Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19742 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #15 - 14.11.2006 at 22:43:46
 
Žal, dragi Ice, sem smrtno resen pri teh zadevah . Ker tu ne gre za človeška dognanja in teorije,  ampak so tu viri direktno iz "prve roke" . Torej, tu ni več heca in ugibanj . Tu gre zares . Problem je bil pri meni, da sem potreboval več let, da sem to dojel . No, sedaj vem , da so nakatere stvari drugačne, kot so nas učili starši in šole ... Lp, B .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #16 - 17.11.2006 at 20:15:20
 
In potem bo marsikdo vprašal, kako to, da se to ne ve  Undecided. Odgovor je na dlani + logičen : Nasa in ostale vladne organizacije nam to prikrivajo že vseskozi Cry . To pa zato, da nas imajo lažje pod oblastjo, da nas lažje upravljajo , nas krotijo , itd ... vendar, ne bo dolgo, ko se bo obrnilo ...  Wink Vse je že predvideno ... Lep, jasen večer, še naprej ...  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #17 - 18.11.2006 at 15:15:08
 
od kje pa teb tolk vedenja  Shocked
navsezadnje pa....a je to res tolk zlo pomembno?
pa lep vikend Wink
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #18 - 19.11.2006 at 10:05:07
 
Meni se zdi pomembno, da vem, ali imam sosede v vesolju, ali ne  Undecided. Isto, kot ; če vem ; ali imam sosede okrog hiše, ali ne  Embarrassed. Ker, potem nisem/nismo sami , kar je vsekakor spodbudno  Smiley Smiley Smiley. In potem se porajajo še nadaljna vprašanja obstajanja in delovanja za vse skupaj , kako je to modro uredil Stvarnik . Roll Eyes. No, vse to in še ogrooomno drugega o Sebi in Svojih delih + stvaritvah je On razložil v Novem Razodetju , prek jakoba Lorberja 18xx  Roll Eyes. Zdaj pa to prevaja + izdaja Miro Malešič . Lp, Bošte
Back to top
« Last Edit: 19.11.2006 at 11:35:01 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #19 - 19.11.2006 at 20:04:56
 
http://www.jakob-lorber.org/
http://www.j-lorber.de/

a to je bil ta stric? sm prebrala biografijo pa zgleda kar zanimiv tip ..
sam k bi blo u eni normalni pisavi tole..
a pa je ze kej prevedenga? jest bi pa pokukala kaj je tako vztrajno pisu ta stric..
a ti kej ves kje se da kej dobit? lahk tud u nemscini, sam da se da brat ... Roll Eyes

jest bi grossglockner prebrala Smiley

ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #20 - 19.11.2006 at 23:04:46
 
Heeej, bejbi... ne bit za časom  Kiss To je že vse lepo prepisano v normalno pisavo + precej prevedenega v Slo + English . Pisal pa je dec, ki je že "odšel na drugo stran" okrog 1875 v Nemški Gotici , kot se spominjam Cry . Založba Aura se trudi in tudi Miro Malešič . Miro se je žrtvoval kot samozaložnik, in uspel izdati kar nekaj knjižic + knjig . Evo, ravno v Sredo sva zmenjena , da spet pridem po dve novi . Imam jih skoraj vse, tudi Aurine  Roll Eyes. Obstaja pa tudi že Slo-internetna stran , kot :  http://www.slo.j-lorber.com/ , ali nekaj podobnega, kot sem gledal  Embarrassed. No, saj , prava stran na svetovnem je na drugi strani, ko se ti odprejo podstrani  Cool. Poznajo pa Lorberja tudi drugod po svetu, : USA, New Zealand, Australia, Germany, England, Ussr , France, Austria, .... Eu, Africa , itd, itd...  Le pri nas ostaja nekako slabo opažen  Cry. No, preroki so v domačem kraju itak zaničevani  Cry,... Vendar se situacija obraaaačaaa, in še bolj se bo + hitreje .  No, ... pa lep, duhovni pozdrav ... B
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #21 - 19.11.2006 at 23:26:22
 
njah grossglockner ni preveden...
a pa so kvalitetni prevodi...?
mogoce sem za casom mogoce pa pred njim..vse je relativno Wink
vsekakor pa je tega casa nekako premal, da bi delala vse tist, kar me zanima..
tako tudi knjige se izbirajo po nekem cudnem kljucu
Roll Eyes
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #22 - 20.11.2006 at 17:19:56
 
