Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4205 times)
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Iščejo se resni (lucidni) sanjači
22.07.2003 at 20:09:57
 
Če rad sanjaš, te zanimajo sanje, bi rad sanjal lucidno oz. zavestno ali že obvladaš lucidno sanjanje, če bi rad izmenjeval sanje in sanjske izkušnje z drugimi, potem se nam pridruži na www.lucidnesanje.com/forum.

Cilj naše strani je biti stičišče za vse, ki jih podobne sanjske tematike zanimajo in bi radi aktivno sodelovali v izmenjavi izkušenj, kreativnemu sanjanju in sodelovanju z drugimi sanjači. Ni važno, če se z sanjami ubadaš resno ali samo za zabavo, pomembno je da raziščemo čimveč možnosti, ki nam jih sanje nudijo pri samorazvoju, individualno in širše. Na forumu bodo potekale debate glede sanj iz vseh zornih kotov, psihofizičnih in duhovnih, rdeča nit celotne zadeve pa bo seveda lucidno oz. zavestno sanjanje.

Postal boš član sanjske skupine: v vsaki skupini bo določeno število sanjačev (5 do 8 ), ki bodo med seboj sodelovali, si pomagali, izmenjevali izkušnje in sanje, bili udeleženi v skupnih projektih, skupinskem sanjanju itd. Dostop do vsakega foruma ima samo določena skupina, tako da med seboj navežejo prijateljstva in se spoznajo na bolj osebni ravni, kar jim bo omogočalo, da se bolj odprejo skupini in bolj aktivno prispevajo za dobrobit vseh.

Trenutno tam poteka projekt Šola lucidnega sanjanja. Ne zamudi ga! Cheesy

Sladke sanje vam želim!
Strawin (Valter)

P.S. Lahko bi zadevo imeli tukaj, na teh forumih, vendar smo se odločili, da naredimo svoj forum, ki bo posvečen *izključno* sanjam (brez astralnih projekcij in podobnega). In pa Gape pravi, da nima nič proti, če mu speljemo par ljudi. Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #1 - 02.08.2003 at 17:01:02
 
       (Ovo isto pismo, ali na hrvatskom, stavit cu kasnije u ...CUDEZNU DEZELU...)
   
          Lot of success...
  But what I see is that Lucid Dreaming  (L.D.)  is not obtain for fun!

That must be clear because if somebody already have LD - there is some specific reason for that... bad or good,  positive or negative..  What is going about we can not tell immediately, this is thing of little  researching  in each case...
Only after finding a Point is reasonable to make plan about further development through LD.  People that are leading LD Topic have to be responsible and learn ourselfs first something about LD and then tell people, teach them  which activities, and when, could leading to positive selfdevelopment, and inform them when some actions can be dangerous, ( some authors have explained when practising LD can lead to the negative spiritual side...)

Possibly soon Lucid Dreamers also will here have opportunity to join in new Topic ' Dream Diary'.
My plan is first to simply use already obtained LD Topics for usualy and also for some new activityes  like experience exchange, defining level for any of different aspects Dreams, etc..,  -so it is possible to do lot of activities in just few Topics.  
Why small number of Topics ?
 As I understand, first of all  there is just small procent of people (in any country) who have that sort of night experiences.   We do not know how small is that number.
 At stating new activityes-Topics,  number of members who will join will be small because they do not still know about new Topics, or they choose not to join...  If after number active members grow it is allways possible to create new Topic.
Reason is also lots of  'dead' Topics in Forums..., think is good to try not produce more...

     I will tell here something about  'What is Semi-Lucidity in dreams' (SLD)?
If you reach any level of concestnes in dream like that you sometimes in your dreams know or query that can be going about dreaming;   or you feel, notice or suspect about little difference, about something strange happening to you or around you, and than you maybe try to wake up, to finish dream (or dream simply disappear)   - if you had that experience is very possible that you are Semi-Lucid Dreamer.
Share your dream with others !  Specially I would like very much to hear about that.

