Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12562 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himynameis+Kreden
Reply #15 - 26.05.2003 at 17:17:47
 
m wrote on 26.05.2003 at 17:10:01:
Kak pa veš da meni ni stoplo v glavo? Wink

Ja če ti je, pa kar povej. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Himynameis+Kreden
Reply #16 - 26.05.2003 at 17:26:24
 

Sem se ravno spraševala, zakaj se tule oglašam. Wink

Pa če si mogoče jaz nisem upala prej nič rečt iz kake lažne 'duhovnosti', da ne bi kdo mislil da mi je 'administratorstvo' v glavo stoplo. Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himynameis+Kreden
Reply #17 - 26.05.2003 at 17:33:55
 
m wrote on 26.05.2003 at 17:26:24:
Sem se ravno spraševala, zakaj se tule oglašam. Wink

Pa če si mogoče jaz nisem upala prej nič rečt iz kake lažne 'duhovnosti', da ne bi kdo mislil da mi je 'administratorstvo' v glavo stoplo. Grin

Če ti to leži na duši, se le izpovej. Mogoče pa ti je le res stoplo v glavo, če že sama tako čutiš. Jaz tega nisem ravno zaznal, sicer pa te niti še ne poznam tako dolgo, da bi vedel, kakšna si bila prej. Smiley

Quote:
Tisti dan, ko boš prevzel popolno odgovornost sam zase, tisti dan, ko nehaš iskati izgovore, takrat se začne tvoja pod do cilja !

Človek deluje zato, ker išče odgovore. Kdor ne deluje, ta neha iskat, ker že ve. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Himynameis+Kreden
Reply #18 - 26.05.2003 at 19:24:56
 
jest nism opazila, da bi se ziby kej drugač obnašal, odkar je "administrator"
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himynameis+Kreden
Reply #19 - 26.05.2003 at 19:35:38
 
Quote:
jest nism opazila, da bi se ziby kej drugač obnašal, odkar je "administrator"
???

Vedno take značilnosti najprej opazi tisti, ki je pod tem vplivom, Eva. Če ti tega nisi opazila, nisi za to ti kriva oz. odgovorna. Niti ni nikjer pogoj, da čisto vsak vidi to, kar en človek vidi. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Himynameis+Kreden
Reply #20 - 26.05.2003 at 21:14:13
 

Eva mogoce pa zato, ker si ti tud padla pod ta vpliv? Wink

Pa ja, ego nam seka.  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himynameis+Kreden
Reply #21 - 26.05.2003 at 21:57:45
 
m wrote on 26.05.2003 at 21:14:13:
Eva mogoce pa zato, ker si ti tud padla pod ta vpliv? Wink

Pa ja, ego nam seka.  Grin

Marjana, zakaj se ti počutiš dolžna branit Zibyja? Misliš, da se sam ni sposoben? Po moje se je. Ostalo pa mu lahko poveš na privat. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Himynameis+Kreden
Reply #22 - 27.05.2003 at 07:32:31
 
ma sej glih to je fora.
Menda sem samo hotla pokazat himiju, da tega, kar vidi on, ne vidi vsak (v tem zibyjevem primeru) tko da to definitivno ni Resnica, je samo himijeva resnička in si jo je kreiral sam.
Men je stoplo v glavo, tud to je res.
Vprašanje, če bi šla kej rečt tuki, če ne bi bla sama iz administrator famaily- pa tud bi si misnla, da kot zgolj uporabnika, to ni moja stvar (čeprav, kot jest to vidim, bi vseen pr sebi zibyju prav dala pred tabo)
Pa tud to lahko pojasnim, himi, kar si sicer Marjano vprašu (ona ma drugačen odg.kot jest): Da velikrat to delam - branim v prvi vrsti nekoga iz svoje family - razmišljam, da je to zato, ker se poistovečam z njimi (češ iste sorte ptički skup letajo (tkole na hitrco, no)) - tko da v bistvu branim sebe, sam je pa res, da sm imela in v OŠ in SŠ za naj kolegico tako, ki jo je blo treba brant... U, da ne govorim, da mi paše, kadar mene kdo brani, sam ne vedno..  Tongue Grin

