Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 9
(Read 47919 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
07.07.2003 at 12:17:26
 
Smiley
Dragi moji prijatelji,

Kot morda že veš se nam ponuja izredna priložnost

gostiti enega največjih živečih mojstrov,

Prem Rawat Maharajija,

ki ima po svetu več kot dvanajst milijonov učencev.

Modre knjige pravijo, da je eno samo srečanje z živim mojstrom

kot petdeset let prakticiranja in poglabljanja s čimer se sam popolnoma strinjam.

Vabim vsakega posebej od vas,

da izkoristi to priliko in v živo prisluhne velikemu mojstru o njegovem učenju.

Prireditev je dokončno potrjena.

Do zdaj sem uspel zbrati 40 gostov,

ki se bodo udeležili prireditve.

Moja želja je, da zberem vsaj sto gostov.

S tvojo prijavo mi boš pomagal uresničiti mojo željo.

Pošlji mi svojo prijavo prosim na stojči in to čimprej.

Potrebujem tvoj priimek in ime

s katerim boš lahko dvignil(a) svojo karto

v Cankarjevem domu na dan prireditve.

in informacijo ali potrebuješ prevod iz angleščine.

Več informacij o sami prireditvi lahko dobiš na:

www.ustanova-elanvital.si

o Maharajiju lahko izveš več v slovenščini na

www.tprf.org

in   www.maharaji.net

v angleščini pa je lepa stran, ki jo priporočam:

http://www.wordpaint.com/prem_rawat/listen_to_the_heart.htm

Pokažimo sebi in mojstru, da smo državljani Slovenije

veliki v srcu.

vnaprej hvala za tvojo prijavo in vsem lep pozdrav.  Smiley
Back to top
« Last Edit: 08.07.2003 at 17:44:10 by stoychi »  

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #1 - 08.07.2003 at 10:52:14
 
Quote:
Praviš, da je takih učiteljev kot prem rawat v Indiji na tisoče, vendar zanimivo nikomur od teh učiteljev ni do zdaj uspelo napolniti do zadnjega kotička največjega stadiona v Indiji, ki ima več kot 120.000 sedežev, razen prem rawatu.

pol vam jih najbrz ne bo tezko zbrati 900 v Slo

Quote:
Njega danes poslušajo in spoštujejo hindujci, kristjani, muslimani in pripadniki drugih religij in sekt. Njega sledijo in poslušajo celo v Vatikanu, da o raznih vladnih predstavnikih raznih držav niti ne govorim.
Tudi naši vladni predstavniki ga pridejo poslušat in tako je tudi prav.

pol pa se sploh

Quote:
Jaz sam sem samo eden od dvanajstih milijonov prem rawatovih učencev, koliko sem dober, oziroma slab vem le sam. Vem, da bi lahko bil boljši, vem pa, da bi bil lahko tudi slabši.

a mi nisi ti enkrat ze direktno odgovoril da si dosegel ze vse kar se dosezt da?

Quote:
Glede na dejstvo, da letos ni tovrstne prireditve niti v Italiji, niti Avstriji, Franciji, niti Nemčiji, niti Grčiji, kamor vse je bil povabljen

a so tam prireditve odpadle iz podobnih razlogov... premalo kvantitete obiskovalcev?


Quote:
...in kjer ima mnogo več svojih učencev, bi že v tem trenutku dvorano Cankarjevega Doma lahko napolnili samo s temi gosti, verjetno pa bi bila tuda hala Tivoli že premajhna.

jah, pol pa v Slo res ne bo problem...

ne vem zakaj bi te...
Quote:
trenutno me bolj napenja skrb, da nam ne bo uspelo v tako kratkem času zbrati par sto gostov za Prem Rawatovo prireditev v C. D.

ah, naj te ne skrbi prevec...

Quote:
Dva od vas sta izrazila dvom v M. učenje, vendar nista argumentirala zakaj.
Dvom in strah je tisti hudič, ali satan, ki vsakemu dela probleme in težave, zakaj se ga ne bi rešil, če se ga lahko.

sej teb je to ze uspelo, a ne stojchi?

scier pa itak ves da...

