Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8652 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #15 - 14.03.2003 at 19:38:39
 
Tudi eni ostali so še taki pa taki.  Ne vsi, samo nekateri.
Meni ni potrebno biti močan, ko si napisal TI:OSTALI.  Ma ja. Sam malo jajc včasih moraš meti.  Jaz sem se pač z njimi rodil, mnogi, tudi moški tule pa imajo odločno premajhan, kaj šele da bi jih za sabo vlekli. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #16 - 14.03.2003 at 19:42:54
 
mene zanima, če lahko ena tekmovalka odda več prispevkov, ki se ocenjujeo neodvisno, da bi imela večjo šanso uspeha?
Pa to, če ga je treba nujno poslat samo vam, al ne bi blo mogoče pametneje, če bi končal na forumu? Al kako si si ti to zamislil?

p.s. keep in mind, da znam še vedno bit pes, ki laja  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #17 - 14.03.2003 at 19:44:36
 
ampak ostali, ki jih omenjaš, taki pa taki niso na tolk očiten način kot ti
lol
če bova še velikrat taki pa taki napisala... bo žurka  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #18 - 14.03.2003 at 19:54:54
 
Seveda ostali niso taki pa taki. Andres je samo eden. Tak pač. Pa tak.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #19 - 14.03.2003 at 20:03:05
 
Grin
btw, če si še tuki, porajti, da sem v tistem času dva posta napisala, in da je imel prvi ena vprašanja, na katera bi blo zanimivo prebrat odgovore Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #20 - 14.03.2003 at 20:06:35
 
Andres, čestitke tvojemu neomajanemu egu. Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #21 - 14.03.2003 at 20:31:56
 
Andres wrote on 14.03.2003 at 19:12:04:
Žirija Modrcov LTD in Vzdih LTD ima že od vsega začetka nek skupni mail z enim od stavkov:  " Zakaj pa nam babe nebi naredile podobnega tekmovanja?"


Tudi, če bi vam pripravle svoje tekmovanje, bi to blo še vedno na spole razdeljeno tekmovanje. Tukaj razen nagrade pa naziva "superVZDIH bejba" nima človek sploh nobene motivacije Tongue

Bi mi blo všeč, če bi se lahko vmes tud zabavala pa prima imela, v smislu, zabavno je sodelovat, zmagal bo pa že kdo...
In čist nič me ne bi motlo slišat kako moško erotično izpoved, vsekakor rajši ko žensko Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #22 - 14.03.2003 at 20:33:57
 
Quote:
mene zanima, če lahko ena tekmovalka odda več prispevkov, ki se ocenjujeo neodvisno, da bi imela večjo šanso uspeha?
Pa to, če ga je treba nujno poslat samo vam, al ne bi blo mogoče pametneje, če bi končal na forumu? Al kako si si ti to zamislil?

p.s. keep in mind, da znam še vedno bit pes, ki laja  Undecided



Seveda ima lahko vsaka tekmovalka več prispevkov.  To ji da več možnosti. Enako, toda v obratni smeri velja za tiste, ki se tekmovanja ne želijo udeležiti.  Slednje možnosti nimajo.  

Ravno tako lahko vsaka tekmovalka po želji doda  erotični post.   Emaile žirije sem dodal izključno zaradi anonimnosti za katero sem prepričan, da jo nekatere tekmovalke želite imeti.
In mimogrede.  Andres je nekoč napisal zgodbo za Vroči kaj.  V takratni skupni domovini SFRJ so to plemenito revijo imenovali južneje, Vruči kraj Grin Grin.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #23 - 14.03.2003 at 20:42:54
 
Devi wrote on 14.03.2003 at 20:31:56:
Tudi, če bi vam pripravle svoje tekmovanje, bi to blo še vedno na spole razdeljeno tekmovanje. Tukaj razen nagrade pa naziva "superVZDIH bejba" nima človek sploh nobene motivacije Tongue

Bi mi blo všeč, če bi se lahko vmes tud zabavala pa prima imela, v smislu, zabavno je sodelovat, zmagal bo pa že kdo...
In čist nič me ne bi motlo slišat kako moško erotično izpoved, vsekakor rajši ko žensko Wink


Devi!

Vrata so na stežaj odprta.  Izberi žirijo, ustanovite LTD in organizirajte tekmovanje. Naj bo kot si si ga omislila, takšen, za oba spola. Multisex tekmovanje. Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #24 - 14.03.2003 at 21:51:39
 
Andres, in, so objavili tvoj članek? Al kako?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #25 - 14.03.2003 at 22:00:36
 
Andres wrote on 14.03.2003 at 20:42:54:
Vrata so na stežaj odprta.  Izberi žirijo, ustanovite LTD in organizirajte tekmovanje. Naj bo kot si si ga omislila, takšen, za oba spola. Multisex tekmovanje. Cheesy

Prav, pa najprej spelji tole do konca, da ne boš rekel, kak se ti mešamo v biznis in ti neko nelojalno konkurenco delamo Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #26 - 14.03.2003 at 22:21:46
 
Devi!

Konkurenca je lahko tudi dobra, zato ob tvoji odločitvi za novo, tretje  tekmovanje niti nebi bilo nelojalnosti.  Me pa veseli, ker misliš v tej smeri.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #27 - 14.03.2003 at 22:46:30
 
Andres wrote on 14.03.2003 at 22:21:46:
Konkurenca je lahko tudi dobra, zato ob tvoji odločitvi za novo, tretje  tekmovanje niti nebi bilo nelojalnosti.  Me pa veseli, ker misliš v tej smeri.
sej ne, ravnokar sem začela Grin

Eva je vprašala:
Quote:
Andres, in, so objavili tvoj članek? Al kako?

mene tud zanima...
se da to kje prebrat Wink?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #28 - 14.03.2003 at 23:05:55
 
Quote:
Andres, in, so objavili tvoj članek? Al kako?



Ops sorry Eva.   Članek? Ne vem, mislim, da so ga, morda tudi ne, ne vem, ker mesec po tistem ko sem ga oddal sem odšel v tujino.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Tekmovanje---VZDIH
Reply #29 - 17.03.2003 at 10:40:20
 
Na petkovem srečanju sta dve naši članici izrazili željo po globalnem vključevanju v tekmovanje Vzdih. Le toliko ostalim članicam v vzpodbudo, naši dve (zaenkrat) anonimni članici sta tudi pretrgali štartno zastavico.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3