Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6560 times)
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
09.02.2003 at 12:43:26
 
Kaj mislite bi osebi s tem koristili? ???
Mislite,da se s tem lahko razdre prijateljtvo? ???
Bi to bilo vtikanje v drugo vezo? ???
Ali bi nam v vsej svoji zaljubljenosti sploh verjel-a? ???

Res me zanimajo vaša mnenja.

Pozdravček,
Matej:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #1 - 09.02.2003 at 13:08:25
 
odvisno od situacije

definitvno je najbolje tistemu, ki je varal rečt naj pove tistemu ki je bil varan, ker drugače boš primoran ti povedat, zaradi svojih notranjih načel ...

kr umes se uplest tko pa ne vem če je pametno, da kr varanemu to poveš ...

zajeban ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #2 - 09.02.2003 at 13:21:27
 
E zdaj pa nastane problem..kaj če je tisti,ki vara tudi tvoj dober prijatelj...svetuješ mu že lahko..,da pa bi mu grozil,če ne bo nehal bom pa ženi povedal,pa se mi ne zdi sprejemljivo.

res je zajebano
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #3 - 09.02.2003 at 13:28:14
 
zajebano
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #4 - 09.02.2003 at 13:49:05
 
To je res zajebano, kaj naredit?

Se mi je pripetila situacija, ko sewm šla ven s prijateljico, brez njenega fanta, in ga je ona nekaj srala z enim modelom. Fora je v tem, da je moj prijatelj tudi njen partner. Kaj narediti?

Sama sem takrat odreagirala tako, da ko sem jo videla, da se z unim zalizuje, sem šla do nje in ji rekla, da grem domov, ona lahko ostane tam ali gre z mano. Šla je le z menoj, pa sem ji pol še povedala, da naj mi tega nikoli več ne naredi, ker je trudi njen fant moj prijatelj in ni zgolj ona prijateljica. In, da bom naslednjič mu povedala, če se misli ona še naprej tako obnašati...
Situacija je res zajebana, sploh če sta oba frenda.
Zato sem ji tudi rekla, naj ga več ne vara pred menoj, če ne mu povem. Skratka, grozno je to!
Onadva sta šla pol narazen, čez pol leta, on je še naprej ful dober prijatelj, ona pa se je od takrat ful distancirala in začela ful nekaj skos igrat, tako, da sem z njo pred kratkim prekinila stike, njenemu bivšemu, pa še vedno nisem in tudi ne mislim povedat, kaj mu je vse počela, kajti to je preteklost, nista več skupaj, in jst se ne mislim v to vmešavat.

Sem bila pa ful vesela, ko je meni tako prijateljica povedala, da me moja  prva ljubezen vara. Sesul se mi je svet takrat,  a sem bila v bistvu vesela...

Sama bi po mojem prijateljici vedno povedala ali prijatelju nekaj v tem smislu, razen v tisti situaciji, ko sta bila oba dobra frenda... Cheesy Tongue
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #5 - 09.02.2003 at 14:05:03
 
Da bo primer malo bolj  jasen:
Prijatelj od moje prijateljice,katera sta poročena,jo vara z svojo nadrejeno..po domače šefico..skok čez plot je bil bolj mus kot ne...zdaj pa šefica hoče nadaljevat.
Seveda je on hotel že zdavnaj prekinit to zadevo ampak mu grozi,da bo vse povedala njegovi ženi,pa tudi z delovnim mestom mu grozi,da ga bo izgubil.
Vglavnem je v precej nazavidljivi situaciji.
Najlažje je sicer rečt,čuj zakaj pa si začel...samo mislim,da mu ta odgovor najbolj ne bi pomagal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #6 - 09.02.2003 at 14:06:49
 
Jaz bi raje izvedela to od prijateljice kot, da vsi že vejo in o tem govorijo (če vejo).
Izberi primeren trenutek in ji-mu povej resnico...
Taka veza se "nikoli" ne odnese in je samo še vprašanje časa, kdaj bo varani izvedel.
Tudi, če bo jezen-a  nate, ti bo kasneje hvaležen-a.

Sicer, pa samo ti veš kakšna je situacija in kako je najbolje za oba...

Veliko sreče in poguma ti želim!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #7 - 09.02.2003 at 18:27:54
 
sploh ni druge varjante kot da ženi pove, že prej pa naj proba posnet šefico na trak in (pol k bo žena že vedla) obtožt šefio spolnega nadlegovanja (na podlagi posnetka) ... al pa drugo službo poiskat ... če mu res ne sede šefica.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #8 - 09.02.2003 at 19:24:28
 
Res bi mu tudi jaz svetovala, da naj kar pove ženi, bolje, da od njega zve, kot od šefice, šefico pa naj prijavi "inšpekciji za spolno nadlegovanje".

V vsakem primeru, mi je bilo vedno zelo neprijetno, če sem zvedela, videla, da kdo koga vara, čeprav lahko povem, da na žalost še vedno vse preveč ljudi vara svoje partnerje.

Sem mela tudi primer, ko je frendico njen tip konstantno varal. Ona je vedela za ne vem koliko primerov, da jo je prevaral, pa je bila še vedno z njim. Kaj naj pol človek naredi, a naj ji vsak teden znova poveš, spet te je varal? Sama se po navadi nisem vmešavala v te stvari, mi je bilo preveč neugodno. Ne vem, morda bi lahko odreagirala na kak drug način, pač, nihče ni popoln...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #9 - 09.02.2003 at 21:42:03
 
Ziby2 wrote on 09.02.2003 at 12:43:26:
Kaj mislite bi osebi s tem koristili? ???
Mislite,da se s tem lahko razdre prijateljtvo? ???
Bi to bilo vtikanje v drugo vezo? ???
Ali bi nam v vsej svoji zaljubljenosti sploh verjel-a? ???

