Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 
(Read 25965 times)
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #105 - 01.04.2003 at 15:58:20
 
himynameis wrote on 01.04.2003 at 15:34:29:
Ja, samo ti si moj brat, tako da se ne zdaj ven vlečt. Sva oba iz istega sourca. Wink


Sej to vem:"Člani iste družine redko zrastejo pod isto streho."
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #106 - 01.04.2003 at 20:04:27
 
Hehehe, kaj pa norite..  Grin

Ste si po teh vzeli vzgled...
http://www.harryjezakon.com/forum/index.php?action=vthread&forum=4&topic=167...

Vojne na vseh možnih frontah vključujoče otroke, "taprave" in take "od Sonca"...

Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #107 - 01.04.2003 at 20:05:46
 
Če smo že pri otročarijah... še en post (251.), da dobim novo zvezdico...  
Juhej Cheesy
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #108 - 01.04.2003 at 20:21:23
 
Čestitam! Cheesy
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #109 - 02.04.2003 at 11:22:47
 
Gru Gru wrote on 01.04.2003 at 11:15:42:
Ja tuki moram še mal dodat.

ARS, ja sami izbiramo katere slike bomo gledali katere pac ne. Zato obstaja neka politika in ker se do sedaj ni ravno veliko takih ali drugacnih slik leplo, je problem nastal.

...

Ja je res, IZBIRAMO. In vecinska izbira je, da takih slik na tem forumu, NE. Ce sploh kaj slik, ker je to forum, tekstovna oblika. In jest si izbiram sam svoje slike.

Lahko debato zapeljemo v to smer, da se odpre še ena luknja na forumu, in se tam notri to dogaja. Ampak si predstavljaš kaj boš dobila notr. Slike seksualnih sprevrženosti, slike nasilja, dark side. Pa želiš to gledat in si govort:"Je usoda mi pokazala sliko. "

Poleti si izberem sliko morja, borovcev. Cez vikende si kdaj izberem sliko forumašev, se srecam z njimi.  Zaenkrat imam še to možnost. Nekdo izbere obisk koncentracijskih taborišc za svoj dopust. Vsak ima svojo izbiro, kake slike bo gledal s svojimi ocmi. Seveda nekaterim je ta izbira že izvzeta.

Jasno. O izbiri tukaj se nekako odlocamo skupaj.

se ve

Edi,

Hmm, do sedaj je bila edina politika na tem forumu, ki jo poznam gapetova, ki je bila: ne brišem, ne da se mi, pa še nocem povrh. Žaljivih tekstov en lep kupcek (za koga tudi morda kakšen moj vmes) pa noben ni bil zbrisan.
No gapeta se je dalo celo prepricat, da je kaj zbrisal, ce je opazil, da nekomu to res kaj pomeni in se mu je povrh še dalo to naredit. Kar je zame tudi ok.

Izjema je bila, kot je to Gape povedal, ce bi se vas najmanj polovica certificiranih bedakov Wink odlocilo za nekaj, ali pa pol registriranih clanov.

No politika, ki jo sedaj uvajate je pa cisto drugacna. Nekomu nekaj ni všec, pritegneta mu še dva prijateljcka in nakljucni obiskovalec in ck, škarje. Vsaj tako to zgleda. Ce je ena od tu omenjenih oseb A. seveda, sicer pa verjetno ne.

Zdaj jest ne vidim neke bistvene razlike med tekstom, recimo napisanim z namenom, da izzove mocno custveno reakcijo in pa sliko, da bi bila tu potrebna drugacna politika.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #110 - 02.04.2003 at 11:30:40
 
bp, na nek način imaš prav.

Ampak politika je zapisana:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi

povsod po malo raztreseno. Sej ker slediš si mi dobr oporeku. Ampak, nisi pozoren, da to, da tudi sam ne vem točno, zato sem dal predlog za novo luknjo.

Tko kot je nastal predlog za VERSTVA in smo to naredli, seveda ker tebe takrat to ni osebno taknulo si bil tih. Je pa vstal mogočni Samson in nas obtožu, da RKC porivamo nekam vstran.... se spomniš.

torej podobno je blo z ZNANJI, s SEKSOM itd.

Ampak ne me več matrat, bom rajš iz politike odločanja se izvzel, ker institucionarnost - pravilnost mi preveč smeha povzroča.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #111 - 02.04.2003 at 12:21:33
 
pa še en poljub od mene, vsem tukaj na forumu


                                       Kiss





Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #112 - 02.04.2003 at 13:52:55
 
Gru Gru wrote on 02.04.2003 at 11:30:40:
bp, na nek način imaš prav.

Ampak politika je zapisana:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi

povsod po malo raztreseno. Sej ker slediš si mi dobr oporeku. Ampak, nisi pozoren, da to, da tudi sam ne vem točno, zato sem dal predlog za novo luknjo.

Tko kot je nastal predlog za VERSTVA in smo to naredli, seveda ker tebe takrat to ni osebno taknulo si bil tih. Je pa vstal mogočni Samson in nas obtožu, da RKC porivamo nekam vstran.... se spomniš.

torej podobno je blo z ZNANJI, s SEKSOM itd.

Ampak ne me več matrat, bom rajš iz politike odločanja se izvzel, ker institucionarnost - pravilnost mi preveč smeha povzroča.....

Edi, tudi naprimer >>delamo kr čmo<< je ravno tako politika. Vsebuje recimo nek >>mi<< in pa >>našo voljo<<.