             'What is Full-Lucid Dreaming' (FLD)?
Takes time to reach some level of  Full-Lucid Dreams. If you even once was sure in your dream that you are dreaming - than you have allready reached first level  FLD !

So, I invite all of you having any kind of lucidity in dreams to join with your experience, questions or comment !  You will help making our work successful.  Specialy every Full-Lucid Dreamer, of course, can do great job helping others in reaching full concestnes in dream.  Active member who will have best knowledge and experience should lead -if he want to-.  For exsample Urban...  Only together we will understand more and learn more.  
It is also time for me to make conclusion  - is here enough readers really wishing  that indigo continue with analysis dreams  ???  
I will know that there is interest  if also you, readers, will start writing about dreams or if you will send your questions and comments!   Write slovenian as allways,  but as I am not able to, I must choose between other two languages - I would like that Dreamers who are interested in this theme  confirm language of my writing - english or croatian ?  ( I think- croatian, but I still would like you to confirm that.)

            Bye 8)

Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #2 - 02.08.2003 at 23:20:13
 
Quote:
Lot of success...

Thank you! Smiley

Quote:
  But what I see is that Lucid Dreaming  (L.D.)  is not obtain for fun!

What exactly do you mean? Are you saying that one should not have lucids just for the fun of it? Why not? Some people DO have lucids just because they are so darn much fun to have and for nothing else.. I don't understand how could that be a negative thing. Could you enlighten us? Do you have any negative experience with this?

Quote:
People that are leading LD Topic have to be responsible and learn ourselfs first something about LD and then tell people

Your worries are unfounded. If I wouldn't be absolutely sure I can do this ie. teach others in the area of lucids I would not have started this project. This implicates that I have a fair amout of experience in this field and are willing to share it with others. As a matter of fact I've been an active member of an on-line dreaming community for several months now and a lucid dreamer for nearly two years, those are among the reasons I decided to start the forementioned project.

Quote:
(some authors have explained when practising LD can lead to the negative spiritual side...)

Let me guess.. Castaneda, right? Wink

Quote:
<snip snip>
…topics, forums, dead topics, lots of activities, few topics, not enough folks, low activity…
<snip snip>

I think this is just the same with every forum that covers such a narrow area of interest. For now our forum activity is proceeding just fine, thank you. Wink Feel free to drop by. Smiley

Quote:
Specialy every Full-Lucid Dreamer, of course, can do great job helping others in reaching full concestnes in dream.

That's what we're doing on our site. Helping others to attain lucidity. As our techniques already proved to be effective (check our forum) we see that we're heading the correct way and hope to attract more dreamers in the future.

And you, Indigo, ar you an experienced lucid dreamer? Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #3 - 03.08.2003 at 09:35:47
 
   *.... lucids just for the fun of it? Why not?...*

My opinion is that most of different techniques that are in use are serious thing.  I would say- exercise  in connection with spirit, soul  must be at the same time allowed,  in timing with growth of  morality.  Some of us do not take care about religion, belief or even morality, and without that only what realy left, exist is  Ego, own Will...  In this case, some who have that status should not go anywhere ... and specialy not with techniques.
I suspice that also others think where at fact they are going... What is that task we are called to... ? And who is calling...?!!!  
I know that LD are giving away lot of fun, and suppose that most Dreamer do not want hear some against LD.
Sorry, but knowledge is better than fun....  Wink

Becouse that I thought you maybe not qualified enough...  other things I belive ar the best... Smiley

Not Castaneda -
              if you want try  THEOSOPHIE from Rudolf  Steiner , .....   and than maybe KAKO SE STJEČU SPOZNAJE VIŠIH SVJETOVA,
( I know that in Slowenien obtain associated Antroposofie, or something like that, they can help with the books if it is needed.)

    * ar you an experienced lucid dreamer?*
Only partly, as my words says:  only  'in timing with growth' .....

