Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 
(Read 55850 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #165 - 09.06.2003 at 13:31:53
 
kaj pa tebe tare miro ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #166 - 09.06.2003 at 14:01:15
 
Quote:
Ja, pa tudi himi in kreden se nimata kaj pritoževat. Enost je pomembna metafizična kategorija in nič čudnega, da so ju na tem poduhovljenem forumu pričeli združevati v eno... pred bogom in svetom.

Ej, fanta, kdaj bo pa ohcet?  Grin



                                                                                ...

Miro, enmalo si zamudil, ohcet je že bile, prvo so najo združli, smo se veliko veselil in pil (pisal)   ...

No potem pa, so naju razbil in je eden odšel   ...   ne vem zakaj me je zapustil     ...    pa tako lepo mi je bilo.

Še zdej ne vem, zakaj se je to zgodil    ...  


...          Sem žalosten cel, jočem na odsev, solza pa ni, ker se mi že od joka iz ušes kadi, pa še lasi so odšli.
To je ono, pametna kosa zapušta ludo glavu.

                                                                   ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #167 - 09.06.2003 at 16:03:30
 
Quote:
To je ono, pametna kosa zapušta ludo glavu.

jao lol Grin Grin Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #168 - 09.06.2003 at 17:39:18
 
gape wrote on 09.06.2003 at 13:31:53:
kaj pa tebe tare miro ???


V zvezi s problematiko prav nič.  8)

Sicer pa res ni vse v redu, sem malo bolan, pa me kuha vročina pa že tako je vroče, pa nimam pametnejšega dela, kot da pisarim tule namesto da bi šel denarčke služit.
Je pa že boljše, sem se z reikijem za silo skup sklamfal, pa še dopoldne sem aleša sesekljal, bože, kako to odleže...

Ja, hvala za pismo za prave prijatelje.

Quote:
ne vem zakaj me je zapustil

Ne jokat, kreden. Boš že našel pravega... ko te bo zapustil še zadnji pametni las.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: PREBERI HITRO, BO CENZURIRANO!!
Reply #169 - 09.06.2003 at 17:50:48
 
Quote:
Samson, tudi iz tvoje strani, je ostalo nekaj neizrečenih odgovorov že pred časom. Sam zdej se mi da brskat nazaj. Kot sem že rekel, vsi smo dobri in slabi. Čeprav se trudimo biti dobri. A je tako? Wink

LP Harry


Kaj naj rečem? Strinjam se, da marsikdaj pomanjkljivo odgovorimo, in da včasih sploh ne odgovorimo. V resnici takih zadev niti ne jemljem tako resno, saj ni mogoče slehernemu in vedno na vse odgovoriti. Za to obstajajo čisto objektivni razlogi.

Zato mislim, da je kar prav, če se naprej pogovarjamo, in  da nas ne moti, če kdo ne uspe prav na vse dovolj precizno dogovarjat.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12