Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1742 times)
sexonthebeach
Guest




spet o..varanju
09.01.2003 at 22:55:14
 
vse se je zacelo pred osmimi meseci.spoznala sva se na zabavi,bil je popolen.z eno drobno napako:imel je zensko-resno zvezo.privlacilo me je prepovedano,vsaka kavica je bila nekaj najlepsega.pocasi sva se zblizala,vsak dan po najmanj uro govorila po telefonu,kar naenkrat pa sva se znasla v skriti zvezi.seksava,se smejiva,se pogovarjava,tolazim ga,ko je nesrecen zaradi nje.nekoc mi je rekel,da sem jaz tista,zaradi katere je zdrzal v zvezi z njo toliko casa.pravi,da mu polnim baterije.tudi on jih meni.se danes,po tolikem casu najine 'zveze',sem jaz tista,ki mu krajsa vecere.meni taka 'zveza' odgovarja,saj ljubim spremembe in svobodo,nisem se pripravljena,da bi se nekomu cisto predala.a on vara zensko non stop.in kljub temu,da jo ima rad,ne obcuti slabe vesti.
njegove zenske ne poznam-ne zelim je spoznati.on je moj najbolsi prijatelj in ljubimec ob enem.vcasih si oba zazeliva,da bi bila midva par,ampak kdo ve,ce bo potem najin odnos se tako dober,ko bo vsa zanimivost in igra z ognjem mimo?
Skrivnost ostane moja le in vasa,
in krivde ni,ce se ne razglasi.
Greh je pohujsanje,ki se raznasa,
in kdor skrivaj gresi,sploh ne gresi.
(Tartuffe)

ima kdo podobno izkusnjo?
nocem,da me obsojate,ker pocnem to.
njegova zenska je ze osem mesecou varana,pa se ji niti malo ne sanja.
mogoce si ravno ti,ki beres te besede,na podobnem mestu kot ona?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Picola2
Guest




Re: spet o..varanju
Reply #1 - 11.01.2003 at 16:32:57
 
Nekoč sem hotela narediti isto.Hvala bogu,da me je tip zavrnil.Ker me je danes sram že samo misli,kako bi me bilo sram šele dejanj.Lahko rečem samo to,da nima rad ne tebe,ne svoje žene,še najmanj pa sebe.Ja,nekoč bo treba odrasti.Do takrat pa...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: spet o..varanju
Reply #2 - 11.01.2003 at 16:40:30
 
če ti situacija odgovarja, potem je vse v redu-uživej dokler traja Wink
seveda ti je pa lahko jasno, da tako ne bo šlo v nedogled... konec verjetno ne bo najsrečnejši, ne more biti... ali pa je lahko, kaj misliš?
vse je možno, baje, da izjeme potrjujejo pravilo :>
in res me zanima... kako misliš, da se bo razpletlo?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1