Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 19377 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Naivnost ženska,,,, naivnost moška
23.05.2003 at 01:40:44
 
Ravnokar sem se bril in med pogledom v ogledalo in  zvoki žuboreče  vode mi je nekako padlo v glavo kako hudo so ženske naivne, ki več ur na teden stojijo pred ogledalom.  Kako naivne so, ker toliko denarja pogonijo za nek fitnes, kot tudi za pripomočke, ki navadno končajo na omari ali pod posteljo.  
Bolj ko sem se bril, bolj sem tudi iskal vzrok zakaj moški nismo kljub novim i novim modelom prešli  na britje z brivnikom. Večina nas ostaja, pri britvicah, saj če imaš naivno žensko se ti še življenja ni potrebno krajšat:D:D:D:D, zato je britvica vse prej kot nevarna.

No potem so tu še oblačila. Slednja se delajo v največji meri za ženske, zato tekstilna industrija veliko pozornosti nameni ravno njim.  Preprosto je mogoče, da so one veliko bolj naivne, ker z obleko in z ličili te ženska zaveda, natakne si drug obraz, toda naslednje jutro je še vedno z istimi težavami kot prej, le da ima še večje podočnjake.Cheesy:D:D.  

Moški pač, oziroma večina moških, se obrijemo ko je treba, napravimo se v neka oblačila, ki niso ravno klošarska, stojijo pa ne v trgovini.  Že dolgo v omari.
Ličil pa je za nas manj, ker tudi kupujemo jih ne toliko in zato kozmetična industrija ponovno živi v večini od ženskega žepa.  (Ženskega žepa???)


Skratka ženska naivnost je v mnogih primerih  znak nizke IQja, saj kot sem napisal,  drug dan ko se zbudijo so tiste originalne Micke, ki do 30. leta niso modrca nosile, ki bi se skoraj redno morale  briti:)  ki imajo kako kilo več, ki niti niso grde, oziroma so to le v svoji glavici, zato z velikim kompleksom. Iin uteha jim je  v oblačilih ter ličilih. Tako smo spet na začetku. Ženske so naivne.

In kje vi prepoznate  moško naivnost? Deklice prosim.

Naj mi izjeme oprostijo.Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #1 - 23.05.2003 at 09:59:43
 
Zakaj se zenske licijo?"
> > "Ker moskim bolje funkcionirajo oci kot pa mozgani!"
> >
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #2 - 23.05.2003 at 10:00:32
 
Andres wrote on 23.05.2003 at 01:40:44:
Ženske so naivne.
Andres


And you are so deep and profound, it hurts!!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #3 - 23.05.2003 at 10:11:46
 

jao Andres  Grin  Grin  Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #4 - 23.05.2003 at 10:20:11
 
[quote author=Andres link=board=prijateljstvo;num=1053646844;start=0#0 date=05/23/03 at 01:40:44]Ravnokar sem se bril in med pogledom v ogledalo in  zvoki žuboreče  vode mi je nekako padlo v glavo kako hudo so ženske naivne, ki več ur na teden stojijo pred ogledalom.  Kako naivne so, ker toliko denarja pogonijo za nek fitnes, kot tudi za pripomočke, ki navadno končajo na omari ali pod posteljo.  

Andres, se strinjam.



Skratka ženska naivnost je v mnogih primerih  znak nizke IQja, saj kot sem napisal,  drug dan ko se zbudijo so tiste originalne Micke, ki do 30. leta niso modrca nosile, ki bi se skoraj redno morale  briti:)  ki imajo kako kilo več, ki niti niso grde, oziroma so to le v svoji glavici, zato z velikim kompleksom. Iin uteha jim je  v oblačilih ter ličilih. Tako smo spet na začetku. Ženske so naivne.