       What you think about that ?
           Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #4 - 03.08.2003 at 12:37:36
 
Ok, da vidim kakav je moj hrvatski. Smiley

Indigo:

Kada kažeš, da se LS trebaju koristiti primarno za pozitivan samorazvoj i odkrivanje vlastite spiritualne strani, ja se potpuno slažem s tobom. Ali ako neko koristi LS samo zbog zabave, pa neka bude. To je njegova slobodna izbira. Sanje su njegove, neka s njime radi šta hoče. Ako mi mislimo, da imaju sanje neku višu svrhu i pokušamo je nači, to je dobro. Ali neko drugi, tko je isto lucidni sanjač, ne mora da se slaže s nama. Ako su mu sanje samo sredstvo za ispunjavanje vlastitog ega, ok. Ali nemojmo mu sprečavati da lucidno sanja zbog toga. Velik broj ljudi sanja samo zbog zabave, letjenja, seksa i slično. Neka rade šta hoče, možda če nekog dana ipak vidjeti (kao ti i ja Wink), da je život «more than meets the eye». Wink

Quote:
other things I belive ar the best...

Thank you! Wink Kao što sam spomenuo prije, www.lucidnesanje.com kreirali smo samo za sanje i ništa drugo. Mogli bismo stvari imati ovdje ali mislim da ovdje ima previše kaosa i svega drugoga pored sanj. Naš cilj su sanje, lucidne sanje, snivanje u grupi, izmenjavanja snova u grupi i tako dalje. Grupe od 5-8 ljudi dobre su radi motivacije i sklapanja prijateljstva.

Quote:
<snip snip>
Books, etc etc
<snip snip>

Hvala, pokušaču pronači te knjige i prebrati jih. Trenutačno berem »Meditacija: Umetnost ekstaze by Osho«.

Quote:
pozivam sve vas koji ste doživjeli bilo koju vrstu lucidnosti u snovima da se pridružite sa svojim iskustvima

Postat ču nekoliko avantura iz moje engleske grupe i nekoliko mojih lucidnih snova. S vremenom postat ču i avanture i uspješne projekte iz www.lucidnesanje.com. Možete i vi ovdje imeti slične projekte pa čemo ih poslije usporediti ili možda svi raditi na sličnim projektima.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #5 - 04.08.2003 at 00:13:16
 
 Strawin wrote:
  Quote:
Ok, da vidim kakav je moj hrvatski.

        super!
  Quote:
Ako su mu sanje samo sredstvo za ispunjavanje vlastitog ega, ok. Ali nemojmo mu sprečavati da lucidno sanja zbog toga


 Velika istina... Nije u redu uticati na nečiju slobodnu volju, sloboda spada u največe vrednosti i ne bi se smela ograničavati...
Ostaje pitanje ako npr neki fant od 21 god. propada zbog droge - hoče li poznanik pokušati uticati ipak na njegovu slobodnu volju?  Ili će možda biti vlasnik baš tog kafe bara u kojem se dila droga...
Znam - jak primjer, a možda ipak...  
Nije tako lako predvidjeti duševne posljedice LD, odnosno uticaj na karmu.  Smatram da bi svakako dužnost bila jasno upozoriti na eventualne efekte neozbiljnog pristupa, a dalje neka oni vide što će.

Quote:
Naš cilj su sanje, lucidne sanje, snivanje u grupi, izmenjavanja snova u grupi i tako dalje....Postat ču nekoliko avantura iz moje engleske grupe i nekoliko mojih lucidnih snova. S vremenom postat ču i avanture i uspješne projekte iz www.lucidnesanje.com. Možete i vi ovdje imeti slične projekte pa čemo ih poslije usporediti ili možda svi raditi na sličnim projektima


Baš lijepo od tebe što nudiš suradnju,  hvala!
 Nemoj zamjeriti, ali ne znam još u čemu ja želim učestvovati  jer tek od nedavno više saznajem što su to ustvari  LD koje inače imam godinama.
Zanimljivo je da od kad sam ovde i više razmišljam o LD - izgleda se nije povečala učestalost.  Očekivala sam da će se u mjesec dana dogodit jedan spontani LD - a nije.  
Nisam sklona za sad vježbama koje provociraju LD kako sam već objasnila...  Ali nadam se da se smije prenjeti u  lucidnesanje.com  nešto od snova  što sam već objavila ovde.  A valjda ima sanjača ovde kojima će odgovarati ti novi projekti pa nek sudjeluju ako su sigurni u sebe i svoje motive za LD.

