Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7950 times)
pepelka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #15 - 23.10.2002 at 12:40:18
 
Moonlight wrote on 23.10.2002 at 12:34:06:
..še vedno sem na tvoji strani, pepelka...

...ZAUPAJ VASE ...

verjamem, pa, da Ti je dal ta dogodek veliko v razmislek, sploh pa v "poduk"...

mej se... Cheesy

Sončka ZATE od

Star12




HVALA TI!!!!!! Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #16 - 23.10.2002 at 12:49:53
 
pepelka wrote on 23.10.2002 at 11:53:51:

Koliko od vas se zna res pogovarjati s partnerjem???Koliko tipov zna res prisluhniti svoji punci in njenim željam? Koliko od vas jih lahko reče da imajo partenrja, ljubimca in prijatelja v eni osebi??? Pa prisežem da ne pretiravam!



Menim, da sem ena redkih srečnic, ki lahko reče, da imam ob sebi osebo, ki je partner, ljubimec in prijatelj hkrati.
Poročena sem že 14 let. Bilo je veliko zgod in nezgod, ki so samo še okrepile najin odnos. Naučila sva se pogovarjati in odpuščati, zmanjšala sva ljubosumje (njegovo) in vzkipljivost (mojo). Mogoče sva prav zaradi vseh problemov, ki sva jih imela v štartu zdaj veliko bolj povezana, kot pa bi bila. Če v začetku vse super laufa, se potem lahko krepko zalomi.

Kdo pa ve kaj bo čez par let. Potrudi se - mogoče se pa splača. Wink

akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #17 - 23.10.2002 at 14:29:35
 
Eh bejbi, naivnost je naivnost, to se da preživet, ampak NEUMNOST, to pa boli.
No sej boš videla, ko se bo naslednjič obešal po kakšni v ustaljenem ritmu not in ven, pa boš takrat povedala.
Ali bo spet našel tip izgovor, da je to za to, da ti vrne, ker imaš ti v predalu še pisemce iz vrtca, ko ti je edn napisal
RAD TE IMAM.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #18 - 23.10.2002 at 15:23:03
 
pepelka wrote on 23.10.2002 at 11:53:51:
Ampak jaz sem se odločila da naredim po svoji presoji. Mogoče sem se odločila pravilno, mogoče bom pa čez mesec, leto ali dve zopet tu gor jokala zaradi njega.
...
S tem dogodkom je v meni res ubil predstavo ki sem jo imela o naju....verjamem pa da jo lahko ponovno oživiva.

Ampak ne bom dovolila da en ples in ena puhla glava uniči to kar sva imela. Dala nama bom še eno priložnost.Oba se bova potrudila da obnoviva zaupanje. Verjamem da bo sedaj težje.
Pa vseeno mislim da se splača. Nevem zakaj tako pač čutim.

Ko sem se spraševala kaj naj storim sem se spomnila dogodka čisto na začetku najine veze.  ...
Odločil je da mi da še eno možnost, in čeprav je bila stvar na začetku grozno boleča za oba sva dala to čez. Na ta dogodek sem že sploh pozabila.

Res mislite da bom storila tako napako če poskusiva še enkrat??????
...
P.s.2: sicer pa kam bi prišli če nebi znali odpuščati.... zaradi fanta ki mi daje vse kar potrebujem ne bom reskirala veze, da na koncu res pristanem z enim velikim hinavcem in egoistom, ki ga bolj kot jaz skrbi pivo s prijatelji



Po moje si se odločila pravilno: to je po svoji presoji. Potrebovala si , da si videla stvar še skozi druge oči, storila boš pa tako, kot čutiš.

Oživljati neko staro predstavo se meni ne zdi prava stvar, mogoče je bila samo iluzija, kaj veš. Bolje je graditi iz novega izhodišča, stvari spucat in rasti naprej.

Kam bi pa prišli, če bi vrgli puško v koruzo po vsakem nesoglasju. Seveda poskusi odpustiti in se težavam zoperstaviti. V življenju se itak velikokrat sprejemajo kompromisi, če je ljubezen pa itak ni težko storiti karkoli. Seveda naj ti to ne postane navada, ker bi to lahko vodilo v odvisnost in nespoštovanje same sebe.

Se mi zdi, da si se dobro namenila reševati stvari. Na koncu je važna samo ljubezen!




Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: izguba zaupanja v delčku sekunde
Reply #19 - 24.10.2002 at 17:24:18
 
pepelka wrote on 23.10.2002 at 12:40:18:
HVALA TI!!!!!! Wink Wink Wink


Hvala Tebi... Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2