Tudi s tem se strinjam, čeprav to ni ne stvar IQ-ja in ne stvar naivnosti, to se dogaja samo zato, ker nas moški tako gledate. Najprej vsak opazi zunanjost, če je ženska povrh še pametna, prav, če ne, pa vseeno, češ, saj bodo moji prijatelji itak dol padli, ko jo bodo videli (to je glavno. Sicer pa je vseeno, če je tiho, saj se na moške debate tako babe ne razumejo.
To je moško stališče (mišljenje) . Naj  mi  izjeme oprostijo.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #5 - 23.05.2003 at 11:33:12
 
Nisem prepričana, da je to naivnost, bolj se mi zdi negotovost.

Bi rekla, da bi se zlo podobno kot neurejena ženska lahko počutil moški s prazno denarnico ?

Najhujši primer bi na tak način bil, če bi se neurejena ženska in moški s prazno denarnico odpravila skupaj na večerjo Grin

Stereotipi pač... in družbena pravila ???
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #6 - 23.05.2003 at 11:41:23
 
Quote:
Tudi s tem se strinjam, čeprav to ni ne stvar IQ-ja in ne stvar naivnosti, to se dogaja samo zato, ker nas moški tako gledate. Najprej vsak opazi zunanjost, če je ženska povrh še pametna, prav, če ne, pa vseeno, češ, saj bodo moji prijatelji itak dol padli, ko jo bodo videli (to je glavno. Sicer pa je vseeno, če je tiho, saj se na moške debate tako babe ne razumejo.
To je moško stališče (mišljenje) . Naj  mi  izjeme oprostijo.

jest ti oprostim
jest nism nikol tko razmišlju, so pa nekateri v moji bližini - tko je blo videt, drgač je pa to samo en stereotip (sploh če sodim po sebi). moja punca ni lepa zaradi mojih prijateljev in njih dol padanja.

hočem rečt ... vedno nastane jeba v tem da večina res tako deluje, vsaj tko je štekat, tko kot si napisala dejana, ampak jest tko ne delujem in zgornji zapis ni moje moško stališče.

vzorci so težka reč ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #7 - 23.05.2003 at 11:43:16
 
m wrote on 23.05.2003 at 10:11:46:
jao Andres  Grin  Grin  Grin


... zaenkrat lahko izdavim samo to.... Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #8 - 23.05.2003 at 13:20:07
 
Andres. Glede na to, da imaš vedno neke pripombe nad ženskami me nekaj zanima.
Kaj se ti sploh dopade na ženskem spolu? Mogoče to, da imajo ženska telesa uporabne luknje?

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #9 - 23.05.2003 at 14:19:07
 
lumpy wrote on 23.05.2003 at 13:20:07:
Andres. Glede na to, da imaš vedno neke pripombe nad ženskami me nekaj zanima.
Kaj se ti sploh dopade na ženskem spolu? Mogoče to, da imajo ženska telesa uporabne luknje?

lumpy


Kaj se mi dopade.  Razpredilnica je dolga a se bom potrudil odgovoriti se danes.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #10 - 23.05.2003 at 15:49:01
 
Andres wrote on 23.05.2003 at 01:40:44:
Ravnokar sem se bril in med pogledom v ogledalo in  zvoki žuboreče  vode mi je nekako padlo v glavo kako hudo so ženske naivne, ki več ur na teden stojijo pred ogledalom.  

Ženske so naivne.

In kje vi prepoznate  moško naivnost? Deklice prosim.

Andres

Moški niste toliko naivni. Sploh bi si bol inteligentne igrice lahko sami še prej izmislili.  Cheesy  

Ta dogodek verjetno ni znan. Gre za dialog dveh kitaristov vlatko&miroslava, ko je prvi prišel na obisk pred turnejo, ga je zanimalo, kaj se v svetu, L.A.ju torej dogaja, sledni mu odgovori "pa, mi se dogajamo, čoveče".  Pri tem je mislin na cd, ki je takrat ven prihajal.


