Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 26708 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Uroki
Reply #15 - 09.08.2009 at 17:44:25
 
Že sam način življenja je uročenost.

Ljubezen ni misel, je stanje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Uroki
Reply #16 - 09.08.2009 at 23:04:14
 
Elohim wrote on 09.08.2009 at 16:25:55:
Dobr povedan. Ljubezen je magija. Pri nas v sloveniji se vsaka tretja hiša ukvarja s črno magijo. In uroki niso fajn ker človeku uničis življenje, še bol ga pa sam sebi. Dobro se z dobrim vrača slabo se s slabim vrača. Ne rabimo še ene črne hiše. Že vsaka tretja je preveč. OPUSTI URokE. Ko enkrat prikličeš zlo v svoje življenje se ga ne rešiš zlepa ne!!!!!!!!!! Pa ne sam to življenje cele generacije življenja. To potem lohk pride da si preklet in tvoja družina nosi več generacij prekletsva. to pomen da si reven in ko naprej nesoglasja v družini,... pijača pijančevanje, neredna prehrana.... postaneš posebnež. Ale


Kaki uroki, ne ga srat, pijančevanje in nesoglasja niso nobena stvar urokov.  Sam odgovarjaš za svoja dejanja.

Verniki se sklicujejo na Boga in Hudiča, new age verzije pa na prekletstva in uroke.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Uroki
Reply #17 - 09.08.2009 at 23:17:46
 
Quote:
Kaki uroki, ne ga srat, pijančevanje in nesoglasja niso nobena stvar urokov.  Sam odgovarjaš za svoja dejanja.

Če bi bilo vse tako enostavno.

Lahko sicer odgovarjaš za svoja dejanja, ne moreš pa preprečiti zunanjega vpliva okolice in prav tako ne moreš spremeniti svoje osebnosti, da bi bil takšen, kot si želiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Uroki
Reply #18 - 09.08.2009 at 23:30:48
 
Robi wrote on 09.08.2009 at 23:17:46:
Lahko sicer odgovarjaš za svoja dejanja, ne moreš pa preprečiti zunanjega vpliva okolice in prav tako ne moreš spremeniti svoje osebnosti, da bi bil takšen, kot si želiš.


Za svoja dejanja odgovarjaš, v vsakem primeru.  Vprašanje je samo ali se tega zavedaš ali ne.

Lahko preprečiš zunanji vpliv okolice,  tvoja odločitev je ali boš to naredil ali ne, Sam izbiraš.  

Ne se sklicevati zdaj na vpliv okolice, tudi to je izgovor, podobno kot pri vernikih Bog in pri new age razni uroki.

Lep pozdrav  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Uroki
Reply #19 - 09.08.2009 at 23:40:00
 
Quote:
Lahko preprečiš zunanji vpliv okolice,  tvoja odločitev je ali boš to naredil ali ne, Sam izbiraš.

Če je vse moja odločitev in če se zdaj odločim, da bom letel, a bom potem letel ?

Hočem povedati, da marsikaj ni v moji moči, da bi spremenil.

Odločitve seveda izhajajo iz mene, vendar je svobodnih odločitev veliko manj, kot pa tistih, ki so generirane iz podzavesti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Uroki
Reply #20 - 10.08.2009 at 00:20:47
 
Robi wrote on 09.08.2009 at 23:40:00:
Če je vse moja odločitev in če se zdaj odločim, da bom letel, a bom potem letel ?

Hočem povedati, da marsikaj ni v moji moči, da bi spremenil.

Odločitve seveda izhajajo iz mene, vendar je svobodnih odločitev veliko manj, kot pa tistih, ki so generirane iz podzavesti.


Spet kompliciraš in spreminjaš pomen stavka, pa če bi res tako rad letel pa leti, če se boš odločil boš letel, res da nisi ptica ki ji je to naravno, ampak so variante da letiš. 
Tvoja odločitev in v tvoji moči pa je ali boš to izvedel ali ne.


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Uroki
Reply #21 - 10.08.2009 at 13:48:09
 
Elohim wrote on 09.08.2009 at 16:25:55:
Dobr povedan. Ljubezen je magija. Pri nas v sloveniji se vsaka tretja hiša ukvarja s črno magijo. In uroki niso fajn ker človeku uničis življenje, še bol ga pa sam sebi. Dobro se z dobrim vrača slabo se s slabim vrača. Ne rabimo še ene črne hiše. Že vsaka tretja je preveč. OPUSTI URokE. Ko enkrat prikličeš zlo v svoje življenje se ga ne rešiš zlepa ne!!!!!!!!!! Pa ne sam to življenje cele generacije življenja. To potem lohk pride da si preklet in tvoja družina nosi več generacij prekletsva. to pomen da si reven in ko naprej nesoglasja v družini,... pijača pijančevanje, neredna prehrana.... postaneš posebnež. Ale



V p.. m..  WTF

Ej ti bitje zlato polus ti mene strasnega brdavsa zdej,..

Ti bom drzal eno k uni na priznci pod dvema ladjama ,..

