Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3457 times)
A.
Ex Member




dvojni niki(userji) in ip in pisanje kot drug gost
24.11.2002 at 09:04:32
 
tole se na forumu dogaja včasih, pa je prav, da se poskusmo razumet in dogovorit

dvojni nicki, dvojni nicki pomen to če ma en/a dva userja na forumu in pol piše na oba userja na isto temo tko da bi pridobil/a prednsot pred drugimi.

to je tko, takrat se ti formira dvojna osebnost in se začneš lagat in pol, pol pa je hudo, počas se ti sesuva vse...

včasih je dost že če kaj butastega pišeš pod enim userjem, da se ti vse sesuje, sam ni rešitev da dodaš še tadrugega, k te itak vsi po pisavi takoj prepoznajo in sam sebe slepiš, pol maš pa dvojno delo da vse popraviš k prideš k seb.

od ip pa ja to je neka zadeva ki jo je treba vedt, ne pisat pod guestom od drugega forumovca, to se je naučila karmen pa še kdo, to pripelje do zmede itd, pol pa za sabo potegne marsikaj, si folk pol misle o teh, ki to delajo da niso lepo vzgojeni al pa da kaj ne dojamejo...

sam pa ni čist tko, včasih koga zanese, pa gre čez, bolj pomembn je da se tega zave in da pol poskuša se držat sam sebe.

poskusite se držat sam enga userja in pista samo zase, ne v imenu drugih, saj je ta forum namenjen ravno zato da boste predstavili svoje mnenje in da se bomo skupaj poizkusili dopolniti in razumeti in potem nekaj pametnega skleniti za naprej.

konc koncov gre za vas in zato bodite ena oseba.
Back to top
« Last Edit: 24.11.2002 at 12:25:06 by A. »  
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: dvojni niki(userji) in ip in pisanje kot drug
Reply #1 - 24.11.2002 at 09:12:36
 
ok, moram pa pri tem povedat še eno stvar, na začetku tega foruma k sva ga postavljala z gapetom, sem mel dva userja A. in matrixa

kot matrix sem bil user tud na DA kjer smo razpravljal od drog, sam sem ga tud sem prenesu  pod tem imenom, ker je blo prav da vejo da sem ista oseba, k tudi tu piše o drogah...

pol k niblo več tolk userjev iz DA tle in k sem dojel večino stvari, sem prešel samo na A. in sedaj uporabljam sam še tega.

tko da vse kar je pisu matrix o drogah sem pisu jaz, pa sej se je vedl že takrat k nisem skrivu, sem vedno zastopal duhovne izkušnje droge in tud zdej jih, sam gape je izraz željo da se to tud napiše evo pa je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: dvojni niki(userji) in ip in pisanje kot drug
Reply #2 - 10.05.2003 at 11:25:32
 
Quote:
pol k niblo več tolk userjev iz DA tle in k sem dojel večino stvari, sem prešel samo na A. in sedaj uporabljam sam še tega.


Aleš, a si prepričan?  ??? Shocked
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: dvojni niki(userji) in ip in pisanje kot drug
Reply #3 - 10.05.2003 at 13:08:28
 
valda

<matrix> ne uporabljam že ful časa...  Wink

dve let zihr

zakaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: dvojni niki(userji) in ip in pisanje kot drug
Reply #4 - 12.05.2003 at 09:13:17
 
Aleš, blo je za šalo, saj veš.  Tongue

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1