Quote:
Včerajšnja razočaranja in jutrišnji strahovi,
sta dvojčka tatov, ki nas ropata od ZDAJ.

torej, ne skrbi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #2 - 08.07.2003 at 11:22:38
 
Smiley
spet en aryan, ki mi "govori v mrtvem jeziku mrtvih ljudi,
 
skozi svoje bolno in umrljivo telo".(Jezus) Grin

"Resnica te bo osvobodila, kajti jaz sem resnica,

ki prebiva znotraj tebe." Smiley

Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #3 - 08.07.2003 at 11:28:20
 
stojchi... sej si ti tist ki je zadnje case ves zaskrbljen.

sicer si pa (po tvojih besedah) tko al tko ze notranje samospoznan, in si zase dosegel ze vse kar se dosezti da, tko da mi ni ciz jasn zakaj se pol tok trudis teh vsaj se 100 ljudi pripeljat na prireditev. kaj bi rad s tem "se" dosegel kar ocitno "se" nisi?

moj predlog je se zmeri... da se ne prevec sekirat, ker ti baje to skoduje. ti se samo osredotoci na sedanji trenutek in pozabi na vse ostalo. vsaj take predloge ti dajes ostalim, in ne vem zakaj te predlogi delajo take tezave ravno tebi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #4 - 08.07.2003 at 11:44:44
 
Smiley
poglej aryan sej si učasih čist fleten fnt in učasih čist prjazn, ampak če nauš u CD pršou, nauš tega tko nkol res zvedu a ne? Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #5 - 08.07.2003 at 11:51:57
 
stoychi wrote on 08.07.2003 at 11:44:44:
poglej aryan sej si učasih čist fleten fnt in učasih čist prjazn, ampak če nauš u CD pršou, nauš tega tko nkol res zvedu a ne?

men je ze to dost, da tukile tvoje poste preberem, in mi je kr dost jasn o cem bo (ce bo) gospod M. govoru v CD, tko da si mi ti njegovo predstavo ze zdavni tukile zastonj odigral.

sej mogoce so ti tehnike ki ti jih je dal on, lahko nekoc v marsicem pomagale, ampak zdej si prsu ze tolk delec da ti vec ali manj samo se skodujejo, ker si z njimi nabiras le svoj ponos.

tko kot nekdo jemle zdravila da se scasoma pozdrav neke bolezni, se mora kasnej se naucit kako zdravo zivet, da ne bo se enkrat zbolel. ce pa on se naprej jemlje zdravila bojo ta hmal postala kot droga. in pr teb je do tega prslo, le da je tvoja droga in rezultat ki ti ga daje samo "ponos", ta pa ti bo v prihodnje samo skodoval.

ne zamenjevat zacasne kurative s trajno preventivo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #6 - 08.07.2003 at 11:58:42
 
Quote:
Vabim vsakega posebej od vas,  

da izkoristi to priliko in v živo prisluhne velikemu mojstru o njegovem učenju.

Ker bo prireditev dokončno potrjena,  

šele ko bomo zbrali 900 gostov za kar nam manjka še par sto prijav,  

bi meni in mojim prijateljem, ki si iskreno želimo v Ljubljani videti in slišati našega velikega prijatelja in mojstra Prem Rawata  

naredil(a) uslugo, če bi se prireditve udeležil(a) tudi ti osebno.

Zaenkrat sem sam uspel zbrati le dvajset gostov.



Zakaj bi moral kdorkoli nardit teb in tvojim prijateljem karkšnokoli uslugo? Stojči, a se ti tud  svojmu mojstru počutiš kaj dolžnega?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #7 - 08.07.2003 at 12:20:49
 
titud wrote on 08.07.2003 at 11:58:42:
Zakaj bi moral kdorkoli nardit teb in tvojim prijateljem karkšnokoli uslugo? Stojči, a se ti tud  svojmu mojstru počutiš kaj dolžnega?

kle se gre bl za osebno sugestijo, in potrditev, ki ti jo vecji kolektiv lahko lepo omogoc. sam kaj ko le zacasno.

tist ki res dobiva zadovoljstvo iz "sebe", bi bilo smiselno, da pol ne bi potreboval za svojo potrditev ali zadovoljstvo se drugih, a ne?

sam kaj ko je to nemogoce dosezt (in bi blo tud nesmiselno, ker s tem omogocno ljubezen), kot sm pisu ze v "enosti". izkljucna enost ne obstaja... niti "izkljucno JAZ" nikol ne obstaja.

prav tako izkljucna razlicnost ne obstaja, niti "izkljucna praznina" (da me ni) ne obstaja.

vseprezemajoca realnost je simultana hkratna enost in razlicnost ki je nas pogojen um ne more dojet, niti uporabit oz. se v njej tko obnasat/delovat, da bi mu prinesla vecno dobrobit.

