Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12582 times)
jena
1
*
Offline

Yehi or en sof
Posts: 8

Gender: female
Re: full-point, nihala....
Reply #15 - 07.12.2002 at 23:07:02
 
Nisem strokovnjak na področju radiestezije, se pa s tem ukvarjam toliko, da si lahko pomagam sama. Kar se tiče sevanj...jih je ogromno vrst...zemeljska, kozmična, vodna,tehnična,sevanja naših misli.....skratka, vse seva...
Popolne zaščite proti sevanjem ni, so lahko samo začasne, saj je vse v gibanju, vse se spreminja...tudi mi se spreminjamo in naša dovzetnost na te žarke...
In kolikor je različnih ljudi, toliko je in bo različnih zaščit proti sevanju. In če ljudje kupujejo drage zaščite in verjamejo prodajalcem na besedo, bo tega vedno več.
Lahek zaslužek !

Vsak si lahko sam izmeri, kakšni žarki so prisotni v sobi...za to potrebuješ samo nihalo ( sčasoma tudi tega več ne ), namen, da si pomagaš  in vztrajnost,...

Moja rešitev ( ena izmed več zaščit, katere uporabljam za sebe )je mentalna zaščita ( ki  ni univerzalna zaščita proti vsem sevanjem...), ki jo ustvarim in vzdržujem sama. Vsi vemo, da je misel najmočnejše  orodje, ki ga človek lahko koristi v dobro in slabo. Kaj je misel?...sevanje.Žarek. Vsi vemo, da je energija ( sevanje ) neuničljiva, torej jo transformiramo.
Vsak ima to moč, res pa je, da bo ta zaščita delovala, potrebujemo precej osebne moči in prakse...ampak vsi imamo to možnost. Je zastonj ampak zahteva trdo delo na sebi. Močnejše, ko je sevanje, več moči potrebujemo...

Je pa ta zadeva glede sevanj in zaščite proti sevanjem taka, da nobena stvar, ki se nam dogaja, ni slučajna...ta sevanja so ( ogromna večina) naravna in določena sevanja celo potrebujemo za svoj obstoj...skratka sevanja, žarki, energija - različne besede za isto...so in bodo vedno prisotna, zaščita gor ali dol...Če nekomu sevanja povzročajo težave ( kar samo pomeni, da se moramo zbuditi in narediti nekaj za sebe ), se bo ta odločil ali  bo dal mastne denarje in kupil  ( kao )zaščito ali pa ga bo to spodbudilo, da bo sam naredil nekaj...in ker smo čudovita potrošniška družba...je odgovor na dlani.

Vse to prodajanje zaščite mi asociira na prodajanje zavarovanj ( življenjskih ali kakršnihkoli )...da se ljudje lažje odločijo, nam vcepljajo strah - strah pred prihodnostjo ( strah je vzdrževalec naše t.i. moderne civilizirane družbe in najboljši prodajalec je tisti, ki ta strah predstavi najbolj nazorno in izvirno )  in seveda naš program v glavi to takoj sprejme in avtomatično zavrže opcijo zaupanja. Kajti vse, kar se nam dogaja ali se nam bo zgodilo, da ponovim še enkrat, ni slučaj in če se je naše bitje podzavesti odločilo za določeno izkušnjo, se bo to zgodilo kljub vsem možnim zaščitam.

V naravi nam je, da raje verjamemo drugim, kot samim sebi...ker je lažje. In to je temelj za dober biznis.

Malce sem zbluzila ... ali pa tudi ne. To je moje mnenje in jaz trdno verjamem v svoje moči. In deluje. Zame. Kaj deluje za vas, boste morali pogruntat sami, če ne prej pa takrat, ko boste izčrpali že ( skoraj) vse možne ( kupljene ) rešitve in  ko boste spoznali, da vse sicer nekaj deluje, ne pa povsem tako, kot reklamirajo...

jena  

Back to top
 
 
IP Logged
 
Klemen
Guest




Re: full-point, nihala....
Reply #16 - 17.12.2004 at 14:22:53
 
Lejte.

Sevanja so. Običajno so tudi posledica ljudi, ki v nekem prostoru živijo. Vse skupaj je živ sistem, potrebno je zdravljenje- korekcija tako prostora kot prebivalcev. Glede zaščit še nisem srečal kakšne, ki bi res delovala in to proti vsemu. Če vam pomaga, če dobro spite, če niste utrujeni- pač uporabljate zaŠČITO, KI JO IMATE.
V glavnem se mi zdijo dosti brez veze in nanje ne dam kaj dosti. Štroma naj bi bilo v stanovanjih čim manj, še posebno na severni strani sob ali stanovanj. Vse skupaj -razen električnih sevanj (delna zaščita), se da imenitno nevtralizirati na zgolj mentalni bazi- z bioorgonomskimi postopki. Moje izkušnje s tem so dobre, delam te postopke pa tudi jst sam. ...Lepotna napaka teh postopkov je, da nimaš ničesar konkretnega dati iz rok. Nekdo za zaščito, nekakšno ploščo, steber, mineral, žice zahteva tudi po 200, 100 jurjev, nekateri so zadovoljni že s 40 jurji. -Zato da lahko nekaj konkretnega zaračunajo, čeprav uspeh ni ne vem kakšen. -Če pa delam z omenjenim postopkom- koliko naj računam? Če nisem nič konkretnega dal, je ljudem škoda že 10 jurjev. Brez veze. Odločil sem se, da imam svojo ceno in predvsem ljudje me morajo prositi za izmero in zaščito. Sit sem pametnjakovičev, ki visoko zaračunajo, po drugi strani pa ljudi, ki me gledajo dol- zgolj zato, ker jih ne šokiram z zahtevo po 50 jurjih.

Kdor hoče, me lahko kontaktira. entuzijast@hotmail.com

Klemen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gandalf
1
*
Offline


Posts: 27
Ljubljana
Gender: male
Re: full-point, nihala....
Reply #17 - 24.12.2004 at 10:59:40
 
Kar se tiče zaščit takšnih in drugačnih Wink
Človek lahko blokira kar hoče! Brez dodatnih pomagal!

Neko podobno zadevo za pod postlo so mi doma vsilili za pod žimnco. Zadeva je pomoje delovala (sam ne zame) Takrat sem se navadil da spim počez postle in z rokami in nogami čez rob (le zakaj Tongue)
Po enem letu sem lahko zadevo končno odstranil iz svoje postle.
Drugače jest poslo premikam kadr se mi zazdi in kamor se mi zazdi (vsak radiostezist do sedaj je bil navdušen ???)

Te posteljne zaščite pomoje ne delujejo
1.-  prva in 7 čakra sta zaščiteni kako??? S tem da se ju itak nesme blokirat!!!!!
2.- če je zaščita 5 cm nad postlo, kaj to men pomaga če sem v postelji visok 70 cm ali  25 recimo?. To pomeni da kasiram v eni točki celotno spodnjo zaščito  Shocked
3.- nekateri so bolj pretočni kot drugi in določene energije rabijo! katere energije blokira ta zadeva (to mi ni še noben od teh razložil)
4.- vodni tok Grin nekoč mi je nekdo razlagal o vodnem toku, ki naj bi bil v moji sobi (tam kjer je drugače smrtna točka) v sušnem obdobju Shocked . Mislim, vodni tok je lahko samo nad netekočo vodo, če ni vode ni vodnega toka. SIcer pa zapisi ostajajo, samo efekta ni nobenga)

P.S.
V kratkem času težko zboliš za takimi zadevami, če se ti ponavlja spremeni življenski stil, ker očitno nekaj ponavljaš kar ni vredu
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2