Seveda, tudi knjige ( + ostale info )  dobiš tiste, katere ustrezajo takratni tvoji trenutni duhovni stopnji  Exclaim. Vse to regulira + določa Veliki Duh - Oče . Zatorej, če hočeš višje znanje ( in resnice ) , se moraš malo bolj potruditi ... v življenju ...  Roll Eyes čaw ,
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #23 - 20.11.2006 at 18:01:58
 
jest se skoz trudm da nebi dubla visjega znanja..pa mi nekak ni usojeno..
hm
Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #24 - 21.11.2006 at 12:51:37
 
... don't panic  ...  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #25 - 21.11.2006 at 15:23:38
 
Boštyxz wrote on 20.11.2006 at 17:19:56:
Vse to regulira + določa Veliki Duh - Oče

tole me je pa na Karl Maya spomnl..kva bi sedl ceu dan prelezat pa kej tazga prebrat hehe
sicer pa
men se zdi da sm dubla cist prevec znanja ko sm bla cist premal prpravlena, tko da nevem kaj tole Veliki Duh kuha..
Huh
sploh ne vem kva se vsi tolk za enim znanjem mecemo...a neb blo kul pod eno palmo lezat pa en kokos papcat, pa kaksno zvezdico pogledat zvecer, ne da bi se karkol sprasval...ne da bi bli obremenjeni z vsem tem kupom znanja..
Roll Eyes
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #26 - 21.11.2006 at 19:41:23
 
Hja, bejbi, jest sm drugače takoj za Tongue ... pa še za kaj več , tudi Kiss ... podnevi + ponoči in še fajn papcat zraven ... itd, itd,  uživancija itak  Cool...   Vendar dobro vem, da to ni pot , ni prava pot  Embarrassed. Ker, poglej, tako uživantsko življenje ne pelje nikamor  Sad. Potem bi kmalu postal en navaden " pitan vol "   Shocked. No, to pa ni stvar, po katero smo prišli na tole majhno Zemljico Exclaim . Hja, saj, vem , da paaašeeee, ampak, za užitke , sicer drugačne, bo še dovolj časa ... Zatoreeej, veselo na delo  Smiley Wink ... ( duhovno delo mislim ) , čaw  KissB.
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #27 - 21.11.2006 at 20:06:01
 
Boštyxz wrote on 21.11.2006 at 19:41:23:
Hja, bejbi, jest sm drugače takoj za Tongue ... pa še za kaj več , tudi Kiss ... podnevi + ponoči in še fajn papcat zraven ... itd, itd,  uživancija itak  Cool...   Vendar dobro vem, da to ni pot , ni prava pot  Embarrassed. Ker, poglej, tako uživantsko življenje ne pelje nikamor  Sad. Potem bi kmalu postal en navaden " pitan vol "   Shocked. No, to pa ni stvar, po katero smo prišli na tole majhno Zemljico Exclaim . Hja, saj, vem , da paaašeeee, ampak, za užitke , sicer drugačne, bo še dovolj časa ... Zatoreeej, veselo na delo  Smiley Wink ... ( duhovno delo mislim ) , čaw  KissB.



ne sej jest nebi sam lezala, bi se plezala mal ..to mi je tud fajn Smiley pa se kej druzga...
tud kaksno fajn knjigo bi prebrala...
sicer pa, a neuzivantsko zivljenje pa kam pelje? mislm kam drugam kot uzivantsko?
glede prave poti pa...vsi jo radi promovirajo, nuben pa prav dobr ne ve kaj naj bi to bilo  Cool
pomoje se ne splaca prevec sekirat..
delam pa itak prevec tko da zdele veselo na steno Smiley jupii
ajs is najs
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Vesolje - astronomija
Reply #28 - 21.11.2006 at 20:09:06
 
pomoje pa, da smo na zemljo prisli prav za nagrado, k smo bli tolk pridni u nebesih  Wink
pa nam je Gospod Bog izpolnil zeljo, in nas spustu na tale cist eksoticen planet
tko da mal uzivancije ne skodje..
itak jo je premal, k se skoz sekiramo in pehamo za necim, recimo da je to lahko tud znanje!
ajsssss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vesolje - astronomija
Reply #29 - 22.11.2006 at 09:09:18
 
ja. saj jaz imam že itak preveč uživancije , pa še poleti me zmanjka za pol meseca po Jadranu , tko , da ne vem ... Roll Eyes Cool Wink . No, za približno pravo pot vem jaz , po Novem Razodetju  Lips Sealed. Vendar pa je večji problem udejanjati jo ... Cry, ker tudi meni slabo ratuje, ker je še vedno dokaj težka ... Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3