:
Aryana pa itak razumem.Če bo želel bo tud on nekoč razumel.No lahko tudi ta trenutek,če hoče, ampak bo že.Včasih me na trenutek name spomni, ko sem bil malo mlajši...  Roll Eyes

in potem sem te jaz vprasal tole :

Quote:
nisi prvi, ki mi je to rekel. zato ce mi prosim lohk mal bl podrobn in konkretno napises kaj si s tem mislu, a v zvezi z borilnimi vescinami, al na splosno?

vcasih se mi zazdi, da si ful nepozoren na to kaj ti kdo napise ali kaj te kdo sprasuje. zato te prosim, da se osredotocis na to zgornje.

Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #26 - 29.08.2003 at 11:56:50
 
Maš point Aryan.Včasih te ne razumem.Malo teže je komunicirati na ta način.
Sedaj pa tvoje vprašanje.Mislil sem na oboje tako na borilne veščine kot na druge stvari.
Mislim, da si premalo širok kljub velikemu znanju, ki ga poseduješ.Mogoče je to bolje,mogoče to potrebuješ.Kar se tiče borilnih veščin niti ne vem kaj znaš ali si dosegel svoje cilje ali misliš da si jih.To veš ali boš izvedel tudi brez mojega ugibanja, če boš seveda želel.
Name pred časom me spomni tvoja bipolarna logika.Če je to prav potem je tisto narobe.Tukaj se boš morda obregnil češ ni tako.Tvoja predstava o svetu temelji na statiki.Tako kot večini ljudi.In to me niti malo ne moti.Vendar je ravno to bistvena razlika med nama.Jaz vidim svet in znanje kot nekaj dinamičnega in seveda tudi statičnega.Razlaga tega stavka ni mogoča z besedami.To je stvar izkustva.Verjamem da so zakoni narave spremenljivi.Ne verjamem v kakšno kolektivno odrešeneje(preko religije ali spisov),čeprav obenem verjamem da je tudi to možno.
Tudi borilne veščine sem včasih gledal nakako tako kot danes ti.Delal sem razlike med njimi,kako ima kdo obrnjeno roko,nogo,peto obrnjeno.Verjel sem, da je tisto, kar treniram najboljše na svetu na drugo sem gledal malce zviška.Dokler nisem spoznal, da je vseeno-vse je eno.Tudi sam sem bral in verjel v svete spise dokler nisem videl, da opisujejo samo delček možnosti manifestacije resnice.Pa naj bodo še tako obširni.Vse te prakse, ki so kao pogoj za razsvetljenje so navadna bedarija, če pogledamo s stališča nevrologije ,ker neki dražljaji proizvajajo pri vsakem posamezniku drugačno vzburjenost nevronske mreže in posledično drugačno sliko nečesa kar dražljaj povzroči.Tako se lahko razlikuje celo tako splošna stvar kot je zaznavanje barve.
Želel sem povedati, da se boš morda nekoč odprl in si končno priznal in spoznal svoje moči ter se jih naučil uporabljati tako kot bo potrebno ali bolje tako kot si boš sam želel.Vede ne ustvarjajo sveta ti ga pa.In lahko ga narediš še lepšega kot je opisan v vedah.
Mislim, da si samo malo preveč trmast in da te je malce strah.
Sicer pa vse zgoraj napisano nima nobenga pomena niti se mi ne zdi smiselno, da sem sploh to napisal.Tako se mi samo zdi na podlagi tega kar sem bral na netu.Si kar si.Bodi kar želiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #27 - 29.08.2003 at 12:38:20
 
natural wrote on 29.08.2003 at 11:56:50:
Name pred časom me spomni tvoja bipolarna logika.Če je to prav potem je tisto narobe.Tukaj se boš morda obregnil češ ni tako.

ce bi pozorno bral moje poste bi lahko jasno razbral, da bipolarna (izkljucujoca) logika ni moj koncni/absolutni dokaz za neko trditev.  

vsi vemo, da yin in yang sta. vsi tud vemo, da je vec moznosti njune "nastrojitve". in vsi tud vemo, da je cilj ju zdruzit v eno, ampak ne za ceno iznicitve njune individualnosti.

natural wrote :
Quote:
Tvoja predstava o svetu temelji na statiki.Tako kot večini ljudi.In to me niti malo ne moti.Vendar je ravno to bistvena razlika med nama.Jaz vidim svet in znanje kot nekaj dinamičnega in seveda tudi statičnega.

