Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 21
(Read 103503 times)
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #15 - 01.06.2003 at 23:13:44
 
Sanje ali ne, med spanjem se je dogajalo. Roll Eyes
Bilo je zelo kratko in jedrnato, čeprav za napisati je pa veliko.

Je bil en tipček, malo čudaški sicer in je imel 4 pse ovčarje, na enem veselišču med folkom na sprehodu.
Takoj zatem sem jaz šla prke domu in na poti pa sem ga srečala. Tam je postopal in je izgledalo da pač čaka, da psi naredijo svoje.
Komunikativna kakor sem sem ga pozdravila, pristopila do njega in mu pač povedala da ima full lepe pse. Ko sem pristopala se je še smejal. Bili smo v nekem kamnolomu, trije psi so bili na desni strani v vrsti obrnjeni v nasprotno smer od naju, eden pa na levi, prav tako obrnjen stran. Malo se mi je zdelo čudno zakaj tako stojijo, ampak ko sem pristopila čisto do njega se je v zresnil in me pogledal, v njegovih očeh sem videla zlo, resno, hladno. Pogledam okoli, psi na desni  počasi obrnejo glave proti meni se nekaj spremenijo in občutim energijo usmerjeno vame čistega zla, takega ki se ga ne da opisat.
Četrti pa je bil v enaki poziciji kot prej.
Jaz sem občutila neverjetno nujo čimprejšnega odhoda iz prizorišča, se dvignila  navzgor, ker je bil to edini izhod in se v sekundi nabila z max energijo in zaščito.

Trenutek zatem sem se zbudila.

Kaj pa to pomeni?
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #16 - 02.06.2003 at 00:13:16
 


Io.
Bila si vesela v krogu, svojem krogu, predno si prišla do nekega spoznanja.
Menim, ko opazujem sliko  - desne strani - neke prijatelje imaš - pa  se " menim "  ne menijo zate. Težiš  po bližini, a ti je ne vračajo.
Ker pes pomeni zelo dobrega čuvaja - zvestga, lahko rečem, da so  tvoje predstave lepe o njih.
Kamnolom pa mi pomeni, nakaj teže, katero še vedno nosiš in čutiš v sebi.
Premagaš pa jo s svojo notranjo MOČJO.
In to jasno pokažeš tudi v sanjah.
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sanje II.
Reply #17 - 02.06.2003 at 10:17:33
 
himi zaenkrat taka namera ne obstaja.
nekoč sm pomislu (al pa smo se pogovarjal), da bi cel forum prekopiral, ga nardil nedostopnega za vse in popedenal vse kar je za popedenat.
ampak to bi bil drug naslov in se ti nebi moglo primerit to kar se ti je primerilo.
lahko pa se ti primeri napis, da pridi kasneje na forum, da ga apgrejdamo, to bi bilo možno, pa ne zjutrej, to vedno delam zvečer. pozno zvečer.



ps
ne vem zakaj imam tak nemaren filing, da je (spet) nekdo brisal poste.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #18 - 02.06.2003 at 16:38:56
 
Prejšnji dan se mi je spet sanjalo (no, saj se mi praktično vsak dan, le spomnim se vedno ne tako živo). Torej, bil sem v nekem kraju, baje na železniški postaji. Snežilo je in kot je zgledalo, je bila zima. Kar naenkrat sem se zavedel, da sem obkrožen s sovražniki (kot neke vrste vojaki, ki bi me takoj prijeli, ali celo ubili, to ni blo glih jasno kaj bi naredili, a namere niso bile dobre). No, ko se jih jaz zavem, oni mene zagledajo in začnejo it proti meni. Jaz začnem bežat stran od postaje in se skrivat kjer se je pač dalo, a vse to je bila le kratkoročna rešitev in prihajali so vedno bližje. Ko so me že obkrožili in ni bilo več poti za pobeg, sem storil nekaj, kar sem že večkrat prakticiral v sanjah (tudi v namen pobega) - dvignil sem se od tal v višino kakih 5 metrov. A lej ga zlomka, tudi ti "vojaki" so se imeli sposobnost dvignit in so se odpravili za mano. Jaz pa, nebodigalen, se dvignem še višje, a vojaki so obstali na prejšnji višini, saj zgleda višje niso mogli it. Sam pa sem se dvigal in dvigal, tako visoko, da sem prišel pod "težke" zimske oblake, iz katerih so začuda visele luči (ugasnjene, saj bel bil dan), ki ponavadi visijo po starejših avlah. Tako, da višje se že nisem mogel dvignit. Ko sem tako opazoval mesto pod sabo, sem opazil, da so bili ti vojaki raztrešeni po celem mestu, ulicah (C&C style Wink), skratka povsod jih je bilo polno. A jaz sem se počutil varnega, tam visoko pod oblaki. Tako sem počasi potoval v eno smer in opazoval zimsko vzdušje pod mano, drevesa, ceste, reke, vse zasneženo v sivo-belem (bil sem namreč v mestu in sneg je bil nekoliko umazan od vse mestne nesnage - tovarn, avtov...). No in ko še dalje tako uživam, kar naenkrat začnem počasi padat, kot bi mi zmanjkalo goriva. To se mi je zdelo precej čudno in iskal sem načine, da bi se spet lahko dvignil, a nekako sploh nisem več vedel, na kater način sem se sploh dvignil v samem začetku in v tem je bila težava. Tako sem pristal na tleh, na srečo v tistem trenutku naokoli nobenih vojakov. Začuda sem pristal ravno nekaj metrov od svoje hiše in oklice, ki se je nekako pojavila v tistem mestu. Tako sem se seveda hitro skril in takoj opazil nekaj vojakov, ki so šli mimo po svoji začrtani poti, ravno skozi tisto mesto, kjer sem pristal. No, sedaj sem bil skrit in še vedno mi ni šlo v glavo, zakaj sem padel. V nogah sem začutil toploto, podobno segretemu motorju, ki je bila verjetno posledica od prejšnjega letenja, a to mi še vedno ni dalo ideje kako bi se lahko ponovno dvignil.
No, potem pa se je ta epizoda sanj počasi končala.