Voljela bi za oba Foruma djelomično prezentirati Steinerov pogled na to što su to uopće snovi, neznam je li ti odgovara tako što...
              Smiley  Smiley  Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #6 - 04.08.2003 at 09:19:33
 

  Uf, uf ...... (..Apache Geronimo..), koliko toga ima..... !

Strawin,
tek sam na početku branja tvoje topike ovde - 04. Journey to Mt. Shasta,  izgleda čarobno, 'magnificent'.......

   - da proverim jesam li razumela:
Sea Life is now the main web forum at basic site " Dreampeace", and  Sea Life have another forum named  'World Dreams Peace Bridge'.   But origin name of  forum 'World Dreams Peace Bridge'  before was  'Dreampeace'   ???   ?

      8)    Smiley Smiley
indigo  (Surla)
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #7 - 04.08.2003 at 13:22:43
 
Quote:
Voljela bi za oba Foruma djelomično prezentirati Steinerov pogled

Samo ti prezentiraj! Grin

Quote:
droga... Znam - jak primjer
upozoriti na eventualne efekte neozbiljnog pristupa

Da, jak primjer.. Prejak, ako mene pitaš. Ali... Možda bih mogla ti prezentirati te efekte neozbiljnog pristupa, jer vidim, da znaš o čemu govoriš. Smiley

World Dreams Peace Bridge is
www.worlddreamspeacebridge.org . Dreampeace is a different site:
www.dreamofpeace.net and the main forum of Dreampeace, called Sealife is at
www.dreamofpeace.net/sealife .
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Strawin
2
**
Offline


Posts: 70

Gender: male
Re: Iščejo se resni (lucidni) sanjači
Reply #8 - 05.09.2003 at 13:32:54
 
Na kratko nekaj dogajanj iz http://www.lucidnesanje.com

---------------------------------

Šola lucidnih sanj je obrodila prve sadove! Cheesy Spodaj so prve lucidne sanje, ki jih je sanjala TiggyCat, njen kometar na to in pogovor z IRCa.

Čestitke! Wink

---------------------------------

Quote:
Ja, jst pogosto sanjam šolo, še posebi na koncu avgusta, vedno sanjam prvi šolski dan  8)    te sanje so pa ble bol particular...  Smiley

Bil je prvi šolski dan. zelo zgodaj zjutraj sem se s sošolkami in nekaterimi sošolci srečala v parku blizu šole. Vsi smo bili veseli, da se po dveh mesecih spet vidimo in začeli smo se pirpovedovati kaj se nam je zgodilo med počitnicami. -tega se glih na spomnm dobro, ma najbrž je blo tko- Čez nekaj časa smo se odločili, da gremo proti šoli. Z Niko sva šli pred vsemi po potki v parku in ravno sva se pogovarjali, kako zmeraj na koncu avgusta sanjava prvi šolski dan. In takrat sem se zavedela, da sanjam! To sem ji povedala in rekla je: "Torej sem zdaj v tvojih sanjah" in jaz sem ji pritrdila. Bila sem zelo vesela da sem se to zavedela in sem si rekla da moram to izkoristiti. Mislila sem si, da imam zdaj priložnost govoriti z eno določeno osebo. -to bi blo kot da govorim sama s sabo, se pravi, jaz bi vedla d govorim z njim, on ne  :lol: -  Z niko sva šli proti osnovni šoli in tam sem ga videla, ko se je pogovarjal z Ano. nike kar naenkrat ni bilo več, vendar se s tem nisem ubadala. In potem sem že hotela stopiti h njemu ampak nisem in nisem mogla. In sem šla mimo brez da bi ga pozdravila -hvala Bogu, da so bile sanje- Ana je pritekla za mano, ko sem bila že nekoliko oddaljena. Imela je ključe neke učilnice in me prosila, naj grem z njo v tisto učilnico. Povedala sem ji, da sanjam. In ni mogla verjeti, da se zdaj nahaja v mojih sanjah. Šli sva v neke prostore naše šole, ki v resnici ne obstajajo. tam sem srečala enega od profesorjev in ker sem vedela, da sanjam, sem mu rekla, da se mi včasih gre resnično na živce. brezizrazno je šel mimo naju dveh. Ko je Ana opravila v tisti učilnici sva se napotili nazaj. In glej čudo, proti nama sta prihajali še ena jaz in še ena Ana! Bilo je kot da vidmi prejšnji prizor, ko sva šli v učilnico. Kot da bi šel čas nazaj. oziroma, kot da bi preteklost prišla v sedanjost. Ampak ker so bile sanje, se s tem nisem ukvarjala. In potem sem se zbudila  Cheesy