Jest pa kljub temu da sem si enkrat nadel ime nekega starega božanstva, se vseeno nimam za kaj takega in nimam niti ambicij niti nisem sposoben vsega opaziti in na vse reagirati.

Se mi ni zdelo in se mi ne zdi, da bi do sedaj s čimerkoli omejevali svobodo z novimi temami. Lahko bi s pretiranim drobljenjem, ampak že sama narava branja foruma to IMO preprečuje.

Sem bil pa kar odločno proti temu, ko je mogočni Samson zahteval oz. pričakoval, da se tu uvede neka politika, ki bo njegovo mnenje ali posebej izpostavila ali pa preprečila oz. ga >>zaščitila<< pred objavo nasprotnih mnenj.

Lahko si sicer zatisneš oči, ampak zaradi tega ne bo nič izginilo, pa tudi ti boš z vsem kar narediš še vedno udeležen.
Upam seveda, da te bom še naprej lahko tukaj bral.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #113 - 02.04.2003 at 15:32:39
 
Skoz manj,
skoz man,
skoz ma,
skoz m,
skoz ,
skoz,
sko,
sk,
s,
,
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #114 - 02.04.2003 at 15:33:57
 
Gru Gru wrote on 02.04.2003 at 15:32:39:
Skoz manj,
skoz man,
skoz ma,
skoz m,
skoz ,
skoz,
sko,
sk,
s,
,


A se že za rep loviš? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #115 - 02.04.2003 at 23:54:41
 
Priznam, da slike nisem videl, a si predstavljam, kakšna naj bi bila. Daj Miro pošlji mi jo.
Gremo se od začetka. Miro je opozoril na zlobo, neumnost tistih, ki so glasovali za. Tu ga podprem, nikakor pa ne morem podpreti Star12, ki je napisala, da naj imamo malo strpnosti do tistih, ki so glasovali za.  Prosim lepo. MOjega sina ne bo NATO v vojno šopal, pod mojim balkonom ne bo jedrskih odpadkov, naših gozdov ne bodo sekali v dobrobit USA, ne pustim da bi postal ekonomsko odvisen od teh istih Bushevcev.

Četudi je bila omenjena slika Sadammova vojna propaganda nič hudega.  Celoten WTC, Bin Laden, Al queda in afganistanska vojna  je svetovna vojna propaganda naperjena proti  muslimanskemu svetu. Tudi Iraški dosje je del igre, skratka v tihi, hladni ali oboroženi vojni se sredstev ne izbira.  
Nekateri tudi sočustvujete (mo) z vsemi nedolžnimi otroki in civilisti.  Bolj kot ne ravno ženske točite solze kar je do neke mere logično, toda čakajte malo.  
Kje ste bili, ko bombe letele na Vukovar, Osijek, Sarajevo, Banja luko, Srebrnico, Dubrovnik Prištino in kasneje na Beograd, Zemun, Kraljevo, Niš?  Tudi tam so umirali otroci, celo v centrih za ubežnike. Zakaj niste posvojili  vsaj enega? Zakaj mu niste nudili drugačno pomoč? Ste jim poslali kg moke? Ne, sedaj se sipa kup solz, ko resnično čutite nestabilnost pod nogami. Gori vam, ja gori vam, saj na poti je 3. svetovna vojna, katere udeleženci ste tudi vi, krivci pa posredno vsi tisti, ki ste glasovali ZA NATO. Torej. Dokler so se tepli v soseski, vam gorelo ni in za slike otrok ni bilo toliko časa.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #116 - 14.04.2003 at 18:41:55
 
hej Andres,
kakšno je kaj vreme v islandiji?
glede busha, srčno upam, da ga bo kdo iz njegovega kroga razkrinkal in da bodo padle domine, bush pa v luknjko z rešetkami. Grin
svetovno borzi se še naprej slabo obeta in izgleda, da tale vojna v iraku ne bo prinesla tistega gospodarskega buma, ki so ga tam pričakovali. Wink
nato se mi zdi že zgodovina, samo vprašanje časa je, kdaj bo razpadel Smiley
če gospodarsko kolapsne amerika, tretje svetovne vojne zagotovo ne bo. Grin
Pred leti je neki indijski swami točno na določen dan napovedal zlom borze in točno na tisti dan, se je zlomila borza. Grin
Ljudje, če hočete tudi vi kaj dobreg storiti za mir v svetu, si samo tako kot jaz predstavljajte, kako v ameriki borzni indeksi padajo in padajo in padajo..... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #117 - 14.04.2003 at 23:56:11
 
Stjoči!

Vreme je v redu tukaj. Sončno, vmes oblačnost, malo vetra,  skratka kar predobro če si cel dan v službi.  
http://www.mbl.is/frettir/vedur/

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #118 - 15.04.2003 at 12:06:52
 
Smiley sem si ogledal tvojo vremensko karto, niti ne zgleda tako grozno, kot bi si človek predstavljal glede na dejstvo kako severno od slovenije je islandija Smiley
drugače pa pomlad tukaj zamuja že za skoraj mesec dni, lastovk še vedno ni nazaj iz toplih krajev Wink
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VEST SLOVENSKEGA NARODA
Reply #119 - 15.04.2003 at 14:10:48
 
Saj pravim Stojchi.  Narod se tu 365 dni na leto kopa na odprtih bazenih. Nikakor ni grozno.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9