Imate še eno drugo slabost, Andres. Kar je prej kot ne ogledalo. Tukaj se verjetno Rugelj ne moti, ko pravi, da je vse na svetu ustvarjenega od moških. Za svoje krajšanje časa e kontrolorate to, kar se vidi. Pretežno se na vsaki najde še kakšna napaka, ki pa je tudi v naših glavah, žal. Nas pa tako ene in druge le špegu prikaže kot žive, na fotografijah in ostalih tehnikah smo od vsega žitja še bolj tihe.Smiley  Na našo srečo pač ogledalo še ni živo, morda bi si katrer v nasprotnem čas prej s skokom na glavo skrajšal. Grin  


Ne vem  če je kaj reči, ki govori o naivnosti obeh,  moških kot žensk torej. Ima tukaj predvsem "otroška industrija" mmočno mašinerijo še zraven.

Ker gre v večji meri za onesnaževanje, ki pa kot tolikokrat udari po buči le najbolj aktivni faktor v njej, otroka torej. Sama zase sem, ravno zadno nedeljo opazovala eno družinico, ob vodi, lepo v naravi in to daleč stran od dnevnega prometa. Mali nagic se je kobacal, ob tem ga kamenčki niso špikali??, mama in oče sta zraven, normalno oblečena. Če se je oče prestopil za pol koraka, jih je mali naredil 5 za njim. A vendarle, sledi kot običajno mama s plenico, očisti vse packe najprvo z desinfekcijskimi robčki, brez napora natakne pampersko,, da se mali ne bi polulal v oprane hlače, hlače potem zato, da ne bi ušel  kakšen kakec v čevlje.  Kako se jim je moralo goditi, pomislim ob tem, našim stricem in staršem se ve, ker so revni bosonogi skakali vse dni v srajčkah pa brez plenic. Lahko si predstavljate, da so starejše sestre pazile mlajše, ker so mame v številnih družinah težko dovolj hrane pridelala. Taka vzgoja nam daje danes predvsem mislit.


Sem zgoraj opisani slučaj zabeležila kot ´povratek v civilizacijo´, verjetno za nas vse naravnost predrag špas.


Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #11 - 23.05.2003 at 15:49:54
 
Quote:
And you are so deep and profound, it hurts!!  Smiley

Heheh. Bingo. Grin

No, zakaj se ženske ličijo in lepšajo? Ker tko pač stvari štimajo. Ženske se olepšajo, pa potem izbirajo med nami moškimi luzerji, ki imamo baje z njimi bolj malo skupnega. Tongue Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #12 - 24.05.2003 at 04:20:55
 
lumpy wrote on 23.05.2003 at 13:20:07:
Andres. Glede na to, da imaš vedno neke pripombe nad ženskami me nekaj zanima.
Kaj se ti sploh dopade na ženskem spolu? Mogoče to, da imajo ženska telesa uporabne luknje?

lumpy



Ti Lumpy vedno uletiš kadar jaz dam kakšne opazke ženskam. Nič zato, ostani še naprej tu.  
Kaj se meni dopade? Karakter posameznice. Tvojega še nisem utegnil spozati.
Potem se mi dopade ženska hoja, ki je naravna in ni izumetničena, kot recimo make up in cunje. No, res je tudi da več, ko ima ženska kilogramov bolj po moško hodi. Cheesy
Potem se mi dopade še tisoč in več stvari, ki vse te veljajo za posameznice, medtem ko imate vse skupno točko. Tisto točko, ki si jo naštela sama. Luknjo.  Brez pretiravnja je to dar, ki ste ga dobile in vam je skupni, vse ostale darove pa ste bržkone poskrile, zato originalnosti ni več.
 Če kaka originalna še je med vami, ta izstopa iz povprečja, ker pač ni po merilu današanje ženske. To obenem tudi pomeni, da same lezete v drek, a manjšina ostaja. Manjšina verjetno ni zakompleksana, oziroma je to tisti sloj žensk, ki niso toliko naivne.

