Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5215 times)
A.
Ex Member




rode spremenil taktiko
18.08.2003 at 09:02:24
 
Rode je v včerajšni odaji 24 ur imel dalši intervju in poglej model je popolnoma spremnil taktiko, celo e iz face in telesa je drugačna, čist.

ga gledam ko mu je postavljala vprašanje in še ni nič reku, sem reku poglej ma čist drugo e umirjeno, prijazno... pol spregovori sem reku evo ga, treniru je...

modela so dobil v roke profesionalci in ga doteral v nulo, al pa je sam tolk razumen ratu.

v glavnem pohvalno.

čist na osnove je šel, res odlično, upam da bo s tem obnašanjem nadaljeval in tako uspešno prestavil tudi obnašanje druge strani politike, sej ne da bi ideje sprejel sam, da bi dodela svoje pojavljanje na tv.

sicer je še vedno v svojih idejah, čeprav je življenje šlo daleč naprej, ampak vseeno...

a model je tud zgleda član opus deja, to je lahko zaskrbljujoče... pozna vse glavne modele iz tam, sam kritičen prispevek tv, pa je močno zamajal nejgovo držo.

hm...

drugač pa prvič se, da z njim diskutirat normalno, presenetil je v plus  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: rode spremenil taktiko
Reply #1 - 18.08.2003 at 09:12:28
 
Ne, ne,


dr Born je profesionalec že od nekdaj

(če hoče biti je lahko karkoli (sladek kot med ali pa oster kot bič božji) - z božjo pomočjo seveda)




lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: rode spremenil taktiko
Reply #2 - 18.08.2003 at 11:46:06
 
Hihi, a zdej vam pa Rode hodi v nos...

Kar so nastopanje oziroma piara tiče, Rode pelje scat vse naše politike po spisku, pol evropskih, da o bušiju ne govorimo...

Poslušte no: on se je učil pri najuspešnjejši in eni najstarejših institucij na svetu, pri materi vseh tajnih služb in pri velemojstrih pranja možganov.

Mene pa zanima, zakaj sploh izgubljate mentalno energijo za ukvarjanje z čisto običajnim človekom, samo enim od šestih milijard, ki mu je ime Franc Rode?

A je za vašo srečo in vaš notranji mir važno, kaj on reče oziroma misli o Ropu, Drnovšku, Ameriki, prostituciji in gejih?

Dejte mi to mal razložit, ejga...

Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: rode spremenil taktiko
Reply #3 - 18.08.2003 at 11:51:56
 
Z njim bi se strinjal v politiki, naj se nekaj spremeni, vse postaja ze prevec enolicno, saj imamo ze 10 let ene  in site na vladi, ki so bili ze prej v prejsnjem rezimu na uglednih polozajih. Sicer pa je politika kurba in je vseeno, kdo vlada vec ali manj desnica, levica, liberalci, ampak kaj je predolgo pa je predolgo, spremembe ne bi skodile, ceprav ne bi volil NSI in SLS.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: rode spremenil taktiko
Reply #4 - 18.08.2003 at 13:27:40
 
Ejga, l'dje!

Jest b'djav, de b' blo dobr, če bi šov Rode za precednika, Drnovšk pa za nadškofa!

Kva pa tadrug misl'te?
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: rode spremenil taktiko
Reply #5 - 24.08.2003 at 19:31:11
 

Jakob, jes mislim, da Vatikan že ve, zakaj so Šuštarja zamenjali z Rodetom, ker kao slovenska cerkev zdaj bolj trdega pogajalca in menedžerja rabi, ko je treba cerkveno lastnino nazaj dobiti pa cerkev spet v ospredje v družbi spraviti. Samo po mojem mnenju je pa na duhovnem področju slovenska cerkev s tem neizmerno izgubila, predvsem svojo duhovno kredibilnost.
Naprimer v naši fari je bil naš dobri (v pravem pomenu besede) župnik premeščen  (v en "Blatni dol", prosto po Cankarju), na njegovo mesto je prišel župnik z doktoratom, z lahkoživo preteklostjo (sej ne da bi me to motilo, naj se dolčka kolikor se hoče, samo naj ne pridiga s prižnice), pretepa otroke, do faranov je vzvišen in nadut, rezultat je pa prazna cerkev (razen nekaj mamc in spreobrnjenih komunistov), otroci v večini nočejo k verouku, kakršna koli duhovna dejavnost v kraju je pa popolnoma izumrla. Še nune so se skregale z njim.

Tako da, jaz čakam, da Rodeta zamenjajo, potem bom pa mogoče dala krstiti svoje otroke. Al pa mogoče, da pride Maitreja.  Wink


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: rode spremenil taktiko
Reply #6 - 24.08.2003 at 19:55:35
 
Valentinaa wrote on 24.08.2003 at 19:31:11:
Jakob, jes mislim, da Vatikan že ve, zakaj so Šuštarja zamenjali z Rodetom, ker kao slovenska cerkev zdaj bolj trdega pogajalca in menedžerja rabi, ko je treba cerkveno lastnino nazaj dobiti pa cerkev spet v ospredje v družbi spraviti. Samo po mojem mnenju je pa na duhovnem področju slovenska cerkev s tem neizmerno izgubila, predvsem svojo duhovno kredibilnost.
Naprimer v naši fari je bil naš dobri (v pravem pomenu besede) župnik premeščen  (v en "Blatni dol", prosto po Cankarju), na njegovo mesto je prišel župnik z doktoratom, z lahkoživo preteklostjo (sej ne da bi me to motilo, naj se dolčka kolikor se hoče, samo naj ne pridiga s prižnice), pretepa otroke, do faranov je vzvišen in nadut, rezultat je pa prazna cerkev (razen nekaj mamc in spreobrnjenih komunistov), otroci v večini nočejo k verouku, kakršna koli duhovna dejavnost v kraju je pa popolnoma izumrla. Še nune so se skregale z njim.