to lahko stori le "zdrava" oseba, ki ne boleha za boleznijo, ki se ji rece... materialna pogojenost (tko groba kot subtilna). in le tak "zdrav" lahko tudi nam ostalim bolnim pomaga ozdravet, ce seveda pri tem s svojo voljo sodelujemo. 
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #8 - 08.07.2003 at 13:29:30
 
stojchi, moj predlog je naslednji.

ti moras ljudem nekak dopovedat kaksno korist bojo imel od tega ce bojo prsli v CD 19, 20 julija poslusat gospoda M.

ce bi ti razglasil naokol, da tist ki pride v CD poslusat M-ja, bo dobil milljon sit, sem zihr da bi jih res prislo tok da niti hala tivoli ne bi bla dovolj. ker ljudem bi se zdelo to "prakticno". ok, bom prsu poslusat M-ja za 2 uri, ampak vazn je da dobim pol miljon sit.

ampak dokler pa ljudje ne bojo zaznal ali predvidel vrednosti ki se jim ponuja, ne bo nobenga (ali malo ljudi) tam. vsak dela le tisto kar se mu zdi da je koristno zanj.

in ce si ti tist ki vabi na to prireditev jih mors s svojim zgledom in obnasanjem in energijo ki jo oddajas pritegnit tko da bojo prsili, da se jim bo zdelo vredno, prakticno.

problem je le v tem, da ce bos to delal "umetno" ali na "silo", torej da jim bos obljubljal nekaj cesar jim gospod M. ne more pol tud dat, ali pa nekaj v kar ti le "verjames" da jim lahko da. v obeh primerih bojo ljudje imel zadrzke. tko da na to mal popazi in ti bo zihr ratal, tist kar ti pac ze more po Bozji volji ratat, za tvojo dobrobit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #9 - 08.07.2003 at 13:30:42
 
Smiley
dragi moji prijatelji Smiley
pozabite na to, kar je napisano tam zgoraj,

očitno so moji prijatelji dosti bolj uspešni, kot jaz,

do konca tedna bo velika dvorana C.D razprodana

s tvojo prisotnostjo, ali brez nje. Smiley

Glede dolžnosti pa takole:
V notranjem svetu srca,

nihče ni nikomur ničesar dolžen,

ima pa pravico in privilegij,

biti hvaležen svojemu Bogu.

Hvaležnost je največja odlika človečnosti. Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #10 - 08.07.2003 at 13:41:54
 
Ni blema Stojči, jaz in en moj frend pridema malo naokrog, da vidiva kako je kaj z Gospodom M, da malo slišiva o čem to on govori.
vsaka stvar je lahko koristna in v vsakem govoru lahko najdeš nekaj zase, vse nas izpopolnjuje, tako da, pridem-a.
Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #11 - 08.07.2003 at 13:43:20
 
stoychi wrote on 08.07.2003 at 13:30:42:
Smiley
očitno so moji prijatelji dosti bolj uspešni, kot jaz,


Mal preveč panike je okrog tega .. al bo dvorana zapolnjena ali ne.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #12 - 08.07.2003 at 14:21:12
 
Smiley
kar nekaj se vas je že sprostilo, Smiley
za ostale pa, ne se bat, saj vam gospod Prem Rawat ne bo nič naredil. Smiley
To je en najbolj prijazen gospod, poln humorja in dobre volje, ki zna še največjega zadrgnjenca spraviti v smeh. Grin
Drugače pa je tako:
če se mi kdo od vas boji povedati svoje pravo ime in priimek, se mi lahko prijavi tudi pod svojim psevdonimom, da mu lahko izročim vaučer, na osnovi katerega, bo lahko pozneje dvignil karto v Cankarjevem Domu:. Smiley

vsem lp
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #13 - 08.07.2003 at 15:06:39
 
Stojchi, tam sem opazila obrazce oz. prijavnice za rezervacije za navadne goste, za tiste, ki želijo sprejeti znanje in za tiste, ki so ga že. Med slednje verjetno spadaš ti. Cene so hude v tvoji 'kategoriji'. Kako to?

Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Prem Rawat- Maharaji v Ljubljani 19. 20.
Reply #14 - 08.07.2003 at 15:32:51
 
Smiley

Ker se izračun pokritja stroškov programa drugače ne izide, pač mi plačamo toliko več.  Smiley
Ker nekatri od naših gostov ne bodo plačali nič,
bomo tudi njihove stroške plačali mi, ki jih povabimo.
Taka je že stara navada.
Ni pa nikoli glede tega nobene obveze.
Sam nisem dolžan nič prispevati,
to mi je v veselje in čast. Smiley

little star
ali tudi tebe dam na listo mojih gostov?
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 9