Quote:
Sm se počutla fuuul dobro. ma res dobro.   Cheesy  še zdej nevem kako mi je sploh ratalo  Smiley  Res pa je, da sem šla spat ob 1h, se zbudila ob 3h in pol, menjala ležišče (sm spala na blkonu do tkrt) potem sm se zbudila ob 6h (sem zbudila iz teh sanj) in potem spet menjla ležišče in zaspala do 10h  Cheesy  blo pa je res nepozabno  Smiley

Quote:
<Strawin> in kko se pocutis kej? Smiley
<TiggyCat> nikoli še nism mela tazga filinga
<TiggyCat> bi blo prou za pesm napist:)
<Strawin> jz ko sem prvic bil luciden, sem bil cel dan tako dobre volje da sem non stop imel nasmesek gor :>>
<Strawin> ma moras priznat da je to out of this world! Cheesy
<Strawin> ku da se znajdes sredi filma Smiley
<TiggyCat> ja eko!
<TiggyCat> joj.. nevem... tak filing je da sploh ne morš razmišlat:)
<TiggyCat> veš kku sm zazjala v sanjah: sanjam!



---------------------------------


Še eno lucidno sanjačico smo dobili! Kleo! Cheesy

Quote:
evo, danes mi je pa ratalo.

S fantom se peljeva v dolino in se ustaviva v enem kontnerju, veste takšen, kot ga imajo delavci, ob gradnji kakšne ceste.
Greva noter, ko jaz skozi okno opazim, prav takšen avto, kot tisti s katerim sva se pripeljala, pripelje  mimi in je isti. Pa si rečem, to pa ni mogoče, razen, če se mi sanja.

stegnem roko in pričnem šteti prste, ouvav imam 3 prste preveč  Cheesy  in si rečem, vse je tako resnično, a vseeno samo sanjam. Okolje se razblini, jaz pa začnem tuhtat, kaj pa naj sedaj delam? Mogoče bi pa lahko šla v Pariz. Pa ne vem, zdi se mi, da sem se ustrašla, V daljavi vidim en stolp, a ni bil "pariški", mogoče, ker sem prehitro preklicala svojo željo, ker sem imela občutek, da bi mi tisti, ki so bili tam, ugodili. Ker nisem vedela kaj naj počnem, sem še malo bluzila okrog, pol se je pa moje zavedanje razgubilo.

Quote:
seveda sem bila navdušena, saj sem si celo noč, kar mi jo je še ostalo, v sanjah ponavljala, kaj sem mi je zgodilo  Cheesy
toliko bolj pa sem bila presenečena v sanjah, ko sem si rekla; čeprav sanjam, izgleda vse tako resnično.



---------------------------------


Naslednje lucidne sanje nimajo direktne veze z našo Šolo, ampak to niti ni pomembno. Wink Greego:

Quote:
Evo moje prve zavestne sanje!

