Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7212 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #15 - 09.06.2003 at 00:45:16
 
Quote:
Harry! Če vse te Smrketove neumnosti tako vneto pišeš, bi bilo dobro, če bi ob tem vendarle še kaj razmislil s svojo lastno glavo. Pa da bi obenem preveril, kar je zelo preprosto preveriti.


Saj tu ni vnetega pisanja. Je bilo samo preprosto copy-paste.

In kaj nej preverjam? Jaz imam o vsem svoje mišljenje, ki si ga lahko prebral že pred časom.

Sem si mislil, da ne boš mogel mimo tegale. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #16 - 09.06.2003 at 00:51:05
 
Quote:
Hej, zlati moj Harry (si mogoče Potter?)! Ali imaš ti v tem topiku predvsem potrebo, da bi spregledal dobre stvari v krščanstvu in naglašal slabe, pa magari naravnost izmišljene? Imaš potrebo po takšni interpretaciji?

Vtis imam, da je tako. Se pa lahko tudi motim, kot rad poudarja gape.


O, dragi moj Samson, nikakor. Se motiš. Nikakor nočem nikoli spregledati dobrih stvari.  
Ponavadi ti hočeš spregledati slabe strani RKC-ja.

Nisem Potter. Hvala bogu, da nisem. Ker drugače, bi me ti že pred časom zažgal na grmadi skupaj s knjigami. Saj se še spomniš?  Wink Smiley
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #17 - 09.06.2003 at 01:07:41
 
Quote:
Nisem Potter. Hvala bogu, da nisem. Ker drugače, bi me ti že pred časom zažgal na grmadi skupaj s knjigami. Saj se še spomniš?  Wink Smiley

Eh, motiš se, Harry. Nebi te zažgal, za permej! In tudi knjig ne, saj jih nekateri tako radi berejo. In mislim, da so jim lahko samo v zabavo, saj jih prav gotovo ne morejo obremeniti niti z najmanjšo globino kakršnekoli misli, ker le te nimajo. Mar ne?

Torej, ne se bat. Jaz bi Harryja zanesljivo zaščitil, če bi ga hotel kdo zažgati. Sem odločno protim takim metodam, ki so jih vedno uporabljali predvsem raznovrstni liberalci. Cerkev pa niti ne tako zelo, kot radi čivkajo zavedeni in nepoučeni, so ji pa to naprtili prav radikalni liberalci različnih zvrsti.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #18 - 09.06.2003 at 07:37:56
 
Quote:
Eh, motiš se, Harry. Nebi te zažgal, za permej! In tudi knjig ne, saj jih nekateri tako radi berejo. In mislim, da so jim lahko samo v zabavo, saj jih prav gotovo ne morejo obremeniti niti z najmanjšo globino kakršnekoli misli, ker le te nimajo. Mar ne?


No, lepo. Sem pomislil to, na podlagi spodaj napisanega. Grin

Quote:
Mislim, da si perfidna plaža o Harryju Potterju niti tega ne zasluži, da bi bila spodobno sežgana. Škoda ognja za tak gnoj od literature!

lp Samson


LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #19 - 09.06.2003 at 07:42:48
 
Quote:
Torej, ne se bat. Jaz bi Harryja zanesljivo zaščitil, če bi ga hotel kdo zažgati. Sem odločno protim takim metodam, ki so jih vedno uporabljali predvsem raznovrstni liberalci. Cerkev pa niti ne tako zelo, kot radi čivkajo zavedeni in nepoučeni, so ji pa to naprtili prav radikalni liberalci različnih zvrsti.


Quote:
Ponavadi ti hočeš spregledati slabe strani RKC-ja.


O tem sem govoril, dragi Samson.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
NATAWE
Guest




Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #20 - 09.06.2003 at 08:29:06
 
Quote:
 Zanimivo. Marjan Smrke je bral Koran, ni uspel pa prebrati Sv. pisma. Vsaj Evangelije bi lahko, pa mogoče pisma apostola Pavla, pa mogoče Apostolska dela... V resnici katerokoli knjigo Nove zaveze. In če tam ne najde, da krščanstvo že od začetkov spoštuje svobodo veroizpovedi, potem zna samo pisati in prav nič brati.


To- ali je Smrke prebral SV. pismo ni pol toliko pomembno kot to, da ga niso znali brati predstavniki RKC (Bartolome de Las Casas- UNIČEVANJE Indijancev in EVANGELIZACIJA; Celje, Mohorjeva družba 1993) in to je samo ena izmed kapljic, ki sestavljajo MORJE nasilnega pokristjanjevanja iz strani RKC!

" ...da krščanstvo že od začetkov SPOŠTUJE SVOBODO VEROIZPOVEDI ...." "ja, pa ja de"  Roll Eyes

Samson- ZBERI SE !!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
NATAWE
Guest




Re: Kaj pravijo brihtne glave?
Reply #21 - 09.06.2003 at 08:34:34
 
Quote:
Sem odločno protim takim metodam, ki so jih vedno uporabljali predvsem raznovrstni liberalci. Cerkev pa niti ne tako zelo, kot radi čivkajo zavedeni in nepoučeni, so ji pa to naprtili prav radikalni liberalci različnih zvrsti.
 



Slepi farizej! Očisti najprej kozarec znotraj, da bo čist tudi zunaj.  
 
(Mt 23,26)

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2