Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 29765 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Čestitajmo si IV.
Reply #30 - 04.05.2003 at 02:01:02
 

Na tem mestu dragi člani in gosti foruma Svet pogovorov sem se odločil voščit četverčkom, ki danes slavijo rojstni dan.
To so:  Moj predragi, kot sva se "slučajem okolnosti"Smiley priklicala. kum  Harry. Harry, pikec mali, častil boš julija, in Julija je lahko poleg, ker julija je toplo:D:D, v zadnje pa, saj se spomniš je bilo kar hladno. brr hahahaha.  Želim pa ti to kar bi želel vsakemu drugemu, kot ti ne želim, da bi v naslednjem letu postal še bolj siv. Wink

 IN tudi je slavljenec član  BP s katerim sva si izmenjala ogromno informacij v zadnjem letu. BP Sedaj si leto dni starejši, tudi jaz, spremenil se nisem nič prilagajam se pa toliko kot mislim, da je potrebno.  Čeravno se tebi prilagajal nisem in tega nimam v načrtu, te kot kurba ne želim zapostavitit.  Imaš rojstni dan, zato ti čestitam kot bi to čestital vsakemu drugemu, obenem pa ti želim še veliko srečnih let.

No, kot tretja iz omrežja četvorčkov danes slavi rojstni dan Julija. Julija, Julijana.  Ne vem, morda si se rodila przgodaj, saj Julija naj bi predstavljal julij.  In lahko obrneva. Rodila si se prepozno. Julija predstavlja Jul kar pomeni Božič po celi Skandinaviji.  Vendar danes bom na prvo mesto postavil 4. maj, torej dan, ko si se rodila Julija.

Zadnja iz današnjega grupnega:)-- praznovanja  je Maya. Pikica mala, tako lepo ste se v pare tu postavili, da tebe normalno ne smem izpustiti. Nisva bila kaj dosti na liniji, a sem nekako zaključil, da so tile četvorčki vsak za sebe zanimivi.  Pač eden ima preveč špeha, drugemu lasje izpadajo, tretji je tečen. Augnablikk!!  V katero skupino že spadaš Maya pikica mala? V skupino današnjih slavljencev. Naj ti bo lepo in radostno danes in v celem letu, ki je pred teboj do naslednjega rojstnega dne.  

Vsi pa vemo, da nam je nekoč vladal General, presidente Jožef Broz imenovan Tito. Rojen v Kumrovcu, po rodu nekoliko Slovenec in Hrvat, torej kot nuklearka v Krškem, ki nosi zlata jajca in svinjarijo.  Jože je umrl davnega leta 1980 in to na vaš rojstni dan 4. maja.  
Spomnimo se ob tem velikem dnevu Harryja, BPja, Maye in Julije tudi Jožeta, našega Tita, ki v resnici niti ni bil slab vodja.


Andres vam na tem mestu želi še veliko srečnih prihajajočih let, naj vam bo življenje v veselje in seveda, naj vas vsak post portirja ne spravi iz tira, saj nekoč sem že napisal. Nas nešolane so postavili za Portirje, vi pač opravljajte funkcije za one, ki šolani so. Za one, ki ne vedo kje kupiti metlo. Smiley:)Cheesy:D

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Čestitajmo si IV.
Reply #31 - 04.05.2003 at 03:02:56
 
Prisrčne čestitke bp za 31. rojstni dan! Ker z vsakim dnem si zdaj bližje svojim najboljšim letom. Naj ti minevajo sijoče in zračno kot doslej, le ne več tako drzno. Smiley

Harry, za 39 let ti čestitam in še prav posebej v tem letu  Smiley voščim, da ti šibajo dnevi kar najbolj počasi. Pa kolikor toliko spontano še naprej. Wink Predvsem pa kot bi jih ti še najraje krojil. Pazi tako lepo kot doslej tudi na Kajo.

Julija in maya tudi vama želim Vse najboljše!

Poljubčke pa dobite v živo! Cheesy:D

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #32 - 04.05.2003 at 07:51:32
 
Kako je lep ta mesec maj!
In kot se je začel (tudi) današnji dan lepo, sončno in toplo, tako naj bo tudi življenje naših rojstnodnevnih slavljencev. Naj jim vedno sije sonce in naj jim bo vedno toplo (pri srčkih).
Kiss
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #33 - 04.05.2003 at 08:20:47
 
Ja, mesec maj, je mesec ljubezni Smiley In v tem mesecu, je veliko rojstnih dnevov. In ker so tudi na listi kar štirje; Harry, Bp, Julijana, Maya... Vsem štirim želim, da bi vam bilo v življenju lepo... da Vam nič ne manjka, da ostanete zdravi in v srcu zadovoljni...

Pozdravček,
Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #34 - 04.05.2003 at 11:04:35
 
uh, kakšen čudovit dan ste si izbrali za rojsti dan Cheesy

Naj se vam izpolnijo vse dobre želje in naj vam bo leto radostno in bogato!

Vse najboljše Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #35 - 04.05.2003 at 12:35:04
 
Harry

želim ti vse najlepše in najboljše zate.


Kiss
P.

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #36 - 04.05.2003 at 12:37:16
 
Vse najboljše tudi vsem ostalim, ki ste se rodili davnega .... tega istega dne...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #37 - 04.05.2003 at 20:44:14
 
Hvala vsem za lepe želje.

Moje najlepše želje pa tudi ostalim trem majčkarjem  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #38 - 04.05.2003 at 20:50:23
 
vsak si naj sam zbere kateri šopek mu je všeč Cheesy
...
Vsem slavljencem želim vse kar si sami želite Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #39 - 04.05.2003 at 21:01:35
 
Ljubček za vse slavljence.

Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #40 - 04.05.2003 at 21:33:37
 
Hvala za lepe želje in vse naj tudi ostalim slavljencem. Kiss

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #41 - 04.05.2003 at 21:40:27
 
Harry, veš kaj? Na tej slikici si tak luškan da bi te človek kar naprej poljubljal.  Cheesy

Kiss
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #42 - 04.05.2003 at 22:06:06
 

Četvorčkom želim   ...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #43 - 04.05.2003 at 23:01:50
 
miriam wrote on 04.05.2003 at 21:40:27:
Harry, veš kaj? Na tej slikici si tak luškan da bi te človek kar naprej poljubljal.  Cheesy

Kiss


A drugač pa nisem? Grin 8)
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Čestitajmo si IV.
Reply #44 - 04.05.2003 at 23:05:26
 
Quote:
To so:  Moj predragi, kot sva se "slučajem okolnosti" priklicala. kum  Harry. Harry, pikec mali, častil boš julija, in Julija je lahko poleg, ker julija je toplo, v zadnje pa, saj se spomniš je bilo kar hladno. brr hahahaha.  Želim pa ti to kar bi želel vsakemu drugemu, kot ti ne želim, da bi v naslednjem letu postal še bolj siv.  


Kume, a veš, da ne poznam nobene Julije? In ti bi ravno Julijo imel zraven. Poznam pa kar nekaj Maj. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10