Bila je sobota 19.7.2003 zjutraj. ....oziroma popoldne :lol:
No prejšnji dan sem šel malo bolj pozno spat zato sem pa zjutraj potegnil par uric več. ...in prav je bilo tako :wink:
...ko sem se zjutraj prvič prebudil sem tako na pol u snu premleval pojav lucidnega sanjanja, vse dokler me ni odneslo nazaj v spanec.......ko sem se prebudil drugič(ampak ne čisto, še sem imel oči zaprte) sem prav čutil, da sem buden in da me nekaj prav vleče nazaj v globji sen. Ob tem sem se zavedal da, če bom odprl oči se bom čisto prebudil in pokvaril vso zadevo, tako sem malo počakal in sledil občutkom... Naenkrat se počutje začne spreminjati ampak še vedno sem priseben in ne sanjam, samo čutim tisti vlek v sen.  Tako se prepustim tistemu vleku in se vseskozi poskušam zavedati kam me bo odvleklo...  In kar na enkrat se počutim čisto drugače občutenje okolice se spremeni, le da še vedno mežim.
Zdaj vem da sem že na pol v sanjah ampak ne še čisto, le pogledati še moram gor, ne želim se pa zbuditi s tem ko bi odprl oči.
No naposled se le odločim in začnem počasi opirati oči, kot bi jih normalno odpiral v realnem svetu(katere tudi mislim da sem nekoliko odprl) ...in s tem so se začele odpirati tudi moje sanjske oči.
Bolj ko sem jih odpiral bolj je začela okolica utripati vse je bliskalo in ničesar nisem razločil pa tudi nekakšno šumenje me je obdajalo...
Jaz pa sem nadaljeval s počasnim odpiranjem oči(hitro niti nisem mogel, ker sem se prav namatral da sem jih odprl) in prejšnje bliskanje se je spremenilo v počasnejše utripanje, da sem lahko razločil sliko ki je utripala, naposled se je utripanje čisto umirilo ...
In tako sem se zanšel v sanjah :shock:
"U MATR U SANJAH SEM .... TO JE NOOOROOOO! Shocked " je bilo prvo na kar sem pomislil, po tem ko sem se razgledal po okolici.
Ko sem se ves poln evforičnih občutkov razgledal po okolici sem ugotovil da sem v očetovi sobi, samo da ni bilo vse tako kot v realnem svetu... Na primer barve v sobi so bile drugačne okna niso bila na pravi steni tudi sončna svetloba je sijala čisto z drugo barvo z nenavadnim plavkastim odtenkom ampak prijetno toplim. Opazil sem tudi da če predolgo gledam neko stvar na primer omaro, se začne slika 'razlivati' ali izginjati, ampak to me ni presenetilo, ker sem že od prej vedel da v sanjskem svetu ne smeš preveč izostrevat predmetov ali predolgo buljit vanje.
Če sem gledal v kak predmet  predolgo me je začelo odnašat nekam drugam, tako da sem raje ohranjal trenutno stanje.
Tudi telesni položaj je bil enak, kot prej preden sem zaspal, in sicer ležal sem na desnem boku in se iz tega položaja razgledoval tako, da sem obračal glavo, ki je bila malo dvignjena.
Vem da sem tudi poizkušal se premikati po prostoru a mi nekako ni najbolj uspelo, ampak se s tem niti nisem obremenjeval ker sem bil že zaradi tega kar se je dogajalo preveč navdušen :shock:
Tako sem ležal tam in si ogledoval sanjski svet , ko so naenkrat začeli prihajati nekakšni zlovešči občutki :twisted: , napetost v ozračju se je začela stopnjevati kot da se bo vsak čas nekaj zgodilo, takrat sem pomislil, da se to dogaja zaradi včerajšnje ,čeprav nežne, doze alkohola, ker sem nekje prečital da uživanje alkohola in drugih opiatov destruktivno vpliva na astralni oziroma sanjski svet :evil:  :?:
...tako da sn malo zapančaril Shocked  in sem se odločil zbudit... ...oziroma sem si zaželel da bi se zbudil in naenkrat...
Sem se zbudil :lol:

...isti dan sem dobil mail od Strawina če se bom prključil sanjski skupini tako da je vse kazalo na to da bom pristal tukaj. ...no pa sem tu 8)

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1