Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9901 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Nenavadno
28.07.2003 at 09:33:47
 
Naj vam opišem eno zadevo, ki me je začela begati. Gre namreč za kraj pod soncem, kjer sem si polomil roko. Za kaj gre?

Takole se je začelo. Svak in žena sta kupila na Kozjanskem staro gorco z nekaj zemlje. Začela so se dela z prenovo gorce. In potem se je začelo.

Najprej je en znanec pomagal nekaj delati, zvečer je prišel domov in ga je zadela kap in je umrl.

Čez cca. 14 dni sem si jaz polomil roko in natolkel kolk.

Nekaj dni zatem je na prijatla padel tram in sicer po glavi. Malo počeno, lažji pretres možganov.

Včeraj je svakinja padla in si zlomola roko v zapestju.

Ali je kraj zaklet? Ali so samo naklučja? V razmeroma kratkem času štiri naklučja?

Kaj menite?

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nenavadno
Reply #1 - 28.07.2003 at 10:06:21
 
res nenavadno

al vam pozornosti manjka al je pa kakšna nemarna entiteta tm v okolici.

čeprov ... še najblj gvišn je to da se nobenmu glih prov posebi ne da delat in to ... ampak ker se 'spodob' greš pač pomagat in da ti ni treba delat, se pač poškoduješ, edin kar je, noben ne računa da bo tolk močna poškodba.
do te 'odločitve' pride v nezavednem seveda.
ponavad no.
pr men je blo nekako tko + še neke zunanje okoliščine (drugi) + _seveda_ premalo pozornosti.

jest verjamem da ni to zadnje, pa vseeno, je mogoče?


dejte premert bajtičko ... bo še najprej pršu odgovor.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Nenavadno
Reply #2 - 28.07.2003 at 10:25:29
 
Quote:
Naj vam opišem eno zadevo, ki me je začela begati. Gre namreč za kraj pod soncem, kjer sem si polomil roko. Za kaj gre?

Takole se je začelo. Svak in žena sta kupila na Kozjanskem staro gorco z nekaj zemlje. Začela so se dela z prenovo gorce. In potem se je začelo.

Najprej je en znanec pomagal nekaj delati, zvečer je prišel domov in ga je zadela kap in je umrl.

Čez cca. 14 dni sem si jaz polomil roko in natolkel kolk.

Nekaj dni zatem je na prijatla padel tram in sicer po glavi. Malo počeno, lažji pretres možganov.

Včeraj je svakinja padla in si zlomola roko v zapestju.

Ali je kraj zaklet? Ali so samo naklučja? V razmeroma kratkem času štiri naklučja?

Kaj menite?

LP Iga


Naključij ni, to vemo Harry, torej je na tem mestu nekaj nam nerazumljivega.  So pa ljudje, tudi v Sloveniji, ki pridejo temu do dna. Ena takšnih je M iz Kranja.
Ni pa izključeno da gre za palčke saj so to fizične poškodbe le ti pa ne morejo povzročati nekih bolezni kot so gripa ipd.
Kume, Harry moj, tolko od mene.

Sicer pa je na podobno temo  tudi eno od nenavadnih doživetij na nenavadno.com, le da je tam posredi črna magija ki se je transformirala z maskami iz Afrike.


Andres  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Nenavadno
Reply #3 - 28.07.2003 at 12:27:08
 
gape wrote on 28.07.2003 at 10:06:21:
 še najblj gvišn je to da se nobenmu glih prov posebi ne da delat in to ... ampak ker se 'spodob' greš pač pomagat


Grin mam iste misli... sploh, ko gre za začaran krog: "prijaznega vračanja usluge".."mora se".. "kaj si pa bodo mislili, če odklonim" .. "pričakovanja" .."prijazno sprenevedanje".."občutek dolžnosti"... "zdej mamo pa tudi mi svojo zemljo" itd itd... skratka cel kup negativnosti.
Sej veš Harry, da se ne da prelisičiti telesa.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Nenavadno
Reply #4 - 28.07.2003 at 12:34:17
 
Tud drugje so taka prijazna vračanja uslug na dnevnem redu, pa ni takih hudih poškodb Roll Eyes

Jaz bi dala zemljo premerit kakemu bioenergetiku al pa kaj...
a so prejšnji lastniki tudi doživljali take stvari tam?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Nenavadno
Reply #5 - 28.07.2003 at 13:37:32
 
Devi wrote on 28.07.2003 at 12:34:17:
Tud drugje so taka prijazna vračanja uslug na dnevnem redu, pa ni takih hudih poškodb Roll Eyes


Grin to je samo en del tega, kar sem napisala pod "začarani krog".

Sicer pa... kdo ve... ali se lahko neko sevalno področje, ki se ga označi kot "negativno" lahko izrazi, vpliva, čeprav ljudje, ki se zadržujejo tam, vibrirajo zelo drugače?

Po mojem gre vedno za suopadanje vzorcev, vibracij. Po mojem šele, ko sta oba pogoja izpolnjena.. se lahko zgodi kaj takega.



Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Nenavadno
Reply #6 - 29.07.2003 at 09:44:21
 
Amstel wrote on 28.07.2003 at 13:37:32:
Sicer pa... kdo ve... ali se lahko neko sevalno področje, ki se ga označi kot "negativno" lahko izrazi, vpliva, čeprav ljudje, ki se zadržujejo tam, vibrirajo zelo drugače?

Po mojem gre vedno za suopadanje vzorcev, vibracij. Po mojem šele, ko sta oba pogoja izpolnjena.. se lahko zgodi kaj takega.




Ma ne vem, recimo tale moja nesreča v petek: bi rekla da sva bla oba 'pozitivca' - pa se je vseeno zgodilo.

http://www.crystalinks.com/loosingit.html

http://www.ljudmila.org/pogacnik/FrameSET1.html
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Nenavadno
Reply #7 - 29.07.2003 at 10:12:54
 
Amstel wrote on 28.07.2003 at 12:27:08:
Grin mam iste misli... sploh, ko gre za začaran krog: "prijaznega vračanja usluge".."mora se".. "kaj si pa bodo mislili, če odklonim" .. "pričakovanja" .."prijazno sprenevedanje".."občutek dolžnosti"... "zdej mamo pa tudi mi svojo zemljo" itd itd... skratka cel kup negativnosti.
Sej veš Harry, da se ne da prelisičiti telesa.


Ma, kaj pa vem. Mislim, da nisem šel delat z odporom. Mi je blo všeč, ker sem bil jaz "majster", torej zidar in so mene stregli. Ker, ko sem delal svojo hišo, sem jaz moral pedenat zidarja. Mogoče bi bilo drugače, če bi moral krampat, ker kramp in lopata mi ne dišita.

Pa tudi svakinja ni delala z odporom, saj gre za njeno nepremičnino.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Nenavadno
Reply #8 - 29.07.2003 at 13:55:21
 

Kdaj se splača narediti kakšen ovinek Roll Eyes

(ko bi človek samo še vedel kdaj je to)





uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Nenavadno
Reply #9 - 29.07.2003 at 16:31:22
 
t wrote on 29.07.2003 at 13:55:21:
Kdaj se splača narediti kakšen ovinek Roll Eyes

(ko bi človek samo še vedel kdaj je to)





uživajte!



Včasih se pa splača kar not ostat.  Roll Eyes
Sam kaj ko pol življenje zamudiš. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Nenavadno
Reply #10 - 29.07.2003 at 18:49:34
 
Pozdravljeni!

Ali ni več kot očitno?

Ne spadate tja. Nekdo oz. nekaj vam "govori", da niste zaželjeni. NI prave energije.

Pozanimaj se kdo je bivši lastnik. Pogovori se z njim in vprašaj kaj se je tu dogajalo oz. zakaj so prodali parcelo. Mogoče ti bo kmalu jasno.
Prosi za pomoč. Naredi čiščenje prostora... čeprav ti svetujem, da čim prej odidete od tam.

Veliko sreče
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nenavadno
Reply #11 - 29.07.2003 at 19:50:41
 
Quote:
Ma, kaj pa vem. Mislim, da nisem šel delat z odporom.

sej ponavad ne 'najebe' tisti, ki se upira.
najebe tisti ki ima najšvohnejše ščite.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Nenavadno
Reply #12 - 29.07.2003 at 20:22:21
 
Hi,

Ce ne gre za nakljucja se je res mogl nekaj hudga zgodit al pa delat al pa se dela tam.

Da bi pa bili kar tko nadlegovani od nekih bitij pa ne verjamem.

Zdej, ce je zadeva v glavah ljudi, kot predvideva Amstel, pa bajto dobr zavaruj za primer tretje osebe, to obes na velik zvon, pa bos videl, kako bodo nesrece izginile same od sebe.
Vsi vemo zakaj  Wink.



Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Nenavadno
Reply #13 - 29.07.2003 at 21:48:39
 
Quote:
Pa tudi svakinja ni delala z odporom, saj gre za njeno nepremičnino.


Ne trdim, da velja za ta primer. Vendar meni se kaže, da podzavestne misli, ki uidejo za kak čas iz zavesti, so še vedno aktivne.
A ni svakinja imela neke izpade nevoščljivosti itd?
Misliš, da se to kar pozabi? Moje izkušnje so, da se ne pozabi.
Navidezno, navidezno. Marsikaj zgleda drugače, kot je v resnici.

Ampak, ni za zganjat panike, ker se lahko le spotencira neko pričakovanje in postane že vraževerstvo. Prmejduš, pr tolkih ljudeh na forumu, ki se ukvarja s tolikmi raznimi tehnikami, že zna kdo pogledat ozadje tega dogodka, al ne? Da malo sprobamo kak delujejo tehnike v praksi?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Nenavadno
Reply #14 - 29.07.2003 at 22:02:07
 
Smiley
moje mneneje je, da je na mestu gradnje tako negativno sevanje, ki je tako močno, da povzroča vse te negativne vplive na ljudi. Sam sem bil osebno priča negativnim in pozitivnim sevanjem iz zemlje.
Včasih so hiše gradili izključno tam, kjer so polegle travo ovce, ali krave.
Sam v tisti hiši s katere si padel nikoli ne bi živel, čeprav stare knjige pravijo, da visoko zavestnemu človeku taka sevanja sploh ne morejo škoditi. Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2