Pred nekaj dnevi sem na BBC poslal svoje mnenje, kjer sem primerjal vojni v Iraku z vojno v ex-jugi in busha in blaira primerjal z milosevicem. Moj komentar se jim je zdel tako zanimiv, da so me poklicali in me prosili, da potegnem vzporednice in sem jih. Govoril sem kake dvajset minut in so me kar pustili govoriti.
Vprašali so me, če me lahko pokličejo tudi danes in sem rekel, da lahko. Govora je bilo o post iraku in kako naj bi stvar izgledala.
Preden sem se vključil v pogovor, sem si rekel, povej to kar čutiš in ne to kar te bodo vprašali. In sem.
Rekel sem, da v sloveniji vse več ljudi verjame, da je september 11 bila ameriška zarota in da je vse skupaj zakuhala ameriška administracija in da je tony blair naredil veliko napako, da se je pridružil koaliciji.
Tu so me prekinili in se mi zahvalili.

no resnica o tem konstruktu bo prišla prej ali slej na dan, potem bo pa tudi toniju in bušu vroče, v kolikor jima ni že zdaj

ne vem kako ljudje ne morejo doumeti slobovega pregovora:"sve se vraća, sve se plaća"