Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 48949 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Anastazija
Reply #15 - 30.04.2003 at 14:12:31
 
Kreden pošlji meni, bom dala na ftp pa lahko link daš v tale topic.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Anastazija
Reply #16 - 03.05.2003 at 00:24:25
 
Zdaj pa dela. Marjana, users namesto user. Bo že držalo tisto drugo verjetno. Wink Saj veš kaj. Kiss

http://www.gape.org/sonce/users/marjana/1.komentar.doc

http://www.gape.org/sonce/users/marjana/2.komentar.doc

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Anastazija
Reply #17 - 03.05.2003 at 00:32:55
 
Malenkost.  Smiley
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Anastazija
Reply #18 - 04.05.2003 at 12:11:56
 

Khm, Harry, pa menda ja Marjano malo boljše poznaš in veš, da je OBA linka sprobala, preden jih je poslala krenemu. Wink
Pa da bi znala tole potko zrecitirat sredi noci, ce bi jo zbudili. Grin


Kissobema
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Anastazija
Reply #19 - 04.05.2003 at 14:40:02
 
Včeri sem bral spet neki anastazijo in je omenjala hitrost misli, pol pa seveda ne bodil len grem stestirat in povečam hitrost svojih misli. Evo no sam od ene mere, kolkr se mi je še zdej za začetek...

predvsem sem jih očistil raznih nepotrebnih pogeldov na prihodnost, ovir kaj in kako in zapru velik stari, sicer simbolno, a je vseen kar zadostvalo, da se je na videz in po občutku hitrost povečala...

VEČ... http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samanizem;action=display;num=1052...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Anastazija
Reply #20 - 29.05.2003 at 14:40:53
 
Društvo za zdravo duhovnost je vedno bolj tesno povezano s sibirsko puščavnico Anastazijo, ki nas v vsaki naslednji knjigi preseneti z globino in pristnostjo svojega sporočila (v pripravi sta tretja in četrta ruska
knjiga, ki izideta skupaj v drugi slovenski knjigi). V okviru društva se tako oblikuje krožek njenih istomišljenikov. Če ste zainteresirani za kakršno koli sodelovanje, nas prosim obvestite po e-pošti zdravduh@email.si.

Radi bi v krajih po Sloveniji združevali ljudi, ki po načelih iz knjige gojijo zelenjavo in sadje, ki si prizadevajo za naravnejši pristop k vzgoji otrok, ki želijo pomagati pri ustvarjanju svetlih sil in preseganju teme, v katero nas zavija tehnokratska civilizacija ... in še marsičem. Naše društvo bo služilo kot informacijski center, kjer boste lahko dobili kar največ podatkov o vsem, kar vas zanima.

Ker ob poletnih mesecih ne bo predavanj, vas vabimo, da si ogledate nove tekste na naši spletni strani http://www.zdravduh.org ("Anastazija"). Ne boste razočarani, če pokukate tudi k nasvetom (povezava "Svetovanje") in preberete kak od novih člankov predsednika društva (na:
http://www.zdravduh.org/np/clanki.htm) Našli boste veliko koristnih in zanimivih znanj.

Po srečanju z Vladimirjem Megrejem (avtorjem knjige) v Pragi smo na straneh društva objavili nekaj zanimivih novosti, vrednih ogleda.

Aleš iz Sončevih pozitivk in Sončne pošte vas vabi na pogovor o Anastaziji in z njo povezanih temah na: http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=
knjige_filmi;action=display;num=1042657122

Uvoz olja, cedrovih oreščkov, ploščic in moke se je zavlekel zaradi administrativnih, carinskih ipd. zapletov, vam pa zagotavljamo, da delamo na tem, kolikor hitro je le možno. Ko bodo izdelki na voljo in ko bodo znane
točne cene, vas bomo o vsem tem tudi obvestili.

Sončen pozdrav,
Nikola Petrovič

Za vse dodatne informacije pokličite 041 286 444, pišite na naslov zdravduh@email.si, ali pa poglejte na www.zdravduh.org

ZDRAVDUH - DRUŠTVO ZA ZDRAVO DUHOVNOST
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Anastazija
Reply #21 - 02.06.2003 at 20:32:47
 
ravno sem hotel dat gor, evo pa vidim da si že ti...

me čaka še o žarku da dam stvari gor, pol pa da pokličem nikolo da pove kako je z piknikom, ki ga je enkrat obljubu?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Anastazija
Reply #22 - 02.06.2003 at 20:50:52
 
Je našel kdo kako stran, na kateri bi bil kak tekst iz kake novejše knjige o Anastaziji?
Jaz skoz že iščem to, pa ni nič, razen v ruščini (znam samo angleško in balkansko)..

Drugače pa.. Anastazija rulz.. Cheesy
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Anastazija
Reply #23 - 02.06.2003 at 21:48:13
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Anastazija
Reply #24 - 02.06.2003 at 22:12:30
 
Tu je samo prva knjiga, pa en tekst iz druge (v slovenščini celo), v novejših pa se mi niti sanja ne, kaj se tam dogaja ... To iščem..  Smiley
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Anastazija
Reply #25 - 19.06.2003 at 10:10:34
 
23.06 je predlagan za praznik vrtičkarjev, a kdo kaj ve o tem, da se bo dogajal tudi v sloveniji?

A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Anastazija
Reply #26 - 21.06.2003 at 11:23:46
 
Mojim starsem se je zmesalo. Foter je iz knjiznice prinesel Anastazijo za mamo in po mojih zacudenih pogledih mi pokaze kaj je prinesel meni- knjigo o Daoizmu in Zenu, ki je sicer zanimiva tak da ok, pa Slovar vilinskih simbolov. Aaaaaa  Shocked Kaj delate carovnice z mojimi (do sedaj) normalnimi starsi?

*No witch was harmed while doing this video.*  Grin Grin

Hecam se malo. Wink
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
sandi
1
*
Offline


Posts: 1

Re: Anastazija
Reply #27 - 30.07.2003 at 16:00:33
 
tomi, poizkusi tale link:

http://www.sourceoflife.ca/library.html
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Anastazija
Reply #28 - 21.11.2003 at 14:56:11
 
Quote:
23.06 je predlagan za praznik vrtičkarjev, a kdo kaj ve o tem, da se bo dogajal tudi v sloveniji?

A.



zapičla sem se sam v tole - vrtičkarski praznik 23.6. na rojstni dan avtorja - kasneje v knjigi pa piše, da avtor po horoskopu lev. Iz datuma je razvidno da je rak.

sem pikolovska samo za to, ker sem tud jaz lev po horoskopu  Grin

drugače mi je bila knjiga všeč - predvsem tisto, kako primerja boga s špriklami v kolesu - veš da so tam, a ko teče ne vidiš.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Anastazija
Reply #29 - 03.01.2004 at 18:16:18
 
Pa jo imamo ...  Smiley
Pravkar je namreč izšla druga knjiga o Anastaziji z naslovom
                 PROSTRANSTVO LJUBEZNI

Citiram en odlomek:
Prišel bo čas, ko bo človeštvo spregledalo. Največji učenjak se bo zatekel k starki na vrt in jo ves sestradan prosil za paradižnik, da se nahrani. Znanstvenika in njegovih umetnih stvaritev starka sploh ne potrebuje; ne ve zanje in niti noče vedeti. Mirno in srečno živi tudi brez učenjaka, on pa brez nje ne more preživeti. Sam je v iluzornem, brezplodnem svetu, ki ne vodi nikamor, ona pa živi ubrano z naravo in vsem vesoljstvom. Njo vesolje potrebuje, njega pa ne.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3