Tud če se nekdo odloči red naredit : v bistvu, kot jest vidim, je imel ziby s tem dober namen. Ker, če bi se vidva hotla res pomenit, bi se pomenila lahko sama privat, če pa vama bolj paše javno, pol mata tuki cel presvetli topic, včasih je tud laži tko, je bol blago, če ni na štiri oči ..
je pa res, da če nimaš enga določenga topica, o katerem bi mnenje imel in bi tvoje mnenje nasprotovalo mnenju drugega, da se je težko kregat: kregita se! - like  Grin Tongue  Roll Eyes ???  Grin
plus, da ne govorimo o tem, da je zoprno delat ravno tist, kar naj bi se moral. in je bolj sladko tam, kjer je "prepovedano" - "ne dobrodošlo" čeprav nič od tega v narekovajih tuki res ne drži - z mojga stališča.
Je tud ta kreg dober za učenje, čeprav bi blo res men osebno bol fletn, če sama ne bi več rabila tazga učenja  Smiley

p.s. pa tale post je verjetno posledica tega, da mi je v glavo stopl. Kregala se pa nism.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Himynameis+Kreden
Reply #23 - 27.05.2003 at 09:19:43
 
Mogoče se pa moj ego kaže v tem, da sem tako prijazna po pocukrana, ker bi rad (moj ego namreč) da bi me vsi radi imeli? Wink

Zato zdajle povem direkt kaj mislim: tečna sta ko driska s tem sranjem po celem forumu.  Tongue

Sicer sta pa zdaj pri meni oba na 'ignore'. Wink


Pa hvala zibyju, Harryju in gapetu.  Kiss



Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Himynameis+Kreden
Reply #24 - 27.05.2003 at 10:59:51
 
m wrote on 27.05.2003 at 09:19:43:
tečna sta ko driska s tem sranjem po celem forumu.  Tongue


Grin Grin Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Himynameis+Kreden
Reply #25 - 27.05.2003 at 13:52:15
 
že vem! Gremo vsi na wc, pa se potlej spet oglasimo  

you know
kdor ma prazno črevo, naj prvi kaka. HA! (metaforično je blo mišljen) Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himynameis+Kreden
Reply #26 - 27.05.2003 at 15:29:15
 
Quote:
ma sej glih to je fora.
Menda sem samo hotla pokazat himiju, da tega, kar vidi on, ne vidi vsak (v tem zibyjevem primeru) tko da to definitivno ni Resnica, je samo himijeva resnička in si jo je kreiral sam.

Mogoče je pa ravno to, kar praviš ti, tudi le tvoja resnička, ki si si jo kreirala sama? Slabo, slabo, sem mislil, da boš hitreje dojela, da si vsak posameznik ustvarja svojo resnico, ki ni nujno, da se strinja z ostalimi, lahko pa se. Tvoja resnica se verjetno nič kaj bolj ne strinja z ostalimi kot se moja. To je fora, Eva. Smiley

Quote:
Men je stoplo v glavo, tud to je res.

Tega ni bilo potrebno poudarjat. Wink

Quote:
Vprašanje, če bi šla kej rečt tuki, če ne bi bla sama iz administrator famaily- pa tud bi si misnla, da kot zgolj uporabnika, to ni moja stvar

Jasno, človek se vedno brani, ko se počuti napadanega. Vprašaj se raje zakaj se tako počutiš in koliko ti to res koristi. Smiley

Quote:
(čeprav, kot jest to vidim, bi vseen pr sebi zibyju prav dala pred tabo)

Tudi tega ti ni bilo treba poudarjat, to se že da razbrat ven iz iskric. Wink

Quote:
Pa tud to lahko pojasnim, himi, kar si sicer Marjano vprašu (ona ma drugačen odg.kot jest): Da velikrat to delam - branim v prvi vrsti nekoga iz svoje family - razmišljam, da je to zato, ker se poistovečam z njimi (češ iste sorte ptički skup letajo (tkole na hitrco, no))

Ja, patriotizem prve klase. It's how all wars break lose. Namesto, da bi imela sočutje do človeka pred tabo, ga imaš raje do nekoga, ki sploh ni tam in tistega pred tabo enostavno zablokiraš. Wink

Quote:
tko da v bistvu branim sebe, sam je pa res, da sm imela in v OŠ in SŠ za naj kolegico tako, ki jo je blo treba brant... U, da ne govorim, da mi paše, kadar mene kdo brani, sam ne vedno..  Tongue Grin

Če se človek ne nauči branit sam, se nikoli ne bo znal.
Give a man a fish and you feed him for a day.  Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.

Quote:
Tud če se nekdo odloči red naredit : v bistvu, kot jest vidim, je imel ziby s tem dober namen. Ker, če bi se vidva hotla res pomenit, bi se pomenila lahko sama privat, če pa vama bolj paše javno, pol mata tuki cel presvetli topic, včasih je tud laži tko, je bol blago, če ni na štiri oči ..

