Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12
(Read 28978 times)
Primož
Guest




Re: Dogaja se... II
Reply #60 - 24.06.2003 at 12:03:10
 
Pardon mislil sem administratorji Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Marinet
Guest




Re: Dogaja se... II
Reply #61 - 24.06.2003 at 13:23:18
 
Ja, saj. Na tem forumu nihče ne prenese kritike preko njih...

Včasih se prav smejim ob prebiranju njihovega blebetanja.

Pač so se našli podobni med sabo...

Pa da moški niso logični ??? Svašta Grin

V glavnem za smejat se. Grin Grin Grin Grin

Marinet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Dogaja se... II
Reply #62 - 24.06.2003 at 13:35:31
 
Quote:
V tem sporočilu sem pa videl, da so moderatorji močno užaljeni, ker jim je nekdo lepo svetoval.

gape.org bi moral lažje prenašati kritiko.

primož - saj veste kater Smiley


meni nič jasno Roll Eyes
v katerem sporočilu smo se zataknili in kje je problem?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Dogaja se... II
Reply #63 - 24.06.2003 at 14:59:39
 
Quote:
Ja, saj. Na tem forumu nihče ne prenese kritike preko njih...

Včasih se prav smejim ob prebiranju njihovega blebetanja.

Pač so se našli podobni med sabo...

Pa da moški niso logični ??? Svašta Grin

V glavnem za smejat se. Grin Grin Grin Grin

Marinet


Veseli me, da te lahko tudi tako spravljamo v smeh, tudi to je ena od naših nalog.

Wink Wink

Velik sonca in smeha še naprej.
Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Marinet
Guest




Re: Dogaja se... II
Reply #64 - 26.06.2003 at 11:11:19
 
Ja. Ko mi je dolgčas, grem vedno na gape.org in se zabbbaaavvvaaammmm... Tongue Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Dogaja se... II
Reply #65 - 26.06.2003 at 12:13:25
 
Quote:
V tem sporočilu sem pa videl, da so moderatorji močno užaljeni, ker jim je nekdo lepo svetoval.


Tudi meni ni jasno v katerem sporočilu. Vsaj v tem topicu ne vidim nobenega takšnega sporočila.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Dogaja se... II
Reply #66 - 26.06.2003 at 12:15:30
 
Quote:
Ja. Ko mi je dolgčas, grem vedno na gape.org in se zabbbaaavvvaaammmm... Tongue Grin


Lepo, da se zabavaš. Pravijo, da je smeh pol zdravja. Torej večkrat ko se boš prišel zabavat, bolj boš zdrav.

Veliko smeha. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Dogaja se... II
Reply #67 - 26.06.2003 at 12:41:16
 
poglej če maš nek predlog kako naj izboljšamo te stvari, ne samo kritiko bo res dobrodošlo.

ker men osebno se zdi, da smo tle gor vsi enaki, mamo vsi enake možnosti, če hočeš sam mal ustvarjat na tem kar te veseli in to delit z nami in drugimi, maš takoj odprte vse možnosti za to, ne gledamo na nazive, ne na čas ki smo ga prebili tu gor, ne na religijo, prepričanja, spol, starost,  ne na izkušnje, ne na karkoli drugega, gledamo na to, da smo vsi tisti, ki se skupaj družimo enakovredni, prijatelji in da se dopolnjujemo, predvem pa se zavedamo, da smo vsi eno in vsak posameznik dopolnjuje vse ostale, saj si pomagamo pri skupnem učenju, je pa res skupaj ustvarjamo po principu open space in open source, zato dobrodošli vsi, vsak je za nekaj talentiran in skupaj stvari bolje tečejo, vsak nas nekje dopolni, nadgradi in tudi mi njega.

zato tle gor ne boš nikol vidu, da se majo nekateri za več, čeprav včasih morda lahko tudi tako prebereš, sploh pa ne admini, zakaj bi se imeli? zato ker smo nekaj napisali, nekaj naredili, ustvarili, skupaj z drugimi, zato ker vemo, da sami tega nikoli ne bi zmogli? azto ker se veselimo vseh ki so prišli, ker bomo morda skupaj ustavrjali zanimive stvari? zato, mislim da ne ane? zato ker vemo, da je tolk dnevno novih in dobrih stvari, ki se dogaja, ustvarja, in do katerih lahko dobiš dostop tudi prek neta, da nima smisla, da si dozdevaš, da si nekaj več, ker veš da so 10 večji strokovnjaki na vseh področjih našega delovanja? zato ker res delamo to kar želimo in kar čutimo? ne! samo zato, smo to kar smo...

smo odprti, za sodelovanje, predloge in skupno ustvarjanje in druženje v ustvarjanju tega kar nas veseli in kar imamo radi, odprti smo tudi za kritike in predloge, da vse to smo.

vedno novi ustavrjalci prihajao, ki se jim naš namen vizija in ustvarjnje dopade, nekateri tudi odidejo a tako je prav, vsak ima določeno svojo pot in prav je, da ji sledi. Smo pa veseli vsakogar ki je z nami pripravljen deliti svojo pot, ustvarjanje, prijateljstvo, izkušnje, čas... in se trudimo da bi bil tudi vsak vesel našega ustvarjanja, izkušenj, stopanja po skupni poti.

tko, da kar na dan z besedo, povej kaj bi po tvoje blo treba narest? še bolje pa je, da se nam pridružiš in to urediš ti, saj delujemo po pravilu kar bi rad, da je narejeno in kar čutiš, da je tvoja pot, naredi sam, ostali ki morajo priti, da skupaj naredite kar ste prišli naredit sem dol bodo prišli in ti bodo pomagali.

ps: morda je že kdo tu in čaka, da bosta skupaj ustvarajla na tem področju Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Dogaja se... II
Reply #68 - 27.06.2003 at 22:08:33
 
sex na defaultu  Wink zdajle
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Dogaja se... II
Reply #69 - 29.06.2003 at 19:29:04
 
Reiki chat ob nedeljah smo dali na dopust do jeseni.

Če pa se bo ta čas komu tožilo po njem, naj javi, bomo organizirali kak special edition Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Dogaja se... II
Reply #70 - 01.07.2003 at 10:07:01
 
VEDEŽEVANJE OB 21 URI

EVA IN VILMA
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Dogaja se... II
Reply #71 - 01.07.2003 at 17:29:56
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Dogaja se... II
Reply #72 - 02.07.2003 at 12:11:40
 
Danes, v sredo, ob 20:30
Osvobajanje od sebe
na chatu
www.gape.org/chat
rumena čakra
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

Wink YESsss..! 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Dogaja se... II
Reply #73 - 02.07.2003 at 12:30:18
 
Yes!!! Cheesy
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Dogaja se... II
Reply #74 - 02.07.2003 at 20:36:52
 
nism zihr, če je vse v redu s četom, pa ne pravim tega samo zato, ker sm sama gor.. ampak ker se mi stran ne naloži do konca  ??? če kdo pride, naj mi msg-ja na forum, če ga ne opazim...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12