Ajmo vsi explanatorji, na delo. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sanje II.
Reply #19 - 02.06.2003 at 16:43:58
 
naslednjič se probi sfajtat z vojaki, spomni se neota, kako je blo ko je nehal bežat pred agenti in kolk visok je lahko pol skoču ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #20 - 02.06.2003 at 17:00:54
 
gape wrote on 02.06.2003 at 16:43:58:
naslednjič se probi sfajtat z vojaki, spomni se neota, kako je blo ko je nehal bežat pred agenti in kolk visok je lahko pol skoču ...

I'm a lover, not a fighter. Grin

Besides, Neo tud pobije nedolžne ljudi v Matrici, katere poskuša v isti sapi rešit. Enako počne Trinity, oz. ona še v večji meri, ker agentom itak ni kos. Smrt enega, dveh ali ducat ljudi za dosego višjega cilja je opravičljivo, kajne? NE! To je povsem ameriško republikanska miselnost in sedaj točno to počnejo v Iraqu.

"Everyone is potentially an agent." aka. "Everyone is a potential terrorist." (na Vzhodu) Gremo potemtakem kar vse bombandirat. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #21 - 02.06.2003 at 17:22:42
 
MA če so te sanje bile resnične, potem Himi...

Malo me je zazeblo na začetku. Saj tako železniška postaja kot sneg, kateri pada - ne pomenijo nič dobrega. So tvoje misli - sedaj si me zbegal - veš kaj pomeni ZIMA - hladnost. Le kaj je bilo, da ti je dalo take misli. Sploh pa potem še VOJAKI, ki pomenijo NEKO MOČ, TRDNOST. Oni so TO po naravi in morajo BITI TAKI.
Si tudi TI eden IZMED njih ali samo bežiš, ker kot opazim, si vse to opazoval in HOTEL TEMU UITI, Le zakaj?
Saj BI JIM LAHKO " posvetil". Vojakom menim, tako kot je napisal Gape - v sanjah je to mogoče in potem se spremenijo, ko s tem Obdelamo.
Moral bi se torej boriti Z njimi, jim pokazati svojo MOČ ali ti se namesto tega dvigneš NAD NJIH.
Ubežiš JIM, hja...
Ampak nad oblaki še vedno opazuješ hladnost  in težo zimskih oblakov občutiš...
Neko težo - ubežati pred mislimi, ki ti jih drugi podajajo - so težke zate
Razčleni pa KDO SO BILI VOJAKI... Moral si čutiti.
saj ti še vedno na koncu sanj niso dali miru, ko si se skrival pred njimi.
Menim, da imaš v sebi še veliko, kar lahko DELIŠ in te BREMENI, Himi.

Potreba po delitvi pa je velika - ZAKAJ SE TAKO SKRIVAŠ -veš SAM.

POKRAJINE pod seboj - kaj te na moč MOTI v njej - saj z oblakov opazuješ svojo okolico - domači dom, svoj dom.