Res me zanimajo vaša mnenja.

Pozdravček,
Matej:)

ja
ne
ja
na vem


Ali si svojemu prijatelju čist zrak, samota, kruh in zdravilo?
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
vRe: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #10 - 10.02.2003 at 10:15:37
 
Po moje bi v opisanem primeru moral tip ženi sam povedat. Če bi bila jaz žena, bi bil to sploh edini način, da bi se dalo še naprej kaj pogovarjat.

Nasploh pa mislim tako: če bi bila oba moja prijatelja, bi najprej govorila s tistim, ki vara, in bi mu dala nekaj časa, potem bi povedala sama. Razen če bi bila človeka tako čudna in iracionalna, kot eni znajo bit (tud take poznam, samo niso tolk prijatelji, da bi šla mednje posredovat). Če bi bil moj prijatelj samo eden, varani ali tisti, ki vara, bi mu povedala, kar je pač za povedat. Če bi to, namreč povedati resico, razdrlo prijateljstvo, bi se vprašala, koliko je bilo sploh tako prijateljstvo pravo.

Takšno stvar bi povedala samo tistim, ki jih imam res rada, za te pa vem, da me dobro poznajo in bi tudi vedeli, da ne lažem.

Ena prijateljica mi je, ko sva se pogovarjali o podobnem konkretnem primeru, prav rekla, da ji moram povedat, če bo slučajno kdaj tako slepa, da ne bo sama opazila. In sem ji reka, da ona meni tudi.
Fer inaf.
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #11 - 10.02.2003 at 20:56:32
 
Quote:
Kaj mislite bi osebi s tem koristili?  
Mislite,da se s tem lahko razdre prijateljtvo?  
Bi to bilo vtikanje v drugo vezo?  
Ali bi nam v vsej svoji zaljubljenosti sploh verjel-a?  


Zakaj pa se sploh sprašuješ, to?
Kaj bi pa ti imel od tega, če bi povedal (ali pa ne bi povedal)?
Kakšni nameni se skrivajo za tvojimi vprašanji?


Smiley

Zakaj, zakaj se to sprašuješ?
Obsojaš varanje, kajne?
Smiley
N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #12 - 11.02.2003 at 19:59:56
 
Pomojem brezveze nos vtikat v tuj biznis. Se te ne tice. Svetovat kolegu ki vara ja, punci bo ze sam povedal. Ti nimas nic s tem prakticno. Ne more pa bit jezna nate, ker ji nisi povedal, ker ne ve da ti ves. Torej ce ji poves: lahk zajebes kaj, ce ji ne poves: pac nisi vedo in nisi nic kriv. In my eyes.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #13 - 12.02.2003 at 07:40:44
 
mnenja so precej različna Smiley

mislim, da je precej nujno, da prijavi spolno nadlegovanje na delovnem mestu, sicer se ne bo osvobodil
to so zakonsko precej obcutljive zadeve in tudi odskodnine so zelo velike, tako da eksistencialno ob menjavi sluzbe ne bo ogrozen Wink

kako se je zgodilo prvic? zakaj ni imel izbire kot navajas?

vsekakor je najbolje, da se pogovoris z njim in naj sam razcisti situacijo

vprasanje je samo ali jo zeli resiti
moje mnenje je, da je bolje, da cimprej zaviha rokave, preden mu zadeva zraste cez glavo
ce mu je kaj do zene... in do sebe

---

sicer pa se mi na splošno ne zdi, da ce ti prijatelj nekaj ZAUPA, da letis k prijateljici in ji vse raztrobezljas

edino v primeru, da te prijateljica direktno vprasa (ali pa zelo zelo vztrajno napeljuje debato na prijatelja), jo z obcutkom napotis naj se pogovori s tistim, ki se ga zadeva neposredno tice

vse ostalo so nijanse

nisi nek zakonski svetovalec, ampak prijatelj Wink

my 5 cents
Back to top
« Last Edit: 12.02.2003 at 08:46:43 by ixtlan »  

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Ali bi povedali prijatelju-ici da je varan-a?
Reply #14 - 12.02.2003 at 12:31:14
 
Quote:
Prijatelj od moje prijateljice,katera sta poročena,jo vara z svojo nadrejeno..po domače šefico..skok čez plot je bil bolj mus kot ne...zdaj pa šefica hoče nadaljevat.
Seveda je on hotel že zdavnaj prekinit to zadevo ampak mu grozi,da bo vse povedala njegovi ženi,pa tudi z delovnim mestom mu grozi,da ga bo izgubil.

Saj verjetno je tako kot praviš ziby oz. ti je tako zaupal prijatelj.

Če pa je situacija še bolj zapletena in je prijateljev skok čez plot bolj malo naključje trenutne situacije? Pomeni najbrž, da je pravi vzrok avanture drugje. Šefica se lažje izživlja, če prijatelj do  žene ni iskren. Pomagaš mu lahko, da si sam uredi lastna občutja.  V kakšnih okoliščinah to pomeni, da prijatelja izdaš prijateljici? Verjetno ti je eden bližje kot drugi.


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2