Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14511 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Narava-al kako?
Reply #15 - 13.03.2003 at 13:32:34
 
pa zelišča...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #16 - 13.03.2003 at 15:44:55
 
tud ziby bi lahko kej pripomnil... kaj on misli, ko že ravno te stvari skupej spravlja
Devi ti pa kr razmišljej, ja  8)
Kaj pa za tiste poste, ki sem jih pod vprašaj dala - kam pašejo?, pa za tiste ki jih nisem, a se strinjate?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Narava-al kako?
Reply #17 - 13.03.2003 at 16:31:07
 
Quote:
tud ziby bi lahko kej pripomnil... kaj on misli, ko že ravno te stvari skupej spravlja

Vsaj nekdo,ki se na mene spomni Cheesy
Za kaj pa se gre pravzaprav ???
Nekaj bi res trebalo naredit,ker to je že prava zmešnjava.Idej imam tolko,da bi bo glavo razneslo Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Narava-al kako?
Reply #18 - 14.03.2003 at 18:45:03
 
A je še aktualno?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #19 - 14.03.2003 at 19:06:15
 
ziby, ker nočmo tvoje glave še žrtvovat, dej ti rajš ideje na forum.
Devi, kaj če je še aktualno ??? (kaj maš ti vedno neki za bregom)
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #20 - 24.04.2003 at 19:18:28
 
eva a bova delala na tem?

da se to odpre? se mi zdi da je prav da odpremo neki az te stvari
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #21 - 24.04.2003 at 21:10:38
 
ne vem, a mi je blo včeri a dones na misel tole z naravo, evo, pa še dobr, da si me spet spomnu, ker je v moji glavi že minilo.

Bom mogla pa pogledat, pa se mal spomnit, kaj že je še treba.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #22 - 25.04.2003 at 09:20:21
 
mislim, da se najbolj križa Narava s Samozdravljenjem. Ker narava je itak zdrava, pa si vsak sam lahko z njo pomaga. No, zdej ne vem.. pomojem da se bo vedno najdu kak tak topic, za katerga se bo težko odločit, a paše v naravo a v samozdravljenje. Mislim, da je zdej najboljš, da so recepti, pa zelišča,  v Samozdravljenju. Druge stvari  ??? k se ne morem nobene pametne besede zanje spomnit, pa v naravo.
Problem je npr. voda... problem je v tem, al gre za vodo, ki je v naravi taka pa taka, al gre za vodo, ki je tolk pa tolk zdrava... jesus priznejte, da ni kar tko. Če ma kdo kako mnenje o tistih threadih, ki so na prvi strani našteti, naj prosim pove. Jest pa grem tud zdele mal žonglirat z njimi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Narava-al kako?
Reply #23 - 26.04.2003 at 00:14:47
 
Devi wrote on 13.03.2003 at 13:21:40:
Če bi dali naslov "Zdravo z naravo" al pa kej podobnega (tole glih ne ustreza) bi lahko sem noter stlačili še kake diete, o katerih je že Milka spraševala pa prehrano, ki je bla do zdaj v Samozdravljenju, pa še podobne aktivnosti kot so pohodi na Triglav, ki so zdaj v sobi Zabava...
sam razmišljam...


Devi, dobro razmišljaš.

Hm, le zakaj se gape nič ne oglasi tule? ¸

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #24 - 26.04.2003 at 08:09:56
 
Zemlja in narava

čisto okolje, stik z zemljo, drevesa, alternativni viri, recilkiranje, rastilne, vrt, eko in bio kmetije turizem, ekoligija, voda, zrak, gozd, polja in travniki, zelisca, zelišča, ekologija, akcije,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Narava-al kako?
Reply #25 - 26.04.2003 at 11:55:35
 
a je to zdej dogovorjeno ... preveč opisa je btw
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #26 - 26.04.2003 at 13:08:36
 
gape wrote on 26.04.2003 at 11:55:35:
a je to zdej dogovorjeno ... preveč opisa je btw

hihi... Grin a če bi blo ekologija, pa zelišča samo enkrat napisan, bi kej pomagal?

Narava
stik z Materjo Zemljo, umetni in naravni ekosistemi, ekologija, eko in bio kmetije in turizem, akcije

A sm preveč..?

pol če so akcije, sem pa še neki dodala
sam vidim, da se še da... pa naj bo zaenkrat, da bo že narjena zadeva
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Narava-al kako?
Reply #27 - 26.04.2003 at 13:28:20
 
Quote:
Zemlja in narava

čisto okolje, stik z zemljo, drevesa, alternativni viri, recilkiranje, rastilne, vrt, eko in bio kmetije turizem, ekoligija, voda, zrak, gozd, polja in travniki, zelisca, zelišča, ekologija, akcije,...


"Zemlja in narava" ne pokriva človeka, se pravi, naravne prehrane in takih stvari....
zakaj ne bi blo naslov "Človek in narava" ali "Nazaj k naravi" "V sodelovanju z naravo..."

našteto:
stik z naravo, eko in bio, rastline, živali, zelišča, zdrava prehrana, naraven način življenja, akcije...

?
(ups, malo se zaspala tu vmes...pa je Eva bla že pred mano... un "stik z materjo Zemljo" mi je zelo všeč Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #28 - 26.04.2003 at 18:03:05
 
Aha!
sm spregledala, da je Aleš predlagal ZEMLJA in Narava. sam sem pa bolj za tvojo varianto : Človek in narava (ma, pa četud o vsem, o čemer govorimo govorimo v povezavi s sabo? Al kako?)
men se ni zdelo vredno naštevat: živali, rastline, zelišča, pa voda zrak.. ker je to itak vse del narave.. pa drevesa, ki so del rastlin.. pa drevesa, ki so del gozda.. pa vrta, ki je iz rastlin.. pa tko.. in sem vse te poturila v umetne pa naravne ekosisteme - ok, lahk bi blo samo ekosistemi
zdrava prehrana bi pa tud fajn pasal noter

dej da zdej šenkrat probam to umetnost

mah sm sam zdeletala,  Tongue
Jest čakam, da še Marjana kej konstruktivngea pove    Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Narava-al kako?
Reply #29 - 04.08.2003 at 09:08:43
 
V sobivanju z Geo

Naraven način življenja, stik z materjo Zemljo, eko, bio poljedelstvo, zdrava prehrana, zelišča, ekosistemi, rastline, živali, čisto okolje, voda, zrak, ekologija, alternativni viri, akcije,...


dajte predloge, kaj in kako ker je potreba po takem topicu velika.   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4