V okolje v katerega si padel - od tam Izvira ( domače okolje - odraščanje - borbe in žalost, katera se je tam nabrala. Nisi čutil topline in tudi pomagati si v določenih trenutkih nisi znal - sam. Kljub temu, da si v sebi vedela, kaj SI ŽELIŠ. Kaj kaj bi bilo in kaj je dobro zate.

Smatram, da se nisi mogel dvigniti, ker NISI IMEL MOČI V sebi - saj so sanje, sanje preteklih dogodkov, kjer si se spraševal - KAKO JE, če bi NAREDIL...ali če bi...

VZPONI IN PADCI nas vedno spremljajo v naših življenjih in iz njih se učimo.

Padec po katerem pa se ne moremo več Dvigniti, kljub temu, da si želimo - pa NEKAJ POMENI.
Sam boš najbolje vedel KAJ. Wink

Sanje govore o tem, koliko še vedno razmišljaš o svojo preteklosti, ter si želiš sprememb.

Naj ti sije SONCE v sanjah, predvsem pa Rumena svetloba. Dovoli Si to.

Joj, poleg te razlage sem si privoščila kar tri kepice VANILIJEVEGA SLADOLEDA s smeteno.
Tolk o posladku...Wink.

Lepe sanje še naprej.

P.s.; je bila železnica mogoče in je, v bližini tvojega Kraja?
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #22 - 02.06.2003 at 17:37:01
 
Moonlight wrote on 02.06.2003 at 17:22:42:
POKRAJINE pod seboj - kaj te na moč MOTI v njej - saj z oblakov opazuješ svojo okolico - domači dom, svoj dom.

V trenutku dviga to ni bil moj "dom", pač pa tuje mesto. Pristal pa sem blizu doma kasneje, ko sem padel nazaj na tla. Prej tega ni bilo na obzorju.
Aja, po padcu v domačo okolico, tudi ni bilo več snega, ampak običajno sončno vreme, takšno kot je zunaj te dni. Kot bi pristal v drug čas in drug kraj. Le vojaki so ostali isti.

Quote:
Padec po katerem pa se ne moremo več Dvigniti, kljub temu, da si želimo - pa NEKAJ POMENI.
Sam boš najbolje vedel KAJ. Wink

Nimam pojma.

Quote:
P.s.; je bila železnica mogoče in je, v bližini tvojega Kraja?

Ne, bila je v istem oddaljenem mestu. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #23 - 02.06.2003 at 17:51:13
 
gape wrote on 02.06.2003 at 10:17:33:
ne vem zakaj imam tak nemaren filing, da je (spet) nekdo brisal poste.

Kaj pa je tole: http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=znanja;action=display;num=1054150...

???
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #24 - 02.06.2003 at 17:54:28
 
Hvala za manjkajoči delček.
Ampak še vedno trdim, da je bila okolica, katero si opazoval z obzorja, Tvoj domači kraj - kljub temu, da nisi tako čutil ali opazil.

himynameis wrote on 02.06.2003 at 17:37:01:
Nimam pojma.


Boš pa kmalu spoznal, saj so bile sanje MOČNE.

Quote:
Ne, bila je v istem oddaljenem mestu.


Bila je ALI je? V resničnosti?

Hmmm, potem pa mi le sanjaš O SONCU, to pa zelo rada Berem in slišim - kako lepo - čudovito!

Sladke sanje še naprej!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Sanje II.
Reply #25 - 02.06.2003 at 18:07:51
 
Moonlight wrote on 02.06.2003 at 17:54:28:
Bila je ALI je? V resničnosti?

Je.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #26 - 04.06.2003 at 15:00:28
 
danes sem imela spet odštekane sanje.

bila sem v sobi, z bratom mojega fanta in ta mi je pokazal, kako sam sebe hipnotiziraš, da vidiš, kaj si bil v prejšnjem življenju.

Poiskusila sem, v glavi mi je začelo šumeti in me pričelo odnašati, v sanjah sem začela sanjati. In kaj sem videla? Da me je pojedel dinozaver!!! Grin

ma kaj naj rečem, dober tek dinozaver. Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #27 - 06.06.2003 at 11:02:48
 
Men se je pa sanjalo o hudih, hudih poplavah... Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Analyze this...
Reply #28 - 06.06.2003 at 16:29:26
 
Te sanje sem zapisal že dolgo časa nazaj. Tukaj je le en odlomek iz celotnega zapiska. Smiley

I find myself in a large hall that appears like a big shopping center or something. There are lots of people around. I walk through the hall normally, and observe what's going on.

"What is this place? What am I doing here? How did I even get here? Hmm." I'm wondering.

"Wait a minute... if this was the real world, wouldn't I know why I'm here and how I got here? Of course I would! This isn't real, this is a dream. Yes, I finally did it! I realized I'm dreaming."