Tako da, jaz čakam, da Rodeta zamenjajo, potem bom pa mogoče dala krstiti svoje otroke. Al pa mogoče, da pride Maitreja.  Wink




Res je med Rodetom ni tistega transferja in stika med ostalim narodom (verniki, ateisti, drugačemisleči), vedno govori v strogih, zategnjenih, nesproščenih nagovorih, muči ga zgodovisnki kompleks in travme 2.sv. vojne, spolitiziran in deluje zelo "zvišeno" kot da je on najbolj pameten..... Zakaj ni nadškov zopet kak Štajerc, ti so bolj levo in liberalistično orientirani in to je eden izmed atributov, ki ga množice ljubijo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: rode spremenil taktiko
Reply #7 - 24.08.2003 at 21:59:33
 

Štajerca za nadškofa!!!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: rode spremenil taktiko
Reply #8 - 28.08.2003 at 22:14:13
 
t wrote on 18.08.2003 at 09:12:28:
Ne, ne,
dr Rode je profesionalec že od nekdaj

(če hoče biti je lahko karkoli (sladek kot med ali pa oster kot bič božji) - z božjo pomočjo seveda)


Hihi, bi rekel, da res. Majhen pa žilav!

In pa človek s pametjo, kot se za njegove kritike v glavnem ne da reči...
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: rode spremenil taktiko
Reply #9 - 29.08.2003 at 16:06:23
 
Samson wrote on 28.08.2003 at 22:14:13:
In pa človek s pametjo, kot se za njegove kritike v glavnem ne da reči...


Sem to že enkrat napisala, on je lahko še tako pameten (kar itak vsi vemo, da je), kar pa mu ne zagotavlja sposobnosti duhovno voditi ljudi. Predvsem mu za to manjka duše. V nasprotju z njim, jo je prejšnji nadškof Šuštar imel na pretek.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: rode spremenil taktiko
Reply #10 - 29.08.2003 at 16:09:27
 
ŠUŠTARJA ZA PAPEŽA!!! 8)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: rode spremenil taktiko
Reply #11 - 29.08.2003 at 16:10:18
 
Čeprav morm povedat, da je men osebno najboljši župnik na svetu CIRIL SLAPŠAK!!!


njega za nadškofa, pol pa še za papeža!!!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: rode spremenil taktiko
Reply #12 - 11.02.2004 at 13:15:39
 



Rode "iz bojišča" odhaja v "generalštab".

Quote:
Nadškof Rode po veliki noči odhaja v Vatikan
Ljubljana, 11. februarja (STA) - Ljubljanski nadškof in metropolit Franc Rode je bil imenovan na mesto prefekta kongregacije posvetnega življenja v Vatikanu. Po Rodetovih besedah na današnji novinarski konferenci je s tem imenovanjem izkazana izjemna čast tako slovenski cerkvi kot Sloveniji nasploh. Funkcijo, ki je v bistvu glavno upraviteljstvo nad zadevami redovnikov ter drugih vidikov posvetnega življenja in pomeni vodstvo ene izmed sedmih kongregacij Rimske kurije, bo Rode prevzel po veliki noči, ime njegovega naslednika pa zaenkrat še ni znano.




uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: rode spremenil taktiko
Reply #13 - 11.06.2004 at 10:28:02
 
Ne vem ali sem samo jaz opazil ali ste tudi drugi:
g.Rode nosi podobo HUDIČA. Vedno, ko ga vidim rečem telo in duša hudiča, poglej ga lepotca v vsej svoji veličini se kaže nam in še vedno v istem oblačilu kot v vsej zgodovini in se trudi nas spraviti na kriva pota pod pretvezo kvazi boga.

8)!!!STROGO ZAUPNO!!! 8)
Poslovna logika cerkve:

Najprej vzemimo denar tistim ki ga najlažje dajo, to so tisti ki ga nimajo veliko in teh je največ. Za te ljudi zgradimo ustanove, da zabetoniramo reden prihodek. Na položaje postavimo dobre govorce in besedne manipulatorje, ki bodo sposobni prepričevanja ljudi kaj je za njih dobro. Da jih bodo lahko usmerjali kot pastirji ovce, in da bodo ti revčki še naprej prinašali denar in po možnosti na koncu svojega življenja prepisali na cerkev svojo last ki je ne bodo mogli odnest s seboj v nebesa.

in še zaključek
EN ČLOVEK ENA TOČKA(pika, poen, point)

Vsaka pika vam prinese nekaj denarja! Kako je to lepo.
Jest bi imel tudi tako FIRMO samo nikdar na tak način, ker moraš biti res pokvarjen ali zaslepljen, da delaš na tak način.

ODPRI OČI Roll Eyes
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: rode spremenil taktiko
Reply #14 - 11.06.2004 at 10:35:55
 
Mikron wrote on 11.06.2004 at 10:28:02:
Poslovna logika cerkve:

Najprej vzemimo denar tistim ki ga najlažje dajo, to so tisti ki ga nimajo veliko in teh je največ. Za te ljudi zgradimo ustanove, da zabetoniramo reden prihodek. Na položaje postavimo dobre govorce in besedne manipulatorje, ki bodo sposobni prepričevanja ljudi kaj je za njih dobro. Da jih bodo lahko usmerjali kot pastirji ovce, in da bodo ti revčki še naprej prinašali denar in po možnosti na koncu svojega življenja prepisali na cerkev svojo last ki je ne bodo mogli odnest s seboj v nebesa.
Roll Eyes


Katera institucija pa tega ne dela? Vsakak se slej ko prej spridi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2