Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15568 times)
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: NATURIZEM
Reply #15 - 09.03.2003 at 16:29:41
 
Quote:
Pa imam kjub temu rit čist fino rjavo....  


Upam,da ne od tvojih iztrepkov Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #16 - 09.03.2003 at 16:48:31
 
Ni neumno, pa še za kopalke prišparaš! Cheesy

Pozdravček
Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: NATURIZEM
Reply #17 - 09.03.2003 at 16:51:06
 
Ziby2 wrote on 09.03.2003 at 16:29:41:
Upam,da ne od tvojih iztrepkov Grin



Don't worry be happy Grin Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: NATURIZEM
Reply #18 - 09.03.2003 at 17:16:05
 
Quote:
Se pa tudi ob naših rekah vedno bolj premika na bolje in to mi je takoooooooooo všeč.


Maya, a daš lahko kakšno lokacijo? V Ljubljani imamo bolj šit glede tega, ob Savi se sicer dobivamo, ampak to ni to. Družba je sicer kul, ampak narava je bolj umazana, kot ne, pa še poleti je ful z vojeurji onesnažena... (btw, le zakaj so vojeurji večinoma tekstilci?). Enkrat sva z ženo poskusila na Sori, ker sva bila od začetka sama. Ko so prišli drugi ljudje, pa so naju gledali, kot bi prišla naga v cerkev...

Kar se tiče estetskih in drugačnih pomislekov tekstilcev na tem forumu, se vsekakor strinjam - kakor je komu všeč. Po drugi strani je pa res, da je tekstilna 'morala' nekako splošno privzeta, mesto naturistov pa naj bi bilo za zidovi in ograjami...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #19 - 10.03.2003 at 03:08:54
 
Ko si enkrat slečeš kopalke, si jih več ne oblečeš. Takšna je moja izkušnja.

Drugače se men ne da ravno sončit, večinona se potapljam, kaj preberem, če je samotna plaža se da še kaj več...khm khm  Wink Smiley

Izkušnje z nudističnim kampom nimam, čeprav vedno kampiram (obožujem to). Sem bla edino že tudi na uradnih nudo plažah. V Mlinih od Dubrovnika 15 km, pa na Proiuzdu, otočku ob Korčuli, pa še tam sem šla po pol ure si raje poiskat bolj samoten kotiček.

Drugače veliko nudirala po Kamenjaku, pa otokih, kjer se tako ali tako lahko skoraj povsod kopaš nag.

Zanimiva mi je izkušnja v Nemčiji, kjer so glede nudizma ljudje veliko bolj sproščeni, so nagi povsod kjer je kako jezero, reka... tudi v mestnem parku ala Tivoli so eni nagi. Sploh ni panike. In sploh je zanimivo, koliko ljudi se v tujini zbira v parkih mestnih, poležavajo na travi, se zabavajo, kaj popijejo, kartajo...whatever... Ni mi čisto jasno zakaj pri nas ni tako??
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #20 - 10.03.2003 at 10:24:39
 
Miro... Soča, Nadiža, tudi Idrijca (čeprav malo manj)... se najdejo kotički, ni problema, pa tudi na t.i. plažah v glavnem ni problema, (mogoče ob vikendih, ko je veliko družin) sicer pa so to kar "mešane" plaže bi lahko rekla. Če pa si želiš biti sam, se tudi najde kotiček, malo raziskovanja, pa je.

Pozdravček
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: NATURIZEM
Reply #21 - 10.03.2003 at 11:31:06
 
Quote:
Miro... Soča, Nadiža, tudi Idrijca


Vidiš, tistega konca pa ne poznam dobro. Bo treba poskusit. Hvala! Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #22 - 10.03.2003 at 11:38:28
 
You are wellcome!!  Smiley

Sonček sije, voda teče, ša malo celzijev pa bo.... V PRIČAKOVANJU!!!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: NATURIZEM
Reply #23 - 10.03.2003 at 11:49:59
 
Maya se vidimo...če se srečamo Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #24 - 10.03.2003 at 12:14:20
 
Kako te bom pa poznala? A ti boš tist brez kopalk?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: NATURIZEM
Reply #25 - 10.03.2003 at 12:18:07
 
brez kopalk vsekakor..pa še obril se bom v tem predelu,da me boš lažje spoznala Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #26 - 10.03.2003 at 12:42:50
 
Na mariborskem koncu se lahko kopaš v Dravi. Ni najbolj čista, oz ima dneve, ko je bolj. Na poplavnem območju Drave je zaščiten pas narave, ki sega nekje od Mb do Ptuja in je prava džungla, drevesa rastejo iz mivke, skriti kanali, na tisoče potk do glavne struge. Kopalcev je precej, tudi ribičev, lahko se kopaš goli, jaz se vedno, družbe ni dosti in če že je, si vedno lahko poiščeš svoj kotiček.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: NATURIZEM
Reply #27 - 10.03.2003 at 12:46:01
 
Aha....samo, da vem...da ne bo pomote.  Wink
No, pa mej še Slovenske novice pod pazduho, za svali slučaj, če bo še kakšen tak tam.

Jaz bom pa tista z bolj ali manj rjavo rito, pa z rdečim nahrbtnikom, pa z stražarji trenutka okoi sebe... Ne moreš falit Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: NATURIZEM
Reply #28 - 27.11.2004 at 23:38:29
 
V bratski Hrvaški je demokracija v spregi z RKC že  na velikem pohodu. Že zadnja leta sem opažal odklonilni odnos do naturizma pri oblasteh, saj sem dobil več informacij o tem s strani mojih naturističnih znancev s Hrvaške.

Tako so se odločili, da bodo zaprli dva velika naturistična centra svetovnega formata, in sicer Monseno pri Rovinju (ki je večkrat gostila pomembna srečanja mednarodne zveze naturisto (INF), prav tako pa smo imeli tam srečanja naturisti iz Slovenije. Za naslednje leto (2006) pa napovedujejo tudi zaprtje centra Solaris pri Poreču. In pri vsem tem jih prav nič ne briga, da debelo pljuvajo v lastno finančno skledo.

več na http://www.zveza-zdns.si/monsena.php
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2