I move along the hall, observing everything on sight, the objects, the people...

"All these people seem to be here just like me... dreaming. I should help them realize that, just like I realized it myself."

I step towards a small group of people that seems to be having a conversation...

"Hi. Your first time here too?"
"Yes, actually it is. How did you know?" one of them responds.
"Hmm, do you know how you got here?"
"Well, aaam... through the front door?"
"You don't know, do you? Do you even know why you are here?"
"Well ... "
"Thought so. May I be honest with you, people?"
"Of course, please..."
"This is all a dream, it's not real." I say to them smyling.
"Hahahah... yeah sure. Hey, did you see any pigs flying around lately? There should be some, since we're just dreaming here!"
"Amusing. But this is a fact, we are in a dream, all of us. Why don't you just accept it? When you wake up, you will all know it's true anyway."
"I intend to go to sleep first before I wake up, pal. So stop with this bullshit here. It's not amusing anymore."

Suddenly I spot a group of men that appears to be cops moving towards us, although they're wearing a bit different costumes than I've seen in the real world. They pull out their guns and aim towards my direction:

"Stop right there! Identify yourself!"
"Hehe, now this is getting ridiculous. People, WE'RE ALL DREAMING!"
"Pal, do you see these guns? This ain't no dream, so stop fooling around!"
"For God's sake, it's a dream! In the real world, where do you see guns like yours? Maybe in some science fiction movies, but certainly not in reality. Why don't you realize the truth? We're all dreaming, and this is all fake! Your costumes are fake too. This place, the objects, everything is fake! It's all part of a dream!"
"Listen, pal. If we were even inclined to believe you, which we're not, you'd have to bring out some more solid evidence than this crap you just pulled out of your sleeve."
"Ok... do you remember how you got here... from where?"
"We've always been here, it's our job as policemen, dumbhead."
"Heheh, you guys are amusing, you really are. I'll be out of here in a few minutes, then you can wonder what the hell just happened."
"Ohh, and where do you think you're going, smartass?"
"I think I'm waking up soon. You see, these kind of dreams only happen in the last period of sleep time."
"Riiight. Listen, why don't you just come with us slowly, and we'll set you up a nice room where you can sleep and dream all you want? What do you say, pal?"
"No, I don't think so. I'll stay right here. What are you gonna do, shoot me? Hehehe."
"If you push us any further, we will. So please, cooperate and everything will be allright."
"No, it won't. Nothing will ever be allright with blind people like you around."
"This is your last war...."

I slowly open my eyes waking up.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Read THIS, first...
Reply #29 - 06.06.2003 at 19:11:53
 
himynameis wrote on 06.06.2003 at 16:29:26:
Te sanje sem zapisal že dolgo časa nazaj. Tukaj je le en odlomek iz celotnega zapiska. Smiley ...



Prvo prevod;

Znajdem se v velikem prostoru ( velikem hodniku ), ki izleda kot velik nakupovalni center. Veliko ljudi je okoli. Normalno hodim skozi hodnik, ter opazujem kar se dogaja.

"Kaj je ta prostor? Kaj delam tukaj? Kako sem uspel priti sem? Hmm " Sprašujem se.

"Počakaj minuto...če je bil to resnični svet, ne bi mogel vedeti, zakaj sem tukaj in kako sem prišel sem? Seveda bi mogel. To ni resnično, to so sanje. Da, končno mi je uspelo. Spoznal sem,da sanjam.

Pomikam se po hodniku, opazujem vse simbole, predmete, ljudi...

" Vsi ti ljudje, izgledajo kot jaz...sanjajo. Pomagati jim moram dojeti ( spoznati), da je tako, kot sem tudi sam spoznal.

Hodim v smeri manjše skupine ljudi, za katere izgleda, kot, da imajo pogovor.


"Hi, Si tudi ti prvič tukaj?"
"Pravzaprav res. Kako ste vedeli?" odreagira eden izmed njih.
"No, ammm...skozi ( vhodna ) sprednja vrata?"
"Sploh ne veš, kajne? Ali sploh veš zakaj si tukaj?"
"No..."
"Premišljujoče. Sem lahko iskren z vami?"
"Prosim, seveda..."
"To so vse sanje, ni resničnost", jim rečem v smehu. ( smiling Wink )
"Hahahah, seveda. Ste mogoče videli kakšnega prašiča leteti tukaj okoli, zadanje čase. Eden mora biti, odkar mi sanjamo tukaj.
"Smešno. Ampak to je dejstvo, da smo vsi v sanjah. Zakaj tega preprosto ne sprejmete. Kakorkoli že, ko se boste prebudili, boste vedeli da je resnica.
"Nameravam iti spat, predno se zbudim, prijatelj. Torej, prenehajte s tem " sr..." tukaj. Ni več zabavno."