Polusi, dobro se z dobrim vraca,.... daj mi povej pol zakaj pol jaz vedno nafukam vse skupi, mislim
sem lacen,...
da sploh ne govorim kako je dobro anjti sluzbo ce si dober,..

jao jao

ves kaj prejsnjic k sme bral tale post ali en drugi mi je tako slabo ratalo da sme dobesedno sle bruhat,..

ljudje pofukajte od prijatelja zeno od soseda zeno se hcerko ce lohka, ukradite vse kar lohka sam cigotu ne k pol boste najebal,...

kaka dobrota je kdo videl kje dobroto,..

jaz je nikoli nisme videl ne obcutil, tkao da lepo prosim,..

ne nabijati in SPLOH ne mi uporabljati dobro s ez dobrim vraca,..
sma ne mi nabiajt ok?

k sme dober bom dobil dobro koj kurac,...

ce si doebr si butl ker te vsi izkoristijo picke te prevarajo tipi zafukajo daj ne mnme jebat

vile uzet pa na grmado kar od azcetka

kaka dobrota proim te lepo,..

zafuakt vsakega v nulo se soejga mucla morete zafukat ker ce ga ne boste vi k je majhen ko ga boste lohka pol bo on vas k odraste,...

dajte ne mi nabiajt o dobroti
jao sme zivcen,..

kaka doroota majko,...

mislim renso
to me pa tkao pogreje
najboljs recni ljudje so kubiji in kurbe hianvic in tatovi,. ne poznam nobnga da bi bil doberpa da bi kaj mel vedno so samo picke k jih vsi jebejo daj ne me jebat,..

jao jao

sem dolgo casa bil tiho k sme bral tale novo odprti forum sam toel je pa rpevec

dobro s ez dobim vraca,. od kdaj,..

bolj si dober bolj tetepejo tocno tkao je ko pa sme tipa prefukal da je bil k vreca gnoaj na tleh pa je bilo ok,. pa s emi rsme mel pol naprej,.

dajte no

punca resno rad bi dopbil ene par priemrov oziroma daj mi povej kdaj se bo meni dorbo godilo renso mislim,..

po krucebvih nebroj kletih k sme na tem gnilem gnojem palentu,...

kdaj bom jaz kaj dobil kar mi priapda al me boste pokopali za skorjasen mesec

v pm pa dobrota,..

dopbrote ni

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Uroki
Reply #22 - 10.08.2009 at 13:50:10
 
pa se to,.. ce bi rada letela ali letel pojdi na neboticnik v lj sej ne vem kje je mogoce se stoji ce ga niso podrli,.. pa se vrzi iz najvisjega dela gor dol na asfalt,.. pa bos letel,...

no sam a veste ironiaj poltuki rata,..

veliko folak pristne na nekom pol spodi a veste

grem staviti 100% da ej bial ta osba ful dobra pa tako naprej zato pa samomorielc prielti iz 10 stuka in pade nanjo ona umr ena mestu un pa sedvigne in prezivi neki rpiemrov je ze bilo,. celo pertenrko je ubil tipu k sta sla mimo,..

dobrota in letenje,...

jebenti,.

Jaz bom napisal novo biblijo,.. pa da vidimo ,....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Uroki
Reply #23 - 10.08.2009 at 23:41:31
 
radovedni soncek wrote on 10.08.2009 at 13:50:10:
pa se to,.. ce bi rada letela ali letel pojdi na neboticnik v lj sej ne vem kje je mogoce se stoji ce ga niso podrli,.. pa se vrzi iz najvisjega dela gor dol na asfalt,.. pa bos letel,...

no sam a veste ironiaj poltuki rata,..

veliko folak pristne na nekom pol spodi a veste

grem staviti 100% da ej bial ta osba ful dobra pa tako naprej zato pa samomorielc prielti iz 10 stuka in pade nanjo ona umr ena mestu un pa sedvigne in prezivi neki rpiemrov je ze bilo,. celo pertenrko je ubil tipu k sta sla mimo,..

dobrota in letenje,...

jebenti,.

Jaz bom napisal novo biblijo,.. pa da vidimo ,....


Sončni

Verjetno nisi niti pomislil na letenje s padalom, zmajem, balonom ali letalom v svojem destruktivnem razmišljanju vidiš zgolj letenje s stolpnice z namenom samomora. ( pa še ta ponesrečen  Smiley )

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Uroki
Reply #24 - 30.03.2010 at 22:27:59
 
radovedni soncek wrote on 10.08.2009 at 13:50:10:
pa se to,.. ce bi rada letela ali letel pojdi na neboticnik v lj sej ne vem kje je mogoce se stoji ce ga niso podrli,.. pa se vrzi iz najvisjega dela gor dol na asfalt,.. pa bos letel,...

no sam a veste ironiaj poltuki rata,..

veliko folak pristne na nekom pol spodi a veste

grem staviti 100% da ej bial ta osba ful dobra pa tako naprej zato pa samomorielc prielti iz 10 stuka in pade nanjo ona umr ena mestu un pa sedvigne in prezivi neki rpiemrov je ze bilo,. celo pertenrko je ubil tipu k sta sla mimo,..

dobrota in letenje,...

jebenti,.

Jaz bom napisal novo biblijo,.. pa da vidimo ,....


OTP??
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Pages: 1 2