sem vesel, da lahko svet vidis (obcutis) hkrati staticnega in dinamicnega. problem je v tem, da ga kot takega vidis/obcutis (ali si videl, obcutil) le na trenutke, ki bi jih rad zadrzal, pa jih ne mores. vsi bi radi ziveli v tisti "spontanosti" natural, ne samo ti. ampak nismo pa se ciz pripravljeni placati cene za dosego trajnosti "tistega" filinga.

natural wrote :
Quote:
Razlaga tega stavka ni mogoča z besedami.

prvic, razlaga ni mogoca z besedami. ok.

natural wrote :
Quote:
To je stvar izkustva.

drugic, to je stvar izkustva. ok.

in ce sem lahko mal "zloben",

...ce upostevamo to dvoje kar si sam zgoraj napisal (da ni mogoce razlozit z besedami, da je le stvar izkustva), kako to da ta svoj isti post kasneje nadaljujes z obseznim razlaganjem o tem in onem, in to z besedami?

ce se itak ne da povedat z besedami, zakaj mi pol razlagas ravno z njimi? kaksno korist si mislil, da bom imel od tega? aja, sej si ze sam kasneje ugotovil...

natural wrote :
Quote:
Sicer pa vse zgoraj napisano nima nobenga pomena niti se mi ne zdi smiselno, da sem sploh to napisal.


----------------------------
ampak vseen...

natural wrote :
Quote:
Tudi borilne veščine sem včasih gledal nakako tako kot danes ti.Delal sem razlike med njimi,kako ima kdo obrnjeno roko,nogo,peto obrnjeno.Verjel sem, da je tisto, kar treniram najboljše na svetu na drugo sem gledal malce zviška.

zgleda me ne poznas se cist dobr, zato tudi taka sklepanja. (najbrz po sebi?)

natural wrote:
Quote:
Dokler nisem spoznal, da je vseeno-vse je eno.

heh.

natural wrote :
Quote:
Tudi sam sem bral in verjel v svete spise dokler nisem videl, da opisujejo samo delček možnosti manifestacije resnice.

se strinjam, da so opisi v knjigah priblizki. ampak to ne pomen, da niso koristni.

natural wrote :
Quote:
Vse te prakse, ki so kao pogoj za razsvetljenje so navadna bedarija

pogoj je samo en (in scasoma ga bos tudi ti spoznal/priznal teoreticno, kasneje pa se prakticno, kot vsi ostali). pogoj je, da priznas, da za spoznanje Resnice potrebujes tudi Njeno privoljenje, in ne le izkljucno svojo lastno zahtevo. ker je Resnica vecno visja od nas, je treba to tudi vecno upostevat in delovat v skladu s tem.

natural wrote :
Quote:
če pogledamo s stališča nevrologije ,ker neki dražljaji proizvajajo pri vsakem posamezniku drugačno vzburjenost nevronske mreže in posledično drugačno sliko nečesa kar dražljaj povzroči.Tako se lahko razlikuje celo tako splošna stvar kot je zaznavanje barve.

iz tega napisanega lahko potegnemo zakljucek, da je vse itak le subjektivno zaznavanje resnice, a ne? ampak kako ti to spravis skupaj z zgornjim :

natural wrote :
Quote:
Dokler nisem spoznal, da je vseeno-vse je eno.

?
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Wing Tsun
Reply #28 - 29.08.2003 at 12:40:35
 
NATURALCK.........nima smisla z njim verizit zadeve .....povabi ga na preizkus .....da vidis u praksi kaj .....zna.....no tam se bo mal sesedu......itak da ne bo prisel......strah je fanta .....sam ne ve kako bi sel preko tega.......pa sej smo bli mi tut isti........nc drugacni .......sam ta fant mal predolg cajta isce pot ven iz tega konflikta........in ce bi samo hotel da mu pomagamo....bi blo use bl izi in zanjga in za nas.

lp
b
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Wing Tsun
Reply #29 - 29.08.2003 at 12:50:57
 
BRUS-LI wrote on 29.08.2003 at 12:40:35:
...in ce bi samo hotel da mu pomagamo....bi blo use bl izi in zanjga in za nas.

kaj pa naj naredim? kako in s cim naj "vam" pokazem, da si zelim, da mi pomagate?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4