Nenadoma opazim skupino moških, videti je bilo kot policaji, kateri stopajo naproti nam. Nosijo nekakšne drugačne obleke, katerih nisem videl še v tem resničnem svetu. Povlečejo pištole in namerijo v smeri mene.

"Ustavite se na mestu. Predstavite se!"
"Hehe, sedaj pa izgleda že trapasto. Ljudje, vsi sanjamo!"
"Prijatelj( tovariš ) ali vidiš te pištole? To niso sanje, zato se ne norčuj.!"
" Za božjo voljo, to so sanje.! V resničnem svetu, le kje vidiš takšne puške kot so vaše? Mogoče v kakšnem znanstveno fantastičnem filmu, zagotovo pa ne v resničnosti. Zakaj ne prepoznate resnice. Vsi sanjamo in to je vse prevara. Vaši kostumi so prevara. Ta prostor, predmeti, vse je prevara! Vse je del sanj!"
"Poslušajte, tovariši.
Če bi vam vsaj malo verjeli, ampak vam ne, bi morali na plano s kakšnim solidnim dokazom, da so vse " oslar..", ki ste jih ravnokar izrekli, so pritegnjene iz rokava.
"V redu, se spominjate, kako ste prišli sem...od kje?"
"Vedno smo bili tukaj - to je naše delo ko policaji - tepček.
"Heheh, vi fantje ste zanimiv, res ste". Kmalu bom rešen vsega tega tukaj, potem pa se boste lahko spraševali, kaj za " hudi..." se je pravkar zgodilo."
"Ohh, in kam misliš, da greš, "pametnjakovič".
" Mislim, da se bom kamlu zbudil. Veste, tele sanje se dogajajo samo na koncu našega spanja."
"Pravilnooo... Poslušaj - zakaj ne bi kar počasi šli z nami, in namestili vas bomo v prijetno sobo, kjer boste lahko spali in sanjali, kolikor si boste želeli. Kaj sedaj porečete, tovariš?"
"Ne, mislim da ne. Ostal bom tukaj. Kaj pa boste naredili, me ustrelili?Hehehe."
"Če nas boš prislil, te bomo. Torej prosim, sodeluj in vse bo v najlepšem redu.."
" Ne ne bo. Nikoli ne bo nič v redu -  v blizini s tako preslepljenimi ljudi kot ste vi tukaj.
" To je vaša zadnja vojna..."

Počasi sem odprl oči se zbudil

_____________________________________________

Dobo JUTO Himi...
Kako ste kaj?
Ste v redu?
Menim, da so vas te sanje, nekako utrudile... Wink

Pa poglejmo...
Znova pojdi vanje in preberi...

LJUDI PREPRIČUJEŠ, da naj prenehajo SANJATI  v resničnosti, prav tako pa tudi v sanjah - da je to vse skupaj, kar se dogaja v njih - eno " s....".

Tele sanje mi simbolizirajo, tvoj odnos do vsega, kar je nekaj " močnejšega od tebe" , se pravi, vedno se postavljaš zase in daješ ven svoje " trdilne teze".
Želiš biti prepričljiv v vsem, prav tako pa IMETI vedno PRAV.
Celo pred " nečem kar je več od tebe " se postaviš v bran.

Nikakor to ni nekaj, kar bi bilo v prihodnosti. Policaji v nenavadnih oblekah, so delovali na tvoj razum tako, kot ti gledaš na svojega. Razumeti, zakaj so bili tako oblečeni ( kar še ni bilo vidno )...

No enkrat si kazal sliko nekega "gotskega angela"...
Ja tole je bilo;
http://haven.loki.ws/images/jpgs/gothic-angel.jpg

In še vedno iščeš kajne... Wink Smiley

Torej, vse kar je OPTIČNA prevara - pomeni, " zahtevaš" ali pa veliš, da postane resnično. To bi lahko spremenil ti sam - policaje oblekl v sanjah tako, kot so normalno, ampak nisi... Smiley
Hmmm.
Tudi to se da!

Pojdi mi lepo nazaj in se usmeri na " kar je resnično " in ne dopoveduj drugim, da morajo TAKO - tudi ti MORAŠ - spremeniti pogled. Preusmetiti ga!

Lepo mi sanjaj - te sanje so pretekle a vem, da se še ponavljajo, ali se bodo!

Sladke sanje še naprej, predvsem naj bodo stkane iz resničnosti ( morje, gore, prijatelji, resnične ženske...Wink)

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 21