Imaš rada pozornost publike, ko nekomu pridigaš svoj prav? Ja, to sem opazil, da si na privat mnogo mnogo bolj mirna. Tudi tega ti ni bilo potrebno poudarjat. Wink

Quote:
je pa res, da če nimaš enga določenga topica, o katerem bi mnenje imel in bi tvoje mnenje nasprotovalo mnenju drugega, da se je težko kregat: kregita se! - like  Grin Tongue  Roll Eyes ???  Grin

Ne se zdaj delat, da ti je vseeno, ko pa čutiš skrite simpatije do Zibyja. Dobro veš, da me takoj spet brcneš, če mu spet kaj rečem. Tongue

Quote:
plus, da ne govorimo o tem, da je zoprno delat ravno tist, kar naj bi se moral. in je bolj sladko tam, kjer je "prepovedano" - "ne dobrodošlo" čeprav nič od tega v narekovajih tuki res ne drži - z mojga stališča.
Je tud ta kreg dober za učenje, čeprav bi blo res men osebno bol fletn, če sama ne bi več rabila tazga učenja  Smiley

Ja, ti kar povej kar misliš, te jest vedno berem, tud med vrsticam. Wink

Quote:
p.s. pa tale post je verjetno posledica tega, da mi je v glavo stopl. Kregala se pa nism.

Hello, Mrs. Obvious. Tongue Wink

m wrote on 27.05.2003 at 09:19:43:
Mogoče se pa moj ego kaže v tem, da sem tako prijazna po pocukrana, ker bi rad (moj ego namreč) da bi me vsi radi imeli? Wink

Uf, danes je pa ziher dan odkritosti in iskrenosti. Moram it prav na koledar pogledat. Grin

Quote:
že vem! Gremo vsi na wc, pa se potlej spet oglasimo

Ja, pejt se napudrat, morbit boš pol malo manj hiperaktivna. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Himynameis+Kreden
Reply #27 - 27.05.2003 at 15:31:04
 
tale forum ima eno prirojeno napakico in sicer:,
da tisti, ki se večkrat oglaša dobi novo zvezdico,
zato se pojavijo lovci na zvezdice,
kot so se včasih v vojski vojaki in oficirji na "čvarke".

Če bi bil sistem naravnan tako, da bi zvezdice dobivali tisti, ki so bolj brani, bi se vsi bolj trudili, kaj bolj pametnega in pozitivnega napisati. Smiley

Tukajšnje komentatotorje bi ločil nekako na tri kategorije:

1. tisti, ki delujejo izključno na osnovi lastnega razuma, ki ne verjamejo v nič in to ves čas in vse počez na vseh postih razlagajo drugim in nehote, ali hote, ustvarjajo negativno razpoloženje in zmedo.
Vsepovsod nekaj sprašujejo in iščejo razna nesmiselna pojasnila, ki pa jih v osnovi sploh ne zanimajo. Tongue

2. tisti, ki skušajo ustvarjati pozitivno razpoloženje, ki verjamejo v nekaj, ali so nekaj pozitivnega nekje odkrili in bi radi to pozitivno tudi tukaj podelili z drugimi. Smiley

3. tisti, ki nekaj znajo, so prišli do nekih globljih spoznanj in bi radi nekomu pomagali, ali koga kaj naučili predvsem tistim, ki bi radi to pomoč tudi sprejeli. Smiley

Tale post tu razumem kot opozorilo vsem tistim, ki so prekoračili pravila lepega obnašanja in spoštovanja človeškega dostojanstva Shocked

Naj bo vsak post naša duhovna hrana, ali vsaj dobra zabava, vse ostalo naj gre raje v koš za smeti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Himynameis+Kreden
Reply #28 - 27.05.2003 at 15:37:56
 
Povedal sem že 10x in povedal bom še 1x. Zaradi mene se lahko takoj vse zvezdice in število postov briše in magar postavi na 0 ali pa kar na -1000. Vidim, da bi to osrečilo marsikoga tukaj, mene pa se prav nič ne dotakne. Ker pa mi je tudi mar za srečo drugih, bi prosil gapea ali kogarkoli, da to čimprej poštima in ljudem poravna nosove. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: Himynameis+Kreden
Reply #29 - 27.05.2003 at 17:08:30
 
dragi himi Smiley
glej vse zvezdice ti res od srca privoščim Smiley
in ne gre za to, da kaj naredi gape,
gre predvsem za to, da začneš ti sam, Smiley
skozi svoje poste osrečevati ljudi, Shocked
ne pa jih secirati in spravljati v slabo voljo Tongue
Vsak od nas ima kake slabosti,
zakaj bi jih drug drugemu potencirali,
če pa se imamo vsi skupaj lahko lepo in fino?
Poglej do mene si se vseskozi lepo obnašal
in te lahko zato samo pohvalim, Wink
zakaj ne bi bili deležni tega še nekateri drugi,
ki se zaradi nekaterih tvojih postov čutijo včasih prizadeti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3