Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15924 times)
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: Zapis duše
Reply #15 - 21.06.2003 at 13:38:38
 
A. ko bo prišel čas boš že zvedu kar te zanima, lahko jutri al pa čez 100 reinkarnacij
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Zapis duše
Reply #16 - 21.06.2003 at 14:20:16
 
Just me sej ni ovira v tem, zase vemo, zanima nas pač, vemo tudi, da dobiš kar rabiš in to v pravem trenutku, samo odpret se moreš, dosti stvari ti kaže pot, če hočeš jit po njej, to je jasno, hvala

včasih se kaj razvije iz začetne iskrice, pol se odpre, pol teče, zato sem pišem.

zanima nas, če kdo kaj ve o tem, mi raziskujemo stvari že kar neki časa in res ni velik o tem napisan, sicer neki se ve pa to, je res, sam vsak, ki kaj o tem govori sam neki razlaga,  da kao to boš najdu v sebi, to boš dobil čez čas, to se ti pokaže, če si dost razvit, ali pa meditiraj na to... neki še kao horoskop pa te stvari kažejo...

sam jaz na to ne dam kaj velik, men se zdi, da je to prav, da se te stvari postavjo bolj jasno vsem dostopno, to bi pomoje blo treba vedt za življenje predvem pa, preden greš študirat al pa delat...

je pa pri raziskovanju tega tko, da je neki o tem povedan in men/nam so ene stavri čist jasne, ene pa še odkrivamo.

btw a veš kaj sem odkril, da sveto pismo nima niti enkrat omenjenega smisla, poslanstvo ma pa samo ene 5 x čudne ne?

drugač pa sami smo se odločl, da bomo to raziskal, svoje poslansvo v tem pogledu poznamo, bom reku vemo, da je to naše poslanstvo, vemo da nas to zanima, vemo, da je to ena izmed res pomembnih stvari in najbolj pomebno odločil smo se, da resno delamo in ustvarjamo na tem področju, predvsem pa, da to delimo tudi z ostalimi, se nam zdi, da je to področje in sebe treba nujno poznat če hočeš bit svoboden, samozavesten, samostojen, uspešen, dojet druge in jim dopustit, da se razvijajo, na podlagi tega razvijat odnose in dojet naravo in to kolk je kaj v njej pomemben (zdej razni motivatorji furajo pomemben je uspeh, keš, pa na ostalo večinoma kar pozabljajo)
to je zame osnova vsega, kar delaš, če tega ne veš pol je vse ostalo samo neki ugibanje, tle pa poznaš vse stvari v detaile in na podlagi tega odkriješ vse zakaj ti gre al pa ne.
je drugač kar dost tehnik znanih kako prideš do tega, da odkriješ kaj te veseli in kaj je tvoje poslanstvo, neki jih vsak sam odkrije, neki priredi, žal pa ni velik teh, ki bi se s tem ukvarjal.

dobrodošlo je vse kar veste o tem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zapis duše
Reply #17 - 21.06.2003 at 16:35:51
 
Tole sem našla, kjer je  titud je o tem nekaj PISAL;

http://www.gape.org/sonce/enews/files/dusni-zapis.htm

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zapis duše
Reply #18 - 21.06.2003 at 22:55:50
 
Quote:
ni res da nben o tem nc ne ve. (razen ce mas tak stav, da tistga kar ti ne ves, nben drug ne more vedt. kar je simptom ljubosumja ki je zvesti sluzabnik nasemu ponosu).

zdej, al nisi kvalificiran slisat, al pa noces slisat, ker si prevec pod vplivom trenutnega stanja zavesti na kateri si, in bi se zmotni-ego prevec naenkrat "skuru" ce bi kej tazga poslusal in obenem bil pozoren, ter seveda sprejemal.


aryan
poznam precej ljudi in večino njih sm prpravu do tega, da so mi argumntirano, hotl dokazat da vedo več kot jaz.
tud ti si en od njih.
sm tud tebe prašu.
vem da je nekje nekdo ki ve te reči.
kje pač ne vem.
lahko da je celo v sloveniji.
ga prosim da mi pove.

možno je da nisem kvalificiran slisat, al pa nocm slisat ... popolnoma možno je.
me pa še vseeno zanima ...

poznam ljudi, ki so bili 'tam čez' ampak kje je ta 'tam čez', tega še nisem uspel ugotovit.
bo že čas za to. nč ne rečem.
sm precej potrpežljiv ratu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Zapis duše
Reply #19 - 22.06.2003 at 18:40:53
 
Quote:
včeri sem gledu en prospekt o zapisu duše, pa me zanima a kdo kaj ve o tem?

naj bi blo tako da ma naša duša zapis v sebi kaj je njen namen, naloga, itd... stric je na ms neki kazu z nihalom, sam ni kaj več hotu dat kot sam neki besed, pa me zanima če kdo kaj ve o tem.

oz še o čem drugem kar se tiče tega zakaj smo poslani sem oz zakaj je naša duša poslana sem?

al pa kje bi se to dal najdt?


Zanimivo vprašanje, A. Se strinjam, sleherni človek ima v svoji duši "zapis", ki mu daje orientacijo, kako naj kdaj ravna, če hoče, da bo njegova duša mirna, kar pomeni, da bo njegova pot nekako skladna z zapisom duše, katerega omenjaš. To tvoje vprašanje je staro ko človeštvo, in mnogokrat se je že pojavljalo, le da odgovor ni tako preprost.

Vsaj bil ni tako preprost, dokler se nam ni razodel sam Bog, najprej v Stari zavezi, potem pa v osebi Jezusa Kristusa še v Novi zavezi. Bog sam nam tako posreduje vsebino tega zapisa človekove duše. Zato danes do te vsebine niti ni nemogoče priti. Preberi Sveto pismo, dobi si nekoga, ki obvlada krščanski nauk, najbolje kar katoliškega duhovnika, pa ti bo, če potrebno, v detajle raztolmačil, za kaj gre pri zapisu duše.

Pri tem ti želim vso srečo.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Zapis duše
Reply #20 - 23.06.2003 at 09:23:14
 
sej sem prebral sveto pismo, ampak bom reku nekak nisem najdu čist jasnih stvari tam, al pa nisem čist razumel kaj kaj pomeni.

samson se lahko oglasim pri vas?
če ja mi na privat messages pošlji eno sporočilce
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zapis duše
Reply #21 - 23.06.2003 at 09:49:17
 
A.:, ne vem kaj ti želiš, al dušni zapis na splošno al  svojga lastnega. Tistega na splošno lahko najdeš v vseh zapuščinah ljudi, ki so se našli, skozi to pa vidiš lastnega. Saj smo vsi jasnovidni, le zaupamo si premalo. V svojo moč podzavesti. Vedežavalci in jasnovidci lahko uporabljajo neko sredstvo (tarot karte...), da ne berejo glih tako s prve (kot mogoče kakšen kr tako), mislim pa so tisti tapravi takrat, ko so tolk čisti, da resnično delajo za dobro ljudi, so to, želijo služit Resnici, bit korektni in ne brskajo po dušah kr nekaj. Nimajo več lastne 'moteče osebnosti', ampak 'to so'.

Ni pa vsem za zaupat, četudi se lahko kdo 'zaziba v vzporedni svet', morš vedet, da je obstajajo prepreke in višji razlogi, zakaj ne izveš, kaj si želiš zvedet. Zato vse ob svojem času. Za čiščenje, samorealizacijo lastne duše je potreben čas. Sama najbolje ve in zmeraj ti sama pove, kaj rabi, če ji prisluhneš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2