Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13870 times)
Spirit_Zone
Ex Member




VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
17.02.2003 at 17:07:22
 
Zadnje čase sem prebral kar nekaj knjig na temo 'Moč misli' in ugotovil nekaj presenetljivih stvari.Baje da si vojo prihodnost lahko 'programiramo' le z močjo naših misli..se pravi:postanemo to,kar mislimo.Če si neprestano govorimo kako je življenje v tem krutem svetu težko in da je nemogoče,da bi uspeli na način kot sami želimo se bo to uresničilo in življenje nam bo ena sama velika težava.Če pa smo 'optimisti' in imamo o sebi in svoji prihodnosti skrajno pozitivno mišljenje,se bo naše življenje uresničilo ravno tako,kot smo si zamislili-v pozitivo.Pri tem igra bistveno vlogo vizualizacija misli.Všeč mi je naslednji citat Sai Babe: Roll Eyes''UPORABLJAJTE TELO DOKLER OBSTAJA,DA SE OSVOBODITE IN UBEŽITE PASTI TRPLJENJA.NAŠA BODOČNOST JE DOLOČENA Z NAŠIMI MISLIMI.URESNIČITE TO RESNICO PRED SMRTJO.''Baje da zavestno uporabljamo od 3-10% možganov.Se je kdo med vami že spraševal,česa je dejansko zmožnih ostalih 90%.......???

love to all,Spirit_Zone Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #1 - 17.02.2003 at 19:21:28
 
ko sm jest na to temo naletu (http://www.gape.org/gapes/itsallinthehead.htm), po tehnologiji, se je začela ezo scena za mene in tehnike ipd ... think positive!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
hijacinta
Guest




Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #2 - 21.02.2003 at 19:18:56
 
Ojla! Ej, teh ostalih 90% mene zanima že celo življenje. Če ugotoviš, povej naprej. Men se tko al tko zdi, da smo preveč omejeni tle na Zemlji, al pa sam razmišljamo narobe?  ??? Maš kar prav, da so misli močne. Sam fora je tut v tem, da se uresniči tud tisto, kar ne razmišljamo, ampak smo si sam ustvarl eno sliko, kake so stvari, pol pa pozabmo, da smo si sploh ustvarl kakšno sliko. Npr. kako se vidiš samega sebe čez 10 let? Mogoče ne razmišljaš o tem, ampak eno sliko pa maš in ne glede na to, ali ti je všeč, tko bo. Ajd,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #3 - 21.02.2003 at 21:53:28
 
Quote:
.Baje da si vojo prihodnost lahko 'programiramo' le z močjo naših misli..se pravi:postanemo to,kar mislimo.


http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030215203335684
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #4 - 26.02.2003 at 16:00:44
 
Hoj

v knjigi Pogovori z Bogom lepo pise:

kar mislimo, USTVARJAMO,
kar ustvarjamo, POSTANEMO,
kar postanemo, IZRAZAMO
kar izrazamo tudi IZKUSAMO
tisto, kar izkusamo tudi SMO,
tisto, kar smo MISLIMO.....

ker med mislimo in smo pretece nekaj vec casa (lahko tudi let), se tega ne zavemo...sele ko umremo - ko ni vec telesa (skoncentrirane energije) se tega zavemo- da to kar pomislimo, tudi smo..

ni nujno samo pozitivno razmisljat - misli tako, kot zelis izkusat...na svet smo prisli, da preobrazimo temo- da postanemo spet ENO--to lahko naredimo preko izkusenj....najboljse je stanje brez kontrole.... PREPUSCANJE...tudi s prevec pozitivnega misljenja lahko manipuliramo...ce je v tebi negativno razmisljanje, ga s pozitivnim lahko samo pod preprogo pomeces - ODKRITOST do sebe je potrebna...

predaja, vse ostalo je sranje.. Bodimo resnicno to kar smo.. v Univerzumu si je POZITIVNO IN NEGATIVNO izmislil clovek...no ja, Bog si je izmislil, da nam ni doglcajt... Zaceli smo iz enega in se oddaljili in sedaj moramo priti nazaj...


LP

Hyperborea  8)


Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #5 - 27.02.2003 at 14:15:03
 
Trust, think positive, do not worry and be happy!
To je vse kar rabimo! Cheesy
Zdi pa se mi, da vse izhaja iz prvega: zaupaj, pol pa pride še ostalo!
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #6 - 27.02.2003 at 15:26:54
 
Ne bi reku vsak. Eni se prepustijo toku in postanejo kar neki, kamor jih tok prinese.

Drugi, pa gredo mal po toku, mal po bregu, mal splezajo čez skale, malce poletijo, se prebijajo skozi močvirja.....