Je pa res, da smo mi moški naivni, ker na vaše cunje in na vaša ličila pademo.  Obenem so cunje in ličila znak neke vrste higene, toda kar se skriva spodaj in pa nasploh po telesu lahko pove samo pogled na domači lijak.  In seveda. Zakompleksanost, depresivnost morda tudi naivnost je vidna predvsem na omenjem lijaku in banji. In ta slednji stavek mi prosim oporekaj takrat, ko boš toliko vodnega kamna spucala kot jaz.  Ok? Cheesy:D Ampak vodoinštalater pa nisem Lumpy.Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #13 - 24.05.2003 at 04:34:45
 
Quote:
Moški niste toliko naivni. Sploh bi si bol inteligentne igrice lahko sami še prej izmislili.  Cheesy  

Imate še eno drugo slabost, Andres. Kar je prej kot ne ogledalo. Tukaj se verjetno Rugelj ne moti, ko pravi, da je vse na svetu ustvarjenega od moških. Za svoje krajšanje časa e kontrolorate to, kar se vidi. Pretežno se na vsaki najde še kakšna napaka, ki pa je tudi v naših glavah, žal. Nas pa tako ene in druge le špegu prikaže kot žive, na fotografijah in ostalih tehnikah smo od vsega žitja še bolj tihe.Smiley  Na našo srečo pač ogledalo še ni živo, morda bi si katrer v nasprotnem čas prej s skokom na glavo skrajšal. Grin  

Karmen




Kakšne inteligentne igrice naj bi si izmislili Karmen?  Po moje neinteligentno delajo samo tisti moški, ki ženskam lažejo. In lagati je ravno tako naivnost. Na daljši ali krajši rok.
Tole od ogledal pa prosim. Še vedno nisem začel verjeti, da to 100% drži. Je le dober pripomoček za neke izgovore. In še boljši čas. New age čas, kjer lahko na hitro izdaviš, ogledalo.  Vedno kadar bi tako primerjavo dala, se najde protiogledalo, tago ta je to slaba necelovita teorija.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Naivnost ženska,,,, naivnost moška
Reply #14 - 24.05.2003 at 19:28:43
 
Quote:
In kje vi prepoznate  moško naivnost? Deklice prosim.

Smiley
Sicer nisem deklica, pa vendar... Morda pa prav zato...

Quote:
saj če imaš naivno žensko se ti še življenja ni potrebno krajšat,

Ženska je toliko naivna, koliko jo naivno vidiš. Naivnosti ne bi prepoznal, če jo ne bi nekoč videl že pri sebi. Razen seveda, če ti kdo pove, ta, ki dela to in to, je pa naivna. Ampak potem seveda ostane dilema, ali si ti, ki to verjameš naiven, ali...


Quote:
No potem so tu še oblačila.                    Preprosto je mogoče, da so one veliko bolj naivne, ker z obleko in z ličili te ženska zaveda, natakne si drug obraz,


Še ena naivnost (ali zmota)... moško prepričanje, da si ženska z ličili in oblekami natakne drug obraz.  Nič drug obraz. Ženska pač z ličili in oblekami poskuša pokazati oz. izraziti neko svojo stran osebnosti, torej nekaj, kar nosi v sebi.

Quote:
toda naslednje jutro je še vedno z istimi težavami kot prej, le da ima še večje podočnjake..  

To je zato, ker z ličili in oblekami nočemo toliko prikrivati nekaj o sebi ipd. ampak izraziti še nekaj o sebi. Nekaj drugega, po prepričanju mnogih, boljšega, lepšega. Želimo se počutiti lepše, recimo.

Quote:
Skratka ženska naivnost je v mnogih primerih  znak nizke IQja,

Grin
Ah, ah... Le kdo ima nižji IQ... Tisti, ki poskuša, odkriva in se uči (ženska s svojimi ličili in oblekami in ...  ) ali moški, ki na vse grlo kriči: Naivnost. In živi v zmoti.
Premisli.

Ne glej tako ozko. Poskušaj odkriti ozadje. Pri vsaki je drugače.
Bi rekel deMello: Zbudi se.

Quote:
In kje vi prepoznate  moško naivnost? Deklice prosim.

Tukaj:
Quote:
Ženske so naivne.


Pa brez zamere.
N.          
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4