....in več ali manj postanejo kar mislijo Grin Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Spirit_Zone
Ex Member




Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #7 - 05.03.2003 at 14:00:19
 
sam pomoje pa ni dost da v neko stvar sam zaupaš,ampak morš bit v vsakem primeru zraven še dost 'aktiven' če hočeš,da res rata tko kot si si zamislu..naprimer da verjamem v to,da bo neka Višja sila poskrbela za moje dobro in pol samo ležim in čakam da se bo ta stvar zgodila-v tem primeru lahko čakam v večnost če ne bom sam nič prispevu k temu,da se stvar realizira v smislu kot si želim.se prav,da če verjameš v neki,po drugi strani pa mislš čist neki druzga je nesmiselno pričakovat 'pozitivne' rezultate.bit mormo AKTIVNI ustvarjalci svoje prihodnosti kar pa ne pomen,da mormo bit obsedeni s prihodnostjo,ker je v končni fazi za ustvarjanje česarkol pomemben trenutek ZDAJ in ne PREJ al pa POTEM.to kar si zamisliš,narediš zdaj,to se bo tud odražal v prihodnjem trenutku(tolgoročno in kratkoročno).

je pa res,da je treba pazit kaj mislimo Smiley
kot sm že reku; Kozmos nam je naklonjen v vseh pogledih-če razmišlaš in deluješ negativno bo (logično) tud rezultat vsega negativen,zato--->think positive!!! Wink

love&peace,Spirit_Zone Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #8 - 05.03.2003 at 20:51:19
 
Ja, seveda ni dovolj samo mislit pozitivno in potem "dvignit" roke in noge v zrak in čakat da se kaj lepega zgodi.  Grin
Vsekakor pa naša dejanja morajo začeti z pozitivno mislijo.
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
dream_girl
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #9 - 17.03.2003 at 18:24:04
 
pozdravljeni,
veliko berem in verjamem v to, da postanem tisto kar mislim. zato ker vsak človek je produkt svojih navad. v situaciji kjer si sedaj, so odločale tvoje navade iz preteklosti.
tvoje MISLI
kreirajo tvoje BESEDE
tvoje besede kreirajo tvoja DEJANJA
in tvoja dejanja kreirajo tvojo PRIHODNOST.
skratka MISLI=PRIHODNOST
zato je pozitivno mišlenje o sebi tako zelo pomembno.
lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #10 - 17.03.2003 at 18:35:43
 
In NAŠE MISLI postanejo MOČ BESED...
Z MOČJO MISLI si dajemo MOČ...
Z MOČJO MISLI se PODPIRAMO...
Z MOČJO MISLI RASTEMO... Smiley

Verjamem pa v TO, da vsi Na tej Zemlji Dosežemo in Izpolnemo Svojo Rast...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #11 - 20.03.2003 at 10:42:20
 
Oj, jaz sem moč lastnih misli priskusila že velikokrat na lastni koži. Zdaj se trudim, da bi vedno pozitivno razmišljala, a kaj ko še vedno kdaj zamočim. Posledice pa pridejo, čez kakšen dan ali dva.

Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
dream_girl
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #12 - 20.03.2003 at 13:43:10
 
vsi ljudje ne dosežejo svojega potenciala. vsak od nas ima namen na zemlji, vendar svak od nas mora ugotovit kaj je to. vsak človek je poseben. in tako bi morali tudi vsakega tretirat. večina se ne razvije, ampak so rajši v svojih conah komforta in življenje gre mimo njih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
frittzy
2
**
Offline

LJUBITI in BITI LJUBLJEN

Posts: 63
Maribor
Gender: male
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #13 - 19.04.2003 at 13:50:23
 
Veliko ljudi vodi intuicija, da postanejo to kar želijo.

Veliko ljudi kot mene pa žene želja postati čim več, čim bolje se pripraviti na življenje.

Veliko ljudi se ne zaveda sveta okrog njih, ti ljudje težje dosežejo to kar si mislijo oziroma želijo ustvariti.

Veliko ljudi misli, razmišlja, ampak le malo ljudi je na svetu ki dosežejo to kar mislijo.

Misli so zlata vredne.

lp
frittzy
Back to top
 

Harmonično življenje v dvoje
172535871  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: VSAK POSTANE TO,KAR MISLI
Reply #14 - 19.04.2003 at 14:28:33
 
Svetle  misli NAS oblikujejo - ZATO je VSAKA še tako SVETLA misel DOBRODOŠLA, saj Z njo, lahko ve večini ponovno najdemo Sebe.

Naše Misli Nas Oblikujejo v to sem Prepričana.

Imej lepe misli in Se boš Lepo Gradil.

Vsak zase PA ve, kaj SI ŽELI in ta želja je MOČ naših MISLI.
Spodbujaj jo, da BO še večja in, da se ti Uresniči, kajti na njeni sami uresničitvi moraš delati sam.
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2